Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Goto down

Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Thu May 12, 2016 10:24 pm

Bokkusu Para las Almas Caídas

Lidské jméno - Bokkusu Seikatsu

Datum smrti/znovuzrodu - 25.12

Den narození - 23.12

Věk - 537 Let

Znamení - Kozoroh/Capricorn

Krevní skupina - AB

Barva reiatsu - Světle modrá, lehce nazelenalá s fialovo-růžovím okrajem

Hodnota reiatsu - ???

Hlas - Yoshitsugu Matsuoka (Kirito ze SAO, Bell z DanMachi)


Vzhled

Bokkusu je hollow který má skoro 100% humanoidní formu. Je vysoký 167cm s váhou 76kg, což jednu třetinu váhy tvoří jeho hierro. Barva vlasů je černá a konečky jsou lehce našedlé. Má hustější obočí a bledou kůži. Barva očí je zářivě modrá, v noci jsou vidět i z veliké dálky. Horní část jeho těla je pokrytá jeho hierrem, které si vzalo podobu černé mikiny z lidského světa. Mikina nemá žádný zip, knoflík nebo něco podobného, čím by se zapnula. Vnitřní povrch mikiny je modrý se vzorem noční oblohy s bíle zářícími hvězdami. Mikina má dlouhé rukávy končící u zápěstí. Z mezi článků prstů, nepočítá se mezera mezi články ukazováčku a palce, se vysunují tři drápy, které mají 25cm(jako má Wolverin). Ruce si Bokkusu velmi rád udržuje, takže vždy má nehty na rukou ostříhané max. do délky 2mm. Z pod mikiny vychází kostěný ocas, který není nijak dlouhý a ani nijak malý, má takový cca 1 metr. Bokkuso dokáže ocas 100% využívat podle jeho vůle, občas ho používá i jako bojovou zbraň ale vážně jen občas. Dolní část těla, nohy, má oblečené v kalhotách, které jsou velmi podobné těm co nosí většina shinigami. Na nohou a holeních má bílé, lesknoucí se brnění a z míst kde se nachází nárt vycházejí tři 20cm dlouhé a velmi ostré drápy. Poslední a nejdůležitější informace k jeho vzhledu, maska. Jeho maska pokrývá celý jeho obličej, ale nijak mu nebrání v dýchání i přes to, že nemá na to žádnou díru. Jediné dvě díry které na masce jsou jsou pro oči. Maska je celá černá jako uhlí a na povrchu jsou vyryté souhvězdí. Vyrytá souhvězdí v noci lehce září bílou barvou.


Povaha

Bakkusova povaha je celkem jednoduchá, ale kdokoliv kdo by se s ním prvně setkal by si měl být na pozoru a pečlivě sledovat jakýkoliv jeho pohyb. Proč? Protože Bakkuso nesnáší jakákoliv monstra, která se nehodí do jeho kritérii. Jedno z nejdůležitějších kritérii je to, že čím je vzhled daného jedince, kterého potká, humanoidnější tak je menší šance toho, že vás nebude chtít zabít hned první možný okamžik. Samozřejmě si může postupem času udělat nějaké ty výjimky, ale budete mu muset jaksi dokázat to, že nejste příšery a máte někde v hloubi nebo na povrchu duše ještě nějakou tu lidskost. Jinak je celkem tichý, když je v nějaké společnosti tak si nechává postoj pozorovatele, což znamená, že se moc do konverzací nevměšuje a nesnaží se být středem pozornosti. Jeho myšlenky jsou také velice prosté ale od zbytku hollow a arrancarů odlišené, snaží se totiž chránit jakoukoliv lidskou duši před zlem a monstry, takže by mu vůbec nebránilo zabít nějakého bližšího hollowa, který by se nějaké lidské duši jenom pokoušel zlomit vlásek. Proti shinigamim nic nemá ale platí u nich jedno, pokud na něj zaútočí bez nějakého dobrého důvodu tak mu klidně může vzít i život. To platí i u hollow, lidí nebo nějak obdařených jedinců schopnostmi.

Zamavosti

• Při bojích moc nemluví, protože se snaží soustředit na další kroky co se bude chtít jeho protivník udělat a navíc k čemu by mu bylo si něco povídat s jedincem, který má umřít jeho rukou?

• Jeho hierro má podobu lidského oblečení, mikiny, což je u hollow a arrancarů velmi vzácné. Zřejmě je to kvůli tomu, že se snaží udržovat svůj vzhled i přes skutečnost, že se z něj stala ... zabíjecí věc. Hierro ale není jenom jeho mikina, stejnou tvrdost má i jeho pokožka.

• Nesnáší jedince kterých vzhled je proti jeho kritériím. Čím někdo vypadá víc jak nějaké krvelačné monstrum, tak mu nedělá ani sebemenší problém ho vyprovodit z tohohle světa. Ale dělá mu celkem problémy zabít, dokonce i monstrum, které je ženského pohlaví.

• Pod kapucí má na hlavě dva kostěné výrůstky, které připomínají dost menší kočičí ouška. Ale moc je neukazuje, protože si kapucí především chrání jeho hlavu, takže nechce ukazovat jeho slabé místo veřejnosti.

• Díru po srdci má přímo ve středu hrudníku a díra má průměr 5cm, což je celkem dost. Proto svojí hollow díru dokonce využívá někdy i v bojích. (Např. jako Nnoitra který využil svojí hollow díru kterou měl na místo svého oka, když bojoval proti Kenpachimu)


Schopnosti

Individuální schopnosti - 8
100% musel někdy svoje jedinečné schopnosti trénovat, takže je vypiloval do nadprůměrné podoby a síly. Jednoduše řečeno ... má svoje schopnosti v malíku!

Hierro - 11
A zde je jeho největší trumf a přednost. Doslova je Bokkuso chodící Tiger, německý tank z druhé světové války, a jen tak nějaké útoky různého typu ho neskolí. No a to co se dostane skrz musí jaksi vyřešit jeho regenerace ...

Regenerace - 5
Jeho regenerace je dostatečně dobrá natolik, aby zastavila krvácení klidně i z vážnější rány. Ale při nějaké fyzické činnosti mu může klidně rána zase začít krvácet.

Cero - 0
Nemá pro cero žádné využití, takže k čemu mu je?
Sonido - 1
Pfff ... k čemu to je, když může při boji v pohodě stát a klidně si číst knížku. Samozřejmě, že sonido umí ale nepoužívá ho tolik.

Ostatní schopnosti -
Nadlidská fyzická síla, boj na blízko, vycítění reiatsu


Individuální Schopnosti

První schopnost - Mizu Romolino!
Bokkusu nepotřebuje vyslovit jméno schopnosti aby ji dokázal aktivovat. Při aktivování schopnosti se z ničeho nic vytvoří vařící voda, která se rovnou jakoby omotá okolo všech 4 končetin Bokkusa. Tím je myšleno, že se voda zjeví na obou dvou pažích a na obou dvou dolních končetinách. Potom co se úspěšně voda zjeví na všech určitých místech tak začne hlavní prvek této schopnosti. Voda se začne nehoráznou rychlostí točit směrem hodinových ručiček okolo Bokkusovích končetin. Protože voda má vysokou rychlost i teplotu tak všeho čeho se dotkne brutálně rozcupuje na cucky. V podstatě to funguje jako takový vrták. Ale tahle schopnost má ještě pasivní účinek, při aktivaci se zvýší rychlost všech Bokkusových pohybů, kromě Sonida. Schopnost se aktivuje instantně.


Historie

Lidský život -
Bokkusu byl v té době velmi mladý a většinu života měl ještě dost daleko před sebou. Žil na vesnici s jeho rodinou, která byla tvořena jenom jeho matkou, otcem a ním. Nebyly zrovna nějak moc bohatá rodina, ale ne zas chudá. Měly se dost dobře a nic moc jim nechybělo, prostě spokojená rodinka. Otec pracoval celé dny aby měly dost peněz, takže se s ním Bokkusu nejčastěji setkával večer, při obědech a večeřích. Matka zas byla furt v domácnosti, uklízela, prala, vařila a hlavně se starala o Bokkusa. Bokkusu chodil do základní školy asi do druhé nebo do třetí třídy. Moc kamarádu neměl, proč? Byl celou dobu ve třídě potichu, nedělal žádné scénky a ani se nepředváděl, takže to moc ostatní děti v jeho třídě nelákalo se s ním bavit.
Jednoho deštivého dne se zrovna Bokkusu vracel ze školy, nic zvláštního. Takhle to měl furt. Několik desítek metrů za ním jel neznámý řidič a dost rychle, možná měl doma něco naléhavého nebo pospíchal do práce, kdo ví, ale bohužel kvůli jeho vysoké rychlosti a mokré silnici dostal smyk a při tom omylem srazil mladého Bokkusa. Náraz byl tak silný a rychlý, že nepřežil jak řidič tak i Bokkusu. Byla to dost zdrcující zpráva pro jeho rodiče, nejhůř to hlavně snášela matka. Trvalo několik dní, než byly oba dva rodiče ve stavu aby zařídily řádný pohřeb.
No, i když Bokkuso ztratil své tělo, tak jeho duše dále přežívala. Neví jak, ale prostě se jeho duše připoutala k tomu autu co ho srazilo. Auto bylo odvezeno na vrakoviště, tam bylo slisováno a následně vyhozeno na skládku. Bokkusova duše tam byla dost dlouho dobu, ve tmě a jak se asi může cítit dítě ve tmě? Měl strach, protože se bál tmy a měl tak moc velkou fantazii, že si myslel, že se ve tmě skrývají různá monstra a příšery. Takže tam byl celou dobu a ani se nepohnul. Bohužel ho žádný shinigami za tu dobu nenašel, a tak Bokkusovi došel čas a změnil se na hladové monstrum zvané hollow.


Život hollow -
Bokkusova cesta po Hueco Mundo nezačala hned po proměně, ale až o něco později. Když se proměnil, tak ještě moc dobře nedokázal ovládat své nové tělo a když se dostal do Hueco Mundo tak to vzal i skrz trhlinu o které ale nevěděl. V trhlině asi pobyl několik dní než se z ní dostal zpátky, ale kdyby se tak nestalo, kdo ví co by se s ním vůbec stalo. Dopad z trhliny nebyl vůbec příjemný, neměl skoro žádnou energii a nejhorší na tom bylo to, že padal hlavou napřed, takže měl hlavu celou dobu v písku. Takhle vyčerpaný tam ležel několik hodin, až se konečně postavil. Když se chtěl postavit, tak využil svoje ruce jako opěru a při tom momentě si všiml prvních změn na sobě. Kůži měl o poznání dost bledou. Když se dostal na nohy tak pociťoval další změny, ale nejzásadnější změnou byla síla. Nikdy před tím se tak necítil, jako by měl něco co jen tak někdo nemá. A tak započala Bokkusova cesta po Hueco Mundo. Ze začátku jednoduše chodil za svým nosem a doufal, že se někam dostane. Ale jak pomalu plynuly hodiny ... dny ... týdny a až to byly měsíce, tak začal něco pociťovat. To co začal pociťovat se nazýval ... HLAD. Z počátku mu nevěnoval moc velkou pozornost, ale jak tak chodil dál a dál, hlad se zhoršoval až to bylo k nevydržení.
Shodou náhod něco v dáli před sebou zahlédl ... nějakou si postavu. Když jí uviděl, přidal do kroku a umíral touhou poznat kdo to je a co to je. Když byl před ním asi cca deset metrů, tak se proti němu neznámá postava rozběhla. V tu dobu se Bokkusu zastavil a jenom koukal co se to děje. Když se už postava dostala dost blízko k Bokkusovi tak aby si jí dokázal dostatečně prohlédnout. Uviděl co za ohavnost to vlastně je. Nějaká zrůda! Bokkusu to rychle otočil nazpátek a snažil se utéct, ale hollow který ho naháněl byl o něco rychlejší než on takže ho pomalu dobíhal a v tu dobu to Bokkusovy všechno bylo jasný. Musí prostě zabít .... Zastavil se a otočil se proti tomu hollow. Rozhodl se bojovat a tím se zachránit! Jakoby ho v tu dobu nic nemohlo zastavit, jeho instinkty mluvily jasně. Pokud chce žít, tak musí umět zabít!
Boj Bokkusu vyhrál a to jenom díky svému tvrdému hierro, ale věděl, že pokud bude stát proti silnějšímu nepříteli, tak mu to nepomůže. Od toho dne začal Bokkusu trénovat jako nikdy před tím a porážel hollow jednoho po jednom. A takhle začal příběh Bokkusa jako hollowa a ne člověka.


Naposledy upravil Tsu dne Tue Jul 26, 2016 4:18 pm, celkově upraveno 11 krát
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Sacchan za Sat May 14, 2016 12:18 am

Mám pocit, že každý hollow začíná ve formě adjuchas a ne arrancar. Na toho by se měl každý změnit v průběhu hry.
avatar
Sacchan
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 64
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Sun May 15, 2016 4:33 pm

Jsem právě nevěděl jestli musí být hned na začátku hollow nebo ne. Opravil jsem to a postava je už dokončená Smile Asi ze mě nikdy nebude dobrý spisovatel ... (narážka na historii) Very Happy
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Sun May 22, 2016 9:51 pm

Mohl bych poprosit kteréhokoliv GM aby mi pomohl ještě nějak upravit postavu, nebo když tak i schválit? K té pomoci se samozřejmě může zapojit i nějaký zkušený hráč který má nějaké zkušenosti s hollow Very Happy Arigato!
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 24, 2016 12:25 pm

Zdravím. No... nejsem asi nejzkušenější hráč ohledně hollow a upřímně se přiznám,že jsem tu postavu spíš jen tak prolétl, ale krom masky, která by asi být měla kompletní, vzhledem k tomu, že jsi stále jen hollow (tzn. zakrývat alespoň část obličeje), tak toho asi moc nemám. Mě osobně se postava celkem líbí a jen bych možná neblbnul s tím tříbarevným textem nadpisů. Dvě barvy jsou podle mě dost, ale to je věc ryze estetická a spíš si počkej, co ti k tomu řeknou/neřeknou GM Smile Mimochodem Tsu, mluvil jsem s GM přes skype a mají teď ještě furt zápočty a zkoušky, takže si asi ještě chvilku počkáš Sad
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Tue May 24, 2016 5:26 pm

No ... maska ... osobně jí moc na své postavě nechci ale pokud to je nutnost tak se asi budu muset podrobit no ....
Btw. mě se takhle ty tříbarevné nadpisy líbí a nevidím tam žádný důvod proč je tam nemít, však tam ničemu nepřekážejí ne? Very Happy

Ok, budu si ještě muset počkat no :/ Ale chápu proč teď nemají čas, když mají tolik povinností. Aby už byly prázdniny ... Very Happy
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu May 26, 2016 11:19 am

Ještě jedna věc Tsu... schopnosti jsou Individuální. Ne inviduální Very Happy Radši si to ještě prolítni kvůli chybám a překlepům. Znáš to, je to něco, co pak kazí dojem Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Tue Jul 19, 2016 8:39 am

Ok, přidal jsem do vzhledu popis o tom jak vypadá jeho maska a myslím si, že už tam není nic co bych mohl dodělat. Tím pádem bych někoho poprosil o to, aby mi mojí postavu ohodnotil Very Happy
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Raiden za Tue Jul 26, 2016 11:21 am

Nom, takže... první věc, ze zajímavostí vyhodit to, že nemá masku.
Krom toho jediný problém, co tam vidím je historie. To narození v Rukongaii. Nedává to moc smysl, bude lepší, když to přepracuješ tak, že se narodil a zemřel v reálném světě a tak se dostal do Hueco Mundo. Pak vymyslíme reiatsu a tak.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Tsu za Tue Jul 26, 2016 4:20 pm

Uff ok. Takže jsem vyhodil tu poznámku, že nemá masku a přepsal jsem tu historii. Snad je to už vše v pohodě.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Bokkusu Para las Almas Caídas - Hollow (3)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru