Kapitola 8

Goto down

Kapitola 8

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun Jun 17, 2018 8:17 pm

Kapitola 8:
Nekonečné
Vězení

Další a další exploze. Hikaku doskočil a ušklíbl se. Oponent, který se dokáže vyléčit z jakéhokoliv zranění. Ať to byl jakkoliv nebezpečný oponent, pro Hikaka to bylo spíše otravné, než co jiného: Nedokážeš mě zranit. Já nemám, jak tě zabít. Co se dohodnout na tom, že tě nějak zapečetím, ty se během toho nebudeš hýbat a budeme oba spokojeni.
Shaz Domino doskočil o kus dál a prohlásil: Nemůžete utíkat věčně kapitáne. A pokud nemáte trik v záloze, tak vaše vyčerpání je to, co vás zničí. Ať chcete, nebo ne.
Hikaku se zasmál. Trik v rukávu měl... ale nechtěl ho ještě používat. To až jestli se potvrdí slova Quincyho před ním. Pojď chlapče!
*****
Rick a Daiki leželi za polorozpadlou stěnou. Dýchá se ti dobře Ricku? optal se zelenovlasý ninja. Rick pokýval, ale nebyl schopný mluvit. Daiki již mezitím vypochopil, jak mohl muž jménem Askin vyřadit kapitána bez škrábnutí. Ta síla byla téměř nezastavitelná. Rick jen zabručel: Kdybych mohl... bankai... pak vyprskl krev.
Nemůžeš! Neblbni! zavrčel Daiki. S tím se ovšem ozval zvuk kroků na vrcholu zídky, za kterou se schovávali.
Chodí pešek okolo...
*****
Shakkaho se roztříštilo o Cangovu kůži. Konan vytřeštila oči. A proti ní vylétla další zanpakuto.
Hado #1: Sho! vykřikl Kagami a střelil do Konan tak, že ji shodil ze střechy. Celá stěna budova se při zásahu čepelí začala hroutit a sám Kagami začal padat také: Sakra! vykřikl a v tu chvíli okolo něj proletěl Quincy.
Tebe budu muset zabít prvního. prohlásil a jedna jeho zanpakuto vylétla proti Kagamimu. Kagami se jen usmál. Věděl, že tím Quincymu neublíží, ale mohlo by ho to zdržet dost, aby jeho milovaná kapitánka mohla utéci. Hado #57: Daichi Tenyo! vykřikl.
Quincy se ušklíbl, ale pak se zarazil. Destruktivní kouzla shinigami již objevil, že mohou mít různou formu, ale ještě neslyšel o hadu, které by na oponenta vrhlo všechny okolní kusy volné zeminy, kamene či zdiva.
Vyletět za shinigamim do rozpadající se budovy najednou nevypadalo jako nejlepší nápad.
*****
Kitsune sekla proti robotovy a ten jednou rukou zastavil ohnivou vlnu z kapitánčina bankaie, jen aby mu do zad narazila Kitsune kolenem: Shunko: Kaze no Ryu! zařvala a poslala ho skrze svůj ohnivý sek. Ten se rozplápolal mnohem více, když jím proletělo Kitsunino větrné reiatsu.
Tohle... nemůže... být! pomyslel si robot, když narazil do stěny divize.
Kitsune pak zacítila obrovskou energetickou explozi. Pak se vedle Sokyoku vztyčil stejně vysoký sloup bílého ohně a elektřiny, který pak prozářil tmavě fialový oheň, který vypadal, jako dolů letící drak. Wow. Raiden očividně narazil buď na vůdce, nebo někoho, kdo je velmi těžko zabitelný. pomyslela si. Reiatsu svého oponenta již nevnímala, tak se rozhodla, že si bude moci oddechnout...
POZOR! vykřikl Tsu a vylétl dopředu. Jedním máchnutím své zanpakuto vytvořil ohnivou clonu mezi BG-9 a Kitsune, kterou Quincy bez problémů rozsekl... jen aby za ní již Kitsune nebyla. BG-9 se otočil nahoru: Kageryu! pronesl a Kitsune obalila mlha, během toho, co útočila na Quincyho. Toho minula a dopadla. Obláček mlhy byl stále kolem ní.
Co to je!? vytřeštil Tsu oči na Robota, který byl nyní v lesklé stříbrné zbroji.
Hleď chlapče... pronesl robot až podezřele lidsky: Bankai tvé kapitánky.
Když ho žena schovávající se v troskách slyšela takto lidsky promluvit, pochopila, že by možná stále mohla mít šanci...
*****
Chieko dopadla na zadek, když se od ní Kuro odrazil. Jeho oči najednou byly lehce rozostřené.
Prosím ne... hlesla jen se slzami v očích. Pr-prosím... NE! zakřičela plačtivým hlasem na Quincy před sebou.
Ta se usmála: Je ta tvá kočička silná?
Není. Je to dobrý přítel. Nemá pro tebe cenu. Pro mě ale... pak se zalykala a nezvládla větu dokončit. Současně s tím jí začala napadat jistá myšlenka. Ale té se bránila. Musí nejprve zachránit Kura a ochránit dvanáctou divizi.
V tom případě... pro mě nemá smysl... držet ho naživu. usmála se Quincy a Kura zvedla za hřbet ze země.
Bakudo #30: Shitotsu Sansen! vykřikla a vytvořila tři zlaté hroty, které přibodly Quincy ke stěně. Pak nakročila, ale ozvalo se zapraskání. Chieko zmrzla na místě.
Nebyla schopná zpracovat informace, které se děly.
Musela zabít svého oponenta.
Ta ale zmáčkla Kurovy žebra.
A ty zapraskaly.
Nezaútočíš, když ti pohrozím jeho životem. Že? optala se Quincy s vítězoslavným úsměvem.
*****
Nezaútočíš, když ti pohrozím jeho životem. Že? optala se Quincy s vítězoslavným úsměvem. Usmál se Quincy před Izanagim. Ten se jen zamyslel. Měl by je nyní oba setnout. Ale pokud by to udělal, tak nechá Mei umřít. A nechtěl by poslouchat Yoshirovy poznámky na to, jak mu nechal umřít dceru dalších sto let. Nyní trochu litoval, že se nenaučil se svým reiatsu střílet světýlka a ohníčky z prstů, nebo vytvářet bariéry a řetězy. Některé z těchto schopností by se mu nyní hodily.
Dobrá... pokládám svou zanpakuto na zem... nadhodil a začal se sklánět. Pravou nohu u toho ale trochu neznatelně posunul dozadu, aby se mohl okamžitě odrazit...
Dob- začala jeho kopie a přesně v ten okamžik Izanagi složil k sobě své katany a zabořil do země. Jeho katany začaly svítit a v okruhu několika stovek metrů se objevily kopie jeho zanpakuto v podobě shurikenů. Izanagi pak jen vší silou vykopl a vypustil takové množství reiatsu, že to všechny shurikeny poslalo letecky na dva Quincy.
Izanagiho kopie odhodila Mei za sebe a složila své katany ve štít. Quincy žena zaktivovala blut, ale přesto během okamžiku letěla dozadu a za ní sršely kapky krve do červeného gejzíru. Bernice! vykřikl Quincy, ale to se kolem něj něco mihlo. Izanagiho kopie se tam otočila rychlým kopem, ale Izanagi nohu podebral a trhl. Quincy sjel druhou nohou přes pole shurikenů na zemi a vykřikl, když si posekal nohu. Izanagi však využil nepozornosti způsobené bolestí a protivníka přirazil zády na shurikeny, s tím, že jeden shuriken mu svíral zabodnutý v hrudi. Nedokážeš probodnout sám sebe? optal se Quincy s úšklebkem s tím, že Izanagi se mezitím napřahoval znovu.
Probodnout ne... nadhodil Izanagi a švihl. Jeho zanpakuto se za pohybu změnila v těžký drtivý palcát.
Do vzduchu vystříkla krev...
*****
Raiden doskočil a kus od něj ležel Yhwach. Čekal jsem víc. ušklíbl se a pak se rychle vyhnul útoku Haschwaltha. Myslíš si, že útok do mých zad tě udělá kandidáta na důstojnější smrt, než tvůj šéf? Jestli jo, tak se nedivím, že jsou někteří Quincy takhle zvrácení...
Jugram Haschwalth se usmál a nadhodil: Hlupáku. To nebyla Jeho Výsost.
V tu chvíli na bojiště doskočil pravý Yhwach. Bohužel... nepřidá se k nám, pokud nezabijeme muže jménem Kentarou Izanagi. promluvil Yhwach a došel k tělu, které leželo na zemi. Doufal jsem, že zvládneš více, Royde Lloyde.
Raiden pozvedl obočí: Kdo se k vašemu cirkusu nepřidá? Nevím o tom, že by v Seireitei bylo moc šašků... s lukem... Raidenovi začalo docházet, jak velké nebezpečí vlastně Seireitei hrozí. Podle toho, jak vypadalo již teď a toho, že již zvládli zabít jednoho kapitána tipoval, že zastavit je nebude tak jednoduché. I když zástupce jejich šéfa již spálil tak, že půlka jeho obličeje vypadala jako zapomenutý toast.
Raiden se vyřítil dopředu a sekl, ale jeho sek byl okamžitě zastaven tím Yhwachovým. Nemám zájem na tom s tebou bojovat. Musím zabít tvého předchůdce... Tomisura Raidene. prohlásil Yhwach a odrazil Raidena od sebe. Ten se pokusil nakročit hned dopředu, ale tím si nechal nekryté tělo a jen skok zpátky mu zachránil život, před rozpůlením. Ale přišel již o druhou ruku. Tahle ho trápila více, ta nebyla protéza...
a byla druhá....
*****
Nad Seireitei se otevřela Garganta. Firel se rozhlédl. Věděl, že zde měl dávno být. Věděl, že neměl nikdy odcházet. Ale nečekal, že uvidí Seireitei v troskách. Některá místa hořela. Některá byla proměněná v lávu. Ale... kus pod sebou vlevo zahlédl Vrchního kapitána.
Neměl ani jednu ruku a zrovna mu byla proseknutá hruď. To ne... hlesl. Věděl sice, že Satoshi připravuje způsob, jak moci použít bankai bez toho, aby byl ukraden. Ale... doufal, že bude naživu dostatek kapitánů na to, aby měl vůbec kdo s bankaiem chránit Seireitei před Quincy, a jejich říší. Tu Satoshi vymáčkl z nějakých řadových vojáků.
Podobných, jako byli ti, které nyní ke svému zděšení zahlédl na Náměstí Míru okolo Izunovi sochy.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru