POVINNĚ PŘEČÍST (Prosím)

Goto down

POVINNĚ PŘEČÍST (Prosím)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Jun 14, 2018 3:08 pm

CONTENT ALERT
Tato FF bude o tom, jak by probíhala invaze Yhwache (Quincy Jesus z posledního Bleach arcu) do NAŠÍ Seireitei. Pokusím se zahrnout všechny postavy na BAčku, ale ne všechny budou na pozicích, na které jste zvyklí. Některé postavy, které se nyní blíží bankai již bankai mít budou (To jest Wilhelm, Rick a Chieko). Některé postavy budou z důvodu konzistence pro všechny divize v jiných divizích a na jiných postech.
Z počátku bude mít válka stejný průběh z pohledu Quincy. Plány Quincy by pravděpodobně byly stejné, ať by byli kapitáni jakkoliv odlišní. Pouze jak se začnou lišit výsledky a průběhy jednotlivých střetnutí, tak se začne měnit postupně plot.

ROLEPLAY ALERT
Nejsem GM a ani nevidím do vašich hlav. Ne všechny postavy v mé FF se proto budou nutně chovat podle toho, jak byste je zahráli vy, či naši GM. Jakékoliv námitky na toto téma přijímám pouze pokud budou podložitelné něčím, co jsem třeba přehlédl ve vaší postavě. Pokusím se však samozřejmě vyvarovat příliš velké kolizi s tím, jak je postava napsaná.
Navíc tím, že neznám bankaie a dosah všech schopností některých postav, budu občas využívat své fantazie, pro některé schopnosti, či vlastnosti. (Příkladem může být Chiečin dosud neotevřený bankai, Akiho bankai, Razakiho nový bankai atp.)

TRIGGER ALERT
Ne vždy musí vaše postava nutně vyhrát svůj boj. To je způsobeno hned několika faktory, počínaje schopnostmi některých Quincy, konče dramatizací příběhu (která může při velmi vyrovnaném souboji hrát roly). Pokud to bude možné, budu se snažit vyvarovat toho, aby něčí postava zemřela. Ovšem budu psát tzv. technikou volného psaní, takže co se stane, to se stane. A opravdu například nevím, jestli mají všichni shinigami na to porazit Gremmyho, nebo Pernidu.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru