Kapitola 4

Goto down

Kapitola 4

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Jun 14, 2018 3:13 pm

Kapitola 4:
Svaté šípy 2


Firel Dakuraito se chvíli díval na časoprostorový tunel a pak jen hlesl: Jsi to... opravdu ty, starý příteli?
Samozřejmě. A je sice dost pravděpodobné, že promeškáš první fázi invaze, ale potřebuji lehkou asistenci s něčím, co může převrátit celou tuhle válku, Fireli. odvětil Satoshi arogantně, ale s lehkým úsměvem.
*****
Vzhledem k vašemu vzhledu... vy jste ten, který bojoval s Ivanem, že? Hollow jménem Ebern Asguiaro? Červenovlasý s maskou přes levou horní pětinu obličeje. Byl to špatný rekrut. začal se pro změnu vyptávat Quilge a během toho vstával. Minato byl velice zaskočen. Porazil sice muže na zem, ale jeho čepel prošla sotva centimetrem kůže.
Blut. Vrozená schopnost některých Quincy... pokračoval Quige a trhl pravou rukou. U pasu se mu objevila šavle, kterou okamžitě sekl, proti Minatovi. Ten celkem snadno uhnul, ale dal tím Quilgovi prostor se narovnat. Informujte Jeho Veličenstvo! zavolal Quilge na Quincy za stěnami trosek Paláce Zelené Lady. Já se o tohoto chlapce... postarám osobně...
*****
Vaše Veličenstvo? Subjekt Kurosaki 2 právě bojuje s Velitelem Loveckých batalionů.
Výborně. usmál se Yhwach na bezvýznamného Quincyho, kterého nemá cenu jakkoliv popisovat, protože pravděpodobně brzy umře: Haschwalthe. Dej vědět všem Sternritter, že začíná invaze do Soul Society. Doufám, že jsme již nasbírali dostatek dat...
*****
Quilge natočil svoji šavli a z té se vysunuly dvě reishi ramena: Jak jistě víš. usmál se a skočil dozadu přesně, aby tam nechal zrovna se ze shunpa objevujícího, zaskočeného blonďatého shinigamiho: Tak mi Quincy, si většinou udržujeme boj na delší vzdálenost. pronesl a vystřelil čtyři šípy. Následovala obrovská exploze. Copak? Nestíháš takovou rychlost?
Naopak... takovéto Heilig Pfeil mě nemohou ohrozit. ušklíbl se Minato. Kouř se rozplinul a společně s tím, se začala rozplývat i stěna Reiatsu, za kterou se Minato opřel o svou Zanpakuto. Myslím si, že se budeš muset víc snažit... zatím jsem se ještě ani nedostal k shikaii. usmál se ještě. Chtěl donutit pro změnu svého protivníka ukázat dosah svojí síly.
Quilge se na oplátku ušklíbl také: Takže tě mám přestat testovat? Dobrá... jistě víš, co je u Quincy ekvivalentem dokonalého bankaie? Vollständig! zasmál se Quilge pohltil ho sloup velmi jasného světla. Když světlo zmizelo, viděl Minato Quilgův Vollständig. Na nad hlavou se Quincymu objevila hvězdovitá svatozář, na zádech svítící křídla a jeho oči se změnily, že vypadaly jako mříže...
Vypadáš... zmateně! pronesl Quilge kouskovaně. V druhé části své věty už byl totiž za Minatem a sekal. Minato byl z této rychlosti značně překvapen a jen tak tak udělal parakotoul pod oponentovou čepelí. Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken! vyvolal svůj shikai a v rychlosti se otočil na Quilgeho, jen aby zastavil jeho další úder, který ho poslal velkou rychlostí vzhůru a dozadu. Tahle síla... je obrovská...!
Nemůžeš stíhat? Nevíš, co dělat? Nedokážeš cokoliv udělat? provokoval Quilge a sekal a bodal. Nedával Minatovi prostor vydechnout. Ten v jeden okamžik nevychytal kryt a Quilge dosekl přes jeho rameno. Zanechal tam nehezký, ale naštěstí ne hluboký šrám. Pak musel do kritu z seku vzhůru a byl přiražen k zemi na jedno koleno. Zanpakuto musel držet nad hlavou, aby držel obrovskou sílu v Quilgově šavli: Copak? To skončíme takhle brzy?
Děkuji za oddech. Tenken- Tenkyū no shiroi~tō! procedil Minato a jeho oponent byl pohlcen obrovským sloupem stříbrné energie. Minato do ní pak rychle bodl. Ozval se tupý zvuk a čepel se opět zastavila o Quilgovu kůži, tentokrát na krku.
Měl byste se víc snažit. usmál se Opie na svého oponenta, který shunpnul dozadu, aby si získal prostor. Ne, že by vám to mohlo pomoci. Mé obrany jsou absolutní. Má síla od Jeho Výsosti je jako božská, oproti té, kterou máte vy. A nyní... usmál se a zvedl čepel. Ta začala natahovat veškeré okolní reishi. Začal rozpouštět budovy, písek, dokonce si nabrala trochu i Minatova reiatsu. Pojď poznat sílu, mého Biskiel! zařval a trhnutím na Minata tuto sílu chtěl poslat na Minata. Jeho ruka se však zastavila o sloup pískovce, který se objevil před ním. Quilgeho Biskiel byl proto vržen příliš vysoko a daleko. Co to...? zarazil se a otočil hlavu do strany. Do obličeje ho zasáhla bala a pak hned další. Minatovi vstaly vlasy na hlavě, protože zacítil sílu hollowa, starého a silného hollowa.
Myslel jsem si, že už se do centra Hueco Mundo nebudu muset nikdy vrátit, ale... jmenuji se Yuuto. A kdysi jsem zde vedl frakci Modrého krystalu. Doufal jsem, že to tu Zelené Lady nechávám konečně v dobrých rukou... pronesl vysoký hollow s kordem. 
Quilge se otočil: Mám pro tebe návrh... vypadáš silný, mohl by jsi se přidat k...
KE QUINCY? TĚŽKO! Resurreccion: Segunda etapa! zařval Yuuto, který byl očividně velmi rozzuřený.
Resurrecion? To je technice Vollständig velmi podřa- začal Quilge, ale to se u něj Yaato, s novou kamennou kůží a širokým diamantovým mečem na zádech, objevil a jednou rukou ho chytil za hlavu a druhou přiložil na zem. Za se začala měnit na ostnaté pole z křišťálů. A hollow s ním o něj udeřil. Za všechny hollow! A znovu. Za svobodu! A znovu... Za Modrý krystal! Znovu... Za padlou Zelenou Lady... znovu... Za Benjira! ...
Minato pozoroval obrovskou sílu hollowa a přemýšlel, jak může být starý. Quilgovým tělem znovu a znovu drtil ostnaté krystaly, které se znovu a znovu dotvářely. Hollow nevypadal, že by měl v plánu přestat. To stačí. řekl Minato. Hollow ještě naposledy vší silou udeřil Quilgeho do písku. Takovou silou, že z písku trčely jen nohy... To stačí! zopakoval Minato důrazněji a hollow zastavil. Jo. Asi máš rech-t. hollow se začal otáčet na Minata a hrudí mu projela šavle.
Vzhledem k tomu, co za zrůdu jsi, očividně je potřeba tě eliminovat... rychle... Sklaverei! zavrčel Hvězdný rytíř, který byl navzdory vší nepravděpodobnosti pouze otrhaný a pomuchlaný. Veškeré okolí se začalo znovu rozpouštět na Reishi... a Yaato se začal rozpouštět taky. Tentokrát to však nešlo do útoku, ale přímo do Quilgeho svatozáře.
Do té však najednou udeřil Minatův meč: Zapomeň... Bankai! Shichiseiken Katsujin! vyřkl a dosekl mečem, který se prodloužil a rozzářil. Následovala solidní exploze reishi...
*****
Ve třinácté divizi se procházeli Sen Akira a Shitsubo Akokoromi. Věř mi... třináctá divize možná je celkem malá, ale ochrání se snad dobře. Ako lehce kývl. Navíc. Yasumaru-taicho, je ochranářský typ. Rozhodně by nedopustil, aby se s divizí něco stalo, natož s jejími členy. Ako znovu lehce kývl.
Pak ale natočil hlavu a zastavil se: Sen-sama?
Ano? optal se Akira a otočil hlavu tam, kam se Ako koukal. Pak jen stuhl.
Vyhlaště poplach. Támhle stojí Quincy. pronesl Akokoromi a tasil zanpakuto. Sen Akira tasil také, ale to se napříč Seireitei začaly objevovat obrovské světelné sloupy.
Yhwach se podíval na dva shinigami pod sebou a prohlásil: Ah... kdyby jen tyto nižší shinigami věděli, že nemají šanci porazit sobě nadřazené. Kdyby jen věděli, o nestálosti života...
Učiň je neschopnými, Mezurashi!
Vyjasni se, Sora!
Oba shinigami zaktivovali shikai a Yhwach jen pokračoval: ... a nebo alespoň o mé nekonečnosti...
*****
Celou Soul Society zachvátil lehký zmatek, ale pak se všichni zkoordinovali. Konec konců, byli to profesionálové... vesměs.
Ve třetí divizi se důstojnický sbor a kapitán dostali k jednomu z pilířů. Cítim tam nejakého zlého čerta! prohlásila Minami. Ale možno to bude len donáška jedla?
Nemyslím si. prohlásil Amaru. Buďte ve stře- těsně před hrudí se mu rozprskl proud ohně o Razakiho zanpakuto.
Nepolevuj pozornost. řekl jen Razaki, sledujíc jednoho z Quincy vyjít z portálu. Další prolétl obrovskou rychlostí a pokud by ho Izumi Akira nezastavila, dost možná by Minami přerazil pěstí. Och! Žiadna donáška, parchanti to sú! vypískla Mina vyděšeně.
Třetí Quincy také jen vyšel ze sloupu. Zajímavé...
Mezitím vycházeli Quincy na spoustě jiných míst v Seireitei. 
Bitva začala...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru