Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Goto down

Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Příspěvek pro Mishkenzie za Thu Dec 10, 2015 5:14 pm

Jméno: Wendy

Příjmení: Jiménez

V současné době si ale říká Tsubomi (poupě)

Věk: 75, zemřela ve 25,

Výška: 168 cm

Váha: 58 kg

Barva reiatsu: Rudá a černá
    (občas připomíná květy)


Měří zhruba 168 cm a váží cca 58 kg. Má celkem vypracovanou postavu. První co si na ní každý všimne, jsou jistě její červené vlasy, které podtrhují, její červené oči. Na pravé noze má tetování. Vždy voní po vanilce nebo šeříku.

Díra je umístěna na pravé straně břicha. Není velká, v průměru má asi 10 cm

Maska připomíná jakéhosi levharta, doplňují jí ostny na ramenou a pravá ruka je obohacena o dlouhé a ostré drápy. Navíc jí zdobí nádherný kostěný ocas, který ji občas ale dosti překáží.
(Pokud jde o obrázky, jsou tu předem pro arrancara)

Mimo boj je to vcelku milá a hodná slečna, která má ráda humor. Má ráda přírodu a hlavně květy, proto se ji v Hueco Mundo vůbec nelíbí. I přes její ladné křivky, vůbec nehledí na to co jí, pořád sebou má drobné svačinky (Většinou: pečené kuře či dvě). Tak strašně ráda pije, docela často ji člověk může najít nalitou. Možná proto se směje snad všemu. Ne, že by byla jinak orientovaná, ale strašně ráda si hledá hezké kamarádky.

Zajímavosti a záliby

Hezky kreslí
Miluje růže
Věří na jednorožce
Ráda chlastá
Občas si zapomene vzít spodní prádlo


Život

Jako malá vyrůstala v rodinném domě s honosnou zahradou. Měla mladší sestru a společně s ní a rodiči ji bylo opravdu hezky. Jejich zahradu milovala a ráda se do ní chodívala procházet a hrát si. Nejradši měla klouzačku uprostřed květinového labyrintu.  Postupně začala dospívat, ale studium ji moc nebralo. Ovšem s pomocí rodičů se ji povedlo otevřít malé květinářství. Chodilo k ní nakupovat opravdu hodně lidí, měla přijatelné ceny a její květiny byly prvotřídní. I kytice, které vázala, byly opravdovým skvostem.

Již ve dvaceti ji malý obchůdek vynášel opravdu hodně peněz a mohla si dovolit téměř cokoliv, co by dívka v jejím věku mohla chtít. Otevřela tedy další pobočky, ale sama pořád prodávala ve svém milovaném obchůdku s nádherným skleníkem. Odtud řídila své květinové impérium a vydělávala opravdu moc peněz, které dále rozumně investovala.

I přes to, že teď byla opravdu bohatá, pořád bydlela s rodiči, o které se ráda starala. Pořád trávila čas se svou sestřičkou, kterou měla nadevše ráda.

Den kdy jsem umřela

Byl to obyčejný pracovní den. Blížilo se už k jeho konci. Wendy zalila veškeré květiny, které to dnes potřebovali, a postarala se o vše potřebné. Nikdo neví proč a ani kdo to udělal. Když Wendy počítala peníze z kasy, přiletěla oknem zápalná láhev, hned na to druhá a třetí. Wendy se rychle dostala ven, ale při útěku si vzpomněla na něco důležité. Ve skleníku měla zasazenou úžasnou rostlinu. Byla to růže, jenomže každý její lupínek měl úplně jinou barvu. Wendy se tedy vrhla do plamenů, aby zachránila alespoň tento jediný květ. Když se ke květu dostala, byl zatím neporušený, což ji udivilo. Najednou, jakoby se čas na malou chvíli zpomalil, hleděla na ten květ a chystala se ho vzít, jenomže skleník už byl naprosto rozpálený, všechny okenice najednou praskli a střepy lítali do všech stran. Než Wend jeden ze střepů prořízl hrdlo, vrhla se na květ a zakryla ho vlastním tělem. Krev jí ztékala z hrdla na zem, ve které byla růže zasazena.

Hollow

Wendy se druhý den probrala mimo vyhořelý skleník. Všude kolem byli lidé a čím dál víc jich přicházelo. Vstala a pokoušela se někoho oslovit, ale všichni ji ignorovali, jakoby byla neviditelná. Když přišla k místu, kde všichni stály, dala se do pláče. Viděla samu sebe mrtvou. Najednou ji došlo, co se asi stalo. Najednou se vedle ní objevil muž, který ji položil ruku na rameno. Byl to shinigami, který jí oznámil, že takhle to prostě je, člověk umře a musí jít dál. Nabídl ji ruku a ona jej následovala. Otočila se však, aby naposled pohlédla k místu, kde umřela, v tom uviděla svoji rodinu a malou sestru jak zvedá ze země onu barevnou růži, které se vůbec nic nestalo. Vytrhla se shinigamimu z ruky a běžela k rodině. Řekla mu, že zde bohužel musí zůstat, že dokud je to možné, tak zůstane s malou sestrou. Shinigami ji to neměl dovolit, ale sám na tom byl kdysi podobně, jenomže jeho tehdy násilím odtáhly. Možná to měl udělat taky, ale když viděl její radost, musel ji nechat jít.

Další měsíc Wendy dohlížela na svou sestru. Všimla si řetězu, který ji vedl z břicha a taky toho že se postupně zkracoval. Jednoho dne si uvědomila, že začíná být poněkud jiná a možná i nebezpečná. Odešla tedy od své sestry a s naprostou jistotou by mohla říct, že ji zamávala, když se za ní naposledy otočila, Zamávala ji tedy taky, odešla na nábřeží řeky a zde se plně oddala svému osudu. Stalo se z ní to, co je z ní dnes.

Objevila se na pustém místě bez kousku zeleně a byla naprosto vystrašená. V břiše měla díru, na sobě podivné oblečení a na obličeji jakési kosti nebo něco jim podobné a ktomu ještě ocas a drápy Bála se a nevěděla, co bude dál. Navíc v sobě cítila nějakou zvláštní sílu. Časem přišla na to kým je a dokonce se naučila ovládat určité schopnosti


Unikátní schopnost 5
Hierro 5
Cero 5
Sonido 5
Regenrace 5

Unikátní schopnost:

Wendy vytvoří ze svého reiatsu na dlani květ růže, který odpálí k nebi stejným způsobem, jakým střílí cero. Na nebi se objeví několik rudých mečů (množství záleží na jejím reiatsu), které může v jakémkoliv množství seslat na nepřítele. Může taky ovlivnit jejich velikost a využít je jako štít. Pokud je využívá jako štít, padají k zemi rychleji a zabodávají se do země před ní, popřípadě se octnou před ní (nezabodnou se). Meče může taky uchopit do rukou, jen a pouze ona, nebo někdo komu to dovolí.

Ostatní schopnosti:
Boj se zbraní, bojová umění, mrštnost, větší síla, dobrá práce s reiatsu
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Příspěvek pro Raiden za Tue Dec 15, 2015 12:26 pm150 reiatsu
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue Dec 15, 2015 3:13 pm

Ohooooo díky a kdo ti dělal ten cool obrázek? Very Happy
A kam mám napsat?
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Příspěvek pro passionpower za Tue Dec 15, 2015 5:49 pm


Reiatsu viz. Raidenovo schválení.(Tohle je jen formální záležitost)
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Wendy Jíménez - Tsubomi (3) hollow

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru