2. divize

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed May 23, 2018 10:36 pm

Aririki Rick Ginken
#KancelářKapitánky>>>4.divize

Rick se posadil a kývl na Kitsune. Už se chtěl nadechnout, že by jí řekl, ještě něco, ale pak se ozval zvuk ksicht-sklo. Rick udělal facepalm taky. Pak chlapec vešel do místnosti. Rick zamrkal a podíval se znovu na okno. Tak tenhle frajírek z jedničky mi tu opravdu, ale opravdu moc chyběl. pomyslel si. Pak promluvil. Hlásíš se do akce, to víš, že jo. Tomisura... mladý od sotaicho? Teď se Rick lehce zarazil. Pak Kitsune řekla, že vyrážejí. Rick jen kývl. Ačkoliv mu Kaoru byl od jejich minulého setkání dost nepříjemný, rozhodl se chovat profesionálně. Alespoň do doby, než nalezne toho, kdo ho otrávil.

   > 4. divize
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1518
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro Raiden za Wed May 23, 2018 11:18 pm

Tomisura Kaoru
#KancelářKapitánky

Kaoru se uvnitř na Kitsune smutně zadíval. "Když jste mi zakázali prorážet stropy, tak jsem doufal, že aspoň průchod oknem bude cool," řekl rezignovaně, ale pak už jí poslouchal. Chtěl si u ní ještě víc šplhnout, ale to se těžko dělalo, když si chtěl zároveň prostě jen zablbnout. 
"Zaveďte?" řekl překvapeně. To byl zase nějaký plán o kterém nevěděl! "To jako budem trénovat s nějakou jeho buchtou?" zeptal se značně nechápavě. Ale jelikož mohli vyrazit, tak teda vyrazil. Fakt chtěl tu uniformu!

>>> Kasárny 4. divize
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2484
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro passionpower za Wed May 23, 2018 11:37 pm

Hoshi Kitsune
#KancelářKapitánky.

Rick k ničemu neměl co říct. To bylo docela překvapení. 
Za to Kaoru měl spoustu řečí. 
"Choď dveřma, jako normální lidi. Nebo se aspoň ujisti, že je to okno otevřený." odvětila mu. 
Jak tušila, Kaoru byl dost zmatený z toho, co se bude dít. Kitsune se na něj pousmála. "Jdeme řešit záhadu." informovala ho. Teď už jen chybělo, aby se objevil Eshen. Z nějakého důvodu, když šlo o záhady, byl poblíž právě on.
Tak jako tak, Kitsune se svými třemi společníky vyrazila do čtyřky.


--> 4. divize
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro WrongSign za Mon May 28, 2018 10:11 pm

Amagasa Yami

---> 3. divize
#venkovní prostory 2. divize

Přechod mezi jednotlivými divizemi nebyl zdaleka krátký, ovšem tentokrát to tak modrovlásce přišlo. Cestou zpět přemýšlela nad tím, co vlastně mohlo být v těch papírech a jak se to celé zběhlo. Než se nadála, tak stála zpátky před branami 2. divize. Vstoupila. Byla ráda, že je zpět. Po dlouhé době udělala něco pro fungováni Seireitei, byla na sebe pyšná. Beze slov usedla na nějakou volnou lavičku ve venkovních prostorech své divize. Vytáhla krabičku s předbalenými cigaretami, jednu vzala, vložila do úst a zapálila. Natáhla dokonce tak hodně, i tak silný kuřák jako Ama, že zakašlala. Když se snažila kouř vydechnout z úst jí stoupal jen zbyteček. Přeci jen, většinu kouře vykašlala. Měla klidnou náladu, měla chuť psát, ale zrovna jí nic nenapadalo a přesně proto odpočívala a v klidu dál kouřila. Asi tak po 10 minutách se Ama zamyslela, co že vlastně dělala předtím, než jí Midori poslala do trojky. Zamyslela se. Měl přeci hlad! Už vstávala, ovšem si uvědomila, že už to tak zlé není. Mohla bych se pojít, napadlo jí. Odpalek patřičně vyhodila, nechtěla mít zbytečné spory a vydala se po venkovních prostorách 2. divize. Třeba potká někoho zajímavého, přeci jen je členkou 2. divize..
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 286
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Mon Jun 04, 2018 4:54 pm

-> Amagasa Yami

Venkovní prostory 2. divize byly dnes dost mrtvé. Potulovalo se tam pár shinigami, většina si asi jen chtěl užít hezkého dne, nikdo nic moc nedělal. Všimla sis malé skupiny shinigami, co vcházeli do budovy divize, nějaká shinigami seděla opřená zády o strom a četla si knihu, nějaký další se jen slunil na lavičce. Celkově vzato se toho opravdu moc nedělo. Jak mohl nějaký den být tak hrozně líný?

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3459
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro WrongSign za Mon Jun 11, 2018 9:22 pm

Amagasa Yami
#venkovní prostory 2.divize

Ama procházela. Na jednu stranu byla ráda, že se nic zlého neděje, ale na druhou stranu to bylo trochu zvláštní. Navíc měla trochu neblahý pocit, věděla, že 2. divize je složena z nejlepších assassinuů celého SS a dokonce i Seireitei, ale i tak byla trochu nervozní. Šáhla do krabičky a vytáhla si svou předbalenou cigaretu. Strčila jí do úst a lehce zapálila. Zabafala a vyfoukla kouř. Podívala se vzhůru proti slunci, zář jí způsobila lehkou pálivou bolest v očích. Nevadilo jí to, když  se pak znovu podívala po svém okolí, lehce zamrkala a bolest byla pryč. Znovu potáhla. Během toho všeho dívka vlastně stála na místě a teprve teď, po mnoha věcech, které stihla udělat se rozhodla pohnout se z místa. Možná by si taky mohla někde odpočinout, možná by se mohla dát s někým do řeči, ale Ama si nebyla úplně jistá, jestli se jí chce. Proto se radši vydala dál prostory 2. divize. Snažila si najít nějaký sweet spot, kde by si i ona mohla alespoň na chvilku odpočinout.
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 286
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Fri Jun 15, 2018 10:53 pm

-> Amagasa Yami

Venkovní prostory druhé divize poskytovaly mnoho míst k odpočinku. Místo odpočinku jsi ale našla shinigami, která nervozně přecházela sem a tam. Něco si mumlala pod fousky. Moc jsi toho neslyšela, většinou věci jako "...aleenměprostěnikdoneposlouchá! Pcha! Člověksepárkrátspleteahnedjeparanoidní!..." a tak dále. Vůbec si tě nevšimla, chodila v malém kruhu sem a tam.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3459
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: 2. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru