1. divize

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Rai Eshen za Fri May 11, 2018 10:24 pm

Rai Eshen

Eshen spokojeně přikývl. Yasumaru ho sice moc neposlouchal, ale to Eshena nijak moc extra nebolelo. Tohle bylo hlavně pro jeho svědomí, aby si nepřipadal, že Kapitána úplně neprodal, jen aby se zbavil svých vlastních problémů...něco, co by se Kuchikimu asi taky nestalo porvé. "Rád." okomentoval to jen s úsměvem.
No, mezitím přicházeli všichni ostatní kapitáni. Eshen je všechny pozdravil pokývnutím, stejně tak i Vrchního kapitána. Na Konan se tedy trochu usmál, protože nebyl neslušný, a jedině jinak to bylo u Kitsune. "Ahoj, Kitsune." pozdravil jí s úsměvem. Nejen, že tak oplácel to, jak ona zdravila jeho, ale hlavně, jí znal asi tak stokrát lépe než většinu ostatních.
No, a pak už se nasunul na svoje místo v řadě na pravé straně Vrchního kapitána. Vedle něj by měli stát kapitáni Čtvrté a Osmé, ale to byl v jejich případě smutný fail... a tak vlastně měl stát mezi Konan a Kitsune. A tak se tam i psotavil a čekal, co má na srdci Vrchní Kapitán.

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Aki Maki za Fri May 11, 2018 10:29 pm

Aki Maki

Akimu se nakonec podařilo kus jablka spokojeně spolknout. Mno, ty kteří ho aspoň trochu uctivě pozdravili, taky pozdravil, tedy, kývnul. Aki nebyl dement, věděl, že by ho tu nejradši neviděli. Možná Yoshiro, Eshen a Izanagi Akiho aspoň trochu respektovali, zbytek by byl radši, kdyby zase udělal nějakou kravinu, aby se jí mohli zbavit. Když kolem něho procházela Kitsune, tak se na ní Aki jen se svým typickým pohledem díval. Moc nevěřil tomu, že na něj opravdu přikývne, ovšem na toto přikývnutí on lehce provokativně zamával dvěmi prsty pravé ruky. Nakonec dorazil i vrchní kapitán, Aki si to tedy s jablkem v ruce a s úsměvem na tváři namířil na své místo. Nevěděl co ho čeká, ale nikdy neměl z porady kapitánů dobrý pocit.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Yuki-onna za Sat May 12, 2018 11:48 am

Konan

"Ahoj, zlato." opětovala milý pozdrav svému manželovi.
"Zdravím, Kitsune." opětovala pozdrav Kitusne, která jí hezky pozdravila.
Pak ještě do-pozdravila toho koho měla a zařadila se na svoje místo a čekala, co se bude řešit.

_________________
Hana Konan  Konan  Ruyichi  a zbytek  Rodinka Ruyichi

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
avatar
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10
Bydliště : Proměnlivé

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Raiden za Sat May 12, 2018 12:11 pm

Kitsune & Mei -> Kaoru se na tebe před vstupem široce usmíval, dokud jsi mu teda nezacuchala vlasy. "Hej, sensei, cucháte mi moje načesaný háro!" začal protestovat, ale když si všiml tátova výrazu, tak zmlkl a raději se šoupl vedle Mei. "Tak co, kolik jsi toho dnes už stihla rozsekat?" zeptal se raději jí.

Tomisura Raiden


Ty prořídlé řady byly rozhodně problém. Bylo tu tolik prázdných míst a stále tu nebyl nikdo, kdo by je zvládl zapojit. Tohle rozladění na sobě však nedal znát, místo toho vyčkal na seřazení a pak započal.
"Dnes máme pár jednoduchých bodů, které musíme probrat. Bod první, nepřipravenost nováčků v divizích. Akademie je sice provede základní průpravou, ale trvá dlouho než se začlení do divize, do které byli přiděleni. Rozhodl jsem vzít člena z každé divize a vytvořit tak tým, který pomůže každé divizi, aby byla připravená. Izanagi-taicho, byl bych rád, kdybyste si vzal na starost dohled nad tím. Projdete divize a vyberete nejvhodnější kandidáty. Z osmé divize mám již jednoho vybraného, řeknu vám o něm po poradě. Někdo nějaké námitky k tomu?" sdělil jim první informaci, se kterou se měla potkat každá divize v nejbližší době.
Nechal chvíli na případnou diskuzi, ale nechtěl to příliš protahovat, tak přešel rovnou k bodu číslo dva. "Další věc, sleduji většinu kapitánů a důstojníků už delší dobu a u všech je podobný problém. Týká se papírování. Každý si na to neustále stěžuje a má s tím problém," přejel pohledem všechny přítomné a zastavil se svým okem na Razakim. "Od této chvíle se tedy zaměření 3. divize stává Úřednická podpora. Název ještě vyladím. Ale bude sloužit pro vyřizování papírování pro všechny kromě divize první. Izumi-taicho, bude potřeba vytvořit jednoduchý, maximálně dvoustránkový, formulář pro ostatní divize, který bude sloužit pro vytvoření požadavku, mohu se na vás spolehnout? Samozřejmě bude ve vašich kompetencích následně prodiskutovat tento požadavek s tím, kdo o něj žádá. Důležité rozhodnutí pak půjdou přes mojí divizi," položil návrh a nechal opět prostor na diskuzi. Tady moc protestů asi neočekával.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat May 12, 2018 2:23 pm

Aririki Rick Ginken

Rick se rozhlédl po ostatních kapitánech a přemýšlel. U Ruyichiho byl problém, že ať působil, jak působil, hloupý prostě nebyl. Byl tohle jeho plán? Pokud ano, tak se mu povedl na jedničku. blesklo mi hlavou a během toho se otočil na všechny kapitány. Omlouvám se za hlučnost během mého příchodu s kapitánem Ruyichiho, kapitáni. pak se otočil na Chieko. Doprovodím... Vás... ale ta neodpovídala a jen šla. Tak ji Rick následoval ven z divize a jen skontroloval, jestli se v pořádku dostane na území deváté. Když zjistil, že ano, vyrazil zpět do jedničky. Šel si promluvit s jedinou osobou, která mu musela odpustit, aby toho byla schopná i Kitsune. Smím si sednout vedle Vás, Artemis-sama? optal jsem se opatrně.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sat May 12, 2018 5:22 pm

Izumi Razaki

A tak se sešla porada kapitánů. Po krátkých pozdravech následovalo hlavní jednání. Raiden si vzal slovo a začal. Jeho první nápad byl... zajímavý. Nebyl si sice úplně jistý, jak to pomůže, ale uškodit to zřejmě nemohlo. Bylo dost možné, že v tom bylo něco, co Razaki na první pohled neviděl a Raiden by to nepředkládal, kdyby to nebylo přínosné. Razaki proti tomu nic neměl. Navíc to mohlo trochu zlepšit vztahy mezi těmi, kteří by se stali součástí tohoto "týmu".
Raidenův druhý nápad byl rozhodně také přínosný pro celé Gotei 13. Byla pravda, že Razaki byl proslulý tím, že zvládal všechno papírování lépe jak většina a 3. divize měla zpravidla všechny dokumenty v pořádku. Razaki si vzal slovo. "S tím bohužel absolutně nemohu souhlasit. Zaměření divize si tradičně volí kapitáni dané divize. 3. divize nemá s úředničinou nic společného. Právě naopak. Díky tomu, že veškeré papírování 3. divize zvládám pouze já a moje 3. důstojnice tak většina členů 3. divize o tom ví velice málo. Ostatně to není jejich prací... jsou to shinigami, ne úředníci... jsou připravování na boj, nikoliv na vyplňování papírů." Dokázal si představit, jaký efekt by to mělo. Už teď byl problém vyrazit ze svých podřízených hlášení o misi. Natož, aby měli papírování dělat i za ostatní. "Všichni samozřejmě ví, že pokud potřebují sem tam pomoci s nějakými papíry, že jim rád pomohu, ale to je má dobrá vůle... odmítám, aby se z mého koníčku stala povinnost všech členů 3. divize." uzavřel svůj názor. Třetí divize už teď měla méně členů než ostatní, díky Razakiho vysokým nárokům. Počet členů by rapidně klesl ve chvíli, kdy by tenhle nápad měl projít.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Red za Sat May 12, 2018 5:53 pm

Ruyichi Yoshiro

Raidenův první nápad nezněl vůbec špatně. Vybrat z každé divize specialistu, který se bude starat o další rozvoj nových rekrutů z akademie. A měl je vybrat Izanagi. Zajímavé. Yoshiro ohledně toho měl svoji vlastní teorii. Nebyl si tím úplně jistý, ale dávalo mu to v hlavě smysl. Ze sochy, kterou za sebou quincy nechal, bylo pořád cítit nějaké jeho reiatsu. Nejspíš to ale nebyli schopní vycítit úplně všichni. Jen pár jedinců. Teď byla otázka, jestli to byl jen zbytek, protože byl Izuna OP motherfucker a byl schopný zanechat za sebou takovou stopu a nebo pořád žil a byl uvězněný Izanagiho bankaiem. Pokud by to byla druhá možnost, tak by kapitán jedenácté divize moc dobře rozuměl hrozbě, které v budoucnosti může Gotei 13 znovu čelit. Motivovalo by ho to k tomu, aby vybral nejschopnější shinigami z každé divize.

No a pak přišla druhá věc. Hodit všechno papírování na Razakiho? Jako co se týkalo Yoshira, nesnášel to, neuměl to a nerozuměl tomu. Když měl svůj den, tak něco vyřídil, ale to bylo maximum. Rozuměl ale tomu, kolik práce by to pro Razakiho znamenalo a to by si asi nedokázal vzít na svědomí.
Měl snad Raiden nějaký další plán, že tohle navrhoval? Třeba ostatní kapitány potřeboval na něco jiného. Zatím k tomu neměl co říct. Rozhodl se čekat, co přijde dál.

Ruyichi Mei

No, kapitánská porada začala. Z místnosti se vyřítila zástupkyně deváté divize a vypadala dost bledě. Mei radši ani nechtěla vědět, co se stalo, ale bylo jí jasné, že to zahrnovalo jejího otce. Nějaký pankáč jí podle všeho doprovázel. Mei si nebyla jistá tím, jestli je to dobrý nápad. Ještě někde upadne a a on jí chudinku znásilní nebo tak něco.
Najednou se tam objevil Kaoru. No ten tu fakt chyběl. "Pokud budeš otravnej, tak ti předchozí nebyli poslední." Snažila se znít drsně. Moc jí to ale nevyšlo. Připomínalo to koťátko, které se snaží bojovat.
Zanedlouho se vrátil pankáč a začal se bavit se psem. Mei na něj nahodila tupý pohled a čekala, jestli pes odpoví.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Aki Maki za Sat May 12, 2018 6:13 pm

Aki Maki

Tahle místnost byla zvláštní. Vůbec se mu to nelíbilo. Navíc měl strašně nutkání si opět kousnout do svého jablka, ale šlo by strašně slyšet, kdyby se krásně zakousl. Takže přeci jen vydržel a dále tam stál. Aki si všiml, že se neřeší on, takže mu to bylo vlastně úplně šumák. Větší problém byla Hikari a Yasumaru. Proč tomu šupákovi furt tak vadil? Přeci se mu omluvil. Měl by být rád, že je na živu. Nebyl nějaký způsob, jak zjistit, koho si Hikari měla brát? Na druhou stranu, kdyby ten chlap zmizel, tak by byl Aki první podezřelý. Ale..mohl mu trošku anonymně povyhrožovat. Jeho shikai byl k tomuto jako dělaný. Joo, to by šlo! Ale..jak to zjistit?!

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro dead wind za Sat May 12, 2018 7:00 pm

Izanagi

Chvíli přemýšlel nad tím, co by vlastně měl dělat. Nápad se to nezdál být špatný a připadala mu to správné. Provedu. Řekl sebevědomě. Nepochyboval, že spousta kapitánů bude pochybovat nad tím, proč zrovna on dostal tuhle práci na starost. Nicméně, řekl mu to hlavní kapitán. Nejdůležitější osoba na téhle poradě. Pohledem střelil po Razakim. Chápal, že nechce odnášet lenivost ostatních. Zároveň Raidenovo nařízení chápal spíš jako výpomoc, která se časem ztratí, až se všechno zajede do správných kolejí.
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro passionpower za Sat May 12, 2018 8:24 pm

Rick, Kaoru, Mei-> Artemis ho sledovala nezaujatým pohledem. Když se jí zeptal, jestli si smí vedle ní sednou, odvrátila skoro až uraženě hlavu a něco zamručela. Byl tak hezky vidět znak podkapitána na jejím obojku. O něm ale Rick věděl, měla ho i před lety. Pak se prostě posunula a šťouchla Kaoruovi čumákem do ruky. Raiden jí sliboval občerstvení a tohle byl takovej malej Raiden, tak by to měl napravit.

Hoshi Kitsune

Aki tam na ni provokativně zamával. Kitsune si nad tím potichu mírně pobaveně odfrkla. Ten chlap byl prostě šupák.
Kitsune tam tak stála, tvářila se důstojně a jakože se vůbec nenudí, i když se nudila dost. Raiden mezitím říkal to, co už jí vyspoileroval před poradou. Izanagi měl vybrat tým shinigami, kteří budou cvičit nováčky. Byl to zajimavý nápad, takže proč ne. A mohlo by to být užitečné.  Námitky neměla. Dokonce ani Izanagi, kterého se to týkalo, neměl nic proti. 
Pak přišel druhý bod porady. Hodit papírování na Razakiho. Nebudeme popírat, že to neznělo dobře. By ho naučilo dělat formuláře v rozsahu knihy. Jenže tam byl i fakt, že měla v divizi spoustu dokumentů, které by neměly přijít pod ruce nepovolaným osobám. Razakimu se to očividně nelíbilo. Jí by se taky nelíbilo, kdyby na ní někdo hodil práci za dvanáct divizí. Raději čekala, jak se tohle vyvrbí. Jestli si to Razaki obhájí nebo si Raiden bude stát za svým. Trochu se bála, aby něco takového nechtěl hodit i na ní. Jenže pak Razaki řekl tu větu. 'Odmítám, aby se z mého koníčku stala povinnost všech členů 3. divize.'
Kitsune si trochu odfrkla. "Naší povinností zas není se kvůli Vašemu koníčku prokousávat přehnaně obsáhlými dokumenty z Vaší divize." pronesla. Ano, pořád jí to rozčilovalo. Kdyby měl dokument s kazdou prkotinou mít milion stránek, tak nedělá nic jiného, než vyplňování papírů.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat May 12, 2018 9:12 pm

Aririki Rick Ginken

Rick se lehce usmál a nadhodil Kaoruovi: Něco chce. Znám ji už pár let. pak jsem se znovu otočil na Artemis a nadhodil jí: Vím, že mě teď asi nemá ráda. Vím, že jsem ji zklamal a vím, že ode mě nebylo fér ji takhle nechat divizi vést samotnou. Ale potřeboval jsem si srovnat pár věcí. A teď si potřebuji získat zpátky její důvěru... ne... co potřebuji je, abych si mohl zasloužit její důvěru. A jsem připravený si ji zasloužit, pokud mi dá šanci. Jen mi řekni, jak moc je na mě naštvaná. Rick se během tohohle usmál a vytáhl z brašny psí pamlsky. Nosil je u sebe, co byl podkapitánem. A teď byl rád, že si nějaké sháněl i dlouho po té. Ostatně... když byl několik měsíců v divočině, tak to byla jedna z mála věcí, které byly stále v záruce...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat May 12, 2018 9:21 pm

Yasumaru

si všiml, že na jedno z oken za protější řadou kapitánů si sedl holub a koukal se dovnitř. Byl to zvláštní holub, měl načervenalý krk a náprsenku, dokonce i hlavu. Byl to vůbec holub? Nebyli holubi náhodou šedí? Ale ne, je jich spousta druhů přece. Tohohle už několikrát v okolí kasáren první divize viděl. Všiml si ho právě díky tomu zvláštnímu zabarvení. Byl to Yasumarův oblíbený holub.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Red za Sat May 12, 2018 9:23 pm

Yasumaru > Najednou holuba sežrala černá kočka.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Rai Eshen za Sat May 12, 2018 9:45 pm

Rai Eshen

Eshen se trochu zachechtal, když se s ničím Kitsune nemazala a pořádně to vybarvila bývalému vrchnímu kapitánovi. Pak se ale rozhodl dostat k vlastní pointě, kterou o tomhle chtěl udělat. "To je pravda." přidal ke Kitsune, aby bylo vidět, že není jediná tohoto názoru. A Eshen se vyjádřit názor nebál. "Ale i tak odmítám dávat papíry naší divize někomu jinýmu. Raději si dám tu práci s tím něco semtam podepsat, než abych dal tolik moci do rukou jednoho člověka. Tohle naprosto odmítám." řekl klidně, ale pevně. Absolutně nechtěl, aby se o jeho práci staral někdo jiný, kdo s Divizí nemá nic společného. Navíc to bylo dost nebezpečné. Takováhle centralizace moci není nikdy dobrá pro celkový systém.

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat May 12, 2018 9:46 pm

Yasumaru

Spoiler:

Musela to ale být nějaká monstr kočka, když dokázala sežrat celého holuba tak najednou.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Raiden za Sat May 12, 2018 10:18 pm

Tomisura Kaoru

Kaoru se na Mei usmál. Byla ostrá jak Bětuška. A ještě vydávala podobně roztomilé zvuky. Si to zase někdy budou muset rozdat na ostří zanpakuto. "Jen tak dál! Ale sekej raději někoho jiného, já na to emo nikdy moc nebyl," odvětil jí Kaoru, zatímco se k němu nastěhovala Artemis. Trochu tupě na ní zíral. Co to chtěla? Pohlédl jí do očí. Chvilková výměna myšlenek a pak! Sáhl do rukávu! A vytáhl z něj... tuňákový sendvič. "No, vzal jsem si ho sice ke svačině, ale jestli ho chceš," nabídl jí potom. Artemis byla jeho drahý senpai, nemohl jí odmítnout. Pak se podíval na Ricka, co si chtěl vedle ní sednout. "Hele, role krmiče už je moje. Znám se s ní od narození, tak brzdi," požádal ho. Nebude se mu cpát do jobu!

Tomisura Raiden

Jak předpokládal, Izanagi s tímto neměl problém. Byl to přeci jen úkol, který byl pro něho blízký. Co se týkalo Razakiho, něco takového očekával. Mezitím se do něj pustila i Kitsune. Raiden se v mysli usmál. "V tom případě, jak řekla Hoshi-taicho, zaměř své hobby na minimalizaci a ne maximalizaci. Navíc, tím, že se nezkušení starají o papírování se nemůžou připravovat na boj oni. Ale budiž. Nepřevezmeš agendu ostatních divizí, ale budeš k ruce, když bude potřeba a pokud možno zacvičíš několik úředníků do každé divize. Zároveň se zrevidují momentální formuláře, aby se vypustili přebytečné pasáže. Pokud možno, aby se to vešlo na list A4, ne do knihy, která má 500 listů. Samozřejmě bude záležet na obsahu," pronesl k Razakimu, když se tento návrh nesetkal s úplným přijetím. A pokud chtěl Razaki namítat něco o dobré vůli (jen v tomto případě, ano), tak Raiden dodal i trochu ostřejším tónem: "Nebo můžeš převzít čtvrtou divizi. A tam se obávám zaměření nezmění."
"Když už jsme u té čtvrté divize, Konan, mám pro tebe úkol. Z kapitánů jsi na tom asi nejlépe s lékařskou průpravou. Pokud by bylo potřeba, budeš po ruce Genmovi, který nyní supluje kapitána. Pozvedne to určitě morálku, když budou ostatní vidět, že přiloží ruku k dílu i kapitán," tady Raiden nezvolil oslovení Ruyichi-taicho, protože by to mohlo platit pro dva. A Yoshira a Genmu nebylo dobré moc párovat.
"Maki-taicho," natočil svůj pohled k Akimu. "Získal jste si tuto pozici za své zásluhy. Jsou však ještě shinigami, kteří si pamatují i vaše uvěznění. Je na čase si získat důvěru i lidí, co nejsou ve vaší divizi," pronesl k němu. I když, možná to bude chtít i některé lidi v jeho divizi, co my víme. "Shinigami jsou většinou zatížení a potřebují i relaxovat. Najděte se svojí divizí způsob, jak by mohli občas po práci vypustit. Jste sběratel kartičky, uspořádejte turnaj," byl to velmi nezvyklý úkol. Ale autorita a důvěra v kapitánský sbor nesměla být otřesená. A zrovna u Akiho si nikdy nebyl nikdo jistý, kdy mu vrazí dýku do zad. Měl by na tom zapracovat.
"Rai-taicho, momentální Seireitei nemá ani hradby, ani brány. Vaše divize pro teď toto opatření nahradit. Ustanovte hlídky a rozdělte sektory mezi své lidi. Bezpečnost pro naše lidi je priorita," rozdal rozkazy kapitánovi 6. divize.
"Yoshiro, vy s Ban-kaiem odvádíte dobrou práci. Ovšem, budeš muset své lidi využít i pro vážnější práci. V Rukongaii se začali šířit lidi, co podněcují proti nám Shinigami. Bylo to tu kdysi, opakovaně, ale v dnešní době by to mohlo Seireitei ohrozit. Zjistěte o co těm lidem jde," věřil, že nejrychlejší Shinigami Seireitei takovýhle úkol lehce dokáže zařídit.
"Hoshi-taicho. Obnova Omnitsukido do plně funkční podoby by měla být vaše momentální priorita. Musí se obnovit vězení i informační skupina. Zaměřte na to prosím veškeré své síly," vydal staronové rozkazy pro Kitsune. Omnitsukido pro něj byla srdcová záležitost, sám byl dlouhou dobu jejích členem. A taky to znamenalo, že jí může nacpat Kaorua do zácviku.
"Kuchiki-taicho, pro vás mám další úkol. Opět navázat vztahy s ostatními klany v Rukongaii. Musí vidět, že jsme tu i pro jejích ochranu, stejně jako pro celý Rukongai. Zjistěte jestli jsou nějaké potíže a podejte o tom zprávu," nevynechal ani svého zapáskovaného bratra/sestru. Piráti museli držet při sobě. Základní rozkazy byly vydané, nyní prostor k diskuzi.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sat May 12, 2018 10:29 pm

Izumi Razaki

Razaki zakroutil nevěřicně hlavou. Bylo to gesto, které udělal zcela mimoděk. "Nevím, kde se vzala ta představa, že dělám dokumenty úmyslně dlouhé. Splňuji jen všechny podmínky, které jsou dány. Já je nevymyslel, jen se jimi řídím... právě naopak jsem je zestručnil na absolutní minimum bez toho, aniž bych vynechával to, co tam být má... " řekl na svojí obranu. Raideův dětinský vtip o 4. divizi raději přešel mlčením. Poté se otočil na kapitánku 2. divize. "Omlouvám se vám, pokud vám dokument co jsem poslal přišel dlouhý, ale došlo k drobným škodám na několika místech, také ke zranění 2 shinigami... a k... ehm... "hře v hokej s toaletním papírem místo puku a hasícími přístroji místo hokejek." řekl. "Když je u toho přistihla má důstojnice, oba shinigami zpanikařili a napadli jí hasícími přístroji... v důsledku čehož byly odeslání do nemocnice. Když k tomu přidám lékařské zprávy a výpovědi svědků je těžké udělat z toho leták..." vysvětlil celou situaci.
"Nicméně pokud ke mě pošle každá divize dejme tomu dvojici svých členů pokusím se jim ve svém volném čase vysvětlit to, co jim měli vysvětlit na akademii..." řekl nakonec.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat May 12, 2018 10:33 pm

Yasumaru

se na vrchního kapitána otočil a na tváři měl stále ten vyděšený výraz. Ale hned se zatvářil zase normálně a usmál se.
"Ano, kapitáne, nebojte, už se na tom pracuje!" Zvedl dokonce palec na znamení, že je vše pod kontrolou. Raiden tím sice asi myslel něco jiného než to, že jeho sestra bude mít svatbu s bohatým představitelem jednoho významného rodu, ale Yasumaru se i tak cítil spokojený sám se sebou.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Red za Sat May 12, 2018 10:49 pm

Ruyichi Yoshiro

Hm. Yoshiro nečekal, že to tady bude takhle vostrý. Těšil se, že proběhne nějakej přátelskej pokec a oni tu do sebe jeli takový bomby. Hlavně teda dva kapitáni první divize. Ten akutální a jeho předchůdce. Yoshiro si povzdychl. A to je tu chtěl všechny pozvat na svoji oslavu narozenin. Položil si ruku na taštičku, ve které měl připravené všechny pozvánky.
Potom uslyšel svoje jméno. "Huh? Jo? Uh. Rozumím, vrchní kapitáne!" Přikývl, že teda jako souhlasí. Zajímalo ho, kdo odváděl dobrou práci s Ban-Kaiem, protože on rozhodně ne. Určitě zase chudinka Chieko. Bylo toho na ní moc.

Kaoru, Rick, Artemis >
Mei k tomu asi ani neměla moc co říct. Když jí tam Kaoru začal říkat, že na emo věci nikdy moc nebyl, radši od celé téhle skupiny odstoupila o dobrých deset metrů. Ještě by chytla stupiditu nebo blechy od toho psa.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Rai Eshen za Sat May 12, 2018 11:00 pm

Rai Eshen

"A přitom by stačilo to, co bylo právě řečeno, Razaki. A kdybys napsal svoje slova tady prostě na papír, byl by to leták, a stejně by to řeklo všechno. Jen bys přidal jména."
řekl klidně. Opět musím říct, že Eshen tykal každému kdo nebyl neznámá slečna, a Razaki se tomu taky nevyhnul. Byl upřímně lehce překvapený, že kapitán neměl žádnou poznámku k tomu, co řekl on, ale možná jen dobře. třeba si uvědomoval, jak byla centralizace pro organizaci jako Gotei špatná. Nebyl to vyloženě útok na jeho osobu.. i když to tak mohlo znít. Nesouhlasil by s tím, kdyby to padlo na kohokoli.
No, Vrchní kapitán mu dal nějaké instrukce. Prý oni teď budou hlídat. "Dobře, Kapitáne." odpověděl na to jen. Tam moc nebylo, na co si stěžovat, nebo co řešit. Každý prostě musel nějak přidat ruku k dílu, a tohle nebyla žádná práce přehnaně složitá, ani neurážela něčí čest. Hlídat vchody nebyla nedůležitá práce.

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro passionpower za Sat May 12, 2018 11:12 pm

Rick, Kaoru, Mei-> Když se jí Rick zeptal na to, jak moc je Kitsune naštvana, naklonila trošku hlavu na stranu...tak o deset stupňů...a zadívala se na něj pohledem jasně říkajícím 'Co bys řekl?
Pak jí zkusil uplatit pamlskem. Opět odvrátila hlavu a zase se věnovala Kaoruovi, ktery vytáhl sendvič. Artemis seděla vedle něj s vyplazeným jazykem jako Yoshiro za výlohou cukrárny. Ukousla z toho sendviče půlku, zatímco ho Kaoru držel. Chtěla se s ním podělit...o jeho vlastní jidlo. Tak hodná byla! Tu svou půlku spolka vcelku a oblízla se. Očividně ale chtěla ještě.

Hoshi Kitsune

Raiden s ní očividně souhlasil. Razaki měl však ještě něco k tomu. Hájil se tím, že minimalizovat to už více nešlo a také se konečně dozvěděla o tom, co se stalo. Což se z těch papírů ironicky nedozvěděla. Už se mu na to něco chystala říct, ale předběhl jí Eshen a řekl něco podobného tomu, co chtěla říct. Kitsune tedy přikývla, že souhlasí.
No a pak všichni dostali nějaký úkol. Čekala to. Měla se věnovat obnově Onmitsukido a věznice a informační divize. Jako kdyby na tom nepracovala. Byla ale pravda, že by tomu mohla věnovat více času. Pokud jí tedy Razaki bude posílat kratší zpravy. "Rozumím, sotaichou." odvětila Raidenovi s přikývnutím.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Raiden za Sat May 12, 2018 11:24 pm

Tomisura Raiden

Raiden stále zachovával klidnou tvář, i když Razaki evidentně nehodlal přestat. Nadruhou stranu, krátkým popisem situace si uškodil spíš sám, protože na to Eshen pohotově zareagoval. "Souhlasím s kapitánem 6. divize. Kdyby si na jednu stránku dal stručně popis nehody, dál papír s poškozením, případnou soupisku svědků a 4. divize by přiložila lékařské zprávy, dalo by se v tom orientovat a člověk by tomu nemusel věnovat hodinu," řekl nejprve k formě toho hlášení. "Ale jak jsem řekl, formuláře jako takové přepracujeme, spíš mi jde o to, že tímto úkolem jsi přímo pověřen jako ostatní kapitáni. Nebudeš tedy zaučovat v rámci svého volného času, ale v rámci svých povinností, coby kapitána. Akademie zažila lepší časy, bojovou připravenost bude dotahovat vytvořený tým napříč divizemi, který má nyní na starosti Izanagi, byrokratickou přípravu máš na starosti ty. Pokud ti to příjde příliš, nebylo to myšleno jako vtip. Můžeš převzít 4. divizi, ti se v současné době na bojový výcvik rozhodně soustředit nebudou, takže budeš mít méně starostí s tímto." Ale i tak Raidenovi něco říkalo, že se Razakimu do 4. divize moc chtít nebude.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat May 12, 2018 11:28 pm

Aririki Rick Ginken

Rick smutně kývl na Artemis a povzdechl si. Na Kaora jsem se jen ušklíbl a suše nadhodil: Já jí znám taky dlouho a jeden čas jsem byl její kolega, v pohodě. pak jsem vstal a znovu se podíval na Artemis. Vím, že nemluvíš... alespoň přede mnou ne, ale řekneš jí, když odejdu, že si s ní chci promluvit? Asi ne, co? optal jsem se a ještě počkal na její případnou odpověď.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sat May 12, 2018 11:36 pm

Izumi Razaki

"Pokud se přepracují formuláře a bude stačit napsát krátké shrnutí já budu jen rád... "
řekl Razaki. Nechápal, proč se Raiden zastává Eshena, když tohle šílené papírování bylo nařízeno 1. divizí. Jistě, fungovalo to ještě z dob Centrály. Razaki během svého kapitánování v 1. divizi změnil ledacos, ale k papárování se (paradoxně) nedostal. Raiden to prozatím nezměnil také. "Nemám problém s tím zaučit pár nováčků, jak už jsem řekl. Ačkoliv by možná bylo lepší nejdřív změnit ty formuláře... tam můžu také pomoct, pokud bude potřeba. A mylím, že čtyřku rád přenechám někomu jinému, děkuji za lákavou nabídku." řekl. Musel uznat, že Raiden je jako kapitán 1. divize celkem akční. Byl kapitánem v těžkých časech a zhostil se toho lépe, než Razaki čekal. Snad to vydrží. Ta práce občas člověka dokázala sežvýkat.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat May 12, 2018 11:40 pm

Yasumaru

Moc se mu nelíbilo, jak se tam někteří kapitáni spolu hádali. A děsilo ho, jak si někteří mladší kapitáni dovolovali na kapitána Izumiho, Rai-taichou mu dokonce tykal?! Chápal, že ho asi neznají tak jako on, a jeho se to vlastně vůbec netýkalo, ale stejně ho to stresovalo. Také nerozuměl tomu, proč se tváří, jak kdyby Izumi-taichou mohl za to, že je papírování složité a někteří ho nezvládají.
On to měl tak na hraně, ale když se maximálně soustředil a vše si pětkrát přečetl, téměř vždy se mu podařilo veškeré formuláře vyplnit na první pokus.
Nejdřív ten kousek Ruyichiho-taichou, teď tohle... a ještě musel být v jedné místnosti s minimálně třemi lidmi, kterých se bál. Yasumaru byl z toho úplně vyčerpaný. Navíc chcípl jeho oblíbený holub!!
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: 1. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru