Kitner Arashi (4) - Quincy

Goto down

Kitner Arashi (4) - Quincy

Příspěvek pro Nawaki za Wed May 20, 2015 11:21 pm


Personálie:

Jméno: Kitner Arashi
Věk: 16+
Datum narození: 27. březen
Reiatsu: XY

Vzhled a povaha:

Arashi je průměrně vysoký člověk. Měří 169 centimetrů a váží něco málo pod 70kg. Má hnědé, středně dlouhé střapaté vlasy na kterých není absolutně nic zajímavého. Zato oči má zvláštní. Jsou zářivě modré a nemají viditelné zorničky. Přesto s nimi ale vidí naprosto normálně. Zřejmě se jedná o nějakou podivnou genetickou anomálii... nebo je to snad něco, co se váže k jeho quincy kořenům? Těžko říct... kromě toho na něm ale není absolutně nic divného.

Co se povahy týče, tak Arashi je vlastně celkem flegmatický člověk. Hned tak něco s ním nezamává, hlavně proto, že většina věcí je mu úplně jedno. Zajímá se jen o málo věcí, historii, lukostřelbu a sbírání podepsaných DVD s mimořádně špatnými filmy. Je mimořádně uctivý k autoritám a velice si váží členů své rodiny, tedy s matčiny strany. Otcova strana ho absolutně nezajímá. Nicméně Arashi má poměrně velký smysl pro humor...  ale poněkud  unikátní, takže se občas stane, že používá mimořádně špatné vtipy v situacích, kdy se to absolutně nehodí.

Rodina:

Kurogane Myuki - Matka, členka klanu Kurogane, velice mocná quincy. V současné době je nezvěstná.

Alex Kitner - Otec, Němec, nepříliš mocný quincy. Po prohraném souboji se svojí manželkou uprchl zbaběle zpět do Německa, kde se po něm slehla zem.

Kurogane Hiroshi
- Dědeček, starý, senilní a sklerotický kmet. Poměrně mocný quincy... býval. Ví toho mnoho o quincy, jejich praktikách a historii, ale je tak starý, že z něj lezou jen větry...

Kurogane Noriyuki - Vzdálený bratranec. Arashi ho zná od dětství. Vycházejí společně celkem dobře.

Zajímavosti:

• Arashiho oči...
• Arashiho matka byla Japonka, jeho otec byl Němec, proto má německé příjmení...
• Arashi má alergii na okurky, rajčata a papriky
• Arashi má na svém gluteus maximus znaménko ve tvaru Austrálie
• Arashi je přihlášený v registru dárců krve i kostní dřeně
• Arashi měl psa, ale zemřel stářím... od té doby nemá psa
• Arashi je čistokrevný quincy, jen o tom nemá sebemenší tušení
• Arashi jednou nechtíc zapálil svojí školu, ale utajil to

Historie:

Arashiho matka byla jediným dítětem své rodiny. Byla čistokrevnou quincy a její rodina byla patřičně hrdá na to, že udrželi čistou linii po tak dlouhou dobu. Problémem bylo najít pro ní partnera, který by měl podobně čistou krev. Z toho důvodu bylo dohodnuto manželství mezi ní a nějakým chlapem z Německa. Arashi byl jediným dítětem z tohoto vztahu. Tento vztah byl všechno, jen ne šťastný. Jeho otec i matka měli každý poněkud rozdílný názor na to, jakou roli má žena v rodině zastávat. A tak, jednoho dne, když bylo Arashimu asi 5 let došlo k hádce. Hádce 2 quincy čisté krve. V troskách domu nebyla nalezena žádná těla... ale po matce i dítěti se slehla zem.  Arashiho otec se vrátil zpět do Německa, velice rychle... skoro jako kdyby měl smrt za patami...

A tak Arashi vyrůstal jen s matkou. S matkou, která nechtěla svého jediného potomka obtěžovat s quincy věcmi, dokud nebude dost starý na to, aby se mohl sám rozhodnout. Přesto ho ale taktně začala připravovat, například ho přihlásila na kurz lukostřelby... A tak Arashi prožil poměrně šťastné dětství. Ničím nerušené a popravdě relativně nezajímavé (až na tu zapálenou školu). To vše, dokud i jeho matka záhadně nezmizela. Beze slova... zkrátka ze dne na den byla pryč. Arashi nikdy nezjistil proč, ale má takové tušení, že to muselo být něco důležitého... a pravděpodobně to udělala, aby ho před něčím ochránila, jen netuší před čím. Nicméně velice pochybuje, že zemřela. Arashi teď žije se svým sklerotickým dědou, který chudák ani netuší k čemu má zadek... těžko říct, kdo na koho vlastně dohlíží.

Schopnosti:

• Ginto - 0
To čo je?!

• Spirituální zbraň - 7
Arashi je velice dobrý lučištník, ale vždycky je co zlepšovat. Od útlého věku se učil střílet, mohl být někde úplně jinde, kdyby se snažil o něco víc... ale vždycky to byl jen koníček. Možná, že až se dozví, že to může používat k zabíjení padouchů, tak se zlepší...

• Manipulace Reishi - 3
Když nevíte, že jste vlastně quincy, tak se nedá čekat, že budete vynikající v quincy věcech. A Arashi ej velice špatný v učení nových věcí.

• Blut - 6
Inu, Arashi umí něco málo. Zřejmě je to proto, že ... fajn, netuším proč. Asi proto, že je tvrdohlavý? Nebo tak něco. Asi dědičnost, nebo skrytý talent.

• Hirenkyaku - 9
Arashi byl vždycky celkem hbitý člověk. Takže není zase tak divné, že jako quincy by dokázal tuhle schopnost uplatnit daleko lépe. A vzhledem k tomu, že každý správný lučištník potřebuje udržet vzdálenost mezi sebou a nepřáteli... tak to dává docela smysl.

Spirituální zbraň:
Arashiho spirituální zbraň je krátký kompositní luk s dvojitou tětivou. Vypadá, jako kdyby byl z tmavého ušlechtilého dřeva a je zakončen ostrými trny na obou stranách. Ty sice neslouží primárně jako zbraň, ale pokud s nimi dostanete do oka, tak to může být velice nepříjemné. Dává to tomu luku i omezené využití v boji na blízko. Díky tomu, že je luk poměrně krátký, tak se s ním dá ohánět... není to zkrátka příliš vhodná zbraň na blízko... protože... luk...

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3423
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kitner Arashi (4) - Quincy

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed May 20, 2015 11:49 pm

145 reiatsu Very Happy

avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Kitner Arashi (4) - Quincy

Příspěvek pro Raiden za Thu May 21, 2015 12:08 am

145 poprvé, podruhé, potřetí... schváleno!
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2465
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kitner Arashi (4) - Quincy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru