Ariadna Vicario

Goto down

Ariadna Vicario

Příspěvek pro Rai Eshen za Sat May 16, 2015 2:48 pm

Ariadna VicarioLidské jméno: Koharu Kiku
Věk: 38
Datum narození: 23.9.
Datum smrti/znovuzrodu: 11.6.
Barva reiatsu: Stříbrná

Vzhled:
Ariadna vzhledem určitě nejvíce připomíná pavouka. Štíhlé tělo stojí dobrý metr nad zemí, s většinou těla šikmo od země, až část, kterou by člověk měl nad pasem, je vzpřímená, jako u normálního člověka (takový pavoučí kentaur).
Tělo celé stojí na šesti úzkých, vysokých, pavoučích nohou. Aby dokončila správný počet končetin, jaký má každý dobře vychovaný pavouk mít, její nejpřednější končetiny se proměnily na něco připomínající ruce. Jsou o hodně kratší, na konci ukončené dlaněmi, a z prstů vyčnívají veliké, ostré drápy. Tím jsou ale tyto končetiny i křehčí, uzoučké. Její hollow díra je kousek nad pasem, hned pod pupíkem.
Na její masce si první všimneme velikého páru žlutých očí. Kolem těchto dvou má další tři na každé straně každého oka. Jsou to malé, žluté skvrny, a jen Ariadna ví, jestli s nimi také vidí, a nebo je to spíš takové.. pro efekt. Z vrchu masky ční dvě dlouhá a velká tykadla-připomínající výrůstky, a tam, kde jsou ústa, se nachází další pár, který zase připomíná kusadla. Nutno ovšem říct, že nejsou pohyblivé, a Ariadna vás jimi tudíž nekousne. Také, z obou stran – vpravo nahoře a vlevo dole – jsou na maskách jakési spirály. Každá na jedné straně, oranžové v barvě, zesvětlující, čím dál jdou do masky. Nic moc praktického, ale vypadá to hezky.

Povaha:
Ariadna je velice roztržitou Hollow. Ne, že by byla nějak šílená, nebo hyperaktivní – cítí se ale pořád něčím nejistě. Její sebevědomí je nízké, jak jen dokáže být. I přesto, že je přátelskou společnicí, ostatních se z většiny bojí, a věří, že jim všem vadí a překáží, proto se snaží zůstat mimo. Jinak je ale velice inteligentní, se smyslem pro čest a povinnost. Nechá se jednoduše vyděsit nebo rozrušit, ale je velice tvrdohlavá, a většinou dokončí snad cokoli, co si namane.
Také trpí přehnanou loajálností. Pro Lady by udělala naprosto cokoli, co by se po ní žádalo, a možná ještě o spoustu víc.

Historie:
Ariadna byla dcera jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších mužů v Tokiu. Žila svým tichým životem, dokud v devatenácti letech nebyla zabita lupiči, kteří se snažili vykrást dům v době tatínkovi nepřítomnosti, když se snažila dům a tatínkovo milované bohatství ochránit. Neklid ze svého selhání ji donutil putovat kolem vykradeného domu, dokud si ji nenašli hollow. To jim trvalo jen chvilku, a Ariadna se za chvilku nic netušící objevila v poušti.
Díky své tvrdohlavé povaze dokázala v poušti tak nějak přežít. Bojujíc o přežití, jako hollow, se smysly tak nějak zbavenými, porážela jiné a požírala je. Jednou se ji pod nohy dostal právě jeden z těch hollow, kteří prošli trhlinou. Ariadna ho nekompromisně smlsla, ale získala zde většinu svých smyslů zpět, a taky nové schopnosti. Když si uvědomila, co dělá, přestala se vším tím pojídáním a vydala se hledat smysl toho všeho. V tu chvíli tak nějak náhodou narazila na poskoky Zelené lady, kteří ji přivedli k Lady samotné. Ariadna, rozradostněná z toho, že by mohla být členkou nějaké nekrvežíznivé skupiny, na nic nečekala, a přidala se. K Lady kouká jako ke vzoru a ke všemu správnému, co jen existuje, a klidně a ráda by za ní položila vše.

Zajímavosti:
- Ztratila spousty vzpomínek na její historii.
- Dříve se nejvíce bála pavouků, dnes se nejvíce bojí zrcadel.
- Umí nádherně zpívat.
- Nikdy s nikým nemluví o své minulosti.
- Také dokázala krásně kreslit. To už i zkoušela, ale její "nové" ruce toho nejsou schopné ani zdaleka tak dobře.
- Nejoblíbenější barva: Oranžová.

Hollow schopnosti:

Reiatsu: 145

Individuální schopnost: 7
Velice schopná využít toho, co umí.
Cero: 5
Je to trochu i nebezpečné..
Hierro: 1
Největší slabost Ariadny, křehkost těla.
Regenerace: 5
Průměrná, ale určitě ne špatná.
Sonido: 7
Velice rychlá.

Unikátní hollow schopnost:

Arena Movediza:
Ariadna, kdekoli se dotkne, dokáže (pokud chce) z písku pod ní udělat doslova smrtelnou past. Jakmile do něj vstoupí někdo jiný, písky se zavřou tak, jak umí, a uvězní končetiny jakéhokoli nešťastníka... a čím déle tam nešťastník stojí, tím hlouběji se propadá, a čím víc se většinou snaží dostat pryč, tím hlouběji. Také dokáže pomocí této schopnosti místa, kterých se dotkne, v písek přeměnit, pokud pískem ještě nejsou.. i když na to, aby se mohli i tyto písky stát součástí pasti, musí se dotknout ještě jednou. Pasti většinou nevydrží déle než pár minut, a je možné se z nich dostat, především pomocí vypuštění velkého reiatsu k odtlačení agresivního písku.


Naposledy upravil Rai Eshen dne Mon May 18, 2015 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 998
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: Ariadna Vicario

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat May 16, 2015 7:57 pm

To takhle Vilík vymyslí, jak nahoru napíše i datum kdy umře a tak... a pak příjde Eshen Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1517
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Ariadna Vicario

Příspěvek pro Nawaki za Sun May 17, 2015 12:57 pm


_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3457
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Ariadna Vicario

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru