Leila Vergious (2) -Hollow

Goto down

Leila Vergious (2) -Hollow

Příspěvek pro VindStot za Thu Oct 29, 2015 12:44 am


Věk - 14 let od smrti / smrt ve 24 letech
Datum narození  - 20. prosinec

Síla reiatsu  - 145
Barva reiatsu  - Mix azurové a zlaté
Hlas  - Vert
Theme  - Megalovania


Povaha
Jako hollow je Leila trochu méně sociální ale stále by se dala považovat za vcelku milou osobu. Což je samo o sobě u tvora jako hollow nezvyklé. Taktéž je mnohem méně agresivní než většina a spíše se schovává ve stíněch, lovíc ostatní duše pouze pokud je to absolutně nutné. I po své smrti se snaží pokračovat svůj výzkum a pokud se ji nabídne pomoc v tomto ohledu, rychle přijme. V současné době je to prakticky jediná věc o které bude otevřeně mluvit s kýmkoliv.

Záliby

  • Leila nikdy neznala nic moc jiného než výzkum, věčné bádání a hledání odpovědí. A rozhodně s tím nehodlá skončit jen proto že je mrtvá, takový triviální důvod.
  • Jako člověk ráda ve svém volném čase řešila křižovky, sudoku a hledání slov. Zatím nic takového nenašla ale pokud se poštěstí, ráda by pár dalších vyřešila.
  • Knihy jsou vzkutku největším zdrojem znalostí v existenci lidstva a kdo ví čeho jiného. Jen škoda že v Hueco Mundo jich asi až tolik není, ráda by si nějaké přečetla.


Zajímavosti

  • Když byla ještě naživu tak se v mladém věku se dostala do autonehody a od té doby nebyla schopna používat své nohy. Se smrtí se to lehce změnilo jelikož duchové nejsou zrovna vázáni tím zda jsou jejich nervové spoje vcelku či ne a tudíž může opět chodit. Zvláštní to pocit...
  • Její tělo nikdy nebylo příliš odolné a to se nezměnilo ani když se z ní stal hollow. Naštěstí byla evoluce na její straně a tak získala poměrně humanoidní tělo které by na dálku mohlo projít jako člověk. Díky tomuto byla schopna lovit nepozorné bytosti bez větších problémů.
  • Díra která symbolizuje ztrátu srdce se u Leily nachází ve středu její hrudi, projednou tam kde má být.
  • Jméno Leila pochází z Arabštiny a znamená "noc" nebo "temná krása". Druhý smysl se k ní hodí mnohem více jelikož vědci většinou zůstávají tajemní a záhadní.
  • Jelikož má Leila tak silné přání pokračovat ve svém výzkumu i po smrti a přeměně na hollow, je dosti možné že bude v budoucnosti chtít sestavit Hueco Mundo obdobu 12. divize.


Vzhled
Tělo - Její forma hollow je větší než její lidská. Stále však menší než většina větších hollow se svou výškou jednoho metru a přibližně osmdesáti centimetrů. Veškerá kůže je pokryta elastickým černým materiálem s tygřím vzorem a na určitých místech jako hruď bílou zbrojí která připomíná mramor. Tyto části jsou mnohem méně obratné ale zároveň také mnohem pevnější. Hrudní díl obsahuje symbol hollow, díru v místech kde kdysi měla srdce. Při promněně také získala ocas který je asi stejně dlouhý jako polovina jejího těla. Neslouží žádné specifické funkci ale mohl by se při boji použít jako další zbraň pokud si to bude sitace vyžadovat. Její ruce a nohy jsou ze předu chráněny nejtvrdším materiálem na jejím těle, vzhledově podobným černému kameni. Jedná se o neznámí minerál který je dostatečně pevný na to aby sloužil jako jediný pořádný obranný a útočný systém který Leila v této současné formě má.
Maska - Prodlouhlá a s rohy, připomínajíc lebku tygra nebo jiného zvířete této kategorie. Na některých místech je již lehce nakřaplá a její oči září azurovou barvou z jedné strany a zlatou z druhé. Z masky vychází delší hnědé vlasy které končí v polovině bílé zbroje která chrání její hrudník.Leila měla poměrně krátký život který byl však plný až k prasknutí. Když byla mladá tak si prožila autonehodu která ji zanechala v kolečkovém křesle. Netrvalo však dlouho než své zranění ztřásla a svou kondici přijmula bez větších problémů, i když to znamenalo brutální změny v jejím každodenním životě. Nikdy však neztrácela víru a dále pronásledovala šance které ji život dal. Jelikož nemohla dělat většinu fyzických prací tak se rozhodla že bude následovat cestu vědy, obor kde nejdůležitější věcí je mozek, naštěstí pro ni měla plno přirozené inteligence a rozhodně nebyla líná ji získat více. Netrvalo příliš dlouho než se její nový sen splnil, byla přijata jako nový výzkumník do moderní laboratoře s vybavením o kterém se ji nikdy ani nesnilo a bylo ji dovoleno pracovat na těch nejzajímavějších projektech. Od tvorby drobných vychytávek které ji občasně ulechčovali život nebo byly prostě pro zábavu se tak dostala k práci na něčem co by jiní lidé považovali za nemožné.
Po několika úspěšných projektech byla přiřazena k jednomu z nejlepších vědců doby, záhadnému Gasterovi. Byl to mladší muž který nebyl schopen vyslovit jediné slovo. Komunikoval znakovou řečí a většina jeho odpovědí ostatním byla plná nesmyslů kterým nikdo nerozumněl. Když však šlo o výzkum, nebyl nikdo kdo by se mu vyrovnal. Leila se rychle zalíbil a začala jej téměř i idealizovat. Dva mozky které byly fascinovány záhadným, byli perfektní kombinací a nebylo nečekané že se brzy pokusily o doslova nemožné. Vytvořit život z téměř ničeho. Pár let a spousty financí však potvrdily že to o co se pokoušeli je defakto možné. Bohužel bylo příliš brzo na nějaké oslavi, Gaster a Leila svůj výzkum téměř dokončili když se někdo mocný rozhodl že by na jejich pozici měl být někdo jiný kdo si zaslouží tak velké uznaní než sociálně nešikovná holka na vozíčku s nemluvícím šílencem který nikdy nevystupuje na veřejnosti. Oba dva byli otráveni a celý projekt byl zrušen. Jediné co zůstalo byla duše dívky která zírala na své vlastní tělo v nevíře.

Výzkum byla jediná věc o kterou se Leila starala téměř dobrou polovinu svého života. A tenhle projekt na kterém pracovala s mužem který pro ni byl nejlepším přítelem a více byl tím více důležitý. Tyhle věci ji nedovolili odejít na onen svět, místo toho ji spoutaly v její laboratoři jako nějakého vězně. A její milý na tom nebyl lépe, i on nechtěl tento svět ještě opustit. A tak se společně podporovali a čekali na pomoc.
Ale nikdo nepřišel.
Jak čas plynul, dívka pomale začala ztráce svou mysl... až jednoho dne vše zkolabovalo. Na její hrudi, přesně v oblasti srdce se objevila černá díra a Gasterův zděšený pohled bylo to poslední co si Leila pamatovala. Změnila se v hollowa jehož první akcí bylo pozření duše Gastera který měl více odhodlání a ještě se neproměnil. Čas plynul dále a nový hollow nevidomě prošel trhlinou mezi světy jen aby se objevil v nekonečné poušti které vypadala naprosto opuštěně. Něco se však při tomto přechodu změnilo... vrátila se ji inteligence a společně s ní i vše čím byla před tím než se změnila. Jako ztracený hollow nyní putovala touto pouští, spousty otázek na mysli které ji doháněli k šílenství. To bylo než narazila na něco čemu by se dalo říkat oáza. A uvnitř ni, někdo komu říkali Zelená Lady. Konečně zjistila čím že to vlastně je, kde to je a co ji nejspíše čeká. Ať už je to však cokoliv, Leila má svůj vlastní cíl. Pokračovat ve světě výzkumu a najít muže který pro ni byl cennější než její vlastní život, Gastera.


Individuální schopnost - 10

3 - Hierro

Cero - 2

5 - Sonido

Regenerace - 5


Unikátní schopnost hollow
Haiiro Sekai (Šedý svět) - Schopnost která vytvoří okolo Leily prakticky neviditelnou bariéru. Uvnitř tohoto prostoru začne veškerá barva postupně mizet dokud nezůstane pouze šedá, jedinou vyjímkou jsou dvoubarevné oči uživatelky. Tento proces není sice nejrychleší ale je svázán s efektem této schopnosti. Kdokoliv nebo cokoliv uvnitř bariéry totiž začne postupně ztrácet své schopnosti společně s barvou. Po opuštění bariéry se ovlivnění okamžitě vrací do původního stavu. Bohužel také záleží na síle ovlivněného, pokud má větší reiatsu než Leila tak se celý proces zpomalí.

Haiiro Kage (Šedý stín) - Jednoduchý teleport který je více efektivní než Sonido a na rozdíl od něj je také instantní. Při aktivaci se prostor okolo Leily začne měnit a vyplňovat černými čarami které připomínají glitch na monitoru. Po krátké době Leila samotná zmizí v černém záblesku a objeví se na cílové lokaci.


Naposledy upravil VindStot dne Wed Feb 24, 2016 10:28 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Leila Vergious (2) -Hollow

Příspěvek pro passionpower za Thu Oct 29, 2015 7:35 pm

Velmi povedená postava, hraj za ni dobře. Smile
Reiatsu: 145
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2644
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Leila Vergious (2) -Hollow

Příspěvek pro Raiden za Thu Oct 29, 2015 10:41 pm

Takže za mě taky pro, můžeš hrát ^^ (musím si udělat razítko)
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Leila Vergious (2) -Hollow

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru