Kaemon (2)

Goto down

Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 1:49 am



Jméno:
 
Kaemon (radostný, pravoruký (staré samurajské jméno))

Příjmení: 
Za tu dlouhou dobu svého života už na něj úplně zapomněl

Věk:
 
650 (35)

Divize:
4

Barva reiatsu: 
Černá s červeným okrajem

Hodnota reiatsu:
---
Nejde ho přehlédnout, tedy, pokud nejste vyloženě obr. Měří 300cm a váží cca. 120kg o svou postavu se stará, tudíž je to pořádná hora svalů. Jeho vlasy jsou dvojbarevné, delší, do půli zad, preferuje dredy, barva dredů se střídá. Černý, bílí atd. Jeho kůže je snědší, díky tomu vyniknou, jak jeho vlasy tak i jasně, zářivé modré oči. Zanpakuto nosí jako hůl v pravé ruce (Historie)

Ačkoliv může působit, díky svému vzhledu, děsivě, je to milý chlapík, alespoň se mile chová k těm, které má rád a ke svým pacientům, pokud to nejsou totální idioti. V boji se, ale dokáže plně odvázat a být dosti nepříjemný. Rád si povídá s novými lidmi a ještě raději jen naslouchá. Pokud nejde o boj je dost klidný a občas trochu mimo. Není, ale vůbec hloupý, jenom věci chápe ve více rovinách, díky svým dlouholetým zkušenostem. Příkladem je jeho zapomenutí svého přímení. Nepokládá to za podstatnou věc, ačkoliv jiní ano. Tím, jak trávil léta v samotě, nedokáže vždy pochopit urážku, nadávka a tak podobně. Snaží se vždy být upřímný a říkat věci na rovinu.

Dětství:
Narodil se daleko od Seireitei, v dnes už dávno ztracené vesnici. Jeho otec byl tamní dřevorubec a matka doktorka. Jako malý měl spoustu přátel. Celá vesnice tvořila jedno společenstvo a všichni si zde pomáhali, tudíž nebylo možné, aby vyrůstal sám. Už jako chlapec měl ukrutnou sílu, která nebyla tak úplně obyčejná. Pomáhal s nošením třímetrových, dřevěných trámů, nosíc je dvěma rukama nad hlavou.  Začal strašně rychle růst, a když vypadal na třináct, rovnal se svou výškou dospělým mužům.

Muž:
Ve vesnici žil do té doby než vypadal zhruba na dvacet, ve skutečnosti mu bylo rovných 200 let. Opustil jí s tím, že bude poutníkem a bude žít skromným životem. Opustil tedy svůj domov, ve kterém už žil stejně sám, protože jeho rodiče už dávno zemřeli. Otec zahynul při práci a matka dostala od jednoho ze svých pacientů nemoc, kterou nedokázala léčit. Od těch dob trávil Kaemon veškeré chvíle sám, četl knihy a studováním zápisku své matky. Díky nimž přišel i na lék k nemoci, kterou ona léčit nedokázala. Vydal se tedy do světa jen s rancem jídla, láhví vody, pořádně velkým kusem látky a nožem po svém otci.

Strach:
Samotářský život se mu zamlouval. Brzy se naučil žít v nějaké harmonii s přírodou, měl úplně jiné hodnoty než svět, který ještě neznal. Ale přeci jen ho něco děsilo. Hlas, který slýchával ve snech, na místech, kde kdysi podle jistých znaků žili nějaké pradávné kulty, oblasti mimo Seireitei, ve kterých žil, mívali svou kultůru, tradice a dokonce i náboženství. Hlas to byl hrubý a tím, že vycházel odnikud, ho děsil mnohem víc. Říkal mu, kam má jít a i když se bál, zvědavost ho poháněla přesně k místu, kam měl přijít.

Zanpakuto:
Hlas, který slýchával, jej přivedl do zvláštního lesa. Stromy zde rostli hustě u sebe a světlo sem pronikalo jen v určitých místech. Uprostřed toho děsivého místa byla mýtina ve tvaru kruhu, v jejímž středu stál podivuhodný kůl či totem u zvláštního oltáře. Když přistoupil blíže, všiml si na oltáři knihy, která se zdála být, na rozdíl, od okolí netčena a přesto byla stejně stará. Dozvěděl se z ní, že toto místo kdysi bylo určeno k uctívání právě onoho zvláštního totemu, který byl údajně z dřeva, které se svou tvrdostí rovnalo oceli a nešlo ničím setnout. Tím dřevem byl právě, ten kůl, který se tady podle záznamu v knize vzal odnikud. Když se ho Kaemon dotkl, poprvé se dostal do svého vnitřního světa, kde se setkal se svým duchem Zanpakuto, který mu řekl vše potřebné o Shinigami o tom, že jím je i on, ačkoliv o tom nevěděl. Tím se vysvětlil onen hlas a Kaemon mohl být konečně v klidu. Když se dozvěděl tohle všechno, byl na jednu stranu rád a věděl, že je na čase vydat se do místa, kde bude prospěšný.

Trénink:
Než se vydal na cestu do Seireitei. Několik desítek let trénoval své schopnosti, boj a učil se pracovat se svou ohromnou silou. Jeho jediným společníkem bylo jeho zanpakuto. Často trénoval ve svém vnitřním světě s jeho skutečnou podobou, se kterou naprosto vycházel a dokázal s ní vést, pro něj normální rozhovory.

Dlouhá cesta – Seireitei:
Když Rinji, duch zanpakuto, uznal, že Kaemon je dostatečně vytrénovaný, poslal ho do Seireitei, kde Kaemon po několika dalších letech došel. Cestou se postaral o svůj zevnějšek, oholil se a upravil si vlasy do podoby dredů. Akademii, zvládl, ačkoliv měl s jistými částmi výuky problémy a nebyl přijímán mladšími studenty, na což nebyl zvyklý z dob, kdy žil ve větším společenství. Navíc díky svým rokům a čase stráveným s Rinjim, vnímal mnohé věci jinak. A právě proto k mládeži nezapadl. Po dokončení akademie se rozhodl pro své schopnosti jít do čtvrté divize, kde budou stejně tak prospěšné jako by byli v jedenácté.

Zanjutsu: 9
Léčení: 8
Shunpo: 8
Další schopnosti:

Nadlidská síla, tedy i větší fyzická odolnost 
(Historie)
Jméno: 
Rinji (mírový les)
Vzhled:

I přes tento vzhled je zbraň ostrá a působí sečné rány, stejně tak v Shikaii. (Kaemona nepořeže, ať ji drží kdekoliv.)

Pravá podoba (plus vnitřní svět): 

Povaha: 
Stejná jako Kaemonova

Kopí, s tím, že celá zbraň je stejně ostrá jako v základním stavu, kameny okolo se mohou od zbraně vzdálit na metr, dále je to nepustí.

Vyvolávací příkaz: 
Spoutej!

Schopnosti:

1) Tisíce duší lesa:
V okruhu sedmi metrů od kaemona se začnou z nebe snášet květy (růže, lekníny, lilie) v barvě jeho reiatsu. Tyto květy nebudou padat nějakou velkou rychlostí, ale budou se pomalu, ale ve velkém množství snášet k zemi a poletovat okolím. Pokud s nimi nepřítel přijde do styku, pořežou jej, neboť jsou velmi ostré.Účinek na ně mají pouze okolní povětrnostní podmínky, nikoliv větrné útoky či něco jim podobné. Květů je mnoho a nepřestávají padat dokud to Kaemon sám nebude chtít, nebo dokud se nevyčerpá.  Kemonem může být zvýšen jejich počet.

2) Poupě:
Kaemona obalí poupě, které se vznese k obloze a začne se po ní rychle pohybovat po kruhové dráze. Pokud je zabalený v tomto poupěti, je těžké se k němu dostat, navíc se v něm regeneruje, může tedy být využito i k léčebným účelům jiných osob. Avšak poupě se postupně mění v květ lilie, který ale nezmizí. Pokud Kaemon chce, může jej využít pro snazší přesun po obloze.


Naposledy upravil Mishkenzie dne Sat Jun 06, 2015 11:11 am, celkově upraveno 11 krát
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun Jun 08, 2014 7:39 am

Jestli měří 3 metry a je to hora svalů, tak váhu bych dal víc než 90kg. Můj odhad je tak 120. Jinak skvělá postava! Smile
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 10:02 am

Taky nad tím přemýšlím právě Smile 90kg mi připadá také málo Smile.
Ooo děkuju ^_^\"
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 4:38 pm

Přidán obrázek postavy na poslední chvíli dodělán před odjezdem do školy Very Happy (ano opět jsem to obkreslil a předělal Very Happy)
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Jun 08, 2014 4:40 pm

Postava je pěkná, ale rozhodli jsme se ji zatím neschválit. Důvod je docela jednoduchý - ještě nedávno jsi ztrácel reiatsu za neaktivitu a my jen nechceme přidávat další postavu, která možná bude "brzdit". Vím, že teď hraješ aktivně, tak jestli ti to ještě nějakou chvíli vydrží, postava ti projde :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 8:04 pm

Ooo tak to jsem nad míru spokojen Smile chápu je to celkem fér opatření a pokud tedy na postavě není žádná vada, rád přikývnu na tuto dohodu Smile. Můžu se jenom zeptat co je chvíle?

BTW: Přidám ještě zajímavosti a předem se už přihlásím do divize.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Red za Sun Jun 08, 2014 8:35 pm

Do konce prázdnin bych to viděl. Protože pokud nebudeš mít po nich čas na psaní, nemá smysl, abys měl třetí postavu  :-). Protože tahle hra se nehraje jen o prázdninách :-)

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 8:41 pm

No pod pojmem chvíle jsem si představil vážně chvíli a ne dva měsíce. Ale vy jste tady GM a já nemám na nějaké vyjednávání náladu, tudíž se podřídím. Smile Very Happy
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Red za Sun Jun 08, 2014 8:45 pm

Na hráče, co si chtějí dělat třetí postavy se kladou trochu vyšší nároky :-) Bohužel.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Jun 08, 2014 8:48 pm

Chápu Smile. Dobře tedy, tak si ty dva měsíce počkám.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro passionpower za Tue Jun 02, 2015 8:57 pm

Za mě v pohodě. 
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue Jun 02, 2015 8:58 pm

Jééééj takové rychlé vyjádření, děkuji Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Raiden za Tue Jun 02, 2015 9:00 pm

No, když přejdeme ty tři metry, které měří, tak se pozastavím jen u zanpakuto. Úplně se mi nezamlouvá, že by to měla být větev, ale byly tu už i divnější věci, tak by asi nebylo úplně fér ti to zakázat, je to na tvém uvážení.

Hlavním problémem vidím druhou schopnost. Před nějakou dobou mi bylo řečeno, že zanpakuto nemění fyzické vlastnosti uživatele, pokud nejde o nějaký štít nahoru na kůži. Tudíž ohýbání těla dle svého by podle této podmínky projít nemělo a asi by bylo lepší to pozměnit. Ale doporučuji počkat ještě na ostatní GM a jejích vyjádření.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Tue Jun 02, 2015 9:48 pm

No já vím, já to chápal spíě jako že postavě nesmí narůst ocas na čele a zuby tam kde by měl být ocas, tedy nějaká supermutace Smile uvidíme co ostatní na to. Každopádně bych jí rád měl už i ktomu léčení Smile uvidíme, třeba pak předělám obě schopnosti kdyby neprošla, páč k čemu by ta první bez toho byla to nevím Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Jun 03, 2015 9:58 pm

Pokud by šlo pouze o takové srandy, jako ohýbání kostí apod., tak bych neměl problém. Ale mám podmínky:
a)nebude fungovat na orgány (Prostě když si prohneš lebku, tak si ten mozek rozčvachtneš, ať chceš, nebo ne)
b) veškeré tyto změny budou velice krátkodobého rázu a budou vyžadovat soustředění. Pokud budeš dělat toto a ještě během toho nějakou náročnější činnost (to rozhodne GM se kterým budeš hrát), tak to může mít nepříjemné následky... opravdu velmi nepříjemné ^^
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Fri Jun 05, 2015 4:15 pm

Vidím to tak že si vymyslím nějaké nové schopnosti pravděpodobně během dneška. Něco útočné a víc evil Very Happy
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat Jun 06, 2015 11:12 am

OK. Schopnosti jsem úplně vyměnil Smile. Taky jsem změnil barvu reiasu Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Raiden za Thu Jun 11, 2015 2:15 pm

k 1) bude to padat v závislosti na tvém reiatsu, tj. nepočítej, že to bude padat dlouho, když budeš vyčerpanej a podobně. A pokud to ovlivní vzduch, tak to ovlivní nejspíše i vzduchové techniky nepřátel. Takže bude u toho hodně záležet na GM Very Happy

2) proč ne, ale stejně jako jedničky, doba trvání a podobně bude záležet opět na reiatsu a GM

135 reiatsu a za mě schváleno
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Thu Jun 11, 2015 2:20 pm

"Květů je mnoho a nepřestávají padat dokud to Kaemon sám nebude chtít, nebo dokud se nevyčerpá."

Takhle to tam mám napsané Very Happy a závislost na raiatsu je mi jasná ;)

PS: Díky za vyjádření
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat Jun 13, 2015 9:25 am

Ich denke... natürlich!

avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Mishkenzie za Sat Jun 13, 2015 11:08 am

Já už rusky psát nebudu víme jak to dopadá, ale благадарю тебя. Very Happy
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaemon (2)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru