Tokido Saya - 8. divize

Goto down

Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Sacchan za Sat Apr 05, 2014 8:08 pm


  • Věk - vzhledový 17 , skutečný 74
  • Datum narození - 21. leden


  • Divize - 8. divize
  • Hodnost - Člen


  • Hodnota reiatsu - 62
  • Barva reiatsu - modrá


  • Hlas - Harumi Sakurai
  • Theme - Hinagiku

Povaha
Saya je převážně tichý typ ze kterého se musí vše několik dobrých minut páčit. Jediný člověk se kterým dokáže zcela otevřeně mluvit je její sestra Yuri. Pokud se však dostane do situace kdy musí mluvit se svým nadřízeným tak se snaží tento její rys co nejlépe skrýt. K většině ostatních nese respekt, obzvláště ke kapitánům a jiným významným shinigami. Stává se pouze málo kdy že by začala žárlit nebo být drzá. K tichému aspektu patří také klid, jelikož jí moc věcí jen tak nerozhází a snaží si ve všech situacích zachovat chladnou hlavu. Její touha chránit ty co jsou ji blízcí se také stala formou pro její zanpakuto. Tento pocit se v ní v poslední době ještě více rozrostl a dostal ji k rozhodnutí že bude chránit všechny které na to samotné sílu nemají.
Obecně však nemá ráda boje a ubližování. Často si ve své mysli představuje svůj ideální svět kde žijí všechny formy života v naprosté harmonii bez zbytečných bojů a utrpení. Pokud je šance ušetřit život nepřítele tak je ochotna vzít všechen risk a ještě před bojem samotným vždy důkladně hledá jiné cesty jak konflikt vyřešit bez použití hrubé síly.
Co se obyčejných aktivit týče, snaží se být co nejvíce aktivní ačkoliv to často nikdo jiný nezpozoruje. Pokud ji je udělen nějaký úkol tak se jej vždy snaží splnit co nejlépe to jde a stavý práci pro druhé před tu co je pouze pro ni samotnou.

Záliby a oblíbené
Saya nemá moc zajímavých koníčků ani zálib. Mezi ty které má patří čtení, povýdání si se svojí sestrou a občasné procvičování svých schopností. Ráda také medituje a snaží se dozvědět co nejvíce o své zanpakuto.
Její oblíbená barva je ledově modrá a bílá což jsou také barvy její zanpakuto. Pokud má na výběr tak si dá spíše kořeněná jídla a většinou nepije nic jiného než vodu.
Mezi její oblíbená zvýřata patří lišky, roztomilá koťátka a pejsci.

Vzhled

Vzhled:

Blond vlasy, barva očí do červena a vždy nosí klasické Shihakushi. Její výška je okolo 150 centimetrů. Jsou s Yuri dvojčata takže jejich vzhled je identický až na pár malích detailů. Jedním z nich je že Saya má kratší vlasy než Yuri a je to tak dobré poznávací znamení pro ostatní.


Jediné co si Saya ze svého života mezi smrtelníky pamatuje je fakt že byla sestrou Tokido Yuri. A nějakým zázrakem stále je. I po té co ve svém mladém věku zemřela a byla shinigamim přenesena do světa mrtvých tak zůstala se svou drahou sestrou. Tím je jasné že obě zemřeli současně a že jejich pouto bylo silnější než cokoliv jiného. Díky tomuto poutu také nedostali jiného člena rodiny jak bylo zvykem u jiných, ostatních duší. Od toho momentu jsou vždy pospolu.
Několik let uplynulo a život v okolí velkého bílého města se stal trochu nudným. Lítání po ulicích z hlíny mezi rozpadlými domy již nebylo tak zábavné. Zachraňovat svou sestru před těmi ze kterých si dělala srandu a neustále na nich prováděla své šprími taktéž. A mimo jiné, Saya si brzy uvědomila že její duševní tlak je mnohem větší než duševní tlak obyčejných občanů vesnic které byly všude okolo Soul Socielty. To byl začátek jejího vlastního tréningu ovládání této síly. A samozřejmě se k ní přidala i její sestra. Jejich kontrola této síly byla brzy perfektní, alespoň tedy z jejich pohledu a jejich možností.
Zapsali se tak tedy do akademie shinigami aby mohli tyto schopnosti ještě více rozvést. To byl jejich nový směr v posmrtném životě. A rozhodně nebyly špatné. Stejně tak však nebyly ani nejlepší. Vše se však změnilo když narazili na jednoho z kapitánů který sledoval nové rekruty do divizí. Když však byl plný nostalgie a nedával tak zcela pozor na to co se děje okolo něj tak jeho vlasy vzpláli rudými plameny a já již věděla kdo za to mohl. Několikrát jsem se pak za svou sestru omlouvala, ale nakonec z kapitána vypadlo něco kompletně jiného než jsem čekala. A to byl návrh ať se obě připojíme k jeho divizi která byla číslem osmá.
A tím se otevřel celý nový svět možností jak pro mne, tak pro mou sestru. Dali jsme sbohem Rukongaii a otevřeli jsme dveře do života v Soul Socielty.


Zanpakutou - 6

6 - Bakudo

Hado - 2

5 - Shunpo

Léčení - 6


Zanpakuto
Jméno - Shirohebi (bílý had)

Vyvolání - Horitsu de, hogo (zákonem, ochraň)

Typ - Kido, obranné.

Nevyvolaná forma:

Shikai - Skládá se z dvou částí. Kratší čepel a štít téměř o stejné velikosti jako tělo Saye. Štít je hlavní součástí shikaie, nikoliv meč.

Vyvolaná forma:


Meč je dobře vyvážený a o chloupek kratší než klasická katana. Jeho útoky nejsou bez použití speciálních schopností nijak výrazné a slouží spíše k příležitostným výpadům. Štít je, jak bylo již zmíněno, velikostně pouze o něco menší než Saya samotná a představuje tak velice efektivní obranu proti téměř všem formám útoku. Pro svou velikost a pevnost je také neuvěřitelně lehký a snadno operovatelný. Meč vypadá jako by byl vyroben ze zářící bíle oceli a Štít představuje zrcadlo s kovovým rámem.

Duch Zanpakuto:

Bílý had na sebe před Sayou bere podobu muže ve středním věku nosící bílý plášť který se jako bílý stín roztahuje po celém vnitřním světě. Vždy když se před ní zjeví tak odpočívá své ruce na rukojeti vyvolané formy zanpakuto a málo kdy ji pouští. I když může občas vypadat trochu děsivě, první co je na něm vždy znát je to, jak elegantní je i když pouze stojí na místě a hovoří.
Jeho osobnost se zdá povíšena nad ostatními a má v oblibě mluvit v hádankách. Nikdy přímo neodpovídá na otázky a nedává jasné odpovědi. Jeho mluva je však ta pravého gentlemana.

Vzhled vnitřního světa - Celý svět je pokrytý bílým stínem duše zanpakuto. Jediné co v tomto světě zbývá jsou veční temná oblaka.

Speciální schopnosti

Hyoushiki kekkai (Znaková bariéra) - Vyvolá okolo Saye a jejich společníků téměř neviditelnou bariéru která blokuje veškerý fyzický kontakt. Zeď bariéry lze spatřit až z menší vzdálenosti jako jemnou vrstvu bílého reiatsu s podivnými znaky.
Pro vyvolání bariéry se musí štít dotýkat nějaké pevné plochy na kterou se znaky umístí a po té co Saya do vzduchu namaluje několik znaků se bariéra plně aktivuje. Tvar bariéry je polokoule, místa blíže u země jsou více silná než ty co jsou od země výše. Čím větší bariéru Saya vytvoří, tím slabší na vrcholu tedy bude.


Naposledy upravil Sacchan dne Sun Apr 06, 2014 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Sacchan
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 64
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Red za Sun Apr 06, 2014 5:22 pm

Jak přesně funguje ta bariéra? Vytvoří se jen určitá plocha před Sayou nebo kolem ní s tím, že vršek je nechráněnej? A nebo je to polokoule, která jí úplně chrání před útoky ze všech směrů?

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Sacchan za Sun Apr 06, 2014 5:43 pm

Kompletní polokoule která je nejsilnější u země a nejslabší v nejvyšším středovém bodě.
avatar
Sacchan
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 64
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Red za Sun Apr 06, 2014 5:48 pm

Tak to dopiš do té postavy ještě, ať v tom nemáme zmatek. Tohle vysvětlení je vše, co jsem potřeboval. :-) za mě schváleno. 
Můžeš začít hrát, tvoje postava začíná se 150 reiatsu.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Apr 06, 2014 5:49 pm

Tedy schváleno

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Sacchan za Sun Apr 06, 2014 5:58 pm

Upraveno.
avatar
Sacchan
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 64
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Tokido Saya - 8. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru