Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Goto down

Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Příspěvek pro Aki Maki za Thu May 14, 2015 9:28 pm

Isco

Lidské jméno: Raneebis Baufrechef Niuserre
Věk: 4715 let
Barva reiatsu: Zlatá
Velikost reiatsu: 140
Přezdívka: Isco (tuto přezdívku si vybral sám, už ho unavovalo vysvětlovat všem svůj původ a výslovnost svého dlouhého jména)

Vzhled
Je asi 170 cm vysoký, černovlasý kluk. Má tedy humanoidní vzhled. OBRÁZEK. Jelikož je ještě hollow, tak má i dost psycho masku s úsměvem. OBRÁZEK. Je hubený, není příliš svalnatý a hollow díru má přesně uprostřed hrudi.

Povaha
Isco je psychopat. Touží po bohatství, po slávě, po moci a hlavně po krvi. Odjakživa byl sólový hráč, tudíž nemá důvěru vůbec k nikomu. Svým způsobem je ale velice inteligentní a umí sem tam udělat taktický ústupek a uzavřít s někým spojenectví. Je vyloženě obchodnický typ, téměř každý si může koupit jeho služby. Občas je mu ale i všechno zlato světa málo a potřebuje prostě jenom krev.

Lidská historie
Isco žil v době faraona jménem Džoser. Byl to první faraon, který si nechal vystavit pyramidu a Isco byl samozřejmě u téhle slávy. Živil se jako prodejce šperků. Jednou, když už si balil svůj obchůdek a chystal se zavřít, tak ho přepadl nějaký muž. Isco ho během sebeobrany zabil. Pocítil, jaký je to úžasný pocit vzít někomu život. Jaký krásný pocit moci. Od té doby, pokaždé když si u Isca někdo koupil nějaký šperk, tak ho ještě téhož dne v noci vyhledal, zabil a šperk si vzal zpět. Ale už ho neprodával, udělal si doma takovou sbírku, byly to jeho trofeje. Vše mu vycházelo podle plánu, dokud si u něj nekoupil opravdu prestižní šperk i sám faraon. Zvěst o špercích smrti se tak roznesla a faraon chtěl všem dokázat svůj božský původ a jako jediný onen nákup přežít. Isco věděl, že zabít faraona je nemožné, ale touha po slávě ze smrti faraona byla silnější. Pozdě v noci se pokoušel dostat do jeho komnat, ale jeden ze strážců zahlídl stín a neváhal a ihned začal křičet na poplach. Isco ještě stihl zabít sedm mužů, než ho stráže chytli. Ovšem nezabili ho. Strávil několik týdnů ve vězení, dokud faraon nerozhodl o trestu. Pohřben zaživa i s jeho trofejemi. Isca tedy odvedli k právě nově postavené pyramidě, bylo zde snad celé město. Před pyramidou už byla vykopaná pětimetrová díra. Iscovi svázali ruce i nohy řetězy a ony řetězy zatloukli do země v oné díře. Isco se nemohl ani hnout, poté na něj vysypali všechny jeho trofeje a následné chodil každý obyvatel z města a přihazoval jednu lopatu. Takhle se vystřídalo stovky lidí. Isco celou dobu křičel jako šílený, vyhrožoval jim všem, že se pro ně vrátí, pro jejich děti a děti jejich dětí. Takhle to pokračovalo několik hodin, dokud Isco nezemřel. Na jeho hrobě byla následně postavena další pyramida a jeho duše se v ní doslova ztratila a proto nemohla být nikdy zachráněna shinigami.

Hollow historie
Isco se probral uprostřed pouště. Ale písek tu byl zvláštně bílý a nebe černé.  Isco se tedy rozhodl vydat náhodným směrem. Iscova chuť po krvi byla každým krokem větší a větší.Brzy byla už tak veliká, že ho popadl amok. Najednou měl jakýsi výpadek a pamatoval si až druhé probuzení, kdy kolem něj leželo roztrhané tělo nějakého zvláštního tvora s maskou.  Isco nevěděl co to je, ale jeho touha po krvi se uklidnila. Brzy tedy začal tyto tvory vyhledávat a lovit. Zjistil, že každý tento tvor je zcela odlišný. Různých barev, velikostí a tvarů. Isco ztratil úplně pojem o čase. Jednoho dne však narazil na něco, co připomínalo oázu. Myslel si, že je to pouze přelud v jeho mysli, ale rozhodl se o tom sám přesvědčit. Hned co se přiblížil, tak se objevila přímo hromada těch tvorů. Isco věděl, že jsou v přesile a že je to nejspíš konec, ale oni neútočili. Namísto toho na něj začali mluvit a pozvali ho dále. Zde mu vysvětlili vše, co se stalo. Že je po smrti a že se z něj stal takzvaný Hollow. Také ho pozvali, aby se přidal k jejich komunitě a žil zde s nimi v míru. Isco nic nenamítal, bylo to tu určitě daleko bezpečnější, než venku. Nyní žije v paláci, nikomu nevěří a je možná jen otázkou času, než bude muset alespoň nějakého hollow zabít.

Schopnosti hollow:

Individuální schopnosti zatím nejsou jeho nejlepší stránka, ale má v plánu to brzy dohnat
3

Cero nedokáže použít vůbec
0

Sonido taky není jeho nelepší stránka, ale zvládá to
3

Hierro ho činí doslova chodící pevností
14

Regenerace je docela slušná
5

Individuální schopnost

Piedra preciosa

Isco je schopný svou schopností vytvářet speciální minerál. Vypadá trochu jako jantar, ale je to velice ostrý a hlavně tvrdý krystal. Isco ho používá převážně na obranu, ale je schopný z něho vytvořit i něco podobné oštěpu a následně je vrhat. Čím je vytvořený kus větší, tím hůře se s ním manipuluje a stojí to více reiatsu.


Naposledy upravil Akimoto_Makoto dne Thu May 21, 2015 11:27 am, celkově upraveno 1 krát

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1390
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Příspěvek pro Nawaki za Mon May 18, 2015 12:10 pm


Za mě 145 reiatsu

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3457
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Příspěvek pro Raiden za Mon May 18, 2015 2:08 pm

U mě dobrý, ale reiatsu bych dal 140, podle mě by to šlo trochu lépe vyšperkovat Smile A nemá zajímavosti Very Happy
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Příspěvek pro Nawaki za Mon May 18, 2015 2:23 pm

ok, 140, schváleno =)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3457
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Raneebis Baufrechef Niuserre (Isco)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru