Tokido Yuri - 8. divize

Goto down

Tokido Yuri - 8. divize

Příspěvek pro VindStot za Sat Apr 05, 2014 8:09 pm


  • Věk - vzhledový 17 , skutečný 74
  • Datum narození - 21. leden


  • Divize - 8. divize
  • Hodnost - Člen


  • Hodnota reiatsu - 62
  • Barva reiatsu - rudá


  • Hlas - Tomoe Tamiyasu
  • Theme - Hinagiku


Povaha
Yuri je tak trochu ten hlučnější typ který vždy okolo někoho skáče a způsobuje bolesti hlavy. Když si to situace vyžaduje tak dokáže být však také i vážná a tichá. Problém je že většinou bere své nadřízené jako by byli na její úrovni nebo dokonce její kamarádi a kamarádky. To ji občas dokáže dostat do pořádných problémů. Také nemá ráda když musí brát příkazi od někoho kdo se ji nezamlouvá. Pokud se dostane do zapeklité situace tak je většinou první kdo ztratí hlavu a spíše než využívání logického myšlení by nejradaji vše řešila hrubou silou. Tento typ myšlení a chování je nejspíše to co vytovřilo její zanpakuto která je nejlepší v přímém útoku.
Když je někde nějaká rvačka nebo duel tak se ráda připojí nebo začne fandit. Na bojišti jde většinou do útoky hlavou napřed a ničí vše co ji stojí v cestě ať už se jedná o hollow nebo cokoliv jiného.
Pokud však dojde na práci kde je potřeba přemýšlet tak se téměř okamžitě vzdává a nechává převzít svojí línou stranu.

Záliby a oblíbené
Yuri moc zájmů nemám ale dalo by se zmínit že ráda procvičuje své schopnosti a taktéž má v oblibě boj. A také samozřejmě ráda tráví čas se svojí sestrou. Ráda také medituje a snaží se dozvědět co nejvíce o své zanpakuto která je pro ni nyní jednou velkou záhadou.
Její oblíbená barva je krvavě rudá a černá což jsou také barvy její zanpakuto. Nikdy nepohrdne něčím co je sladké a na to že vypadá velice mladě také občas pije až nepříjemně velké množství alkoholu.
Mezi její oblíbená zvířata patří vlci a draci.

Vzhled

Vzhled:

Blond vlasy, barva očí do červena a vždy nosí klasické Shihakushi. Její výška je okolo 150 centimetrů. Jsou se Sayou dvojčata takže jejich vzhled je identický až na pár malých detailů. Jedním z nich je třeba ten že má Yuri lehce delší vlasy a je „více vyvinutá v oblasti hrudníku“ ,to je však pouhé tvrzení Yuri.


Jediné co si Yuri ze svého života mezi smrtelníky pamatuje je fakt že byla sestrou Tokido Saye. A nějakým zázrakem stále je. I po té co ve svém mladém věku zemřela a byla shinigamim přenesena do světa mrtvých tak zůstala se svou drahou sestrou. Tím je jasné že obě zemřeli současně a že jejich pouto bylo silnější než cokoliv jiného. Díky tomuto poutu také nedostali jiného člena rodiny jak bylo zvykem u jiných, ostatních duší. Od toho momentu jsou vždy pospolu.
Stačilo však pár let a Yuri se v Rukongaii začala rychle nudit. Lítání po ulicích z hlíny mezi rozpadlými domy již nebylo tak zábavné. A dokonce i vtipkování, otravování a žertování na starších a nevrlých osobách začalo být po nějaké době nudné. Yuri si však brzy uvědomila že její duševní tlak je mnohem větší než duševní tlak obyčejných občanů vesnic které byly všude okolo Soul Socielty. To byl začátek jejího tréningu ovládání této síly při kterém se spojila se svojí sestrou aby mohli být i při zvyčování své síly spolu. Jejich kontrola této síly byla brzy perfektní, alespoň tedy z jejich pohledu a jejich možností.
Zapsali se tak tedy do akademie shinigami aby mohli tyto schopnosti ještě více rozvést. To byl jejich nový směr v posmrtném životě. A rozhodně nebyly špatné. Stejně tak však nebyly ani nejlepší, ačkoliv Yuri stále tvrdila že jí v akademii nikdy nikdo nepřekoná. Což byla pravda, pouze však v používání všeho čemu jsme se naučili k žertům na ostatní. Vše se však změnilo když narazili na jednoho z kapitánů který sledoval nové rekruty do divizí. Překvapivě byl kompletně bez obrany když zasněně hleděl na své "bývalé já" v prostorách akademie a ten kdy by nevyužil šanci by byl hlupák. S pomocí trocha kido jeho vlasy vzplanuly nádherným rudým plamínkem! Její sestra se kapitánovy několikrát omluvila, ale nakonec z kapitána vypadlo něco kompletně jiného než čekala. A to byl návrh ať se obě připojíme k jeho divizi která byla číslem osmá.
A tím se otevřel celý nový svět možností jak pro mne, tak pro mou sestru. Dali jsme sbohem Rukongaii a otevřeli jsme dveře do života v Soul Socielty.


Zanpakutou - 7

2 - Bakudo

Hado - 8

7 - Shunpo

Léčení - 1


Zanpakuto
Jméno - Kurohebi (černý had)

Vyvolání - Kuiiruyōni shite korosu (pohlť a zabij)

Typ - Kido, útočná.

Nevyvolaná forma:

Shikai - Změní katanu na delší černý meč, ve kterém pulzuje reiatsu. Je zhruba stejně dlouhá jako klasická katana a velice dobře vyvážená a lehká.

Vyvolaná forma:


Duch Zanpakuto:

Černý had na sebe před Yuri bere podobu muže který nosí černé tuxedo. Nikdy ji však ještě neukázal svůj obličej. Vždy když s nim mluví tak je zahalen stíny jejího vnitřního světa. První co je na něm vždy znít je to jak elegantní je i když pouze stojí na místě a hovoří.
Jeho osobnost se zdá povýšena nad ostatními a má v oblibě mluvit v hádankách. Nikdy přímo neodpovídá na otázky a nedává jasné odpovědi. Jeho mluva je však ta pravého gentlemana.

Vzhled vnitřního světa - Celý svět je pokrytý černým stínem duše zanpakuto který bere podobu rukou a záhadných postav. Jediné co zbývá jsou věčná zářící noční oblaka.

Speciální schopnosti

Kage no te (Stínová ruka) - Vyvolá ze stínu Yuri dlouhou stínovou ruku, která se napojí na stín soupeře. Ten je tím znehybněn jako by jej někdo držel i mimo stín a musí vyvolat velkou sílu, aby se dokázal osvobodit. Yuri se také po tomto vyvolaném stínu dokáže pohybovat rychleji než na normální zemi takže se dostane ke spoutané objeti mnohem rychleji než kdyby ji spoutala pomocí bakudo.
avatar
VindStot
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 292
Datum registrace : 07. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Yuri - 8. divize

Příspěvek pro Red za Sun Apr 06, 2014 5:18 pm

Nevidím problém. Za mě schváleno. 

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Yuri - 8. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Apr 06, 2014 5:23 pm

OK, schvaluju Shikamara
Přiděluji reiatsu 150 a přesouvám do schválených postav

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Yuri - 8. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru