Arisu Himitsu - 3. divize

Goto down

Arisu Himitsu - 3. divize

Příspěvek pro Inori za Sat Jan 11, 2014 1:13 am

Jméno: Arisu Himitsu
Věk: 30 let (vypadá tak na 17)
Datum narození: 21.3
Divize: 3. divize
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá

Zajímavosti:
- Její křestní jméno je v překladu Alice a příjmení tajemství
- Má přezdívku Kurochō (= černý motýl), získala ji na akademii
- Nerada mluví o tom, jak umřela. Její smrt, když byla ještě člověkem, jí přijde naprosto    ubohá.
- Miluje malá roztomilá zvířátka. Vždycky si přála mít kočku, ale ještě ji nedostala.
- Jejími nejoblíbenějšími barvami jsou červená, fialová a černá.
- Ráda poslouchá hudbu. Jejími oblíbenými hudebními nástroji jsou klavír a flétna
- Nejraději tráví čas tréninkem či povídáním si s přáteli
- Občas si potřebuje pročistit hlavu, a tak se jde projít
- Miluje déšť, vždy když prší, má pocit, že všechno zlé tento déšť smyje. Líbí se jí ten smutek, který s sebou déšť přináší. Samozřejmě má taky ráda vítr, vždy když venku hodně fouká, je šťastná.
- Tornáda, která využívá, jsou neprůhledná, proto jí často pomáhají uniknout z nepříjemných situací.

Povaha
Arisu je na každého hodná, a když není sama, na tváři jí září úsměv. Lidem moc nevěří, vážnější věci prozrazuje jen přátelům. Navíc nikdo, krom jejích blízkých přátel, nikdy přesně neví, co si myslí. K lidem je ohleduplná a je schopná jim naslouchat a udržet tajemství, sama se ale moc nesvěřuje. Jakmile se ocitne sama, celá se změní. Tváří se vážně a noří se do svých temných myšlenek.
Když jí někdo přiroste k srdci a začne ho považovat za přítele, otevře se mu a ukáže mu i tu svojí druhou vážnou stránku a dělí se s ním o všechny myšlenky a názory, které před ostatními skrývá.
Normálně působí bezelstně a někdy dokonce i hloupoučce, díky čemu si ostatní (hlavně nepřátelé) často myslí, že je velmi zranitelná a slabá. Opak je pravdou. Je psychicky odolná a chytrost jí také nechybí. Avšak je hodně tvrdohlavá. Nemá ráda, když ji někdo příliš mluví do toho, co má dělat. Myslí si, že se obejde i bez rad od jiných.
K soupeřům je slušná, ale zato nelítostná. Nikdy nikoho příliš nepodceňuje.

Historie:
Narodila se na kraji Tokia. Žila jen s otcem, ale ten ztratil zájem o její výchovu hned po smrti jeho manželky ( tzn maminky Arisu). Bylo jí jasné, že když nevezme svůj život do vlastních rukou, nebude žít dlouho. Začala se řídit pravidlem: Co si člověk neudělá sám, to nemá. Ve škole nikdy neměla moc kamarádů. Všem přišla divná, nudná a bláznivá. Už od dětství vídala duchy, často o tom lidem povídala, ale tím si jen potvrzovala pověst blázna. Život jí moc nebavil, nikdy pro ní nic nebylo extra snadné, nikdy nezažila nějaké velké štěstí. Často bývala mlácena skupinou pitomých výrostků. Časem se s nimi naučila bojovat a brzy je všechny zvládla přeprat.
Jednou, když pozdě v noci jela domů autem, spatřila uprostřed ulice něco obřího. Mělo to bílou masku a díru ve tvaru kruhu uprostřed hrudi. Ihned se rozeběhlo k jejímu autu. Zpanikařila a snažila se tomu monstru vyhnout. Při tom vjela do protisměru, kde se v plné rychlosti srazila s dalším autem. Zraněním podlehla na místě.
Pak se objevila v Soul Society, konkrétně v jedné z částí Rukongaie. Brzy se dozvěděla, co se jí to vlastně stalo a co tu dělá. Ona tady ale nechtěla jen tak tvrdnout a nic nedělat, jak to řešily jiné duše. Pořád vzpomínala na poslední okamžiky před svou smrtí. Zajímalo jí, co bylo to monstrum s dírou v hrudi. Stále si pamatovala, že z něj vyzařovalo z něj cosi zlého, zlověstného. Přímo toužila dozvědět se více o těhle bytostech. Naštěstí pro ní brzy natrefila na jistého muže, který se pak představil jako shinigam. Pověděl jí o Hollow a o práci shinigami Chtěla proti Hollow také bojovat, a tak ihned požádala o vstup do akademie shinigami. Ze začátku jí to tam vůbec nešlo, ale pilnou prací se vypracovala na jednu z nejlepších studentů akademie. Jakmile akademii dostudovala, začala přemýšlet o tom, ke které divizi se přidá. Vůbec nevěděla, ale nakonec se rozhodla pro 3. divizi.
Na akademii se dozvěděla spoustu věcí a i to, jací dokážou Hollow být. Tehdy se rozhodla, že proti Hollow bude bojovat, dokud je všechny nezničí. Nechce, aby zabili ještě nějaké další nevinné lidi a navíc se chce aspoň trochu pobavit - zabíjení Hollow patří k její zábavě.

Schopnosti
Hladina reatsu: 156
Barva reaitsu: fialová
Zanpakutou - 6 - Ať se snaží, jak se snaží, ještě se svou zanpakutou moc nevychází, ale snaží si s ní vzájemný vztah zlepšovat
Bakudo - 5
Hado - 5
Shunpo - 6 -Potřebuje ho pro efektivní ovládání útoků její zanpakutou, tudíž je pro ní důležité
Léčení - 3 - Sice ji baví, ale myslí si, že by pro ni bylo lepší umět jiné věci lépe než léčení.

Zanpakutou:
Jméno: Fujifuru
Podstata: Větrná, blesková - ta se bude projevovat až později, zesiluje všechny útoky větrné podstaty
Shikai: Zavaj, Fujifuru!
Arisu vyvolává Fujifuru tak, že přejede dlaní po jílci, vykřikne frázi a Fujifuru se rozdělí na dvě dlouhé katany s jinou barvou jílce než měly před vyvoláním.
Zde je vzhled jedné z nich po vyvolání:Vnitřní svět:
Fujifuru žije v rozlehlé krystalové jeskyni. Dopadá do ní jen malé množství světla. Celá jeskyně působí nehostinně, není v ní nic jiného než nikde nekončící kamenné schody, na kterých Fujifuru odpočívá. Tento svět mu naprosto vyhovuje.

Duch zanpakutou
Fujifuru je mladý muž s černými vlasy a modrýma očima. Věčně chodí jen v černých kalhotách, hruď má odhalenou. K zápěstím má připojené krátké řetězy.
Je velmi chytrý, ale smysl pro humor skoro postrádá, a tak je vždy hrozně vážný. Nad Arisu drží stále stráž a občas mívá období, kdy jí peskuje za každou chybu. On je jediný, od koho snese být poučována. Fujifuru se o ni hodně bojí, proto s ní v boji vždy spolupracuje a pokud možno plní její přání.Útoky
Chīsana tatsumaki
Obě katany Arisu pozvedne mírně do vzduchu a zatočí s nimi po směru hodinových ručiček. Čím víc zatočení, tím je větší síla tohoto útoku. Zatočit ale může pouze třikrát. Na každém hrotu katan se tvoří tornádo. Poslední, co musí Arisu udělat, je s katanami zamířit a tornáda švihem "hodit" na místo, kde je chce mít. Pokud tornáda zasáhnou cíl, budou mít na něj velký dopad. Pokud ne, ještě tam pěknou chvíli zůstanou. Díky tomu by teoreticky mohla mít Arisa více tornád najednou, tudíž nejdou omezeny počtem, ale schopnostmi, zručnostní a časem.
avatar
Inori
4th Seat 3. Divize

Počet příspěvků : 120
Datum registrace : 01. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Re: Arisu Himitsu - 3. divize

Příspěvek pro Nawaki za Tue Jan 14, 2014 9:47 am

Pěkná postava, hezky sepsaná, pěkně upravená, obrázky jsou vždycky plus, mohlo to být samozřejmě zarovnané do bloku, ale to není nezbytnost
Můžeš se vrhnout do hry

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru