Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat Nov 09, 2013 12:30 am

Jméno:
Aririki
Nechává si říkat Rick
 Aririki Ginken 

Příjmení:
Ginken
V překladu stříbrný meč

Věk: Nepamatuje si, ale vypadá na 25 až 30
Narozeniny: 28. 5.
Znamení: Blíženec/Prase
Výška: 188 cm
Váha: 78 kg
Krevní skupina: AB

Divize:
9.
2.

Reiatsu:
Červenomodré

Povaha
Jeho povaha má spoustu odstínů šedi a na povrchu bohužel plují ty nejtmavší. Každý si hned všimne, že je to kuřák, ačkoliv kouří zvláštní cigarety, které nesmrdí. Navíc je to i alkoholik a sprosťák, což se projevuje vždy pouze, když je něčím rozrušen. Dále je to lhář a manipulátor. Rád se pere a bojuje nejrůznějšími způsoby a styly (rukama, nohama, katanou, židlí, propiskou...). Jeho největší motivací ke všemu jsou zábava, peníze a... jisté osoby.
Čímž se dostáváme k jeho dobrým vlastnostem. Je velmi loajální. Ne Gotei 13, nebo kapiánovi či důstojníkům, ale osobám, které má rád. Vlastně není až tak těžké stát se jeho přítelem, stačí si s ním chvíli povídat a on vám vylije své srdce. Dále je také čestný co se slibů týče. Když už slíbí, dodrží slovo i za cenu svého života. Dále je také schopný básník a slušný kreslíř. Navíc od krize týkající se zavření cest mezi světy je Rick i mnohem rozvážnější, než býval.


Vzhled
Jeho vlasy jsou černé jako uhel a oči šedé jako ocel. Tvář má ostrou a trošku hranatou, navíc má jizvy a to pod levým okem, přes nos, přes levý koutek úst a na pravé straně brady. Když k tomu připočítáte luciferskou bradku a háro s lehce zvednutými vlasy vlasy po pravé straně vyholené, ze zbytku hlavy po ramena... tak máte tvář barbara.
I jeho tělesné rysy jsou ostré a svaly vyrýsované. Přes tělo nosí klasickou shinigami uniformu, ale trochu upgradovanou. Nebo spíš degradovanou, protože jí něco chybý- rukávy. A nakonec to, čeho si všichni všimnou hned při prvním pohledu. Aririki nenosí klasické boty. Jeho boty téměř září na dálku, protože jsou celokovové. Ne okované, ale celokovové. V místě kloubů mají ocelový kloub, ale přesto se v nich nepohybuje snadno. Ne obyčejnému člověku. Aririkiho však zřetelně netrápí, že jeho boty vypadají na půl tuny.
Rick (by PP):
Rick (by Red):


Oblíbené
Kuřivo, alkohol, ženy Inari, poezie

Neobbe
Porušené sliby, moralisté


OST
Non-fight: Shinigami Punk
Fight: Hakuda Master
Badass: Devil knocks


Historie
Nikdo neví, kde a kdy se narodil, ale do Soul Society přišel již před pár lety. Měl ,pár‘ zlozvyků a obrovskou znalost poezie. Jinak si nepamatoval nic.
Nějakou dobu žil v Seireitei, kde pracoval jako malovýrobce keramických perel, protože na nic jiného nebyl dostatečně šikovný. Ovšem to byla jen zástěrka pro jeho nelegální činosti. Distribuoval omamné látky a chránil mafiány popřípadě jiné mafiány unášel. Občas kradl, ale to bylo všechno. Jména jiných mafiánů nikdy nezjistil, ale poznal spoustu 'poskoků' se stejným postavením jako on. Nakano, Takeko, Maedel, Raitachi, Sorai a další. Dodnes jim občas zajde položit květinu na hrob.
Psal už v té době, ale spíše povídky pro pobavení ostatních mafiánů, nic hodnotného. Pak se ale zapletl do rvačky kvůli ženě a protože nestihl vymyslet žádnou věrohodnější lež, tak byl obviněn z výtržnictví. Ale byla mu nabídnuta záchrana v podobě služby jako shinigami.
Aririkova volba byla jasná…
-----*-----*-----*-----
Pětiletý timeskip:
Rick udělal během pěti let určitý pokrok své osobnosti. Tohoto pokroku ovšem nedosáhl tak docela sám, nechal si totiž pomoci od osoby, kterou by při jejich prvním setkání nejraději zabil. Okita totiž už při prvním setkání prokázal, že dokáže dát tvrdou lekci a tak ho Aririki požádal, aby mu pomohl stát se lepším člověkem.
Nečekal, že Okita bude hned souhlasit a ani ho nenapadlo, že by za ním důstojník chodil každý den, několik hodin. Rick se musel naučit kouřit a popíjet pouze v hospodách a nebo v místech, kde měl jistotu, že nikoho neobtěžuje. Stačilo, aby si zapálil na ulici, kousek od skupinky, které se zapomněl zeptat, jestli jim vadí kouř... a už se za ním ozvalo: Mohu vám položit otázku..? A toto se opakovalo i když pil jindy než večer, nebo někoho obtěžoval svým vulgárním chováním.
Tresty byly kruté. Drhnutí záchodů kartáčkem, pověšení na šest hodin hlavou dolů, ale i takové věci, jako vykloubené ruce, či pořádný úder na spánek, když to Rick opravdu hodně přepískl. Ale přesto se po roce stávalo méně a méně, že by Okita musel zasáhnout. Po dvou letech byly ty případy tak řídké, že se Okita vždy jen ukázal a pokáral ho. Stačilo to. Další tři roky už Ricka kontroloval jen sporadicky a nakonec přestal úplně. Důstojníkovo chování se vůči Rickovi samozřejmě nijak nezměnilo. Jen se změnil poměr trestů a obyčejného chování, protože Rick se po bůhví jaké době naučil alespoň základům slušného chování.
COMEBACK:
Rick stal jedním z shinigami, které si Kitsune vzala pod svá ochraná křídla. Byl to docela pilný student a cvičil neúnavně. Vlastně byl jedním z nejlepších. Bylo jen pár takových, kteří se mu mohli postavit.
Později byl docela tvrdý boj o to, kdo se stane podkapitánem a Rick nakonec slavil vítězství, ale... pak přišla jednoho dne docela tvrdá rána. Kitsune odešla na misi. Nevzala sebou Artemis. Vzala sebou třetího důstojníka. Rick byl kvůli tomu velmi naštvaný a vyrazil za nimi.
Problém nastal s ohledem na to, jaký je antitalent na vše krom boje a umění. Prostě se v Tokyu ztratil. Trvalo dlouho, než našel ostatní shinigami a když se tak stalo, zjistil, že se mu podařilo opustit Soul Society v době obrovské krize. Znovu se setkal s Okitou a po letech s ním poprvé bojoval. Nyní po těch letech si Rick již ani nepamatoval, kdo vyhrál... nebylo to důležité, protože Rick se znovu setkal s Kitsune jen pár chvil před tím a ta ho v rámci závažnosti situace a iracionality Rickova rozhodnutí zbavila pozice podkapitána. Rick se poté snažil pomoci skupině ve Světě lidí, ale většinu času byl zastíněn ostatními a mnohem silnějšími shinigami. Ve finální bitvě se neobjevil neboť byl již předtím vyřazen v boji s doteď neznámým Quincy. Rick se pak uklidil ze scény ve druhé divizi a většinu času trávil na různých misích, v lázních nebo hospodách. Až nyní po letech získal pocit, že se může zase vrátit do kasáren a třeba znovu usilovat o postavení podkapitána.

Zamavosti:

 • Jeho oblíbeným nápojem je černá lihovina od Zacharyho. Neví, co to je, ale je to silné a krom Ricka to skoro nikdo nerozdýchá.
 • Alkohol i cigarety od Zacharyho jsou napůl iluze. Jsou sice hmotné, ale je to vlastně jen zhmotněné reiatsu a má spíše psychický účinek.
 • Pije nejraději alkohol, ale když není, nahrazuje ho ovocnými džusy.
 • K jídlu si dá nejraději pořádný flák masa.
 • Pravděpodobně by se rád zažil románek se všemi krásnými ženami v Gotei 13.
 • Nejspíš se zamiloval do Kaneyama Inari ze sedmé divize. Ale nechce si to přiznat.
 • Jeho sny jsou:
  Dosáhnout rychlosti, jakou má Ruyichi-taichou.
  Prožít si pravou lásko na celý život.
  Prožít nějaké velké dobrodružství. Challenge completed.
  Stát se uznávaným spisovatelem. (Working on it, již je pravidelným přispěvatelem do Bankaie)
 • Na mise si sebou vždy bere brašnu s foťákem a sekundárními zbraněmi jako nože, boxery a obušky....
 • Jeho styl boje je takový, že zanpakutou odráží silné útoky (obrana- levou rukou) a v pravé má boxer nebo nůž a útočí buď tím, nebo kopy. Je sice skvělý šermíř, ale je ještě lepší bojovník beze zbraně.
 • Byl zřetelně zapleten do spousty zločinů, ale byli mu odpuštěny na podmínku s tím, že bude sloužit zájmům Gotei 13.
 • Má neuvěřitelné finanční rezervy a to nejen v hotovosti, ale i v předmětech (často kradených).
 • Má zkušenosti s přepadeními, krádežemi a únosy.Schopnosti:
Shunpo: 11+2
-Aririki je velmi rychlý a svůj výcvik soustředil hlavně na tu rychlost.
Bakudo: 1
-Aririki se považuje za dost rychlého, aby se vyhnul útokům a příliš rychlý, aby potřeboval nějaký poutání nepřítele.
Hado: 2
-Aririki se časem naučil z rukou pálit nějaké ty střely, přestože ho jeho osobní démon občas peskuje, že toto mu nestojí dokonce ani za pohled.
Léčení: 1
-Aririki se snažil z kido naučit alespoň něco málo vyléčit, ale protože kido zanedbával jako celek, tak se mu ani v tomto konkrétním nijak nevede.
Zanpakuto: 10
-Aririki je bojovník na blízko. Jeho hlavním artiklem jsou sice pěsti, ale dle jeho slov: „Něco málo se Zacharym dokážu“
Daí schopnosti:
Boj beze zbraně
Kdyby šel zaznamenat jako schopnost shinigamiho, měl by v něm patnáct bodů. Umí nepřeberné množství bojových umění od aikida, přes böch, box, iaido, judo, karate, kendo, kick-box, kung-fu, ninjutsu, šerm (evropský) a mnoho dalších až po zanjutsu (samozřejmě).
Umění
Ačkoliv na to ani nevypadá, je Rick všestranný umělecký talent. Zvládne malovat, kreslit, práci s hlínou, kamenem i dřevem. Pokud to má být estetické a podle Rickovi představivosti, zvládne vše. Nejraději však píše poezii a povídky a poslední dobou se našel ve fotografování.

Zanpaktou:
Zachary
Vyvolání:
Lam kosti, trhej svaly!
Vzhled
Zachary je démon marnivý a proto si dává velký pozor,aby vypadal dobře.
Spoiler:
Proto není divu, že se nachází ve kataně sice průměrné délky, ale s velmi nápadnou ocelovou rukojetí
Spoiler:
Shikai je také čepel, ale poněkud větší a dokonce ještě extravagantnější. Mnohem.
Spoiler:
Zachary patří k temné straně síly. Patří k pekelným kruhům démonů, kterým se říká pokušitelé a jako takový dokáže splnit jakékoliv hříšné přání. Aririki díky tomu dokáže kdykoliv z kapsy vytáhnout malou lahvičku alkoholu, nebo již zapálenou cigaretu (obojí je jen iluze, ale má to stejný psychický účinek). Projevují se na něm snad veškeré špatné vlastnosti, ale není takový doopravdy, jen si užívá luxusu, obžerství, pýchy, lenosti a spousty dalších hříchů, aby Rick zlákal ke špatným skutkům, za které by si ho vzalo peklo.
Jde mu ale ještě o jednu věc. Chce překonat jiné démony vyšších pekelných kruhů. A cesta za tímto cílem vede jedině skrze Ricka, což je jediný důvod, proč spolupracuje a rovnou se Ricka nesnaží zprovodit ze světa.

Schopnosti
Při aktivaci Aririki získá částečnou moc Zacharyho. Díky tomu se mu celkem rychle zrak přizpůsobuje na kouř, mlhu i absolutní tmu a i náhodné záblesky světla ho oslepí na mnohem kratší dobu, než normálního shinigami. Navíc je celkem schopný prohlédnout slabé iluze a triky. Dále má schopnosti:

Hřích sedmý: Lenost
Rick z úst vypustí obrovské množství neurotoxického plynu, který postupně tráví kohokoliv, kdo se v plynu nachází skrze nejen dýchací soustavu, ale i póry na kůži a reiatsu. Navíc tento plyn značně zhoršuje viditelnost pro všechny krom Ricka, který je na něj zvyklý. Síla a množství plynu je závislé na reiatsu.
Plyn je nehořlavý, nereaguje na proud (elektrolíza, dokonce ani plazmatizace) a nerozpouští se ve vodě. Jeho slabinou je proto vítr, který ho jako každý jiný plyn může bez problémů rozfoukat.

Hřích šestý: Obžerství
Pokud chce Aririki použít tuto techniku, musí se on či jeho čepel dotýkat něčeho živého (nebo duševního, pozor- včetně zanpakuto). Z toho začne pomalu odsávat reiatsu, které ho zbavuje vyčerpání v lehké míře i zranění. Čím déle tento proces odsávání probíhá nepřerušeně, tím rychlejší je, na druhou stranu Rick v pozdější fázi může velmi rychle ztratit přehled o tom, kolik životní energie ve vysávaném tvorovi ještě zbylo. 
Proto tuto techniku odmítá použít na přátele v zájmu získání energie, neboť by je tím mohl snadno ohrozit. Pokud to však bude třeba, může takto odstranit své jedy z osob zasažených Leností či Smilstvem. Může takto odstraňovat pouze své jedy.

Hřích pátý: Smilstvo
Rick tuto schopnost musí zaktivovat dotykem, nebo ji může aplikovat skrze mlhu lenosti. Pokud aplikuje Smilstvo, jeho oponent začne vidět halucinace krásných žen či mužů (dle orientace to může být i něco jiného, třeba hollow nebo čokoláda) a daná osoba navíc podobným způsobem začne pomalu vnímat celé své okolí.

Vnitřní svět je ta malá část pekla, kterou se Zacharymu podařilo vzít sebou. Vypadá to jako neurčitý prostor zahalený sirnatou párou a prosycen je zvuky, které zní jako výkřiky mrtvých mučených duší. Ale ve vnitřním světě přece nemůže reálně být kousek Pekla i se zatracenými... nebo že by? 
Hell:


Naposledy upravil Akkaku Naito dne Tue May 15, 2018 2:28 am, celkově upraveno 49 krát
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Mon Nov 11, 2013 8:09 pm

1) 1/2 obrázku nefunguje
2) myslím, že nové postavy můžou mít zatím jen 1 útok
3) Zkus to napsat bez všech těch závorek, je to trochu otravné... není to sice nutné, ale mít ve větě 2 vysvětující závorky je divné...

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Fri Nov 15, 2013 6:55 pm

1) už by jít měly... aspoň mě jdou
2+3) upraveno
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Mon Nov 18, 2013 10:57 am

ad1) mě požád nejdou 2...
+ ještě dej si alespoň na jakej věk vypadá. Nevíme zda vypadá na 14 nebo 89
Ale jinak ok

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Nov 18, 2013 8:02 pm

Přibližný věk dodán
Obrázky mi jdou, takže nevím. Zkus se třeba zeptat někoho jiného ze serveru, jestli to nejde jenom tobě, nebo jde jenom mě.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Red za Mon Nov 18, 2013 8:12 pm

taky mi nejdou

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Satoshi za Tue Nov 19, 2013 8:22 am

První a poslední musíš reupnout.
První je na stránce wallpaperů, které ve velké většině hotlinky blokují, tady to je sice protože nelze zkopírovat URL přímo obrázku.
Co se týče posledního picu, tak je čistá 403ka == forbidden => opět hotlink zakázaný.
Hoď oba picy na imageshack, photobucket, nebo tak něco a máš po starostech.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Tue Nov 19, 2013 3:18 pm

už je to na imageshacku, tak snad... Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Tue Nov 19, 2013 5:56 pm

ok

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Tue Nov 19, 2013 5:56 pm

Jo... a divize?

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Nov 20, 2013 5:53 pm

Zatím žádná. Je zde doufám možnost být (aspoň do začátku) nezávislý? Kdyby ne, tak bych šel do devítky, ale stále ještě nevím
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Red za Wed Nov 20, 2013 6:07 pm

Ohoho!!! Very Happy

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Wed Nov 20, 2013 6:38 pm

Domluv si divizi... pak můžeš hrát =)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Nov 20, 2013 8:57 pm

divize dodána
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat Nov 23, 2013 10:12 pm

Koukám, že schopnosti Ricka dost připomínají schopnosti kapitána 9. divize. Dokonce i Shikai má podobný vzhled.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Nawaki za Mon Nov 25, 2013 8:52 am

ok

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3465
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun Jun 29, 2014 1:25 am

Celkový reedit...
Lépe specifikován vzhled.
Lépe specifikovaná povaha.
Přidány zajímavosti.
Lehce rozšířena historie.
Upraveny 'neshinigamské' schopnosti.
Upraveny schopnosti Zanpakutou.
Vysvětlen paradox alkoholu a cigaret od Zacharyho Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Jul 02, 2014 9:40 am

Změna vzhledu po timeskipu.

Za mě vše hotovo, čekám na názor GM.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Rai Eshen za Fri Jul 04, 2014 11:57 am

Nu, tákže..
Je to moc hezké, nějaké překlepy sem a tam, ale to není nic velkého..
Vzhled, povaha, všechno super..
Ale..
.. V ostatních schopnostech ten Šikula? To mi teda nedává smysl.. celou dobu ho tam kritizuješ, jak nebyl dost šikovný, a pak tam je šikula.. Dokonce to vyvrátíš i přímo u toho, tak to prostě nechápu. Navíc, celkově tam máš těch ostatních schopností dost.. myslíš, že je ten šikula nutný?
A ještě se mi nelíbí ta druhá schopnost zanpakutou.. Tedy, nevím, natrvalo sání reiatsu se mi zdá poměrně OP a dost nepraktický tady do fóra.. Ale to nevím, tam bych si počkal na vyjádření dalšího GM, takhle to ale vidím já.
Jinak moc hezký ale! Smile

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Fri Jul 04, 2014 7:59 pm

Tak ono v tý schopnosti je napsáno, že Šikula je ironicky Very Happy
Jinak ono sání reiatsu by se projevilo oslabením soupeře (síla v závislosti na reiatsu nepřítele) a to samozřejmě dočasném.
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sat Jul 26, 2014 11:43 pm

Čekám na GM...? Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Yuki-onna za Sun Jul 27, 2014 12:32 am

Při aktivaci Aririki získá částečnou moc Zacharyho. Díky tomu je schopný vidět i v absolutní tmě, v kouři a neoslepí ho ani náhodné záblesky světla. ............. Výborná schopnost, ale mám podmínku, že se mu tata schopnost aktivuje tak 10 vteřin po tom, co nastane jedna z uvedených možností. Jak bude sílit, tím se čas bude zmenšovat.

Hřích šestý: Obžerství. Odsávání reiatsu. ........ Moc jsem neporozuměla malé toleranci několika centimetrů.

_________________
Hana Konan  Konan  Ruyichi  a zbytek  Rodinka Ruyichi

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
avatar
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10
Bydliště : Proměnlivé

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jul 28, 2014 10:33 am

Malá tolerance několika centimetrů= odsát nějaké reiatsu mohu, i když se přímo nedotknu, ale má ruka/čepel se octne ve vzdálenosti několika centimetrů od soupeře.
Jinak, to se zrakem jsem upravil, ale nedával jsem tam konkrétní čas, protože bych řekl, že záleží na tom, jak je hustá mlha, hluboká tma atd. Navíc mi stejně každé GM řekně v průběhu hry jiný čas Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Yuki-onna za Mon Jul 28, 2014 2:29 pm

Zrak skvělí Smile

Několik centimetrů ..... nezlob se na mě, ale to může být 10 centimetrů, nebo 2 centimetry. Dala bych prostě, že se svého protivníka musíš dotknout. Koukala jsem, dokonce jsi kontaktní typ bojovníka. ...... pokud ale nesouhlasíš, tak to vyřešíme jinak

_________________
Hana Konan  Konan  Ruyichi  a zbytek  Rodinka Ruyichi

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
avatar
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10
Bydliště : Proměnlivé

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Jul 28, 2014 7:13 pm

Okay, bude to dotyk. Very Happy
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1529
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Aririki "Rick" Ginken (2) - 2. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru