Gabi Strazs (Quincy)

Goto down

Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Fri Apr 17, 2015 10:06 pm

Gabi Strazs


Vek: 16 alebo 17, sama nevie
Výška: 154 cm
Váha: 43 kg
Znamenie: Kozoroh
Obľúbené zviera: lastovička
Obľúbené jedlo: instantná polievka (prevažne kvôli cene)
Zaujímavosti:
- Gabi pôvodom nepochádza z japonska, kde má však pôvod, to nevie.
- Momentálne uteká pred všetkým, čo má niečo spoločné so sociálkou.
- Je to bezdomovec.
- Farba reiatsu je svetlo modrá, aź takmer tyrkysová.
- Na bruchu má jazvu ktorú jej museli zošívať na 5 štychov
- Nepozná svoju rodinu a nemá v podstate nikoho blízkeho.
- Pred rokom ušla z detského domova, no polícia pátranie po nej dalo by sa povedať vzdala.
- Je naozaj dobrá zlodejka, vreckárka a zakrádačka.
- Momentálne sama pripomína ducha, je špinavá, bledá ako stena a pod očami má kruhy. Je tiež trocha roztrasená, takže môźe pripomínať človeka, ktorý si zabudol šľahnúť svoju bežnú dávku.
- Je to čistokrvný Qincy, aj keď o tom sama nemá žiadnu páru
- Na krku sa jej húpe krížik, aj keď absolútne nevie, od koho ho má a ani nie je veriaca. No nosieva ho zo sebou. (Je to Quincy krížik :3)


Známosti:


Dc. Tomei
-dalo by sa povedať, že jej jej blízkym priateľom. Nie že by s ním práve spávala, preboha to nie, veď je okolo tridsať rokov starší. Je to však jeden z tých doktorov, ku ktorým môže za poplatok ísť priamo domov, a ktorý sa nepýta otázky a nevolá políciu, nech už sa jedná o čokoľvek. Je celkom usmievaví, aj keď veľmi sarkastický a často si z Gabi robí viac, než len srandu. Hlavne keď k nemu príde v naozaj zničenom stave.


Ryu
- druhé meno tohto chlapíka nepozná. Je to však istým spôsobom niekto, od koho sa dá zohnať v uliciach mesta takmer všetko na počkanie, alebo aj na objednávku. Dal by sa tiež nazvať obchodníkom. Má približne tridsať rokov a taktiež je vlastníkom celkom tajomného charakteru. Gabi nikdy nevie, čo si o ňom má myslieť. Sem tam tieź pre neho spraví nejakú prácičku, nejakého poslíčka či podobne.


Robi
- duch, bohužiaľ však nei je už ani medzi duchmi. Vďaka Robimu však dokázala rok prežiť bez toho, aby ju chytila polícia a odviezla na sociálku či nebodaj do basy. Naozaj sa s ním spriatelila. Až kým ich oboch nenapadlo nejaké monštrum, pred ktorým sa podarilo ujsť len jej.
Povaha:
Gabi je tak trocha vagabond. Túla sa z mesta do mesta, zo štvrte do štvrte a celý čas sama. Sama na seba musí dávať pozor a tak sa aj jej povaha vyvinula na dosť veľkého asociála. Nevie sa moc rozprávať s druhými ľuďmi. Ak sa s nimi aj rozpráva, často to nie sú práve pekné rozhovory. Bývajú plné nadávok, krutého a až hnusného sarkazmu a irónie. Dalo by sa povedať že je skazená, no správa sa len tak, ako ju to naučila "ulica" a "decák". Nič príjemné. Pravdepodobne by sa vedela správať aj príjemnejšie, keby že ju to niekto naučí.
Je to taký malý barbar vo všetkom, čo robí. Ak by ste ju umyli, vyčistili jej oblečenie, dali do nejakého oblečku a načančali, tak by pravdepodobne naozaj bola "zlatá", ale povahovo by vám stále pripomínala barbara kohana. Už len spôsob akým pije a je je jednoducho.. niekomu zľahka nepríjemný.
Príbeh:
Ťažko by jeden popísal, ako sa dostala do situácie, v ktorej sa teraz nachádza. Jej prvé spomienky však siahajú do detského domova, teda jedného z tých, ktoré by po kontrole pravdepodobne zavreli. Jej prvé spomienky patrili zapáchajúcim kúpeľniam, šikanovaniu a opatrovníkov, ktorý na nich úplne kašlali. Presne v takomto prostredí vyrastala dlhé a dlhé roky. Bez nejakých obkecávačiek či bez servítky. Bola mlátená a sama druhých bila. Bola okradnutá a sama druhých vźdy okrádala. Vždy predsa len robila to, čo jej bolo povedané.
Radśej sem ani nenapíšem prvé slovo, ktoré začala najaktívnejśie používať.
Na základnej škole to nebolo o nič lepšie. Bola problémová no sama za to príliš nemohla. Učiť sa jej nechcelo a často sa stávalo, že ani nemala ako. Predsa len keď vám učebnice a zošity vyhodia za tuhej zimy do nejakého ešte nezamrznutého potoka.. čo by ste spravili? Nie že by sa za nimi hneď hrnula.  Prvý stupeň sa však ešte dať prežil. Aj keď sa to nezdalo, Gabi bola veľmi inteligentná. Keby že svoju inteligenciu rozvíja, pravdepodobne by časom pokojne zvládla aj nejakú veľmi ťažkú školu. Nie však v prostredí, v ktorom sa nachádzala a v ktorom vyrastala ona.
Už na základnej škole z decáku, ako aj zo školy pár krát utiekla. Pár krát ju odviezli na políciu za krádeže v klasických supermarketoch a pár krát si pre ňu museli prísť do školy, za to, že niekomu rozbila ústa. Bolo to celkom vtipné, keďže bola vždy takmer najmenšia a najútlejšia z triedy.
V siedmej triede musela zmeniť školu, v ôsmej tiež. Preto aj keď má teraz šestnásť rokov, v podstate nedokončila základnú školu. Neznamená to ale, že je negramotná. Vie čítať, počítať a aj písať, no podstatne horšie, než tý ktorý to všetko majú za sebou. Koncom deviatky sa jej však podarilo z decáku utiecť definitívne. Tento krát dokonca aj dlhodobo, veď jej to predsa len vydržalo do teraz. Práve v tomto veku, si však začínala všímať divných vecí. Dalo by sa povedať, že až abnormálnych.  Začalo to rozmazanými postavami, ktoré pripisovala svojej fantázií. Časom však začala vidieť duchov ako takých, dokonca ich aj počuť. Začali sa jej prihovárať, začali od nej dokonca niečo chcieť. Zväćśa keď ich požiadavky splnila, tak sa z jej života vytratili. No stále tu boli ďalší a ďalší. Neskôr ich úplne prestala počítať.
Život na ulici nie je ľahký, ani keď sa vám nad hlavou stále vznášajú duše mŕtvych ľudí a stále od vás niečo chcú. Nakoniec si však predsa len našla jedného z "nich", ktorý jej bol clekom sympatický. Dalo by sa povedať, že sa k nej pripútal. V podstate bol v tomto svete len kvôli tomu, aby jej nejak pomohol. Bol to tiež ten typ ducha, ktorý sa snažil odnaučiť ju od jej blbého správania, nie že by to bolo úspešné.
Zažila si s ním kopec srandy, taktiež vďaka nemu veľa krát vedela, kam utiecť, či do ktorého domu vliezť a čo ukradnúť. Pár krát sa síce nevyhla menšej pouličnej potyčke, z ktorej si čo to aj zobrala zo sebou. Napríklad jej rana na bruchu je od noža, ktorý po nej vytiahlo iné dievča, približen jej veku. Bola to jedna z tých jej koristí, ktorý ju takmer stáli život. Prežila to však, nejak.. zázrakom.
Takýmto spôsobom žila celý jeden rok, až kým sa nestala istá osudná vec, po ktorej už minimálne týždeň každú noc spala maximálne tak hodinu. Jednalo sa o útok. Na podobné veci síce bola zvyknutá, no toto nebol normálny útok, napadnutie a pokus o lúpež či o niečo horšie. Zaútočil na ňu nejaký tvor, ktorého nikdy nevidela. Rúcalo to budovi, hádzalo autá a bežalo veľmi veľkou rýchlosťou.. a tá maska.
Podarilo sa jej utiecť, aj keď jej mŕtvy priateľ pravdepodobne druhý krát zomrel. Od vtedy sa však poriadne nevyspala, poriadne nejedla a tak teraz pripomína celkom živého zombieho.
Reiatsu: 145

Hodnotenie Quincy schopností:


(Nie som si istý ako to presne napísať keďže by ešte nemala byť schopná (zo začiatku) ovládať ani jednu Quincy techniku, a tak to sem hodím tak, ako by som to písal u Shinigami, teda už ako keby si svoje schopnosti uvedomovala)

Čo sa týka Ginto, popravde s ním nikdy nebola nijakým spôsobom spokojná, nevyužíva ho a s veľkou pravdepodobnosťou ani nikdy nebude  - 0 - , Sama o sebe je však veľmi zvláštnym Quincy, keďže narozdiel od ostatných, aj keď vlastní krížik, nevie z neho vyvolať spirituálnu zbraň. Jednoducho sa jedná o nejaký, pre ňu neznámi blok ktorý nevie nijakým spôsobom prekonať - 0 - Podobne je na tom aj s manipuláciou Reishi - 0 - . Existuje však istý druh rovnováhy. Keď je napríklad jeden slepý, má lepší sluch a hmat. Rovnako ako Gabi nie je schopná vyvolať spirituálnu zbraň, jči manipulovať s Reishi ako takým, schopnosti v Blut, má ..  impozantné .. naozaj impozantné - 15 - preto je jej hlavným bojovým štýlom využívanie prevažne jej vlastného tela, ako zbrane. V Blut je naozaj nadaná, do budúcna by mala byť schopná prevádzať z útoku obranu a naopak, takmer instantne. Jej Hirenkyaku je pri tom .. dalo by sa povedať na veľmi dobrej úrovni - 10 -.


Naposledy upravil Hysterio dne Tue May 12, 2015 9:43 pm, celkově upraveno 8 krát
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Satoshi za Sat Apr 18, 2015 4:35 pm

BRS? Zajímavé.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Sat Apr 18, 2015 6:23 pm

Tak Quincy v poslednom arcu ukázali, že "luky" nie sú ich jedinou zbraňou Very Happy a mňa celkom fascinuje gatling, ani sám neviem prečo, konkrétne BRS
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro passionpower za Thu Apr 23, 2015 7:45 pm

avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2616
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Raiden za Thu Apr 23, 2015 7:58 pm

Schváleno a nemám tak cool obrázek jako PP
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2465
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Nawaki za Thu Apr 23, 2015 7:58 pm


_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3423
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Thu Apr 23, 2015 9:10 pm

Uhm a ešte otázka, ak sa hrá stále na to "reiatsu", aké mám začiatočné ? ^^
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro passionpower za Thu Apr 23, 2015 10:32 pm

145 reiatsu. Very Happy
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2616
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon May 11, 2015 8:42 pm

Přidej si prosím schopnosti tak, aby odpovídaly novému systému. Smile
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Tue May 12, 2015 6:52 pm

pridané Very Happy
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 12, 2015 7:56 pm

Okay, mám tu maličkost. Jednomu z GM jsi napsal, že chceš metat po nepřátelích střely ze surové reishi, ty ovšem stále musíš z něčeho metat, tzn. Musíš mít alespoň jeden bod ve Spirituální zbrani.
Akkaku Naito napsal:Tím, že Quincy umí nabírat Reishi z okolí si dost usnadňují práci se zbraní. Střela či úder z okolní Reishi je totiž nestojí téměř žádnou energii.
Ano, samozřejmě, že je tudíž možné si to postavit takto, ale útoky z okolní reishi jsou stále vázané na zbraň, neboť usnadňují práci s ní (jak stojí nahoře ve výňatku z pravidel). Nevytváří novou formu útoku. Jinak máš u mě ale bod za vynalézavost. Smile
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Tue May 12, 2015 8:08 pm

Ouk, no v tom prípade mi je tá manipulácia s Reishi zbytočná. Takžee som odtiaľ tie body dal preč a presunul ich do Blut ^^
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 12, 2015 8:23 pm

No... jestli chceš postavu, která vlastně do určité doby nebude umět nic, pak získá neprorazitelnost kůže, pak na vyšším reiatsu power and speed boost jako hovado a nakonec super shield, tak ti bránit nebudu, ale... jsi si tím na 100% jistý? Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 12, 2015 8:33 pm

Já jen, že do 300 reiatsu nebudeš nic víc, než člověk s Hirenkyaku. Pak člověk s hirenkyaku, který akorát ustojí, když do něj někdo trošku víc sekne. Až od 600 reiatsu budeš použitelný na boj, ale jen na blízko a za cenu ztráty obrany během útoku... nevím nevím, jestli se tohle vyplatí... ^_^\"
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Tue May 12, 2015 8:44 pm

Tak verím tomu že ako majú napríklad Shinigami "Hakuda" (ak som to povedal správne Very Happy ) proste ten boj čisto s rukami, tak pri tom žiadne špeciálne schopnosti taktiež nevyužívajú, skôr čisto ich fyzickú silu a podobne (s ktorou no.. priznajme si poniektorý tiež vedeli spraviť poriadnu paseku Very Happy ) . Aj Quincy by mali byť schopný rozdávať údery / kopy, ktoré by mali nejaký efekt aj bez prvotného využitia Blut-u, čisto pomocou ich fyzičky. verím tomu že moja postava bude do určitej hranice dosť.. hm.. podfeedená (nj lol-pojem) ale keď sa dané schopnosti naučí vyuźívať, tak mi to do budúcna len bude viac vyhovovať. Predsa len sa mi podarilo zraniť low-rankového hollowa krompáčom ! Very Happy
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 12, 2015 8:52 pm

No, okay, jestli chceš hrát late-game melee adc. (Ano, také hraju LoL), tak ti v tom bránit, nebudu, ale nechceš si v tom případě dát alespoň těch 10 bodů do Hirenkyaku a v Blutu mít "jen" 15...? Very Happy
Je to jen návrh a pokud si do toho nechceš nechat kecat, tak v pohodě. Jen, že jsi nadzvedl skoro celý GM tým a teď řešíme, jestli to bude awesome, nebo shit. Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Hysterio za Tue May 12, 2015 9:10 pm

hmm i guess i can Very Happy keďže kým sa mi odomknú všetky schopnosti v Blut tak sa mi ešte nejaké +sové body nahrabú no
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue May 12, 2015 9:17 pm

Jen si asi na konci oprav to, že Hirekyaku je průměrné, protože 10 průměr není. Jinak asi...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1468
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro passionpower za Tue May 12, 2015 10:00 pm

Jsem zvědavá, jak si s tím poradíš...ale i tak
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2616
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Gabi Strazs (Quincy)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru