Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Goto down

Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro WrongSign za Sat Jun 06, 2015 5:46 pm

Osobní údaje:

Jméno: Janyffer Wunderschön ( Janny )
Věk: 17 let
Reiatsu: 140
Barva reiatsu: Šarlatová

Vzhled: Jany nepatří k nejvyšším lidem. Je vysoká asi 158 cm. Je hubená, ještě aby ne, když je skvělou sportovkyní. Má dlouhé rovné blonďté vlasy. Nejsou nijak zvlášť zajímavé, jsou to obyčejné blonďaté vlasy. Její oči jsou do červena, není to obvyklé, ale i přes se jimi může chlubit. Její oči vypadají, jako by je někdo vzal a místo nich tam vložil rubíny. Svými oči přípomíná albínku, ale není. Její styl oblékání není klasicky, jak to říct, holčičí. Nosí většinou dlouhé uplné džíny, nebo manžestráky. Když je horko je ochotná si vzít i kraťasy, ale to jenom ve velmi malém množství případů. Dále nosí trička, ani uplá ani volná, zkrátka normální trička. Nejradši má košile, ty také nosí téměř vždy, hezky postrobarevné, ale když není zbytí čas od času si vezme i mikinu, popřípadě svetr. V zimě, nebo vůbec v období, kdy je venku chladno, nosí Jany kabát. Kabát černé barvy a s knoflíky.  Jejím typickým znakem, nepočítajíc blonďté vlasy, je volný vlněný černošedý šátek, který nosívá kolem krku ať je jakékoliv počasí. Na nohou nosí většinou tenisky všech barev (většinou podle své nálady). Co se týče nějakých doplňků, tak těmi tak moc nedisponuje. Až na dva. Jeden z nich je nenápadný řetízek kolem krku a druhým je Quincy přívěšek, jenž se jí houpe pokaždé na levé ruce.

Povaha: Možná je to její výškou, ale Jany je velice nenápadná dívka, i přes její styl oblékání. Je to mladá a nadějná intelektuálka, která je ale trochu uzavřená do sebe. Trvá opravdu dlouho, než se někomu otevře. Jany má ráda lidi, kteří jí naslouchají a mají o ní zájem. Naopak se pokud možno vyhýbá lidem, kteří jenom křičí a vůbec je nezajímá co si myslí ostatní. Ve škole je to nejlepší studentka ve třídě a je velice oblíbená i když ona sama to tak nevnímá a většina třídy jí to ani nechce říct přímo, protože z ní mají trochu strach, ale i respekt a obdiv. Popravdě řečeno, Jany na první pohled působí jako velice zvláštní bytost. Možná tak působí, ale jinak je naprosto v pořádku netrpí žádnou duševní nemocí, nebo něčím takovým, jenom je prostě extrovert. Svoje problémy si vždy řeší svým způsobem, její přátelé, už pomalu ani jiný neznají, vždy když chtěli něco řešit po svém, Jany je přesvědčila, aby to zkusila jejímy metodami, ať už jde o řešení rovnic, nebo dohady s rodiči. Nakonec všichni uznali, že měla Jany pravdu. Má všechno od většiny vlastností. Flegmaticky se staví k věcem, které jí absolutně nezajímají. Pacifisticky k věcem, které se dají řešit i jinak. Co se týče věcí, které je potřeba vyřešit hned, je trochu ostřejší, ale pořád si zanechává klidnou hlavu.

Historie:Jany chodila do školy v Německu, zde žila klidný život. Byla zde jan na základce, takže řešil problémy s tím spojené. Čas od času potkala člověka, který měl na ruce stejný přívěšek jako ona, ale vzhledem k tomu, kolik jí tou dobou bylo let, to ani v nejmenším neřešila. Říkala si, že je to asi módní, nebo něco takového. Pak ovšem její otec získal místo v Tokiu a celá rodina se musela přestěhovat do Japonska. Jany znovu začal chodit do školy, tentokrát už na střední, do velice prestižní školy, ještě aby, když je dcerou tak zámožného muže. Po čase si všimla, že i zde jsou lidé s podobnými přívěšky. Když se o tom zmínila doma, její otec a i matka nad tím mávli rukou, že tohle není důležité a že by se měla věnovat jiným věcem. Krom toho všeho, tak začala Jany slyšet podivné zvuky, zvuky, které připomínaly řev. Dokonce v noci, když se dívala na noční oblohu, viděl prolétnout prapodivného tvora. Nikdy si však nepřiznala, že to co vidí a slyší je skutečné, už jenom proto, že sama má tak trochu vlastní svět. Snažila se ty věci ignorovat, i přes své schopnosi Quincy, dokázala vytěsnit téměř vše, co vidět, nebo slyšet nechtěla. Nyní si Jany chodí spokojeně do školy, její rodiče chodí do práce. Ona sama o ničem nevím, ani kdo z její rodiny je vlastně Quincy.

Rodina:
Wunderschön Victoria - matka, řadová úřednice, vysokoškolského vzdělání - obor: Matematika
Wunderschön Alexandr - otec, vysoko postavený manager jedné velké tokiyské firmy,
Oba mají ve svých kořenech krev Quincy, ale ani jeden s tím nejsou plně seznámeni a už vůbec ne trénováni.

Zajímavosti: Jany má přirozeně rovné vlasy
                                                Díky své matce je skvělá v matematice
                                                I přes svůj německý původ, se naučila plně japonsky
                                                Je levák
                                                Vždy měla ve škole vyznamenání

Schopnosti:
Individuální schopnost - 2
Spirituální zbraň - 9
Manipulace Reishi - 1
Blut - 5
Hirenkyaku - 8

Individuální schopnost:
Typ: Lovec

První schopnost: Cíl zaměřen! - Janny se zaměří pouze na jeden cíl ve velké vzdálenosti, vytvoří jeden velký šíp a přesně trefí daný cíl, tato schopnost nefunguje na krátkou vzdálenost.

Spirituální zbraň:
Její spirituální zbraní je luk. Luk, jehož barvou je šarlatová. Je to velký a velice elegantní luk, samozřejmě, že pro leváky. Má takovou velikost, že je stejně velký jako Jany sama, ale díky její velká rychlost, nemá problém jakkoli s ním manipulvoat.  Vzhled luku nepřipomíná žadný jiný luk, je naprosto specifický a je na první pohled zřejmné, že luk není ze dřeva a ani z ničeho, co je normálnímu člověku známé. A navíc místo úchytnu je přesně vytvořeno prote Janinu ruku, není to sice tak úplně možné, ale kdyby jí se ho někdy někdo pokusil ukrást, tak by nikdy nedokázal správně vystřelit.


Naposledy upravil WrongSign dne Tue Jul 26, 2016 4:10 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jun 08, 2015 10:02 pm

Okay, asi nemám moc problém, jen... pokud je levák, tak bude držet luk v pravé, protože ho natahuješ propnutím zad a silou levé ruky, takže by bylo asi logičtější mít přívěšek na pravé ruce. Ale jinak jestli se nikdo nevyjádří proti, tak bych asi dal 140 reiatsu Smile
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro passionpower za Mon Jun 22, 2015 9:16 pm

avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jun 22, 2015 9:21 pm

avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro WrongSign za Mon Jun 22, 2015 10:03 pm

Děkuji vám oběma:)
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Janyffer Wunderschön - Quincy (3)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru