Kapitola 7

Goto down

Kapitola 7

Příspěvek pro Akkaku Naito za Fri Jun 15, 2018 1:38 am

Kapitola 7:
Se štítem
nebo na něm

Quilge Opie se opřel o trosky. O kus dál doskočil Minato v zářící zbroji a rotující pečetí za zády. Proč prostě neumře. Proč nejde pohltit jeho bankai? Má snad opravdu krev Quincy? poté se musel znovu pomocí hirenkyaku přesunout jinam, aby ho nepozřel proud stříbrného světla. Nemůžu použít Blut Arterie, protože by mu pak stačil jediný zásah. Ale s Blut Vene zase nestačím jeho rychlosti. Co s tím...
Měl by si se lépe naučit pracovat s Blutem. nadhodil Minato. Quilge se zarazil a vytřeštil oči. Škoda, že už nebudeš mít šanci. usmál se pak a znovu vyrazil do útoku.
*****
Bambietta doskočila nad trosky domu. Okolo ní zrovna zhasla obrovská záře, když deaktivovala Akimotův bankai. Zabít tě tvým vlastním bankaiem ani nebude sranda. Prostě tě nechám explodovat. ušklíbla se na Akiho, který ležel v troskách. Ten zavrčel a nadzvedl ruku.
Přece tu teď neumřu... tak jsem se snažil být kapitánem a mít příležitost se jako silný kapitán prokázat... a teď... Prepáčte. Môžem mať otázku? ozval se najednou hlas za Bambiettou.
Co chceš? zavrčela Bambietta a otočila se s tím, že její ruka již začala svítit reishi.
Pak ale zahlédla panenku. Co to má-?! zasmála se, ale pak se jí panenka zjevila před očima mnohem větší a monstróznější. Bambietta sebou trhla a zapotácela se. Najednou se jí zamotala hlava a nebylo jí úplně dobře. Ani si nevšimla, že Sawai již prchala pryč se svým kapitánem přes rameno.
Nemáte zač. Děkuji môžete povedať neskôr.
*****
Razaki shunpem uhnul dalšímu proudu ohně. A pak se vyhnul čepeli obrovského muže před ním. Ten, kterého ten druhý oslovuje Bazz-B, dokáže útočit na nás všechny najednou. Tenhle... Driscoll mu říká... se mě snaži zasáhnout Lusiným bankaiem. Očividně při každém zásahu naplňuje tu stupnici na čepeli... ale proč?
Amaru se mezitím s pěti klony objevil okolo Bazz-Beho. Ten se jen usmál: Hořící dupnutí. zabručel, dal ruce do kapes a vší silou dupnul. Oheň odhodil Amara a pak jen všichni slyšeli: Hořící prst 2! Akira skočila před Minami, která hrála, aby posílila jejich schopnosti a rozsekla tu část exploze. Přesto byla hozena na Minami a obě odlétly někam dozadu. Čo sa stalo? Vyhrali sme? zeptala se Minami probraná z tranzu.
Razakiho exploze spíše jen posunula, ale viděl, že Amara shodila na zem. Nad ním se objevil obrovský Driscoll: Levitující koule! pronesl a nad Amarem se vytvořila spousta elektrizujících koulí. Razaki instinktivně shunpnul nad Amara. Leť! ušklíbl se Driscoll, který byl již o kus dál. Elektrické koule se rozletěly a vpustily se do Amarova a hlavně Razakiho těla. Tam pak sériově explodovaly.
*****
Lus se schovala za další roh. Věděla, že jí to opět koupí jenom pár minut. Tak vběhla do jednoho nemocničního pokoje. Tam stál shinigami s ovázaným bokem jen v nemocniční košili a páskou přes oko. Cítím Quincyho? optal se Yasuo zaraženě.
Ano. kývla vyčerpaně Lus. Neměla v tuto chvíly sílu bojovat s někým, kdo na jednu ránu pomocí reishi vyřadil kapitána. Pak ji něco napadlo: Máte Genmovi koule?
Yasuo kývl a opatrně nadhodil: Proč se tom-
Na to teď není čas! Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale nutně potřebuji Genmovi koule!
*****
Okita ležel na zemi pod nohama wrestlera a vrčel. Ty jsi mi ale houževnatý padouch. pronesl: Ale já, Mask De Masculine, tě zprovodím ze Světa.
Eshen o kus dál byl již přimražený k zemi.
Do této scenérie do příslušné části kasáren vběhl Hikaru Ryuichi. Ne...
Koukám, že na něj ani nemusíš své hrdinské síly používat. zasmál se Mask a připravil se vyrazit.
Hikaru namířil své zanpakuto proti ledu: Kapitáne! zařval a z jeho zanpakuto vyšlehla vlna čistého žáru. As Nodt se zapotácel. Eshenův bankai již deaktivoval a takhle obrovský žár nečekal. Žár byl dost velký, aby led praskl. Pak ale Hikara zakryl stín obrovského muže, který se objevil za ním. Ne... povzdechl si Hikaru, protože věděl, že už nestihne uhnout.
Star headbutt! ozvalo se mu za zády a dostal hlavičku přímo na temenní lebeční švy. Měl pocit, že něco prasklo.
Chyba. ozval se Okitův hlas a vystřelil z bazuky na led. Ten již praskl úplně a exploze As Nodta již odhodila úplně. Mask se tam otočil a okamžitě skopl Eshena k zemi. Dvě chyby v řadě! zasmál se psychopaticky Okita a a zvedl se.
Nevystřelíš na svého kapitána! zasmál se Mask.
Okita se usmál ještě víc. Ka-boom!
*****
Yoshiro byl zatlačen dozadu. Jen se usmál a nadhodil: Vzdáš se Quincy?
Quincy na něj jen namířil pistolí: Jsi ve slepé uličce. Nemáš kam utéct i se svojí obrovskou rychlostí. Všiml jsem si již, že se protivníka snažíš rozhodit rozhovo-
Andělská zloba. usmál se Yoshiro a pod jeho oponentem explodovalo reiatsu, které tam schoval již na začátku souboje.
Pak se ale kouř rozptýlil a Quincy nadhodil: Snažil si se tento boj ukončit rychle... protože víš, že tvé ruce nejsou schopné dlouhého boje, že? Yoshiro zvážněl. Jeho oponent poznal jeho slabinu. Již to musel začít brát vážně. I proto, že Quincy byl schopný ustát jeho nejsilnější útok mimo bankai. Pak zacítil reiatsu z druhé divize. Kitsune už to použila? Tak to asi nesmím být pozadu. Shunko... hlesl a okolo něj začaly šlehat obrovské fialové plameny.
*****
Yasumaru dopadl na kolena. Cítil, jak ho opouští síly. Jedy, které se mu dostaly do těla, byly příliš silné. Omlouvám... se... pomyslel si a padl dozadu. Jen aby se propadl do svého stínu. Takhle tedy vypadá... umírání...? pomyslel si padajíc do temné hlubiny...
Askin viděl, jak kapitán zmizel ve stínu a zarazil se. Co to má... takhle zdrháme my! vyjekl překvapeně, ale to ho už z jedné strany švihl větrný sek, který mu trhl hlavou na stranu. A přímo z té strany dostal kopačku ocelovou botou.
Tenmo doprav kapitána do čtvrté divize. My s Rickem si vezmeme na starosti šampóna. usmál se Daiki ze střechy. Tenma kývl a zmizel ve stínech. Rick si protáhl nohu. Ten chlapík to ustál dobře. Musí mít ten jejich blunt, nebo jak se to jmenuje. Ačkoliv byl nyní Daiki v celkem vážné náladě, tomuhle se zasmál z plných plic.
*****
Yhwach s Haschwalthem došli na okraj divize a v tu chvíli před ně udeřil blesk. To je- začal Haschwalth, ale to už kolem něj bliknul Raiden. Cítil všechny na bojišti. Cítil, že všichni bojijí naplno. A Raiden nechtěl být pozadu. Shunko- Hakuen! zařval a jeho tělo obklopily bílé ohně. Yhwach mu sice usekl okamžitě levou ruku, ale Raiden ho zvládl tou pravou přirazit k zemi a zkoncentrovat do ní veškerou sílu svých plamenů.
Ale tím ani zdaleka neskončil: Raiju! zařval a začal do Yhwache nabíjet tolik elektřiny, že by to mohlo zásobit energií menší město. Do toho začaly jeho plameny šlehat z ruky va které se koncentrovaly přímo do Yhwachova obličeje. Haschwalth chtěl zakročit, ale stihl pouze nakročit. Pak se Raiden postavil do stojky na jedné ruce, během které zvládl vypustit blesky a bílé ohně z kopu, který zasáhl Jugrama Haschwaltha do brady.
Pak jen pustil Yhwachův obličej a proud reiatsu, který do něj pouštěl byl dost na to, aby byl Vrchní kapitán vystřelen vysoko nad popáleného muže. Ale on nyní chtěl být daleko. Tento muž velel jednotkám a dal jim rozkaz... který málem stál jeho podkapitánku život. Nechtěl se tedy vzdálit, aby zjistil, zda Yhwach žije. Chtěl mít jistotu, že toto nebude druhý případ Izuna. A pokud by toho muže mohl zabít za to, že málem způsobil smrt, po ztrátě své družky, jedné ze tří osob, které považoval za rodinu... Hado #99: Goryutenmetsu!
*****
Minato přišpendlil Quilgeho ke stěně ve chvíli, kdy se pokusil zaútočit. Stačilo vlastně jen počkat, až bude muset Quincy přepnout blut a pak to měl Minato vlastně snadné. Chtěl se Quincyho zeptat na to, co se vlastně děje, ale najednou mu někdo ustřelil hlavu pomocí kida. Když se otočil, aby zjistil, proč ho neznámí nenechají vyslechnout jím poraženého, ztuhnul a začal upadat do bezvědomí.
Poslední co viděl byly fialové oči a výtězoslavný úsměv.
Slyšel ještě rozhovor...
Jsi si tím jistý?
Má zaktivovaný bankai. A tady je medailonek, kterým kradou bankaie. Samozřejmě, že zjistím, jak tomu zamezit. Možná i jak bankaie vrátit. Fireli. Mám pocit, že podceňuješ moji inteligenci.
Občas leda příčetnost. Nejsmutnější na tom je, že se mi to ani nebudeš snažit vyvrátit, že Satoshi?
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru