Amagasa Yami - shinigami

Goto down

Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro WrongSign za Wed Jan 13, 2016 9:06 pm

Jméno: Amagasa
Přijmení: Yami
Barva reiatsu: Azurově modrá
Reiatsu: 125
Divize: 2. divize
Věk: 21
Vzhled:


Amagasa je štíhlá jednadvacetiletá žena. Má tmavě modré vlasy, velmi dlouhé, což znamená, až skoro ke stehnům, a stejně tak modré oči. Když se jí člověk zadívá do očí, občas má pocit, že jí z očí lnou modré plameny. Kůži má hodně bílou, vypadá až strašidelně. Ama na lidi kolem svého okolí působí velmi zvláštím pocitem, protože je zajímá a krásná, ale také velmi děsivá.
Co se týče jejího oblečení jakož to člověka, naproto odpovídá obrázku.
Jako shinigami nosí svůj "shinigami župan", jako každý jiný shinigami. Nikdy ho však nenosí dočista zaplý. Vždy ho má napůl volný, tak by se nerozepínal a zároveň tak, aby byl pohodlný. Není to z nějakého nemístného chtíče, ale je to její styl a vždy byl, ať jako shinigami, tak jako člověka.
Nenosí žádné řetízky ani nic takového. Jedinou zvláštností je, že si své modré vlasy váže do velkého culíku.

Povaha: Ama sice vypadá děsivě, ale její povaha tomu ve většině případů neodpovídá. Není samotářka, ani extrovert, má trochu romantický styl myšlení, píše básně, je intoškou. Je s přáteli a středem pozornosti, je sama, když to potřebuje. Má občasné melancholické stavy, přes to, dokáže být vážná, když je třeba. Není líná, své povinnosti plní pilně a precizně. Ale jak už to tak bývá, když něco považuje za zbytečné, tak to neudělá i kdyby jí měli usmažit cerem. Nesnaží se být pochopena, nestojí ji to za to, k lidem, kterým věří, je otevřena více a k těm ostatním méně.
Takový postoj měla dřív, dnes je tomu trošku jinak. Během invaze se změnila. Nejde tak o to, že by se naprosto změnil její charakter, ale naopak. Některé části jejího charakteru posílily. Prakticky přestala lidem věřit úplně  a hodně se stáhla do sebe. Nad věcmi začala hodně přemýšlet, spíš více než předtím. Začala být více samotářská, introvertní. Nikomu vlastně ani neřekla co těch celých pět let dělala a kde byla. Ovšem jeden rys její povahy se nezměnil, nestála za to, aby měla přílišnou pozornost, protentokrát z jiného důvodu.

Historie:

Člověk:
Ama je z chudší japonské rodiny. Byla třetí ze čtyř dětí, takže byla vždy ta přehlížená. Mezi nimi navzájem byli moc velké věkové rozdíly, takže s nikým nevyrůstala. Takhle to šlo až do základní školy.
Když začala hodit na základku vše se o trochu zlepšilo, tedy na první pohled. První stupeň zvládala jako každé dítě. Druhý stupeň už byl o něco horší. Nedá se říci, že by jí škola nebavila, nebo neměla kamarády, ale nedávala tomu tolik, kolik bylo zapotřebí. Doma se jí rodiče pokoušeli vysvětlit, že takhle to nejde, ale nemělo to moc cenu, tak nakonec rezignovali a začali oslavovat výsledký své první dcery. To samozřejmně na problému nic nezlepšílo, naopak zhoršilo. Ama prošla základní školu s výsledky, za které by se člověk měl stydět.
Střední školu prošla podobným způsobem. Akorát měla tendence chytat se špatných part. To je taky důvod, proč zemřela tak mladá. Jednoho dne se Ama rozhodla jít na velkou party, její přátelé to přehnali a Ama do toho šla s nimi. Kdybyste se jí zeptali, co si pamatuje, tak vám neodpoví, protože se probudila až v Soul Society.

Soul Society a Akademie:
Když se probudila v Soul Society nějakou chvíli nevěděla kde je a proč tu je. Po čase jí to však bylo vysvětleno a ona se velmi rychle přizpůsobila žití duší. Jak čas plynul dále viděla shinigami, nevěděla kdo jsou, tak se začala vyptávat a dostalo se jí odpovědí. Dostala nápad. Její život nikdy nebyl zrovna nejlepší a ona sama si toho byla vědoma, tak se rozhodla, že alespoň jednou se rozhodne udělat něco správně, stát se Shinigami. Trvala opravdu dlouho, než byla schopna nejen co se síly týče, ale také zkoušeností se žitím v Soul Society, připravovat se na Akademii pro Shinigami. Trvávila každou volnou chvíli tím, že buď sledovala i třeba řadové shinigami, nebo poslouchala historky ostatních důší a tím se učila. Její touha sílila, den o dne znala víc a víc. Dokonce se jako samouk učila používat katanu, jako nácvik pro budoucí skutečné zanpakto. Dokonce jí někteří z řad Gotei 13 pomohli, když byla napadena Hollow a mimo ostatní trénovala. Jednoho dne, přišel ten den, kdy si Ama byla jistá tím, že je připravena stát se Shinigami.
 Příhlásila se na Akademii. Byla z Akademie opravdu nadšená, už jen proto, že se sem tak těšila. Začala excelovat v předmětech, které jí bavili, nejlépe jí šel ovšem boj s katanou. Byla vcelku uspěšná i ostatních věcech, ne proto, že by byla nadaná, ale dávala tomu vše, co mohla. Nikdy nezažila dobrý pocit z tvrdé práce, tak si to teď docela užívala. Byla zde oblíbená nejen jako shinigami, ale i mezi ostatními. Opravdu jí záležo na tom, aby toho rozhodnutí nelitovala jako většiny ostatních. Se všemi vycházela dobře. Samozřejmně se nacházely i výjmky, jako vždy, s postupem času jich však bylo méně a méně. Pro Amu čas na Akademi velmi rychle uplynul. Uvědomila si to, když spolu se svými spolužáky dokončila poslední zkoušky a získala své zanpakto Exorcist. Byl z ní plnohodnotný shinigami, proto se vydala do Seireitei hledat své místo mezi členy Gotei 13.

Pět let neznámo kde:
Za posledních pět let se toho stalo opravdu mnoho, spousta shinigami by o tom mohla vyprávět, tedy především ti, kteří přežili invazi a útok na Seireitei. Ama si během této doby prošla jistým vývojem. Vzhledem k tomu, že už předtím bývala melancholikem, tak ztráta přátel a místa, na které se tolik těšila, jí velice ranilo. Nevěřila, že se Seireitei někdy znovu postaví na nohy. Byla si dobře vědoma toho, jak mocní jsou kapitáni, věděla jak opravdu mocné jsou všechny divize. Chtěla bojovat, ale přišla si příliš slabá. Den, co den ztrácela více a více lidí kolem sebe. A v jeden osudný den, kdy jí jeden shinigami prakticky zemřel v náručí to nezvládla. Psychicky se zhroutila. Už nemohla dál, nebyla schopná boje. Skácela se k zemi. Když se znovu otevřela oči, zjistila, že leží v táboře pro raněné. Pár dní na to se znovu projevila její psychická nerovnováha a dívka začala trpět šílenými horečkami, halucinacemi. Měla děsivé sny, kdy Seireitei shořelo v plamenech. Nejedla ani nepila a netrvalo dlouho, kdy její tělo bylo na pokraji smrti. Na okamžik to vypadalo, že se nedožije rána. Pravděpodobně měla dívka jen štěstí, ale i přes to všechno přežila. Její léčba byla i tak velice náročná. Postupem času se začala dávat trochu dohromady. Jedna věc na tomto období byla pozitivní, ve chvíli, kdy začala být schopná psát, vzala do ruky pero a začal psát svou sbírku básní. Ve výsledku jen sama pro sebe jí pojmenovala "Neznámo kde..".  Proces úplného uzdravení trval několik let, respektive tři roky.
Dívka se během této doby hodně změnila. Rozhodla se na čas opustit post shinigami a prozkoumat SS. Měla tu potřebu. Po své nemoci potřebovala klid na přemýšlení a urovnání si všeho co se za poslední tři roky stalo. Navštívila nespočet míst. Jednoho dne dorazila do jedné vesničky, kudy procházela malá skupinka ze Seireitei. Slyšela jak se baví, slyšela, že invaze skončila a Seireitei přežilo! Byla ráda. O několik dní později, kdy přemýšlela jí napadla myšlenka. Co kdyby se zase vrátila? Mohla by být dále shinigami?  Ještě pár dní cestovala, než se konečně odhodlala a rozhodla se vrátit. Cesta byla dlouhá, byla neznámo kde. Ovšem když se vrátila obnova města byla v plném proudu. Byla nadšená, tedy cítila radost. Doufala, že zde bude moci znovu žít. Okamžitě se přidala k opravám. Měla strach, protože.. Prakticky utekla. Nebyla si jistá, zda to bude někdo z kapitánů ochotný přijmout. Naštěstí pro ní byli všichni tak rozjaření, že vidí někoho živého, tak se ani nikdo neptal, kde a proč byla. Důležité bylo, že je zde, že není nezvěstná a může se znovu zařadit do řad shinigami.
Byl krásný den, květiny začaly kvést a ptáci zpívali. Ama se podívala směrem k nebi, zamyslela se nad tím, co všechno se vlastně za poslední pět let stalo. Znovu vzala do ruky pero a svou sbírku přejmenovala, "Pět let neznámo kde". Pak se spokojeně usmála a vrátila se ke své práci.

Schopností shinigamiho:

Shunpo: 7
Zanpakuto:10
Bakudo: 4
Hado: 4
Vnitřní svět:

Zanpakuto:
Jméno: Exorcist
Vyvolávací příkaz: Mokuso shimasu, Exorcist! (Medituj, Exorcist!)
Vzhled:

Vzhled shikaie:

Jeden je čistě černý a druhý je čistě bílý, s rukojetí jako na obrázku.
Povala Exorcist:
Povala je rozdělna, protože toto zanpakuto funguje na principu protikladů. Je velmi náročné s ním udržet tempo, ale i tak je to vskutku zajímavé osobnost. Věc první, tím, že jeho osobnost je rozdělená na dobrou, bílý meč, a špatnou, černý meč mu dává obrovské možnosti k rozvíjení. Důležitou věcí je, že v základním stavu je Exorcist umírněný a bez emocí, v podobě shikaie se Ama dobrovolně nechává vtáhnout jeho mocí a částečně ztrácí kontrolu, proto v jeho uvolněné podobě jsou dva meče.  Není zlý, ani hodný, každé já, mu říká opačný názor. Ama tak alespoň slyší důkladné pro a proti a může se tak lépe rozhodovat.

Schopnosti shikaie:

Zármutek: Pokud Ama zasáhne protivníka tmavou čepelí přenese na něj pocit zármutku, všech zlých a mučivých vzpomínek, které kdy její protivník i sama Ama kdy viděli. Tato schopnost není ničivá a pokud má její oponent silnou psychiku je skoro nefunkční. Cílem je nepřítele zpomalit, popřípadě zastavit na místě pro možnost dalšího útoku.

Zajímavosti:
- Amá má dva klasické postoje v boji. První kdy oba meče má otočené směrem k nepříteli a druhý, kdy má jeden z mečů otočen směrem do zadu
- Když byla malá nesnášela japonské anime
- Ráda čte
- Na akademii patřila k velmi dobrým, co se týče v boji se zbraněmi


Naposledy upravil WrongSign dne Tue May 08, 2018 11:22 pm, celkově upraveno 7 krát
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro passionpower za Wed Jan 13, 2016 11:39 pm

Ahoj, mám k tvé postavě pár poznámek. Smile
1) zkontroluj si gramatiku, máš tam dost překlepů(plus píše se shunpo a zanpakuto..s n ne s m, jak to máš ty)
2)Ze začátku můžeš mít jen jeden útok, ne tři
3)vyvolávání německy...ne

dále uvidíme, co k tomu řekne ještě Raiden
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro WrongSign za Thu Jan 14, 2016 6:46 am

Pravda, vůbec jsem si neuvědomil, že na začátku jsou útoky jen tři^^ Něco jsem ještě dopsal a jinak opravil, doufám, že jsem na nic zapomněl, takže edit hotov ^^
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro Satoshi za Thu Jan 14, 2016 9:18 am

Neměli jsme BRS už někde?
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro passionpower za Thu Jan 14, 2016 8:28 pm

Měli, ale jen chvíli, než si Krumla(Hysterio) změnil obrázek u svojí Quincy postavy.
Btw...furt tam máš zanpakuto s m...je to zaNpakuto.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro WrongSign za Thu Jan 14, 2016 8:40 pm

Omlouvám se, ještě jsem to přehlédl na jednom místě, tak nyní už by to mělo být v pořádku ^^
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro Raiden za Sun Jan 17, 2016 10:28 pm

Takže, za mě docela dobrý, jen bych tě rád poprosil, aby jsi rozšířil historii, co se týká života v SS. Ta jediná má vliv na posuzování postavy. Jinak navrhuji 125 reiatsu.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro WrongSign za Sun Jan 17, 2016 11:10 pm

Dobrá, tak ještě edit historie v SS hotov ^^
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro passionpower za Sun Jan 17, 2016 11:17 pm


125 reiatsu!
Btw. uprav si velikost podpisu(Jen ten obrázek zabírá povolenou výšku) a doplň ho o odkazy na postavy podle pravidel(viz. TADY)
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro Raiden za Mon Jan 18, 2016 12:27 am

avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro Aki Maki za Tue May 08, 2018 11:36 pm

Za mě ok! Pokud je domluvená 2. divize, tak přesunu do aktivních a můžeš začít hrát! Smile

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro WrongSign za Tue May 08, 2018 11:52 pm

Super ^^ A ano s PP jsem domluvený xD
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Amagasa Yami - shinigami

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru