Thousand Year Blood War

Goto down

Thousand Year Blood War

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Jun 13, 2018 2:35 pm

CONTENT ALERT:
Tato FF bude o tom, jak by probíhala invaze Yhwache (Quincy Jesus z posledního Bleach arcu) do NAŠÍ Seireitei. Pokusím se zahrnout všechny postavy na BAčku, ale ne všechny budou na pozicích, na které jste zvyklí. Některé postavy, které se nyní blíží bankai již bankai mít budou (To jest Wilhelm, Rick a Chieko). Některé postavy budou z důvodu konzistence pro všechny divize v jiných divizích a na jiných postech.
Z počátku bude mít válka stejný průběh z pohledu Quincy. Plány Quincy by pravděpodobně byly stejné, ať by byli kapitáni jakkoliv odlišní. Pouze jak se začnou lišit výsledky a průběhy jednotlivých střetnutí, tak se začne měnit postupně plot.
ROLEPLAY ALERT:
Nejsem GM a ani nevidím do vašich hlav. Ne všechny postavy v mé FF se proto budou nutně chovat podle toho, jak byste je zahráli vy, či naši GM. Jakékoliv námitky na toto téma přijímám pouze pokud budou podložitelné něčím, co jsem třeba přehlédl ve vaší postavě. Pokusím se však samozřejmě vyvarovat příliš velké kolizi s tím, jak je postava napsaná.
Navíc tím, že neznám bankaie a dosah všech schopností některých postav, budu občas využívat své fantazie, pro některé schopnosti, či vlastnosti. (Příkladem může být Chiečin dosud neotevřený bankai, Akiho bankai, Razakiho nový bankai atp.)
TRIGGER ALERT:
Ne vždy musí vaše postava nutně vyhrát svůj boj. To je způsobeno hned několika faktory, počínaje schopnostmi některých Quincy, konče dramatizací příběhu (která může při velmi vyrovnaném souboji hrát roly). Pokud to bude možné, budu se snažit vyvarovat toho, aby něčí postava zemřela. Ovšem budu psát tzv. technikou volného psaní, takže co se stane, to se stane. A opravdu například nevím, jestli mají všichni shinigami na to porazit Gremmyho, nebo Pernidu.


Kapitola 1: Začátek války

Nad Karakurou se otevřel Senkaimon.
Tak jsme tady. Náš cíl je jednoduchý. Najít skupinu velice silných hollow a zastavit je. Jakožto velitel této mise chci jen doporučit, abyste posílali hlášení, zpozorujete-li hollow. Nebojujte sami. Budou silní. řekl muž, který vyšel první. Měl nevýrazný tmavě hnědý účes a modré oči.
Dívka, která vyšla za ním si jen potáhla z cigarety a nadhodila: Zajisté, Tsu-san! V jejím hlase byl pokus o hrané nadšení. Povedený nebyl a ona sama to věděla, tak si jen urovnala jeden ze svých delších culíků a znovu potáhla.
Yami-sama. Prosím, berte to jako zodpovědnou práci. pronesl vážně bělovlasý muž s páskou přes oči, který vyšel vedle Amagasy. Byl to jediný člen jiné divize, než druhé, konkrétně byl členem jedenáctky. Měl pásku přes oči a to jednoduše z toho důvodu, že byl slepý.
Yasuo, Amo? Rozdělte se. Víme, že zde těch hollow bude hodně, tak dělejte, co bude ve vašich silách. Pak Tsu sám vyrazil. Někteří z těch hollow budou stejně silní jako vy, Utsukushi-san. A můžeme s vámi nyní poslat jen dva slabší shinigami. Buďte proto velmi opatrní. zazněl mu v hlavě hlas jeho kapitánky. Tsu doskočil na jednu střechu a začal se soustředit na hledání reiatsu a přesně v tom okamžiku z poza rohu vylezli dva hollow.
No, vás jsem našel rychle. ušklíbl se Tsu a zkontroloval jejich hladiny reiatsu. Oba minimálně stejně silní, jako Tsu. Tak tady budu potřebovat asistenci! blesklo mu jen hlavou a začal shunpovat směrem, kde tušil reiatsu Amy a Yasua. Jednoho má...m. Tsu se zastavil na střeše a pochopil, že je v obrovské hromadě kaše a ta už bude jen houstnout...
Jeden hollow zrovna zvedal poloomráčenou Amu ze země. Moc mu to nešlo, protože ta kolem sebe instinktivně máchala mečem. Táhni ode mě, ty zrůdo! řvala u toho.
Yasuo stál o kus dál, okolo něj se míhaly čepele, ale on sám se opíral o zeď a jednou rukou si držel zkrvavený bok. Obklopovali ho dva hollow. Opět na podobném powerlevelu, jako Tsu.
Sakra... Dobrá. Ten hollow co jde po Amě se vždycky stáhne, když je zasažen tou černou čepelí. Očividně mu to přinejmenším není příjemné. Yasuo zase má okolo sebe meče, přes které ti tupí hollow nedokážou prostrčit ruku, aby je to neposekalo. Ale proč jsou tak velcí? pomyslel si a v tu chvíli mu do zad udeřil jeden z jeho pronásledovatelů. Tsua to hodilo o ocelové zábradlí naproti a rozostřilo mu to pohled. Jeho zanpakuto odlétlo několik metrů jiným směrem. Ne! Tsu shunpem prokličkoval pro své zanpakuto a chytil ho. HOGO! zařval a okolo se rozjela celkem slušná dávka ohnivého reiatsu. S hollow to téměř ani nehlo.
Hado #4: Byakurai! ozval se Amin hlas a vystřelila hado po jednom hollow, který atakoval Yasua. Yasuo se usmál. Tanec první - Mitogana ha! zařval a začal s příšerami tančit. Ty aby se vyhly čepelím, tak se pohybovali s ním a Yasuo je takto dostal k tomu, který atakoval Amu. Tsu sám shunpem skočil také k němu a za ním běželi jeho pronásledovatelé. Yasuo! Ama!
Yasuo jen kývl a shunpem vyskočil z tance a s Amou v náručí vyletěl z chumlu hollow, kteří se zrovna srazili. Tsu sám vyskočil nad ně a zařval z plných plic: Hibana! a skočil mezi hollow jako tornádo ohně...
Hollow se napřimili. Mezi nimi blikla záře pětkrát vystřeleného cera a bylo po všem. Tsu ležel s popáleninami velmi vysokého stupně. Ama byla již v kompletním bezvědomí. Yasuo se nadechl a zařval. Jeho reiatsu začalo stoupat... Jsou lehce zranění a bojí se zásahu čepelí. Pokud je zvládnu utančit všechny...
Tenken- Tenkyū no shiroi~tō! ozval se najednou hlas kus za ním. Zpod každého jednotlivého hollow explodoval sloup bíle zářící energie. Yasuo se zaraženě otočil a zeptal se: Co to?!
Muž za ním se usmál: Jmenuji se Nakamura Minato. A jsem velitel operací druhé divize ve Světě lidí. Yasuo si oddechl, když se dozvěděl, že osoba, která je zachránila, byla také shinigamim. Pak mohl spokojeně omdlít na následky krvácení.
*****
Tsu otevřel oči. Byl společně se svými dvěma pomocníky v prázdné místnosti s [You must be registered and logged in to see this link.], která měla na sobě ninja oblečení a šedou bundu. O kus dál ležel deaktivovaný gigai této osoby, který napovídal, že to bude shinigami.
Vy jste? zeptal se Tsu.
Nakamura Minato. Člen druhé divize a velitel misí druhé divize ve Světě lidí. Vy jste Utsukushi Tsu, že? optal se Minato s lehkým úsměvem. Tsu jen kývl a tak Minato pokračoval: Dostal jsem hlášení, že do Karakury dorazí tým shinigami a že možná nebude stačit na svoji misi. Byl jsem vaše záloha a jsem upřímně za vás rád. Ti hollow byli silnější, než zpráva napovídala.
Ama, která již byla vzhůru také nadhodila: O Vás mi vyprávěl Rick-san. Prý jste byl jeho rival, když se tenkrát dělaly podkapitánské zkoušky.
Minato se usmál a odvětil: Ano, správně. A Rick tenkrát uspěl jen proto, aby pak tady zpackal, co se dá. Jak se vůbec ten prevít má? Už si zasloužil zpátky místo podkapitána? Minato neměl Ricka zrovna dvakrát v lásce, ale necítil vůči němu žádnou zášť. Ostatně proč taky.
Je nyní na nějaké misi v Rukongaii. Říkal mi, že se mu již podařilo částečně si usmířit Hoshi-taicho, ale prý se asi na post podkapitána nikdy nevrátí. odvětila smutně Ama.
*****
Ricku! Také na vyšetřovací akci? ozvalo se zavolání za běžícím pankáčem. Ten se jen za běhu otočil. Hlas zelenovlasého kolegy by poznal na několik kilometrů: Samozřejmě, Daiki. Jestli teda myslíš vyšetřování mizících lidí v Rukongai. Protože jestli ty jsi moje podpora, tak mám trochu strach. Tebe bych neposlal vyšetřovat ani zmizení sladké rolky.
*****
Dobře... takže jsme sem přišli s tím, že zmizeli nějací obyvatelé Rukongaie. PROČ nikdo neřekl, že nějací jsou VŠICHNI z téhle vesnice? zamyslel se Rick a rozhlížel se po okolí.
Nebuď hned tak zpruzelý. nadhodil Daiki. Tohle je vlastně další stopa. Nebyl to jednorázový incident, ale postupný proces.
A já mám další stopu... ozval se další hlas o kus dál. Všichni se tam otočili, aby viděli Tenmu, dalšího člena důstojnického sboru vycházet ze stínu. Ale nebude se vám to moc líbit.
Třetí a čtvrtý důstojník druhé divize se společně s Rickem nějakou chvilku dívali na hromadu otisků nohou. Dobře, všihni došli sem a pak... zmizeli? optal se Rick zmateně. Daiki s Tenmou zakroutili hlavou. Pokud šlo o boj, nebo rozbor nějakého umění, byl Rick nedocenitelný. Ale v těchto případech byl spíš pro zasmání.
Ne, Ricku. Něco je pravděpodobně přeneslo. Někteří jsou bos, někteří ne... to znamená, že někteří možná měli čas. Připravit se na odchod a tak. pak se Tenma zamyslel a dodal. Vypadá to skoro, jako by sem někteří členi vesnice dovedli jiné.
Co to znamená? zeptal se Rick.
Na to právě musíme přijít, kohoute! zasmál se mu Daiki a rozhlédl se okolo.
*****
Yasuo se mezitím optal: Nebyl jste náhodou jeden z těch, kteří přišli tenkrát zachránit Seireitei ze Světa lidí? Tenkrát, když zaútočil ten Quincy bůh? Yasuo byl od tohoto útoku slepý, ale reiatsu, která přišli na bojiště si pamatoval. Ostatně tato vzpomínka bezmoci ho honila několik let.
Správně... Minatův úsměv lehce poklesl: Ale nemyslím si, že bych byl nějak extrémně užitečný.
Quincy bůh? Ten je jen jeden a ta socha ve vašem městě to není! ozval se najednou hlas za Minatem. Všichni se tam s trhnutím otočili. Ah, kde je mé vychování. Jmenuji se Ivan. Ivan Azgiaro.
Blonďatý ninja se ušklíbl na červenovlasého muže s fragmentem hollow masky na levé horní části obličeje: Je mi jedno, kdo jsi. Ale slez z mého gigaie.
Odmítám si nechat rozkazovat od shinig- Ivanův proslov byl zakončen kopem do ústo od Minata, který ho poslal letecky rovnou skrz stěnu.
Jdu ho vyřídit. pronesl odhodlaně blonďák: Vy se vraťte do Soul Society a dejte zprávu, že z nějakého důvodu jsou opět aktivní hollow, kteří vypadají jako zasažení trhlinami. Starší shinigami budou vědět. pak sám vyrazil co nejrychleji za neznámým arrancarem.
Jeho uniforma vypadá... zamyslel se Minato, letíc za Ivanem: Jako... quincy uniforma...
*****
Toto je hlášení z misí druhé divize. Zde je hláše- gah! hlas muže, který přeříkával Raidenovi hlášení divizí se zvláštně zadrhl a Vrchní kapitán se v okamžiku otočil, aby viděl několik osob v bílých pláštích a černými maskami.
Co má tohle sakra znamenat? zavrčel Raiden s pohledem na shinigamiho s proseklým hrdlem.
Odpovědí mu byla slova nejvyššího ze skupiny bílopláštníků: Vrchní kapitán Yamamoto? Čekali jsme vás... staršího.
Shigekuni Genryuusai Yamamoto? Tak to jste o pár let zaspali hoši. Dokonce ani já už nevím, před jakou dobou Vrchní kapitán Yamamoto žil.
Muž naproti němu se zamyslel: Nevadí... tím lépe. Přišli jsme vyhlásit válku Gotei 13.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Thousand Year Blood War

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Jun 13, 2018 5:26 pm

Kapitola 2: Hollow-Quincy, Hollow-Shinigami, Hollow-Hollow

Kapitán Gotei 13, Tomisura Raiden, se ušklíbl: Vyhlásit válku? To jděte říct do sedmé divize, ti si měli připravit nějaký vtipný program.
Muž s maskou naproti Raidenovi pronesl: Na někoho, komu jsme se tak snadno dostali do pracovny mluvíte s příliš velkou dávkou arogance.
Špatně to chápete. Když se někdo dostane sem, není to úspěch. Každý, kdo je natolik silný nebo hloupý, aby šel za mnou... má plné právo sem dojít a zjistit, jestli byl spíš hloupý, nebo silný A hloupý. Raiden vstal a tasil své Zanpakuto. V tu chvíli ovšem pracovnou prolétlo kopí, které ke stěně přišpendlilo Ayazaki Lus. Raidenovi se rozšířily oči.
Ano kapitáne. Vaše podkapitánka vám nyní předpovídá Váš osud. Po náročné a bezvýznamné snaze. Umřete zostuzující smrtí. pronesl muž před Raidenem. Jen tak tak ale zaklonil hlavu, protože místem, kde byl před chvilkou jeho obličej proletěla pěst. Pěst zářící takovým množstvím elektřiny, že i bez zásahu zelektrizovala muže a posunula ho o kus dozadu.
Brzy, Vrchní kapitáne.
NE! zařval Raiden rozzuřeně. Na jeho podkapitánku se prostě nešahá. RAIKEN! zařval. Všichni Quincy až na toho, který byl posunut dozadu, se však stihli vměsnat do stínu, který je převalil z jedné strany na druhou. Ten poslední dostal plný zásah a byl prohozen o několik stěn dozadu. Tam do něj narazil Raiken- Stupeň dva a probodal ho neslučitelně se životem. Raiden se však již během toho objevil u Lus. Věděl, že je na tom bídně a umírá.
Kapitáne... oni... můj bankai...
Mlč! To je rozkaz! řekl Raiden a rozsekl kopí, aby mohl Lus sundat. Věděl, že nesmí používat bankai v divizi. Ale nyní mu to bylo absolutně jedno.
Do první a čtvrté divize udeřil blesk.
A Raiden pouze doufal...
že to stihne...
*****
Minato doskočil k Ivanovi. Kdo jsi a co tu děláš? zeptal se se svou Zanpakuto namířenou na Ivanův krk.
Ivan se zasmál: Ale. Na takovéto otázky se mě budeš moci ptát, až mě porazíš! S těmito slovy skočil dozadu a trhnutím vytáhl Quincy přívěšek. Minato ztěžka vydechl, když se před mužem objevil obrovský oblouk se třemi zužujícími se trubkami namířenými na Minata. Zemři, shinigami! pronesl Ivan a začal střílet.
Minato se shunpem vyhýbal a ušklíbl se. Tohle bylo přinejmenším ujeté. Pro Quincy bylo hollow reiatsu jedovaté. Ale nikdy ho ani nenapadlo, že by někdo předával Quincy techniky Hollowům. Za tímhle bylo něco zkaženého. Copak? Neumíte bankai? optal se Ivan a dodal: Prozraďte mi alespoň, kde žije Kurosaki Ichigo?
Minato pozvedl obočí a pochopil, že tady nemá cenu diskutovat: Ten zemřel mnoho a mnoho let zpátky. zasmál se: Myslím, že operujete okolo mrtvého zdroje. Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken! Minato aktivoval shikai a shunpem se přenesl pod Ivana, kterému odsud sekl po nohách. Ten vyskočil a pokusil se přemířit svůj oblouk dolů, ten se však zasekl o stříbrné zhmotněné reiatsu.
Co? zasekl se Ivan.
Na tebe! zavrčel Minato a poslal dva stříbrné disky, které Ivanovi explodovaly v obličeji. Nepotřebuju! Minato shunpnul tváří v tvář Ivanovi a položil své čepele křížem na jeho krk: Žádný bankai! Minato trhl čepelemi a Ivanovo tělo odletělo někam dozadu. Minato si vydechl.
Pozor! ozval se Tsuův hlas. Minato trhl do strany a střela, která by ho zasáhla byla rozpůlena varujícím shinigami.
Hado #11: Tsuzuri Raiden! ozval se hlas ze spodu budovy, do které zaletěl Ivan. Ten chtěl mít zrovna proslov o tom, jak ho nemůže Minatův meč zasáhnout, ale zelektrizovanému se to dělá špatně. Ama zvedla palec ke zkušenějším shinigami nahoře.
Bakudo #9: Geki. ozval se pak ještě Yasuův hlas a jak se Ivan vytrhl z blesků, tak ho chytila červená záře. Ta dala čas Tsuovi a Minatovi. Seikatsu no Roshou! vykřikl Tsu současně s Minatovým: Tenken!
Ivan se vytrhl z Geki a vystřelil po Amě: Táhni! zavrčel, ale Ama se shunpem rychle stáhla. Stejně tak i Yasuo. Ivan zvedl hlavu a dostal ránu od Tsua. Ryuuken! zařval Tsu znovu a začal do Ivana sekat. Ten se však ani nehnul a jen zvedl svůj Quincy přívěšek a oblouk se objevil nad Tsuem. Zemři. Má mise zde je u konce. Jeho výstřel byl však zastaven plošinkou ze stříbrného Reishi. Díky tomu Tsu nedostal plný zásah a byl pouze hozen směrem k zemi. Minato ukázal jednou ze svých dvou shikaiových čepelí na Ivana: Tenkyū no shiroi~tō!
Pod Ivanem explodovalo reiatsu stejným způsobem, jako pod hollow, které zničil, aby zachránil ty tři shinigami. Tentokrát ale jeho oponent vyskočil z proudu a začal po Minatovi pálit. Vypadá to, že bankai budu muset použít... pomyslel si poodržel pár výstřelů, aby měl volnější pole.
*****
Tsu dopadl na zem, kde ho chytili Yasuo a Ama a skočili s ním do úkrytu jedné z budov. Tento souboj již srovnal část centra se zemí. Sakra, co mi teď může přijít z Soul Society za zprávu? zabručel Tsu a vytáhl z kapsy denrei shinki. Komunikační zařízení, které se kdoví proč začalo po dlouhé době zase používat pro komunikaci mezi shinigami na misích a Seireitei. Tsu si přečetl zprávu a vytřeštil oči. Rychle zabodl své zanpakuto zdánlivě do prázdna a otevřel Senkaimon: Okamžitě se vraťte do Seireitei. A nahlaste se svým kapitánům.
Zatímco Yasuo proběhl, Ama hodila rychlý pohled na komunikační zařízení, které Tsu ve spěchu pustil na zem. Vyděla tam zprávu... Ama se rychle podívala na Tsua a proběhla zpět do Seireitei. Tsu za nimi zavřel Senkaimon. Chtěl ještě pomoci Minatovi a sice měl kido na svém Zanpakuto pouze na jedno otevření průchodu mezi světy, ale musel je rychle poslat zpátky. Podíval se znovu na komunikátor na zemi a rychle ho zavřel a dal do kapsy. Nikdo se nechce dlouho dívat na zprávu o tom, že začala válka s neznámým nepřítelem.
Pak se Tsu zarazil a podíval nahoru. Viděl obrovskou oslepující stříbrnou záři. Co to k sakru...?
*****
Bankai: Shichiseiken Katsujin. pronesl Minato a jeho meče a oči začaly zářit. Společně s tím se na jeho těle objevilo brnění.
KONEČNĚ! zařval Ivan a vytáhl zvláštní medailon z kapsy: Když ne Ichigův bankai, tak alespoň ten tvůj! zařval a Minatův bankai popraskal tahem medailonu... a okamžitě se znovu zcelil: Co to-?
Tenrin: Gessen. pronesl Minato a za jeho zády se otevřela pečeť. Z té pak švihem uvolnil proud energie, který Ivana málem smazal. Ivan s těžkými popáleninami dopadl na střechu budovy. Co... to... nemožné...
Máme mnoho otázek. pronesl Minato, který společně s Tsuem doskočil na střechu budovy.
Otázky si mějte. ušklíbl se Ivan a vedle něj se zvedl stín. Tsu i Minato se okamžitě postavili do obranného postoje. Nebojte se. Tento stín... pozře jen vyvolené. pronesl a zmizel v onom stínu.
Minato si povzdechl a deaktivoval bankai: Vrať se do Soul Society. Já provedu vyšetřování. Ty podej hlášení kapitánce. pronesl Minato a otevřel Tsuovi Senkaimon. Rozkaz... Nakamuro-sama. pronesl Tsu obdivně a zmizel. Minato si povzdechl. Měl pár přátel, které by mohl zkontaktovat. Ale musel nejprve zjistit, jestli by ho mohl někdo z nich dopravit do Hueco Mundo...
*****
Chápu to tedy správně, že nás opět napadli Quincy? No, ale alespoň jsme tentokrát před invazí varováni. To je příjemná změna v jinak každou dekádu se opakující rutině. řekl Razaki poté, co všichni kapitáni vyslechli Raidenovo vyprávění.
Lus je tedy pod dozorem kapitána Gure a jeho lidí... přežije? optala se Kitsune.
Raiden si povzdechl. Razaki jen nadhodil: Wilhelm Gure je mým bývalým členem a myslím si, že udělá vše co bude v jeho silách.
Já nechci podupávat váš strach o Lus. Neberte to špatně, bojím se o ni úplně stejně, jako vy, ale... neměli bysme řešit tu invazi? nadhodil kapitán jedenácté divize, Kentaro Izanagi. Všichni ostatní kapitáni na poradě lehce kývli.
Musíme připravit všechny divize. Izanagi? Cvičili tví Avengers nováčky dostatečně? zeptal se Raiden. Po souhlasném kývnutí Vrchní kapitán pokračoval: Dobrá. Lus se mi pokusila říci, že dokáží něco udělat s bankaiem. Nebo něco alespoň dokázali udělat s jejím bankaiem. Nevím, co to znamená, ale buďte velmi opatrní. Tuto informaci ideálně předejte i všem svým členům, kteří bankai mají, nebo ho mít mohou. řekl a podíval se po kapitánech, kteří všichni kývli.
Jsme v nejsilnějším postavení za posledních pár let. Dvanáctá divize je jediná bez kapitána a některé divize mají člena, který má kapitánskou sílu. Můj názor je takový, že bychom měli vyhrát... tak jako za všech krizí, které pamatuji. Ale buďte obezřetní. Každá chyba může být ten důvod, proč by to tentokrát mohlo dopadnout jinak. Snažte se proto žádné chyby nedělat.
Celý kapitánský sbor znovu kývl. Museli dát Vrchnímu kapitánovi za pravdu. Ostatně, málokterý z nich pamatoval kapitánskou poradu, na které by byly prázdné jen dvě židle a to jen proto, že jeden z kapitánů měl povinnosti svěřené Vrchním kapitánem.
*****
Minato se posadil v temné místnosti a položil čelo na zem ve velmi hluboké úkloně. Mebataki-sama? Budu potřebovat vaši pomoc....
*****
Yhwach se jen podíval po vyslechnutí hlášení na svého zástupce: Haschwalthe, vypadá to, že jsme prožili jakýsi časoprostorový skok. To by mohla být obrovská výhoda. Jaký je postup v Hueco Mundo?
Sbíráme následovníky oné Zelené Lady a Hueco Mundo se již dá nazvat naším teritoriem.
Výborně. usmál se Yhwach na Jugrama Haschwaltha: Musíme zjistit, co ten časoprostorový skok způsobilo.
*****
Muž v temnotě se jen usmál a podíval se na diagram. Žena za ním si povzdechla: Mám pocit, že jste narušil časové kontinuum a přenesl do naší doby dimenzi ukrytou v minulosti v Seireitei.
Muž se otočil a svůj pohled upřel na ženu: Následky by mohly být celkem velké, že? Pravděpodobně se budeme muset vrátit do Seireitei, získat nějaká data.
Žena opatrně kývla: Zajisté, Ramperouge-taicho.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Thousand Year Blood War

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Jun 14, 2018 12:32 am

Kapitola 3:
Svaté šípy

V Hueco Mundu se otevřela garganta. Tak a jsme tady. Ale pokud chceš pomoci shinigamiům, tak jsi v tom sám. zabručel Mebataki. Byl to Quincy veterán a očividně neměl v plánu se s Minatem nijak hádat. Jakákoliv operace tohohle rázu jde prostě mimo nás a nechci, abys nás s ní spojoval. Mimochodem, to cos mi popsal zní jako jedna legenda z minulosti. Legenda o Yuha Bachovi. Yhwach. První Quincy. Jeho Veličenstvo. Všemocný. Quincy Alfa. A tak dále... Mebataki si povzdechl: Pokud je to skutečně on a jeho Hvězdní rytíři... obávám se, že nemáš šanci vyhrát hochu. Ale přeji hodně štěstí. s těmito slovy zavřel gargantu a posadil se, přesně jak se dohodli s Minatem. Počká na něj tam, kde se objevili nanejvýše dva dny. Pokud se Minato nevrátí, odchází Mebataki bez něj...
*****
Raiden s Kitsune procházeli dlouhými bílými chodbami. Když došli k jedněm konkrétním dveřím, tak se Raiden z hluboka nadechl a zaklepal. Určitě už bude v pořádku... zašeptala Raidenovi Kitsune a přátelsky ho pohladila po rameni.
Dále. ozval se zevnitř hlas nového kapitána 4. divize, Gure Wilhelma.
Raiden teprve nyní vydechl a vstoupil.
*****
Razaki se posadil s Akirou, Amarim a Minami. Je to jednoduché. Budeme bojovat s nazi-quincy, kteří pravděpodobně umí blokovat či znehodnocovat bankai. Ayazaki-fukutaicho je údajně stále v péči Gure-taicho.
Amari naklonil hlavu na stranu: Myslíš, že to ten podivín zvládne?
Minami do něj lehce šťouchla loktem a suše zabručela: Ten čudák mi dal sladkosť, keď som sa vrátila, aby si vedel. Wilík je fajn, aj keď je trochu mimo.
KAPITÁN Gure Wilhelm je... zvláštní muž, pokýval Razaki lehce nesouhlasně. Sice to byla jeho rodina a Wilhelm byl jejich podřízený, ale měli by se k němu nějak chovat: ale rozhodně je to dobrý shinigami, který ví, co dělá... obvykle...
*****
V páté divizi se kapitán Firel jen opřel o zeď. Celá ta situace... připadal si, jako by v ní byl snad posté. Chtěl nějaký únik...
A v tom se vedle něj otevřel průchod. Vypadalo to jako časoprostorový tunel z reishi.
Firel se opatrně narovnal a tasil.
*****
Rick s Tenmou a Daikim na sebe kývli: Dobrá. Potřebujeme tedy vymyslet, kdo by v sandálech mohl vodit nebohé lidi na desintegraci. nadhodil jen Rick. A napadá mě jen jedna možnost.
Daiki lehce polkl a Tenma nadhodil: Taky ti to došlo?
Rick kývl. Tenhle okraj Rukongaie je moc chudý. Nikdo tu sandále nenosí... museli to být shinigami! Daiki i Tenma jen kývli. Ve chvíli, kdy to došlo i Rickovi to bylo očividné. Nespojovali si nic, co by tam nebylo, protože Rick byl ve vyšetřování schopný vidět právě jen to, co tam bylo...
*****
Hikaru! Nástup! zařval modrovlasý kapitán, když vešel do své divize. Mladý bělovlas se před ním objevil téměř okamžitě. Ano, kapitáne?
Je to jednoduchý. Je mi jedno jak, ale dáš celé divizi vědět, že se musí okamžitě mobilizovat. Seireitei si zažije invazi Quincy. Jejich vůdce může být i stejně silný jako Izuna a může jich být i víc. Všichni ať jsou připravení bojovat tak, aby se vrátili se štítem, nebo na štítu. Eshen své rozkazy vystřeloval jako rány bičem a pak dodal: Každý jednotlivec, který by se bál smrti rukou Quincy, ať odejde. Ale ať poté přemýšlí nad tím, že to nebyl on, kdo před takovou smrtí chránil svou rodinu a své blízké!
Ryuichi Hikaru téměř zaslzel nad Eshenovou řečí a vypravil se zvěstovat slova svého kapitána...
*****
Rozumíte? zeptal se kapitán Maki. Všichni muži před ním kývli. Díky mně, spousta z vás získala novou šanci v Gotei 13. Díky mně, spousta z vás může být dále shinigami a má své místo v Seireitei. Díky mně, můžete být tím, čím být chcete. Nyní se vám konečně naskytla příležitost, mi tuto službu oplatit. Někteří z vás možná padnou. Možná padnu i já. Ale nezapomínejte... druhou šanci, tu z nás dostala většina. Dokažme tedy těm, kteří se v nás mýlili... že by se měli stydět za rozsudky nad námi vyřknutými! muži před ním začali tleskat a rozutekli se po divizi, připravovat se na boj.
Sawai se na Akiho chladně podívala a nadhodila: Nevedela som, že viete motivovať aj pozitívne.
Odpovědí jí byl ještě chladnější úsměv. Občas potřebujete muže nakopnout správným směrem. A i světlo a tma. Dobro a zlo. Jsou různé směry, ze kterých kopat.
*****
Hikaku si vyskočil na střechu divize a začal meditovat. Vnímal téměř každé reiatsu v Seireitei. Ale... něco se mu nezdálo. Jako kdyby se ve vzduchu vznášelo nějaké cizí reiatsu...
*****
Bod 24. Na titulku NECHCI nic o Ayazaki Lus. Nepotřebujeme tu informaci nijak nafukovat, tím spíš, že to je první oběť války, byť jen zranění. pokračoval Ryuichi Yoshiro: Pochytili všechno? Skvělé, můžete jít. Nekonome-sama?
Chieko se zastavila a zůstala s kapitánem v místnosti poslední. Viděla, jak ho to celé trápí. Trápilo ho to dokonce natolik, že dělal svoji práci... tedy pokud jí to nyní neměl v plánu hodit zase na krk. To by Chieko možná vnitřně nakrklo.
Víš... pokud to bude možné, nepoužívej proti těm Quincy bankai. nadhodil Yoshiro: Máme informaci, že s ním dokáží něco udělat. Nevíme co... ale mám strach, že pokud by to bylo obrátit bankai, proti jeho uživateli, tak by na to ten tvůj mohl být... náchylný...
*****
Ryuichi Konan si poskládala další origami. Byl to papírový shuriken. Když se ozvalo zaklepání, hlesla jen: Dále?
Dveřmi dovnitř vešel její podkapitán: Myslíte si, že bude všechno v pořádku, Ryuichi-taicho?
Musíme doufat a věřit. Ale s tak schopným zástupcem jako jsi ty, Kagami-san? Úplně bez problémů.
*****
Těžká garda?
Připravena kapitáne.
Rychlé nasazení?
Připraveno kapitáne.
Ninjové jedenácté divize?
Připraveni kapitáne.
Ty?
Prosím...? zasekla se Mei Ryuichi.
Jsi připravena na bitvu? zeptal se Izanagi Kentaro. A nemyslím jen fyzicky, či duševně. Pamatuješ si, jak zněl rozkaz pro všechny mé členy?
Rozloučit se s rodinou a bližními... poslala jsem jim pekelného motýla, kapitáne. Izanagi jen spokojeně pokýval. Rozhodl se s tou očividnou lží prostě smířit. Mei už byla dospělá a tohle byla válka.
*****
Yasumaru vrátil pásku zpět na své místo přes oko: Stále si nemyslím, že je to nutnost, Genma-sama.
Může se Vám tam dostat infekce a to je velmi nepříjemné, Kuchiki-dono. odvětil Genma a kývl na Yasumara. Opravdu jste si ale prohlídku mnou chtěl odbít až jako poslední věc před bitvou?
Yasumaru se jen kysele usmál a nadhodil: Mohla by se mi tam dostat infekce. A to je prý velmi nepříjemné...
*****
Minato se mezitím doplížil k místu, které bývalo Palácem Zelené Lady. Jen tasil svou zanpakuto a pomyslel si: Možná, to budu moct ukončit už tady...
Když se však přiblížil blíže, doskočil před něj vysoký muž se zvláštně střiženými vlasy a kulatými brýlemi. Ty nejsi hollow. V tom případě mě nezajímáš, shinigami.
Co kdybych ti řekl, že nejsem jen shinigami. Že mě zajímá, co děláte, abych se mohl přidat? optal se Minato s úsměvem a z kapsy vytáhl Quincy přívěšek. Muž před ním se zarazil a zamyslel. To přeci... není možné?
Minato před sebou zformoval luk z reishi v druhé ruce, než ve které držel svou zanpakuto. Muž před Minatem pozvedl obočí. Quilge Opie. Kapitán prvního batalionu, lovecké jednotky pro Hueco Mundo jeho Výsosti Yhwache. hrdě se narovnal muž, jen aby se mu zabodla zanpakuto do hrudi.
Díky za info, Himmlere. zavrčel Minato: Je Yhwach zde?
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Thousand Year Blood War

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Jun 14, 2018 2:54 pm

Kapitola 4:
Svaté šípy 2


Firel Dakuraito se chvíli díval na časoprostorový tunel a pak jen hlesl: Jsi to... opravdu ty, starý příteli?
Samozřejmě. A je sice dost pravděpodobné, že promeškáš první fázi invaze, ale potřebuji lehkou asistenci s něčím, co může převrátit celou tuhle válku, Fireli. odvětil Satoshi arogantně, ale s lehkým úsměvem.
*****
Vzhledem k vašemu vzhledu... vy jste ten, který bojoval s Ivanem, že? Hollow jménem Ebern Asguiaro? Červenovlasý s maskou přes levou horní pětinu obličeje. Byl to špatný rekrut. začal se pro změnu vyptávat Quilge a během toho vstával. Minato byl velice zaskočen. Porazil sice muže na zem, ale jeho čepel prošla sotva centimetrem kůže.
Blut. Vrozená schopnost některých Quincy... pokračoval Quige a trhl pravou rukou. U pasu se mu objevila šavle, kterou okamžitě sekl, proti Minatovi. Ten celkem snadno uhnul, ale dal tím Quilgovi prostor se narovnat. Informujte Jeho Veličenstvo! zavolal Quilge na Quincy za stěnami trosek Paláce Zelené Lady. Já se o tohoto chlapce... postarám osobně...
*****
Vaše Veličenstvo? Subjekt Kurosaki 2 právě bojuje s Velitelem Loveckých batalionů.
Výborně. usmál se Yhwach na bezvýznamného Quincyho, kterého nemá cenu jakkoliv popisovat, protože pravděpodobně brzy umře: Haschwalthe. Dej vědět všem Sternritter, že začíná invaze do Soul Society. Doufám, že jsme již nasbírali dostatek dat...
*****
Quilge natočil svoji šavli a z té se vysunuly dvě reishi ramena: Jak jistě víš. usmál se a skočil dozadu přesně, aby tam nechal zrovna se ze shunpa objevujícího, zaskočeného blonďatého shinigamiho: Tak mi Quincy, si většinou udržujeme boj na delší vzdálenost. pronesl a vystřelil čtyři šípy. Následovala obrovská exploze. Copak? Nestíháš takovou rychlost?
Naopak... takovéto Heilig Pfeil mě nemohou ohrozit. ušklíbl se Minato. Kouř se rozplinul a společně s tím, se začala rozplývat i stěna Reiatsu, za kterou se Minato opřel o svou Zanpakuto. Myslím si, že se budeš muset víc snažit... zatím jsem se ještě ani nedostal k shikaii. usmál se ještě. Chtěl donutit pro změnu svého protivníka ukázat dosah svojí síly.
Quilge se na oplátku ušklíbl také: Takže tě mám přestat testovat? Dobrá... jistě víš, co je u Quincy ekvivalentem dokonalého bankaie? Vollständig! zasmál se Quilge pohltil ho sloup velmi jasného světla. Když světlo zmizelo, viděl Minato Quilgův Vollständig. Na nad hlavou se Quincymu objevila hvězdovitá svatozář, na zádech svítící křídla a jeho oči se změnily, že vypadaly jako mříže...
Vypadáš... zmateně! pronesl Quilge kouskovaně. V druhé části své věty už byl totiž za Minatem a sekal. Minato byl z této rychlosti značně překvapen a jen tak tak udělal parakotoul pod oponentovou čepelí. Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken! vyvolal svůj shikai a v rychlosti se otočil na Quilgeho, jen aby zastavil jeho další úder, který ho poslal velkou rychlostí vzhůru a dozadu. Tahle síla... je obrovská...!
Nemůžeš stíhat? Nevíš, co dělat? Nedokážeš cokoliv udělat? provokoval Quilge a sekal a bodal. Nedával Minatovi prostor vydechnout. Ten v jeden okamžik nevychytal kryt a Quilge dosekl přes jeho rameno. Zanechal tam nehezký, ale naštěstí ne hluboký šrám. Pak musel do kritu z seku vzhůru a byl přiražen k zemi na jedno koleno. Zanpakuto musel držet nad hlavou, aby držel obrovskou sílu v Quilgově šavli: Copak? To skončíme takhle brzy?
Děkuji za oddech. Tenken- Tenkyū no shiroi~tō! procedil Minato a jeho oponent byl pohlcen obrovským sloupem stříbrné energie. Minato do ní pak rychle bodl. Ozval se tupý zvuk a čepel se opět zastavila o Quilgovu kůži, tentokrát na krku.
Měl byste se víc snažit. usmál se Opie na svého oponenta, který shunpnul dozadu, aby si získal prostor. Ne, že by vám to mohlo pomoci. Mé obrany jsou absolutní. Má síla od Jeho Výsosti je jako božská, oproti té, kterou máte vy. A nyní... usmál se a zvedl čepel. Ta začala natahovat veškeré okolní reishi. Začal rozpouštět budovy, písek, dokonce si nabrala trochu i Minatova reiatsu. Pojď poznat sílu, mého Biskiel! zařval a trhnutím na Minata tuto sílu chtěl poslat na Minata. Jeho ruka se však zastavila o sloup pískovce, který se objevil před ním. Quilgeho Biskiel byl proto vržen příliš vysoko a daleko. Co to...? zarazil se a otočil hlavu do strany. Do obličeje ho zasáhla bala a pak hned další. Minatovi vstaly vlasy na hlavě, protože zacítil sílu hollowa, starého a silného hollowa.
Myslel jsem si, že už se do centra Hueco Mundo nebudu muset nikdy vrátit, ale... jmenuji se Yuuto. A kdysi jsem zde vedl frakci Modrého krystalu. Doufal jsem, že to tu Zelené Lady nechávám konečně v dobrých rukou... pronesl vysoký hollow s kordem.
Quilge se otočil: Mám pro tebe návrh... vypadáš silný, mohl by jsi se přidat k...
KE QUINCY? TĚŽKO! Resurreccion: Segunda etapa! zařval Yuuto, který byl očividně velmi rozzuřený.
Resurrecion? To je technice Vollständig velmi podřa- začal Quilge, ale to se u něj Yaato, s novou kamennou kůží a širokým diamantovým mečem na zádech, objevil a jednou rukou ho chytil za hlavu a druhou přiložil na zem. Za se začala měnit na ostnaté pole z křišťálů. A hollow s ním o něj udeřil. Za všechny hollow! A znovu. Za svobodu! A znovu... Za Modrý krystal! Znovu... Za padlou Zelenou Lady... znovu... Za Benjira! ...
Minato pozoroval obrovskou sílu hollowa a přemýšlel, jak může být starý. Quilgovým tělem znovu a znovu drtil ostnaté krystaly, které se znovu a znovu dotvářely. Hollow nevypadal, že by měl v plánu přestat. To stačí. řekl Minato. Hollow ještě naposledy vší silou udeřil Quilgeho do písku. Takovou silou, že z písku trčely jen nohy... To stačí! zopakoval Minato důrazněji a hollow zastavil. Jo. Asi máš rech-t. hollow se začal otáčet na Minata a hrudí mu projela šavle.
Vzhledem k tomu, co za zrůdu jsi, očividně je potřeba tě eliminovat... rychle... Sklaverei! zavrčel Hvězdný rytíř, který byl navzdory vší nepravděpodobnosti pouze otrhaný a pomuchlaný. Veškeré okolí se začalo znovu rozpouštět na Reishi... a Yaato se začal rozpouštět taky. Tentokrát to však nešlo do útoku, ale přímo do Quilgeho svatozáře.
Do té však najednou udeřil Minatův meč: Zapomeň... Bankai! Shichiseiken Katsujin! vyřkl a dosekl mečem, který se prodloužil a rozzářil. Následovala solidní exploze reishi...
*****
Ve třinácté divizi se procházeli Sen Akira a Shitsubo Akokoromi. Věř mi... třináctá divize možná je celkem malá, ale ochrání se snad dobře. Ako lehce kývl. Navíc. Yasumaru-taicho, je ochranářský typ. Rozhodně by nedopustil, aby se s divizí něco stalo, natož s jejími členy. Ako znovu lehce kývl.
Pak ale natočil hlavu a zastavil se: Sen-sama?
Ano? optal se Akira a otočil hlavu tam, kam se Ako koukal. Pak jen stuhl.
Vyhlaště poplach. Támhle stojí Quincy. pronesl Akokoromi a tasil zanpakuto. Sen Akira tasil také, ale to se napříč Seireitei začaly objevovat obrovské světelné sloupy.
Yhwach se podíval na dva shinigami pod sebou a prohlásil: Ah... kdyby jen tyto nižší shinigami věděli, že nemají šanci porazit sobě nadřazené. Kdyby jen věděli, o nestálosti života...
Učiň je neschopnými, Mezurashi!
Vyjasni se, Sora!
Oba shinigami zaktivovali shikai a Yhwach jen pokračoval: ... a nebo alespoň o mé nekonečnosti...
*****
Celou Soul Society zachvátil lehký zmatek, ale pak se všichni zkoordinovali. Konec konců, byli to profesionálové... vesměs.
Ve třetí divizi se důstojnický sbor a kapitán dostali k jednomu z pilířů. Cítim tam nejakého zlého čerta! prohlásila Minami. Ale možno to bude len donáška jedla?
Nemyslím si. prohlásil Amari. Buďte ve stře- těsně před hrudí se mu rozprskl proud ohně o Razakiho zanpakuto.
Nepolevuj pozornost. řekl jen Razaki, sledujíc jednoho z Quincy vyjít z portálu. Další prolétl obrovskou rychlostí a pokud by ho Izumi Akira nezastavila, dost možná by Minami přerazil pěstí. Och! Žiadna donáška, parchanti to sú! vypískla Mina vyděšeně.
Třetí Quincy také jen vyšel ze sloupu. Zajímavé...
Mezitím vycházeli Quincy na spoustě jiných míst v Seireitei.
Bitva začala...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Thousand Year Blood War

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru