Vi - hollow (2)

Goto down

Vi - hollow (2)

Příspěvek pro Shinichi za Fri Dec 11, 2015 9:04 pm

Základní informaceJméno: Vi
Rasa: hollow
Věk: 67
Pohlaví: žena
Barva reiatsu: růžová

Vzhled

Výška: 172 cm
Barva vlasů: šedá
Barva očí: žlutá, černé bělmo

Vi má humanoidní podobu, ale zároveň si ji nikdo s člověkem určitě nesplete. Vypadá spíše jako démon. Nejvíce specifická věc je na ní asi její barva kůže, která nese fialovou barvu. Dále má velké špičaté uši. V pravém uchu nosí kovovou náušnici. Na hlavě jí rostou dva velmi pevné rohy. Na levé stráně tváře pod okem má mateřské znaménko ve tvaru „VI“ (odtud se bere její jméno). Tenhle symbol má také třikrát napsaný z boku na jejich kalhotách. Místo normálních rukou má velké obrněné „rukavice“ s drapy. Díru má na hrudi těsně pod prsy. Maska hollow ji vede od pravého obočí dolu k čelisti, kolem oka a končí těsně vedle úst. Oblečení, které Vi nosívá, můžete vidět na obrázku postavy.

Povaha

Vi se dá popsat hodně slovy, ale milá nebo hodná mezi ně určitě nepatří. Strašně ráda ubližuje ostatním bytostem.  Je velice sobecká. Nemá ráda samotu, takže často vyhledává společnost, kterou ve většině případů jen nějakým způsobem využije a opustí. Nevadí jí lhát nebo podvádět. Vždy prvně někoho zmlátí a teprve potom se ptá na otázky. Nevrhá se do soubojů proti znatelně silnějším soupeřům, teda pokud z toho nebude něco mít.

Zajímavosti

♣ Vi je lesbička
♣ Má ráda černý humor
♣ Její oblíbené zvíře je poník
♣ Její nejoblíbenější činnost je šikana slabších hollow
♣ Své oblečení ukradla v lidském světě a stalo spoustu peněz

Historie

Před smrtí

Vi se narodila v klanu Yakuza. Vždy jí vadilo, že nemůže převzít celý podnik, protože nástupce byl její ustrašený bratranec. Vi ho vždy škádlila, ale zároveň ho měla vcelku i ráda. Sice se naprosto nehodil do prostředí, ve kterém vyrůstal, ale možná to byla ta změna, kterou tenhle klan potřeboval.

Roky plynuly jako voda a Vi začala mít pověst jednoho z nejnebezpečnějších členů klanu. Sice to byla žena, ale to nijak nezlehčovalo oné zločiny, které stihla spáchat. Jednoho krásného dne se rozhodla, že unese dceru znepřáteleného klanu, aby si tím šplhla u bosse, který hledal náhradu za svého nejlepšího muže, který ho doprovázel na všechny významné události. Únos se povedl. Problém se naskytl, když se do ní Vi zamilovala.

Zajatce nevydala svým nadřízeným, ale viděla možnost, jak spojit znepřátelené rodiny. Ony to ovšem viděly jinak. Vůdce Yakuzy podvedl Vi a zabil její první lásku. To nedokázala přijmout a prahla po pomstě. Bezmyšlenkovitě vtrhla se svými kumpány do hlavního sídla a začal masakr. Vi zabila vůdce Yakuzy přímo před očima jeho syna. A jak to tak bývá, pomsta vyvolává jen další pomstu. Její bratranec sebral poprvé v životě do ruky zbraň a provrtal jí kulku do hlavy. Šťastná náhoda? Vi o tom přemýšlí spíše jako o karmě.

A příběh pokračuje…

Vi se probrala uprostřed temné pouště. Byla obyčejný, nepřemýšlející hollow, který se řídil jen svými instinkty. Podařilo se jí přežít a dostat se do fáze, kdy dokázala přemýšlet a dokonce si i vzpomněla na to, proč se tam vůbec dostala. Většinou cestovala po HM sama. Její život se stál jaksi bezvýznamným. V HM se jí nelíbilo a prožívala hlavně strašnou nudu. Kromě zabíjení a ničení všeho co se hýbe i nehýbe, tu nebylo nic zajímavého.

Až jednou narazila na jakousi trhlinu, do které dobrovolně skočila. Co mohla taky ztratit? Naštěstí to přežila a získala podobu, která více připomíná lidskou bytost. Také konečně vstoupila do lidského světa, kde si sehnala své oblečení a „pokecala“ si s pár dušemi. Po nějaké době ji přestalo bavit pořád bojovat s ostatními hollow a zabydlela se v lidském světě, kde se držela v ústraní a týrala lidí pro zábavu.

Schopnosti

Unikátní schopnost: 5
Hierro: 7
Cero: 0
Sonido: 8
Regenerace: 5

Unikátní schopnost

Nemá žádný specifický název. Vi aktivuje svou schopnost (kolem rukou se jí zableskne růžové reiatsu) a zaútočí na vybraný objekt (může být živý i neživý). Tím si ho označí jako svůj cíl a spustí svou pasivní schopnost, která bude platit jen na něj. Jak dlouho bude cíl označen, záleží na Vi, případně do vypršení jejího reiatsu.

Pasivní schopnost:

Při soustavném útoku na jeden stejný cíl se postupně zvyšuje síla každého dalšího úderu, který na cíl dopadne.
avatar
Shinichi

Počet příspěvků : 844
Datum registrace : 02. 08. 10
Věk : 22
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Vi - hollow (2)

Příspěvek pro Raiden za Tue Dec 15, 2015 12:24 pm140 reiatsu
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Vi - hollow (2)

Příspěvek pro passionpower za Tue Dec 15, 2015 5:48 pm


Reiatsu viz. Raidenovo schválení.(Tohle je jen formální záležitost)
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Vi - hollow (2)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru