Tsu Utsukushi - 2. divize

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Sun Mar 16, 2014 1:41 pm

Základní Informace
Jméno: Tsu
                         
Příjmení: Utsukushi

Věk: 26

Divize: 2

Hodnost: Člen

Reiatsu: 505

Barva Reiatsu: Červená, částmi rudá.


Vzhled

Tsu je vysoký takových cca 175cm s váhou 68 kg. Po trénincích s mečem, běháním a tak, si vybudoval nějaké ty svaly. Svaly nemá nijak moc pořádně vytrénované, že by jste se jich chtěli dotknout a byly by jste nimi fascinovaní, až zastrašení, ale kdyby jste ho viděli bez vrchního oblečení, tak si jich aspoň všimnete. O své vlasy se nijak moc nezajímá, co se stylu týče, takže ho asi nikdy nepotkáte s nějakým účesem se kterým by vyčníval z kolektivu. Barvu vlasů má takovou tmavší hnědou, přirovnal bych jí ke kaštanu. Nejzajímavější věci na Tsuovi jsou bezkonkurenčně jeho nádherné modré oči, které jsou zvláštní tím, že mají dva odstíny modré barvy. Většině lidí, co se do jeho očí podívají, by měly připomínat moře nebo oceány. Jeho oblečení není nijak zvláštně upravené nebo šité na zakázku. Jediné co si s vrchním oblečením udělal on sám je, že ho jednoduše povolil na určitých místech tak, aby ho nikde neškrtilo nebo nesvazovalo. Pod volnějším shinigamijském úboru nosí černé tílko. Kalhoty má normální jako každý shinigami, nic na nich není zvláštního. To se týká taky i toho co nosí na nohou, nosívá to co každý normální shinigami.  
Vzhled:

COMEBACK

Během jeho tréninku v horách se vytáhl na 180 cm a vahou se dostal na 82 kg. Všechny jeho fyzické změny byly způsobeny intenzivním tréninkem a silnou vůlí se zlepšovat. Díky tomuto času dosáhl vypracované a pevné postavy, za kterou by se nikdo nestyděl. Jeho hnědě kaštanové vlasy se znova prodloužily a z toho důvodu začal nosit krátký culík, který povolně visí. Na krku u levého ramene si nechal vytetovat červenou trojcípou spirálu. Oblečení nosí stále to samé, jenom přidal upgrade svému tílku v podobě červeného pruhu od ramene k pasu. Vrchní shihakusho má povolené a otevřené na hrudi.


Povaha

Na začátku jako podřadný shinigami, bez zkušeností, nijak moc nedisponoval zrovna moc správným úsudkem a v odhadování toho co si asi lidé myslí. Ale jak léta plynula, tak Tsu začal nabírat zkušenosti, začal se držet na uzdě, aby tolik nevyváděl, nevrhal se tolik do věcí po hlavě a bez rozmysl. Teď je skoro pravý opak. Pořádně nad věcmi přemýšlí a nejdřív si všechno v hlavně pořádně projde a až na konec něco vypustí z té své pusy. Je prostě rozvážný. Furt zůstává pozitivní a usmívá se na každého koho potká a to ho nemusí ani pořádně znát. Samozřejmě jako každý dobrý člověk nenechá nikoho ublížit jeho přátelům nebo i klidně dočasným spolubojovníkům. Ale i přes tohle všechno má možná i Tsu nějakou tu zvláštnost nebo jak to přesně popsat, nesnáší hollow a když nějakého potká musí se prostě udržet, aby na něj hned nezaútočil. To platí hlavně na ty hollow, kteří vůbec nepřemýšlí a jednají na vlastní pěst nebo jim vůbec nevadí obětovávat živoucí bytosti okolo sebe pro svůj vlastní zisk. Jinak rád žertuje a všeobecně má rád humor. Miluje sladkosti, k tomu není prostě nic co dodat. No a poslední věcí je to, že nenechá dopustit na svojí kapitánku Kitsune. Je jí oddaný i přes to, že jí nikdy pořádně osobně nepotkal a kdo ví jestli ho vůbec zná ... věří v to, že ano.

COMEBACK

Dost se umírnil, možná se i částečně uzavřel do sebe. Zpočátku měl dosti problémy se svým chováním, jenomže teď zvládá ve většině situacích zachovat ledový klid. Ale i přes tu silnou vrstvou čehosi má pozitivní nadhled na věcí, chová se ke všem a ke všemu mile a stále má rád humor v širokém spektru. Stal se i více empatickým, než byl a jeho obětavost je stále na tom správném místě. Jeho vášeň pro sladkosti se také prohloubila, ale na druhou stranu jeho vztah k hollow se stal velice vlažným. Bohužel nejvíce utrpěla loajalita k jeho kapitánce Kitsune.


Historie
Dětství:
Když byl ještě malý kluk, tak vyrůstal sám, bez rodičů, bez někoho kdo by ho podržel a popřípadě naučil nějaké zvyky, atd. Nemohl si najít žádného kamaráda protože neměl peníze na pořádné a čisté oblečení, neměl se kde umýt a ani se nemohl nijak ostříhat takže se stal vyvrhelem společnosti. Když už byl větší, tak se začal více zajímat o svět okolo něj a po nějaké době zjistil, že existuje akademie kde ze studentů udělají shinigami, bohy smrti. Viděl v tom naději na lepší život, což v rukongaii neviděl. Takže si našel nějaký silnější a pružnější klacek se kterým začal trénovat, nebo spíš napodobovat to co viděl u ostatních lidí s mečem. Nakonec se nějakým zázrakem na akademii dostal.

Akademie:
Trvalo mu dva roky než ho do akademie pustily. Samozřejmě, když kvůli tomu musel hodně trénovat, tak se snažil být co nejlepší student. Kvůli tomu, že skoro s lidmi v jeho věku nemluvil, tak neuměl navázat jakýkoliv kontakt, takže byl hrozně plachý a trávil většinu času sám. Většinu svého času dával tréninku jak s mečem tak i kido, ale to mu moc nešlo, takže ho teď skoro vůbec nepoužívá. Ale když měl nějaký volný čas, tak ten trávil četbou různých knížek, od encyklopedií až po romány. Bohužel se nad něj spousta dalších studentů povyšovalo, což v něm vyvolávalo agresivitu kvůli které byl hodně často po škole. Asi tak po jednom roce se toho dozvěděl dost o soul socienty i o lidském světě, dá se říct že takové ty základy co se na akademii normálně učí. Jednou šel ale poprvé do boje proti hollow a celkem mu to šlo, je zabíjet, ale bylo to poprvé, takže taky dostal pár nehezkých šrámů na oplátku. No a takhle si to všechno udržel, takže po nějakém čase dostal titul shinigami.

Pětiletý Timeskip:
Přes těch 5 let se moc toho nedělo, trénoval, chodil na procházky a dá se říct, že jenom odpočíval. Byla v tu dobu poměrně nuda, takže mu připadalo, že moc lidí taky toho moc nedělaly a flákaly se podobně jako on. Věnoval se pár činnostem, které ho bavily např. čtení knih, prohlížení si obrazů, maleb nebo i krajin, atd .... Také vyzkoušel jaké je pití alkoholu a po pár locích zjistil, že na takový druh zábavy není a proto už povětšinou alkohol odmítá. Přes těch pět let se docela vzhledově změnil, vyhubl trochu a nechal si poporůst vlasy, ale nějakou extrémní změnou neprošel.

Comeback:
Jeho poslední mise byla jakási honba za tygrem s pomocí básničky. Od toho ale nějakým způsobem odešel a znova se vrátil do svého každodenního života v kasárnách Druhé divize. Nedělal nic užitečného, nic čím by se zlepšoval, nebo posouval své limity. Pocity méněcennosti a nedůležitosti vygradovaly až do takového bodu, že si musel říct dost a něco se sebou udělat. Vyplnil něco dosti podobné formuláři ohledně volna a na dobu neurčitou odešel. Nikomu neřekl kam nebo z jakého důvodu. Musel to zvládnout sám, jednalo se o jakousi pouť duše.
Jeho kroky ho zavedly hluboko do hor. Jenomže nešel sám, měl parťáka… tedy, ehm, parťačku. Byla to jeho první čtyřnohá kamarádka. Jmenovala se Saisho. A jeho slovy byla smrtelně roztomilá. Dostali se do tichého místa zaplněného sněhem. Zde započal skutečný trénink Tsua. Každý den intenzivně až za své limity trénoval své tělo i mysl. Jak tam přežil? Toť otázka, nikdo jiný kromě Saisho s ním nebyl a nikoho tam nepotkal, zřejmě jakýmsi zázrakem nebo…?
Celkově tam zůstal dva roky, což pro někoho mohla být velice krátká doba. Ve své paměti kromě dennodenního tréninku má ale i také jednu tajuplnou postavu, kterou nazývá Ojīchan. Moc o něm nechce mluvit. No, nakonec se vrátil zpět do své divize, aby uplatnil svoji tvrdou píli a okusil šťavnaté plody. Pobyl v kasárnách Druhé divize už pár dní, ale pero s inkoustem leželo neklidně na psacím stole…


Zajímavosti

• Není moc rád ve svém pokoji v divizi, spíše by raději někam furt chodil a hledal nějaká dobrodružství. V pokoji se zdrží jenom pokud se musí značně připravit na misi, trochu si odpočinout od všeho dění venku a nebo když tam má nějakou návštěvu. Ale jedním z nejčastějších důvodů, proč je ve svém pokoji, je jeho domácí mazlíček o kterého se musí samozřejmě pečlivě starat Saisho, kočka.

• Nejvíc se bojí toho, že mu umře někdo na kom mu záleželo a nebo někdo kdo mu byl jakýmsi způsobem blízký. Také se i bojí toho, že moc věcí za svůj život nestihne i když ví, že pokud bude obezřetný a dostatečně silný, tak se dožije úchvatného věku. Už na tom pracuje.

• Nenávidí a odmítá sníst rajčata, kopr, nebo něco co je z těchto ingrediencí, pokud tedy o tom ví. Není zrovna moc dobrý kuchař a do jídel se moc nevyzná, takže kdybyste mu přinesly např. rajskou, tak to nepozná a sní to. Dále nesnáší slizké věci. Štítí se toho a nedal by ani za svět ruku do kýblu se slimáky, vrtícím se hmyzem apod.

• Alkohol je kapitola sama o sobě. Dobrovolně ho nepije a vyhýbá se tomu. Nevadí mu, že ostatní ho okolo něj pijí a mají to jako zábavu, ale on prostě alkohol odmítá. Nechutná mu a proč by ho tedy měl pít, že? Samozřejmě, pokud je to nějaká tradice nebo slušnost, tak se holt podřídí a napije se, to je prozatím jediná výjimka. Kdo ví, možná časem mu nějaký alkohol zachutná a bude moct jít do hospody s přáteli se pobavit. Not happening.

• Váží si každého přítele, kterého si získá. To ho potom nezradí nikdy v jakýkoliv okamžik a kdyby se tak stalo, musel by to být sakra dobrý důvod proč by to měl udělat. Dále miluje sladkosti, nebo jednoduše všechno co má v sobě cukr. Z toho důvodu má vždy pod svým oblečením všude možně skryté sladkosti. Někdo by se možná i divil odkud je furt bere. Jeho nejoblíbenější sladkostí je dango.

• Občas když si tak leží a přemýšlí nad věcmi co by mohl dělat, tak mu přijdou do hlavy nepochopitelné nápady, ale málokdy se rozhodne nějaký z nich zrealizovat. Ale už mu delší dobu lítá po paměti nápad, že by si nechal udělat tetování. Jak by mělo vypadat a co by mělo znázorňovat furt neví, možná až na to přijde, tak si ho konečně udělá. Už se stalo. Dál by chtěl vyhrát v soutěži kdo sní nejvíce danga. Už o nějaké takové soutěži slyšel, ale nikdy se nezúčastnil. Jednoduše neměl čas a nebo byl na delší misi. Byl líný vyjít ven.


Schopnosti

Zanpakutou: 10 - Vztahy Tsua a jeho zanpakuto jsou jako na houpačce, což ale vůbec nevadí! V boji je Tsu se svým mečem dost nadprůměrně dobrý a ví jak ho používat. Dokáže se dost rychle naučit nové bojové styly s mečem a používat je, ale na někoho kdo určený styl boje trénuje už léta by neměl.

Bakudo: 0 - Bohužel... tenhle typ kido mu na škole moc dobře nešel a v budoucnosti zjistil, že mu takový styl boje nevyhovuje.

Hado: 0 - Úplně to samé jako s bakudem. Tenhle typ kido taky už dlouhá léta nepraktikoval od dob akademie a jeho hlavní bojovou sílu je úplně něco jiného.

Shunpo: 12 + 2 - V rychlosti je Tsu velice, ale fakt velice dobrý. Na rychlost nedá dopustit v žádném případě a přeci jen obvykle rychlejší vždy vyhrává, ve většině případech. Shunpu se nejvíce věnuje a je na sebe hrdý, až kam to dokázal dotáhnout. Ale furt má co zlepšovat...

Léčení: 3 - Léčení se vždycky šikne. Vždycky je hlavní se aspoň částečně dokázat o sebe postarat, protože ne vždy je pomoc na blízku a navíc také se to hodí i na záchranu něčího života, nebo aspoň k částečné záchraně...

Další schopnosti:
- Je velice zdatným bojovníkem na krátkou vzdálenost.
- Rychlý typ šermíře.
- Tuhý kořínek a velká výdrž.


Zanpakuto

Old Zanpakuto:
Jméno: Hogo

Typ/Podstata: Oheň

Popis vzhledu v základním stavu: Normální obvyklá katana, který má každý shinigami. Rukojeť je celá červená a pochva je celá černá. Na konci rukojeti je přivázaná červená nitka.

Vzhled ducha zanpakuto: Hogo má úplně stejnou výšku jako její majitel, Tsu. Má velice dlouhé, rudě zbarvené vlasy a tak si Hogo ráda svazuje vlasy červenou silnou nitkou do účesu zvaného Ponytail. Dále nosí bílé, trochu průsvitné šaty, které jsou dlouhé až po kolena. Okolo své levé ruky má obvázaný zlatý řetízek který na jednom konci má modrý drahokam a druhý konec se táhne někam do neznáma. Vypadá to jako by byla k něčemu přivázaná, ale Tsu nikdy nenašel k čemu. Také má ráda sladkosti jako Tsu, ale místo danga, které má Tsu nejraději, tak ona má nejraději pocky. Tsu netuší odkud je bere. Vždy když se Tsuem mluví, má jednu tyčinku zrovna v puse a vychutnává si jí. Povahově bych Hogo popsal následovně, je to tsundere typ holky. Vždy Tsua něčím obviňuje i když to nemusela být zrovna jeho vina, ale popravdě ho chce jenom chránit. Dosti zvláštním způsobem, ale funguje to ... zatím. I když na Tsua většinu času řve, tak mu to stejně nakonec odpustí a vyhoví mu. Co si Tsu pamatuje tak jí viděl jenom jednou se červenat až po uši, ale detaily proč, co říkala a tak si už nepamatuje, protože dostal od ní takovou ránu do hlavy, že se mu to prostě vykouřilo z hlavy.
Vzhled :

Vnitřní svět:
Nádherný nekončící les ve kterém by si každý nejraději dopřával ticho a pohodlí. Pokud jim, ale do toho nebude řvát Hogo, která zrovna peskuje Tsua. Jinak na něm není nic zvláštního.
Vnitřní svět:


Shikaii

Vyvolávací slova: Ochraň, Hogo.

Popis Vzhledu: Zanpakuto se v shikai formě od své základní formy prodlouží cca o 15cm a na čepeli se vytvoří jakési zoubky. Zoubky jsou přesně určeny na odtrhávání velkých kusů masa, lámání kostí a na hluboké vážné řezné rány.
Vzhled:


Útoky

Supāku - Dokonalé (Jiskra スパーク):
Švihnutím meče se z čepele doslova vystřelí vlna jisker. Jiskry se dokáží na daný cíl doslova nalepit, když jsou jiskry na cíli nalepené tak vzplanou a začnou všechno okolo sebe spalovat na popel. Jiskry mají také druhou vlastnost, jsou to malé miny. Miny může Tsu podle svého rozhodnutí nechat vybouchnout a nebo je pokračovat ve spalování cíle. Výbuch a samotné jiskry nijak Tsua nepoškozují.

NEDOKONALÉ Supāku:
Supāku (Jiskra スパーク):
Na konci meče se vytvoří malý plamen který se rapidně zvětší a poté Tsu švihnutím vystřelí průměrnou vlnu ohně která spálí všechno co jí přijde do cesty.

Kishi - Dokonalé(Rytíř 騎士):
Místo summonnutí štítu, se nade mnou zjeví jaká si lucerna. I když to na ní nevypadá, tak lucerna má velmi vysokou obrannou schopnost. Ale nemohu s lucernou nijak útočit. Lucerna vyzařuje spalující žár, což je taky prvkem její obrany, Tsua nijak nepoškozuje. Na lucernu nepůsobí gravitace jakéhokoliv typu, vznáší se podle Tsuova rozhodnutí. Je poměrně malá, asi 12 cm vysoká a 5 cm široká, takže ji nechybí hbitost a rychlost.

NEDOKONALÉ Kishi:
Kishi (Rytíř 騎士):
Na Tsuově levé ruce se začne tvořit ohnivý štít, který má rozměry 1m x 1m. Štít je obklopený ohněm, takže pokud se toho štítu někdo dotkne, tak ho okamžitě popálí ale Tsua nijak nepoškozuje. Skoro nic neváží, takže Tsu se vůbec nezpomalí.

Hi o kyōka (Posílení ohněm 火を強化):
Na Tsuovém meči vzplanou zoubky které jsou na čepeli a červená nit co má uvázanou na konci rukojeti se rozváže a vzplane. Z konce rukojeti začnou jak si vycházet dva ohnivé proudy, podobá se to dost oranžovo-rudé veliké stuze. Díky těmto dvěma proudům ohně může libovolný objekt obvázat a následně si ho přitáhnout a nebo oddálit, záleží jak to Tsu využije. Při vzplanutí zoubků se zoubky rozehřejí čímž se zvětší jejich průrazná síla - sílu určí GM. Schopnost má ještě jednu passivní schopnost a to tu, že zapálené části na meči samotný meč odlehčují čímž tasení, švihnutí a jiný druh útoku jsou, než normálně, rychlejší ale síla úderu se nemění.

Jméno: Hogo

Typ/Podstata: Oheň

Vzhled v základním stavu: Obyčejná katana s červeno-černou rukojetí, se skromným pozlacením a rudou stuhou přivázanou na konci. K čepeli patří i pochva z třešňového dřeva.

Vzhled Hogo: Rusovláska s bledou kůží a s očima jako rubíny. Nosí bílou lehce průhlednou košili, která vše šikovně zakrývá. Jejím jediným módním doplňkem jest zlatý řetízek, který má obmotaný na celé levé paži.

Povaha Hogo: Představuje všechno ostatní, co Tsu není. Houževnatá, bojechtivá, sarkastická, výbušná a tak dále… I přesto, že se jedná o dva absolutní extrémy, dokonale si rozumí a navzájem se doplňují. Přeci jenom jsou ta jedna a samá duše. Ale i přes tuto skutečnost je Tsu před Hogo velkým podpantoflákem.

Vnitřní svět: Původně se jednalo o prostý zelenavý les, ale po určité době se v jakémsi centru všeho ocitl velice velký strom, který se odlišoval od ostatních. Ne jenom svojí velkolepostí, ale i místem zrodu. Kořeny onoho stromu se proplétají zkamenělým tělem už dávno zhynulého draka. Vždy u něj Hogo čeká.

Shikai

Vyvolávací fráze: Dej mi sílu, abych mohl chránit to co mi je drahé, Hogo! (stačí i jednoduché „Hogo!“)

Vzhled: Pochva na meč se rozpadne a z meče začne vystupovat oslepující žlutá záře. Na milisekundu v rukou drží kus rozžhaveného kovu. Meč se přemění na dvě entity: na mohutnější šavli s řetězem na druhém konci, který je pevně obmotán okolo pravé ruky a na rukavici, ze stejného materiálu jako zanpakuto, s volným zápěstím. Rukavice pokrývá celou levou ruku až k lokti.
Vzhled:

Schopnosti:
1) Hibana (Jiskra)
- Okolo uživatele se ocitne několik proudů z plamenů, které se kolem něho otáčejí po své ose. Plameny mohou být následně libovolně generovány mečem v pravé ruce. Proudy plamenů mohou být využitý jak k podpůrnému útoku, tak i na lehkou obranu. Uživatel může plameny kontrolovat svojí vůlí. Efekty: Kromě samozřejmého a všem známého pálení věcí na uhel, mohou plameny svého protivníka omezit či úplně zastavit v pohybu a nebo explodovat, a tak velice jednoduše zničit vše okolo nich v rádiusu dvou metrů.

2) Ryuuken (Dračí pěst)
- Čepel se po celé své délce rozžhaví do velmi vysokých teplot, což zvyšuje celkovou průraznou sílu všech fyzických útoků. Skutečný potenciál schopnosti leží ale v uštědřených ranách. Jestliže fyzický útok šavlí zasáhne svůj cíl, nemusí však zranit a nemusí se jednat o živý předmět, tak se započítá do pomyslného „combo counteru“, který počítá celkový počet uštědřených ran za sebou. Dokud uživatel pokračuje ve svých útocích bez přerušení, každá následující rána je dvou násobně silnější. Jestliže svoje útoky uživatel ukončí nebo nezvládne uštědřit následující ránu včas, „combo counter“ se vynuluje.

3) Seikatsu no Roshou (Živoucí výheň)
- Zpočátku se nestane nic výstředního. Jedná se totiž o schopnost, která vyžaduje čas. Uživatel se dostane do stavu, ve kterém může jednodušeji blokovat a částečně absorbovat energii z jakýchkoliv útoků jeho protivníka do své rukavice. Pokud chce ale uživatel nashromáždit energii do rukavice, dostává se do defenzivního stavu a nemůže v danou chvíli útočit svojí šavlí ve druhé ruce. Čím vyšší je nashromážděná energie v rukavici, tím více sama o sobě září oranžovým světlem.
Podle rozhodnutí uživatele se může v libovolný čas energie použít. Nashromážděná energie se přemění na velice složitou formu reiatsu, která se následně vstřebá do těla uživatele. Na jednu minutu se tímto rapidně zvýší všechny uživatelovi fyzické dovednosti (síla, rychlost, výdrž).


Naposledy upravil Tsu dne Thu May 03, 2018 8:51 pm, celkově upraveno 53 krát
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Mar 16, 2014 2:20 pm

Nechci být nějak nepříjemný, ale nechtěl by ses s tím pohrát po grafické stránce? Takhle je to natolik nepřehledné že jsem ani nezačal číst Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Sun Mar 16, 2014 3:08 pm

Chápu to mi ani nevadí jsem zvyklí a určitě to upravím Smile
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Mar 16, 2014 3:37 pm

Teď už je to přehlednější :)až dojedu na internát určitě si postavu rád přečtu ;)
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Sun Mar 16, 2014 4:47 pm

Dobře a děkuji , doufám že ti nevadí že je to moc barevné Very Happy
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Red za Sun Mar 16, 2014 4:58 pm

No, bolí mě z toho celkem oči. Ale to je vedlejší. Hlavní verdikt je samozřejmě na Nawakim, ale i tak se vyjádřím k jedné věci.

Shikaiové útoky by se měly týkat výhradně zanpakuto, ne shinigamiho těla - u tebe očí. Je to skoro jako bych řekl, že když aktivuju shikai, moje chodidla se zvětší. Jako oční techniky jsou fajn, jen ne v Bleachi :-D

Zanpakuto a shinigamiho tělo se může měnit až v bankaii.

Ale jak jsem řekl, nech to na Nawakim a nic kvůli mě zatím neměň. On ti řekne co a jak.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Sun Mar 16, 2014 5:43 pm

Dobře vážím si tvého názoru Smile
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Mar 16, 2014 7:36 pm

Fajn, tak zaprvé vítej na foru =)
Nicméně k postavě
- vypusť větu "Sekal hollow po desítkách" protože to jako nováček bohužel není zrovna pravděpodobné
- divizi si zařiď s nějakým kapitánem, myslím že s většinou by to problém být neměl
- Ohledně kráteru z reiatsu, projdi si >>TENHLE<< topic, ať se vyhnem budoucím nejasnostem, ok?
- Red má pravdu v tom, že útoky v shikai fungují prostřednictvím zbraně, nemění samotného uživatele.
- Přidej si tam věk, případně na jaký věk postava vypadá
- Bylo by fajn přidat nějaké obrázky, ale to není nutné, jen je to pěkný

Kromě toho to není špatné, i úprava už je docela dobrá, ty gramatické chyby jsou někde patrné, ale to asi není konec světa. V případě, že bys měl(a?) nějaké dotazy, tak mi klidně napiš PM, poradím, pomůžu

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Sun Mar 16, 2014 9:31 pm

Editnuto :3
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Satoshi za Mon Mar 17, 2014 6:14 pm

Zdravím, já si připadám, že v poslední době jsem pedant na obrázky, takže musím potvrdit svoji pověst.
Takže... proč ty obrázky chybí?
Tohle:

" />
není nic, to je sprasené HTML a do toho narvaný BBCode. Každopádně chybí URL obrázku, což je hlavní problém.
Co se týče následně kódu, tak takhle...

[img][/img]
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Red za Mon Mar 17, 2014 6:39 pm

Takže, v GM týmu proběhla menší změna, teď už ti do toho kecat můžu. 

To reiatsu ti rozhodně neprojde, protože jako člen nemůžeš mít - brutálně silné reiatsu. Maximální hodnota, kterou můžeš získat je 150, což bys měl vědět, pokud sis četl pravidla. 
Pokud chceš získat těch 150, oprav si obrázky, jak ti říkal Satoshi přede mnou. 

Ohledně gramatiky:

Vím, že ne všichni jsou mistři jazyka, takže na tebe nebudu nijak drsnej ohledně tohoto, jen ti dám malou radu. Doporučuju používat Google Chrome, kterej ti červeně podtrhuje slova, co obsahujou nějakou hrubku. O tomhle mluvím hlavně kvůli tomu, že v odstavci předtím jsem ti řekl, že bys mohl získat 150 reiatsu, ale to se dává za pěknou úpravu a dobře sepsanou postavu. Tj. mohlo by to na to mít nějakej dopad. 

Dále, je to samozřejmě jen maličkost, ale nepamatuju si, že by někde v Bleachi bylo řečeno, že reiatsu páchne. Takže si myslím, že tahle informace je nanejvýš nadbytečná.

Ještě ohledně toho strachu. Je to trochu podivný, když je tvoje postava v podstatě bůh smrti, nemyslíš? :-D Trochu by to mohlo komplikovat zaměstnání. Zakazovat ti to nebudu, ale tak nějak jsme se v GM týmu shodli na tom, že je to celkem blbost. 

Takže, ještě jednou se na to pořádně podívej, projdi si to, zamysli se nad tím, uprav si to, doplň obrázky a my se ti na to pak podíváme a dáme ti svůj finální verdikt.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Mar 17, 2014 7:20 pm

Já bych ještě prosila trochu jasnější popis schopností zanpakutou, pro začátek nevím ani, jak si mám představit, že se zanpakutou spojí s tvou rukou, ale dá se i odendat :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Mon Mar 17, 2014 7:51 pm

Edit (jinak k Redovi já to mám zapnuté a jediné chyby co si tam všímám jsou ty slova jako je "zanpakuto , reiatsu" atd Smile)
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Mar 17, 2014 8:09 pm

Dobře, poslední věc. Já nevím, jestli ses třeba koukal na nějaké postavy nebo si četl princip naší hry, každopádně ta kolonka pro reiatsu neslouží k tomu, aby sis tam psal jeho popis. Tam budeš mít pouze číselné vyjádření, které bude orientačně udávat tvou všeobecnou sílu jakožto shinigami.
S GM jsme se dohodli, že tvoje počáteční bude 90. To znamená, že si to teď editneš a napíšeš si tam 90, to bude tvoje základní hodnota. Ta se bude zvyšovat v závislosti na tom, jak budeš aktivní :-) Jinak už nemusíš nic měnit.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Satoshi za Mon Mar 17, 2014 9:14 pm

Miss_Atlantis napsal:Jinak už nemusíš nic měnit.
Já bych pořád být jím přidal ty obrázky.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Red za Mon Mar 17, 2014 9:17 pm

No, on je tam měl :-D Ale zase tam nejsou. To by mě zajímalo, co s tím dělá :-D

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Tue Mar 18, 2014 8:15 pm

Já stim nic nedělám já ty obrázky tam normálně vidím ._.
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Satoshi za Tue Mar 18, 2014 8:16 pm

Teď už tam taky jsou xD
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Red za Tue Mar 18, 2014 8:17 pm

Obrázky tam už jsou. Přečetl sis už ty pravidla? Dokud nebudeš vědět, jak správně psát, do hry tě nepustíme.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Apr 27, 2014 1:56 pm

OK, prosím... tuhle postavu nepředělávej už... protože všechno je tam teď špatně...
Proč si všechno schoval do spoilerů?

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Mike za Sun Apr 27, 2014 2:00 pm

Ešte technická... Sa mi zdá že do avataru si si ten obrazok svojej postavy upravil, ale v postave máš furt ten pôvodný, to je naschvál, alebo...?
avatar
Mike
Zástupce kapitána 2. divize
Zástupce kapitána 2. divize

Počet příspěvků : 202
Datum registrace : 07. 06. 13
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Red za Mon Apr 28, 2014 11:29 pm

Tsu, jsi na příjmu? :-D Padly tu nějaké dotazy a zatím jsou nezodpovězeny. Ačkoliv jsi už psal do hry.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Tue Apr 29, 2014 4:22 pm

Jeeej já se omlouvám já tolheto vůbec nesledoval takže jdu na to Smile
Nawaki : No já ani nevím mě se to tak líbí ale jestli chceš tak se to vždycky dá opravit Smile a že je to všechno špatně tak se na to kouknu ale prosím chci vědět co je tam špatně .
Mike : Ten obrázek ... no to není na schvál takhle chci aby vypadal (prozatím) protože skouším tu fotku vylepšit ale nějak se mi to nedaři Sad ale tahle co je tady tam takhle vypadám Smile
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Tsu za Thu May 01, 2014 12:55 pm

Ok udělal jsem tam poslední úpravy
Všechno jsem dal přič se spoileru

Sand už to bude všechno Smile a ještě jsem přidal k postavě zanpakuto věk pohlaví a změnil její popisek Smile
avatar
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 525
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat May 24, 2014 7:00 pm

Tsu, tvoje zanpakutou nemůže být starší než ty, když je tvou součástí. Tvoje zanpakutou je tak stará jako ty :-) Proto nikdo jiný nemá u zanpakutou věk.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Tsu Utsukushi - 2. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru