Isayama Ame (3) - 2. divize

Goto down

Isayama Ame (3) - 2. divize

Příspěvek pro Eyuurin za Sat Dec 27, 2014 12:17 am

Příjmení:
Isayama
Jméno:
Ame
Věk:
164 let – vypadá na 19-20
Divize:
2. divize
Pozice:
Člen
Vzhled:
Výška – 175,4 cm
Váha – 55,2 kg
Barva vlasů - Černá
Barva očí – Světle modrá
Ame není moc vysoká, ale zase není ani malá. Je takový střed. Nebo to si o sobě alespoň myslí. Má dlouhé černé vlasy, ve předu kratší, které si nechává rozpuštěné, nebo si dělá cop.  Na obou zápěstích má kovové náramky, které mají uprostřed černý kámen . Nosí obyčejnou uniformu s krátkým rukávem a kolem pasu má červenou stuhu.
Spoiler:Zajímavosti:
- Nemá moc ráda sladké, ale přitom úplně ujíždí na kyselých lízátkách.
- Má ráda čaj.
- Neustálou společnost jí dělá fialová netopýří dáma jménem Sora.
- Skvěle rozumí chování zvířat a je dobrá stopařka.
- Miluje přírodu a pohled na ni.
- Není moc společenská.
- Nemá ráda otravné a hlučné lidi. Má radši ticho a klid.
- Moc toho nenamluví.
- Je workoholička, co se úklidu týče. V jejím pokoji je tak uklizenu, že by se dalo ze země jíst.
- Když se naštve, je jí jedno, kdo jste.


Povaha:
Ame je milá, ale uzavřená dívka. S lidmi se moc nebaví a ani jim moc nerozumí. Navíc je dosti nedůvěřivá. Horko těžko se s někým spřátelí natolik, aby se mu otevřela a svěřovala se mu s nějakými tajemstvími. Je velmi pracovitá. Svou práci plní rychle a bez nějakých větších řečí. Radši si svou práci udělá předem, aby pak měla víc volna, než aby se jí práce kupila, a pak neměla minutku na oddych. Má ráda ticho a klid. Když je někdo až moc hlučný, otravný, přiblblý, apod. dokáže se pěkně naštvat. A to jí je pak jedno, jestli jste kapitán, nebo nějaký papež. Prostě vás seřve, popřípadě vám jednu vrazí. A poté si jakoby nic odejde.
Historie:
Ame umřela už jako malé dítě, proto většinu svého dospívání a následně života, strávila v Soul Society. Když sem přišla, nepamatovala si zhola nic, ani vlastní jméno. Naštěstí se jí ujala jedna postarší paní. Ta ji pojmenovala Ame. Vyrůstala s paní v menším domku, spíše teda boudičce, na úplném okraji severního Rukongaie.
Nebyl to nejlehčí život, ale šlo to. Jídlo si vždycky nějako sehnali. Ať už to bylo tak, že Ame něco ukradla, nebo tím, že její „matka“ něco vyrobila a pak to vyměnila za jídlo. Bylo jí šestnáct, když jejich čtvrť napadl hollow. Domek, ve kterém Ame žila, skončil v troskách. Stejně, jako mnoho dalších. Spousta lidí, včetně Ame, uteklo do nedalekého lesa v domnění, že se hollow ztratí. Naneštěstí tam čekal další.
Naštěstí se tam objevili shinigami, aby tu příšeru zničili. Vyděšená Ame využila zmatku a rozeběhla se pryč. Hlouběji do lesa. Daleko od nebezpečí a boje. Běžela tak dlouho, než padla vyčerpaná na zem. A až v tu chvíli si uvědomila, že neví, kde je. Noc strávila schoulená do klubíčka. Oka téměř nezamhouřila.
Dalšího dne se snažila najít cestu zpátky, což se jí ale nepodařilo. Když si dávala pauzu na odpočinek, uslyšela hlasité a bolestné vřískání. Šla po zvuku, až narazila na malé fialové zvíře, které se topilo v jezírku. Nejprve chtěla odejít, ale nakonec malému stvoření pomohla. Vylovila jej z vody. Když si netopýra prohlížela, všimla si, že je zraněný. Obětovala kousek svého oblečení a zranění zavázala. Noc pak strávili v jeskyni, kterou Ame našla.
Ame se rozhodla, že dokud se malý tvor neuzdraví, zůstane s ním. A když se tak stalo, byla už ta zvyklá na les a netopýrovu přítomnost, že jej opustit nechtěla. Tak se nakonec stalo, že se v lese zabydlela. Žila v něm několik desítek let. Netopýrku pojmenovala Sora.
Během těch let u sebe začala pozorovat něco, co by se dalo nazvat jako zvláštní síly. Bála se toho. Proto se rozhodla vrátit mezi lidi a zjistit, co se s ní děje. To se také dozvěděla. Vydala se do shinigami akademie, aby se o těch schopnostech něco dozvěděla. Účastnila se výuky, ale s nikým se moc nebavila. Radši se držela v ústraní, dál od hlučných lidí. No, nakonec akademii absolvovala, a když přišlo na výběr divize, nevěděla. Proto sepsala na papírky čísla od jedné do třinácti a losovala. Vylosovala si druhou divizi. A tak se k nim přihlásila.
Schopnosti shinigamiho:
Zanpakutou - 7
Bakudo - 2
Hado - 3
Shunpo - 8
Léčení - 5
Další schopnosti:
Je opravdu dobrá stopařka. Navíc je díky životu v lese velmi mrštná a dokáže udržet rovnováhu i na velmi tenkých větvích.
Reiatsu:
Hodnota - 177
Barva – černá se světle modrým okrajem
Zanpakutou
Jméno:
Vinea
Podstata:
Voda/zvuk
Vzhled:
V uzavřené podobě má Vinea vzhled kratší katany s tmavě modrým jílcem a černou pochvou. Čepel je rovná a ostrá.
Spoiler:

Duch zanpakutou:
Duchem zanpakuto je mladá dívka s modrými vlasy a modrošedýma očima. V kříži jí vyrůstá dlouhý a ohebný ocas, který je zakončen ploutví a umožňuje jí rychlý a obratný pochyb ve vodě. Vinea je velmi milá a přátelská dívka. Někdy až moc upovídaná, až otravná. Ráda se vyhřívá na pláži na sluníčku, ale ještě raději plave. Má ráda zábavu a hry. Neustále by si hrála.
Spoiler:

Vnitřní svět:
Její vnitřní svět se skládá z pláže a moře. Počasí se zde odvíjí od Ameiny nálady. Když má dobrou náladu, svítí sluníčko. Když je naštvaná, fouká silný vítr a je bouřka. A když je smutná, tak prší.
Spoiler:

Shikai
Vyvolávací příkaz:
Rozpoutej bouři, Vinea
Vzhled:
Spoiler:

Útoky:
1 - Misuto kabe (Mlžná stěna)

Z čepele Vinei se začne linout velmi hustá mlha. Ta obklopí nepřítele a způsobí, že nepřítel ztratí schopnost vidět. Navíc mlha absorbuje zvuk. Proto i kdyby dělala Ame sebevětší hluk, nepřítel jí neuslyší. A to, i když by stála přímo vedle něj. Pokud teda není protivník o hodně silnější než ona. To se pak schopnost utlumit zvuky vytrácí. Útok může použít na více protivníků, ale čím víc jich je, tím víc reatsu na to spotřebuje.

Společník:
Druh:
Netopýr
Jméno:
Sora
Pohlaví:
Holka
Vzhled:
Spoiler:

Zvláštnosti:
Ačkoliv je netopýr, je aktivní ve dne a ne v noci.
Je velmi inteligentní. Občas se chová, jako kdyby rozuměla všemu, co jí kdo řekne.
Dokáže rozpoznávat reatsu na velkou vzdálenost.
Historie:
Ame zachránila Soru před utopením. A navíc jí zavázala zranění. Nebýt té mladé dívčiny, nebyla by tu. Sora si toho je vědoma. Rozhodla se proto, že s dívkou zůstane a bude jí neustále na blízku. Protože to je jediný způsob, jak splatit dluh za záchranu svého života. A i když se Ame rozhodla stát se shinigami, Sora jí zůstala po boku.
avatar
Eyuurin
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 286
Datum registrace : 26. 12. 13
Věk : 21
Bydliště : Planeta LáLá

Návrat nahoru Goto down

Re: Isayama Ame (3) - 2. divize

Příspěvek pro passionpower za Sat Dec 27, 2014 12:31 am

Za mě v pořádku. Very Happy  Vítej ve dvojce.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Isayama Ame (3) - 2. divize

Příspěvek pro Rai Eshen za Wed Dec 31, 2014 1:05 am

V pořádku, hezky sepsaná postava..
Pet -_- Very Happy.
Řekněme těch 150, a pořádně s ní hraj! Very Happy

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: Isayama Ame (3) - 2. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru