Přihláška do 13. divize

Goto down

Přihláška do 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Aug 03, 2014 10:05 pm

Vítejte, noví shinigami. Rádi přijmeme nové členy, kteří jsou ochotni vycházet s ostatními, stále se učit novým věcem a nedělat moc bordel po 10. hodině ve všední dny. Pokud hledáte přátelskou a příjemnou divizi bez předsudků, kde na vás budou hodní a přijmou vás takové, jací jste, již dál nehledejte! Za celou 13. divizi se na vás těší

Kuchiki Yasumaru, kapitán
Prosim přiďte, neni tu s kym pořádně chlastat! Jo a taky... přátelství... tolerance... takový věci, no ale hlavně chlastat!

Kyouhei, členMilí mladí muži a ženy, fantazii se meze nekladou. Přijďte zrealizovat všechny své sny do naší krásné divize. Nikde jinde nenajdete tak příjemné prostředí, milé členy a kawaii kapitána. Možná leda v deváté divizi, takže když přijde na návštěvu kapitán devítky, máme svátek. Jako vrchní kapitán taky není k zahození, abysme řekly pravdu, no a kapitán dvanáctky, to je kapitola sama pro sebe. Kapitánovi osmičky teď zmizela snoubenka, takže o jeho potenciálu se teprve asi dozvíme, no kapitán čtyřky je taky celkem kawaii, abysme nikomu nekřivdily. Počkat, málem bysme zapomněly na kapitána pětky! Jeho flétna má hodně potenciálu, to vám nemusíme říkat. A co kapitán sedmičky? No, ten není pro všechny, je to celkem diskutabilní žánr, ale určitě si své fanoušky taky najde. Ale o čem že jsme to mluvily? Ah, třináctá divize! Je to tady prostě nejlepší, zapomeňte na všechny ostatní a přijďte za náma, nekoušeme! Možná trochu. Haha, ne, jistě že ne, to by byl taky diskutabilní žánr! Jedno je jisté... Máme velice velkou a moderní prádelnu a to už je důvod sám o sobě se přidat ke 13. divizi, nemyslíte??

S úctou, Yuki, Sena a Hiyori, členky
Přihlášky podávejte zde!
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru