Riccardo Veloce

Goto down

Riccardo Veloce

Příspěvek pro Daemon22 za Wed Feb 26, 2014 5:12 pm

Jméno: Riccardo Veloce

Věk: Vzhledově asi 15-18 ale ve skutečnosti přes několik set let

Výška: 188 cm

Divize: Žádná [Zatím]

Povaha
Je to velice emotivní muž, který se snadno rozčílí, rozesměje a v krajních případech i rozpláče. Je to však silný muž, který i když dává své emoce jasně najevo a nijak je nekontroluje, je schopný jít dál, ať dostane jakoukoliv ránu.
K ostatním se chová dle nálady a taky dle toho, jak se chovají oni k němu (až na ženy, ke kterým vždy chová bezmeznou úctu). Není moc ochotný uznávat autority, ale jak jednou někoho uzná, je ochotný pro něj i zemřít.

Oblíbené: Jídlo, teplo, koupele

Neoblíbené: Kuřáci, arogance, povyšování se

Životopis
Narodil se roku 1722 a byl vychováván jistým nedůležitým baronem v Umbrii, jako rytíř a vazal 'Italského krále'. Krom toho byl také skvělým lovcem a sokolníkem. Choval ptáky všech možných druhů, což si jako vazal barona mohl dovolit. Později ale zjistil, že žádný Italský král nebyl a tak se Riccardo svému pánu vzepřel jakožto lháři, uprchl a stal se nájemným žoldákem. Byl to výborný šermíř, ale stalo se mu osudným, že nebyl dobrým střelcem. Jeho soupeř, jiný voják barona z Umbrie, však ano.
Riccardova duše pak dlouho bloudila až se nakonec dostala do Soul Society. Tady dlouho bloudil dál, protože nerozuměl ani slovu a pro někoho, kdo o japonsku skoro ani neslyšel bylo nemožné naučit se japonsky za pochodu. Naštěstí našel knihovnu a tam nějaké shinigami, kteří uměli latinsky, což bylo dost blízko, aby se začal učit. Po několika měsících se přemístil do Seireitei, a začal zjišťovat, o co že vlastně jde těm magorům v černém.
Zde se stal Shinigami, protože mu přišlo přirozené bojovat za čest, svobodu a další podobné záležitosti. Když získal své Zanpakuto, objevili se mu jeho milovaní opeřenci. Rozhodl se, že si vezme toho, z nějž cítí největší dobro, aby měl jak bojovat se zlými, pak se rozhodl pro temného pro boj s těmi, co byli na dobré cestě, ale sešli z ní. Na hlavu se mu postavil poslední opeřenec. Toho ptáka však Riccardo neznal. Jsem tvůj duch Zanpakuto. promluvil k němu pták: Moudře jsi mi vybral společníky... prohlásil a zmizel.

Zajímavosti
-naučil se v Soul Society japonsky a navíc se za života naučil francouzsky.
-má fobii z ohně a kouře a proto mu vadí vše s tím spojené.
-umí zkrotit jakéhokoliv koně nebo opeřence
-jeho duch zanpakuto mu povolil přijmout do meče další dva duchy, na kterých mu hodně za života záleželo.

Schopnosti
Hladina reiatsu: 150
Shunpo: 10
Už za života byl rychlý tak, že dostal jako druhé jméno Veloce [Italsky- rychlý].
Bakudo: 0
Riccardo nepatří k osobám, které by považovaly spoutání soupeře, či obranu za něco důležitého.
Hado: 7
Útok se vždy hodí a tak se Italský žoldnéř na Akademii sakra snažil, aby měl čím útočit
Léčení: 0
Léčení je něco, co Riccarda nikdy nezajímalo a potom, co získal Shikai se to ani nepotřeboval doučovat.
Zanpakuto: 8
Riccardo byl šermíř, jako žádný jiný a je jím i po smrti.

Zanpaktou: Kiboo, Anshin a Kyoofu.
Tento duch zanpaktou je velmi zvláštní tím, že není jeden. Jsou tři- bílá holubice, šedý druhově neidentifikovatelný pták a černý havran. Každý z nich má své schopnosti, ale jsou provázáni. Nelze mít zaktivováno více než dva najednou, s tím, že každá jednotlivá kombinace má svůj vlastní efekt. Nelze je však jen tak přepínat z jednoho na druhý a proto, je-li třeba změnit shikai, musí se 'vypnout a znovu zapnout'. To ovšem stojí celkem dost Reiatsu. Vnitřní sen je prázdný stříbrný prostor se třemi bidýlky.

Shikai
Proměna
-příkaz: Změň mou duši
-proměna: Zářivé světlo-> blik, zbraň-> puf a je najednou úplně jiná.
Kiboo [Naděje]
Kiboo je bílá holubice a značí život. Když je zaktivována sama, má Riccardo obrovskou regeneraci a navíc může pouhým dotekem léčit jakékoliv zranění. Po její aktivaci se klasická katana změní na kopí.


Anshin [Vnitřní klid]
Je šedý pták a označuje klid a nečinost, která nepřinese nic dobrého a ani nic zlého. Je-li zaktivován sám, Riccardo je schopný mrazit své okolí. Kdokoliv je zasažen jeho úderem, ať už fyzickým, nebo reiatsu, začíná pomalu zamrzat. Pomáhají jen kontraútoky ohněm. Zbraň v tomto shikaii je pomalé, ale účinné kladivo.


Kyoofu [Strach]
Havran značí smrt. Zapne-li Riccardo tohoto ducha samotného, může nepřátele zraňovat dotykem. Může jim nechat praskat kosti či trhat svaly jen tím, že se jich dotkne. Na druhou stranu sám se tím poškozuje, protože energie smrti a zkázy prochází přímo skrz něj. Shikai na sebe bere podobu kosy.

Budoucí schopnosti:
Život a Klid
Je-li zaktivována holubice spolu s šedým ptákem, Riccardo získává schopnost zhmotňovat své reiatsu a tvořit z něj bariéry, bodce, střely nebo třeba zbraně, které ovšem po asi dvaceti sekundách mizí. Shikai vypadá jako palcát.


Smrt a Klid
Kombinace havrana a šedého ptáka funguje jako opak předešlé kombinace. Tato energie rozkládá dotykem. Shikai vypadá jako sekera.


Život a Smrt
Kombinace protikladů zanechává katanu bezezměny. Schopnost tohoto Shikaie je ta, že jakákoliv schopnost použitá na Riccarda má opačný efekt. Tuto schopnost využívá Riccardo v duelech jeden na jednoho.


Naposledy upravil Daemon22 dne Thu Feb 27, 2014 1:27 pm, celkově upraveno 3 krát

Daemon22

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Nawaki za Wed Feb 26, 2014 5:32 pm

Ok, tady jsem zmatenej...
Máš jiné jméno v názvu topicu a ve jménu...
Je mu přes 30 ale narodil se roku 1722
1. Italským králem byl Viktor Emanuel II. a to od roku 1861 (tedy v 19. století) ale to je detail

Nicméně přímo k postavě, všechno je velice stručné, což je škoda, zkus se trochu rozepsat, přidat nějaké zajímavosti. Hlavním problémem bude ale zanpakuto, které je sice nápadité, ale Zanpakuto je jen jedno, nikoliv nějaké trojjediné, takže těch více forem bohužel neprojde, tenhle problém tu byl vícekrát a odpověď bude bohužel vždy stejná. Pokud budeš nějak potřebovat pomoc tak se ozvy, rád pomůžu

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Raiden za Wed Feb 26, 2014 5:56 pm

Zdravím, já bych si jen dovolil menší poznámku. Nevím jak ty, ale vzhledem k tomu, že jsme ve světě z japonského anime a herně se taktéž nacházíme více méně v Japonsku, nebylo by lepší zvolit si jméno Japonsky?
Je to čistě jen návrh, ale zapadlo by to sem lépe.
(Italové mají zajisté nějaké svoje Soul Spaghettíny).
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Daemon22 za Wed Feb 26, 2014 6:59 pm

Co se věku týče, jde o věk... prožitý. Řekl bych, že bloudění prázdnem mezi světy se nepočítá.
Navíc vtip je právě v tom, že žádný italský král nebyl.
Co se té stručnosti týče, s tím něco udělám, ale ty kombinace bych si prosil zachovat. Nezapomínejte prosím, že v jednom souboji můžu používat nanejvýše jednu až dvě schopnosti.

Daemon22

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Red za Wed Feb 26, 2014 7:12 pm

Já nechápu, proč si děláš Itala v RPG, který se odehrává v Japonsku a v japonským posmrtným světě :-D ... Nicméně to už jsem nechápal ani u Wilhelma. Nelíbí se mi to. Ale je to tvoje věc.

Každopádně jsem pro to, aby mu nikdo nerozuměl, pokud se to schválí. Protože ani neumřel v Japonsku a nejspíš tam nikdy nebyl. Netuším, kde by se naučil jazyk, kterej je mu úplně cizí. Jazyková bariéra no ... :-)

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Nawaki za Wed Feb 26, 2014 7:34 pm

Jak jsem říkal, tuhle schopnost tu už zkoušelo víc lidí a nikdy neprošla. Snažíme se udržovat schopnosti více či méně ve stylu mangy a jejích zákonitostí

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Feb 26, 2014 8:00 pm

Byla jsem požádána o slovo, tak já ti to s dovolením všechno shrnu :-)

Pokud se tvoje postava narodila v 18. století, musí jí být víc než 30 let, jelikož naše hra se odehrává v blíže neurčené budoucnosti. Chtělo by to do historie zahrnout, kde byl a co dělal v Soul Society mezi svou smrtí a současností, protože to nás po pravdě zajímá mnohem více než život ve světě lidí. Za ty stovky let by se tam i naučil japonsky, určitě :-)

Co se týče zanpakutou, tak tři neprojdou, rozhodně ne bez vysvětlení. Nehledě na to, tvoje zanpakutou v této formě odporuje pravidlům, takže ji musíš tak jako tak přepracovat, abys měl počet útoků odpovídající úrovni postavy.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Feb 27, 2014 1:02 pm

Co se Wilhelma týč, je tosic napůl němec, ale žil v Japonsku a kde žil,to ovlivňuje tvůj posmrtný život, ne to jaký máš původ řekl bych. Co se tady toho týče, je to kámoš a má sklony dělat se OP Very Happy pustím ho sem (soused) a trochu ho usměrním. PS.: ptá se jestli když to bude vysvětlený (ten trojitý shikai) jestli projde (s menším počtem schopností)
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Daemon22 za Thu Feb 27, 2014 1:28 pm

Lepčí?

Daemon22

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Red za Thu Feb 27, 2014 1:30 pm

Tři zanpakuto mu prostě neprojdou... Nawaki to myslím řekl jasně.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Daemon22 za Thu Feb 27, 2014 8:37 pm

Já ho zítra proplesknu... ;)

Daemon22

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 26. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Firel za Fri Feb 28, 2014 9:49 pm

Zanpakuto je opravdu dobře promyšlená, ale katastrofálně podaná.
Zatím v anime nikdo nikdy neměl víc, než duální zanpakuto. Tři jsou proti principům z anime.

Jestli chceš tyto schopnosti zachovat, doporučil bych ti mít proměnlivou čepel v shikai.
Takže by jsi měl 3 různé podoby čepele (Ta třetí by byla zablokována než by jsi splňoval požadavky) a každá z těch čepelí by měla odlišnou schopnost.
Tohle mi mimochodem připadá jako jediná možnost jak si tenhle nápad zachovat a mít nějakou naději na schválení.
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Mar 05, 2014 4:32 pm

Tož tak jak koukám, tak se na to ten blbeček vykašlal. Kdybych neměl dvě postavy, tak bych skoro vznesl návrh na tuhle po úpravě, co navrhoval Firel. Very Happy Vymyšlený je to hezky. Každopádně ať tak nebo tak, vypadá to, že asi hrát nebude... a já se těšil, že tady budu mít miniona. Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Riccardo Veloce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru