Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Goto down

Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Příspěvek pro Red za Wed Feb 05, 2014 11:51 pm
Jméno: Kagaku Toshiyuki
Věk: 21 (vzhled 13 - 14)
Datum narození: 15. září
Divize: Dvanáctá
Hodnost: Člen
Tituly: --- 
Hodnota reiatsu: 150
Rodina: 
Kagaku Toshiaki (bratr) 
Kagaku Toshimaru (otec)
Kagaku Toshiba (matka)Toshiyuki měří něco málo přes 130 centimetrů, má krátké lesklé světle hnědé vlasy, které si pečlivě každé ráno češe. V jeho očích můžete vidět barvu, která se dá nejlépe přirovnat k takovému tmavému jantaru.
Co se oblečení týče, Toshiyuki není typ shinigamiho, který by sledoval nějaké nejmodernější módní trendy, nosí obyčejné shihakusho, jen pod ním nenosí typické bílé kimono, ale oranžový pletený svetr s vytahaným výstřihem.
Na pravé části jeho hrudi si můžete všimnout docela velké jizvy.
Kolem pasu nemá látkový opasek. Místo něj nosí pásek s několika různobarevnými pouzdry.

Co se povahy týče, Toshiyuki je celkem držka. Často lidem říká, co si o nich myslí a ne vždy je to něco dobrého. Není to zrovna mlčenlivý typ. Moc dobře nevychází s autoritami, protože je neuznává. Ale má rád kachýnky a to se cení.• Barva Toshiyukiho reiatsu je světle zelená.
• Toshiyukiho hlas - Yukari Kokubun.
• Má dvojče. Lidé si je často pletou.
• Jeho nejoblíbenější jídlo je cokoliv sladkého.
• Nejradši pije vodu.
• Jeho nejčastěji používaná hláška je - To bys nepochopil/a.
• Není moc společensky znalý.
• Rád říká, co si o někom myslí.Jednoho krásného dne se paní Kagakové narodilo dítě. Tedy dvě. Dvojčata. Jedno z nich se jmenovalo Toshiaki, druhé Toshiyuki. Druhý jmenovaný, se narodil dvě minuty po svém bratrovi.
Rodina Kagaku nebyla ničím výjimečná. Toshiyukiho matka byla žena v domácnosti a jeho otec pracoval jako obsluha v hospodě. Nikdo nečekal, že by z jejich potomků někdy vyrostlo něco jiného, než jen další přírůstky do, už tak chudé, nízké třídy. Jenže...
U obou chlapců se již v útlém věku začal projevovat o dost vyšší stupeň inteligence, než u jakéhokoliv jiného dítěte v jejich věku. Už v pěti letech Toshiyuki navrhl a vytvořil jednoduché zařízení, kterým dokázal na dálku otevírat a zavírat všechny dveře v domácnosti. O rok později  na zahradě postavil hromosvod, čímž zachránil matčinu jabloň.
No, jednoduše, bylo zřejmé, že oba bratři nemají ve své domovině žádnou budoucnost.
Toshiyukiho život nebyl nijak zajímavý. Většinu času svého života strávil nad různými schématy, nákresy a vynálezy. Nikdy nepoznal jaké to je políbit dívku, chytat se svým tátou ryby nebo hrát fotbal.
V patnácti letech se se svým bratrem dohodl, že to půjdou zkusit do Seireitei. Toshiyuki slyšel o tom, že prý tam mají nějaké dobré vědce. Chtěl je poznat. Hlavně toho, jehož jméno se strašně blbě vyslovuje. A tak se přihlásili na akademii a už v prvním ročníku bylo jasné, kam tihle dva půjdou. Dvanáctá divize.Zanpakuto (7)
Toshiyuki je dost nadprůměrný v boji s mečem a ještě lepší ve vzájemném porozumění s ním. Ačkoliv nepatřil k těm nejlepším, dokázal by se v boji bez problému ubránit a možná i uštědřit nějakou tu ránu.

Shunpo (5)
Pokud by se chtěl opravdu rychle dostat z bodu A do bodu B, nejspíš by mu to nějaké ty problémy dělalo. Nicméně průměrnou rychlostí by to zvládl bez sebemenšího problému.

Útočné kido (8)
Konečně se dostáváme tam, kde Toshiyuki ví, jak se věci mají. Z útočného kida prospěl s výbornými známkami. Dokáže se přesně trefit tam, kam potřebuje a nikdy si u toho nic neodpálit do ksichtu.

Obranné kido (5)
Toshiyuki v obranném kidu není tak dobrý, jako v tom útočném, ale i tak s ním pár věcí dokáže. Nikdy mu totiž nevěnoval takovou pozornost jako útočnému. Vždycky si stál za tím, že je lepší soupeře zničit, než spoutat. Navíc je dost přesný na to, aby ho dokázal zničit bez nutnosti spoutání.

Léčení (0)
Myslím, že nemá smysl vyjadřovat se. (:-D)
Jméno: Faraday
Podstata: Kido
Vyvolávací příkaz: Indukuj!
Vzhled: Obyčejná katana uložená ve světle fialovém, zlatými abstraktními tvary (meh), zdobeném pouzdře. Jílec má podobnou barvu jako pochva, jenom trochu tmavší. Záštita je ve tvaru kníru.

Faraday je vysoký, hubený, hnědovlasý muž s knírem a zlostně vypadajícíma fialovýma očima. Ve skutečnosti je ale hrozně hodný a vždycky když Toshiyuki vejde do svého vnitřního světa, Faraday mu začne vyprávět pohádky na dobrou noc a ukládat ho do postele. Je to trochu creepy a Toshiyukiho to dost štve.
Jeho vnitřní svět totiž vypadá jako chaloupka v zasněženém lese.Po aktivaci shikaie se zanpakuto moc nezmění. Stále je ve formě meče. Jenže s tím rozdílem, že kolem jílce je omotaná dlouhá cívka.
Ve chvíli, kdy Toshiyuki vyvolá svůj shikai, kolem sebe vytvoří pole o radiu 10 metrů.
Pokud nepřítel vejde do tohoto pole, vytvoří se v jeho těle nový proud reiatsu, který může zmást celý jeho systém. Díky tomu se soupeři nemusí povést kido nebo třeba vyvolání svého shikaie. Záleží samozřejmě na síle oponenta a na tom, jak moc silné pole kolem sebe Toshiyuki vytvoří.
Dává totiž v sázku svoje reiatsu. Čím víc ho vypustí, tím silnější pole je.

Největší nevýhodou jeho shikaie je to, že když nepřítel vstoupí do onoho pole, získá v podstatě nějaké množství reiatsu, které předtím neměl, je tedy silnější. Tato síla je ale dost nekontrolovatelná, takže by nepřítel musel být opravdu zkušený bojovník, aby toho dokázal využít ve svůj prospěch.

Jednoduše se dá říct, že shikai může rapidně zvýšit pravděpodobnost, že si nepřítel může sám ublížit.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Příspěvek pro Nawaki za Thu Feb 06, 2014 2:03 am

Pokud s tím bude náš Header-man souhlasit, tak můžeš do hry

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Příspěvek pro Satoshi za Thu Feb 06, 2014 8:24 am

Jo, co mi zbývá, oba můžete. =D
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Příspěvek pro Nawaki za Thu Feb 06, 2014 10:58 am

Satoshi - nejdřív si založil divizi u silnice na Písek... jenže chodili mu tam lidi...

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Kagaku Toshiyuki - Člen 12. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru