Pink Fluffy Unicorns

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Pink Fluffy Unicorns

Příspěvek pro Yuki-onna za Wed Aug 14, 2013 1:43 pm

Pink Fluffy Unicorns

je centrum pro budoucí matky, matky a chůvy. Zde Vás naučíme vše ohledně miminek. Pořádáme kurzy pro budoucí matky a otce. Pro dobrovolníky zde máme kurzy na diplomovou chůvu. Také vlastníme bazén a saunu. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně miminek, tak se nebojte, a přijďte se k nám zeptat.

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Pink Fluffy Unicorns

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 15, 2013 8:30 pm

Akio

Veden svou milou těhotnou snoubenkou došel až zde...už jen název jej trochu znervózňoval. Vyvstávali mu jisté záhadné vzpomínky na podobně růžovou hospodu vedenou podobně růžovou hospodskou, dělalo se mu z toho ouzko.
Tak..jsme tady...

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Thu Aug 15, 2013 8:39 pm

Taiketo Suki

Suki radostně cupitala s Akiem do již zmíněného centra. Název byl pravda trochu podivný, ale nehodlala se tím zabývat, ba naopak připadala si skvěle, že tady může být! Maminkovská euforie byla tady! Navíc měla sebou jako posilu svého milého, která jiná těhotná se tím může chlubit?! Pchá! Suki se chtěla dmout pýchou, věděla, že Akio nakonec bude nejlepší měnič plenek ze všech.
"Asi bychom se nejdřívě měli zeptat, jak to tady chodí. Nebo máš konkrétní představu, co bys chtěl vědět.. naučit se?" šeptla k němu vlídně, aby neměl strach přiznat se k tomu, co mu vrtá hlavou.
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 15, 2013 8:43 pm

Akio

Koukne na Suki.
Eto...rád bych nějakou...lekci pro začátečníky...dítě jsem doposud viděl jen na obrázcích.
Krapet nervózně se rozhlédne kolem sebe. Bylo tu tolik...ženské energie...bál se, aby mu nenarostly prsa, když už měl dlouhé vlasy...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Thu Aug 15, 2013 9:33 pm

Uvnitř centra na vás dýchalo příjemné prostředí. Takové barevné. Sem tam prošla maminka s dítětem. Z vedlejšího pokoje dokonce byl slyšet jen samý dětský smích.
Netrvalo dlouho a všimla si vám jedna slečna. Přišla k vám a vřele vás přivítala. "Dobrý den přeji. Moc ráda vidím nové tváře. Mé jméno je Kunihiro Ritsuka. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo." mezitím co mluvila, tak si prohlédla Suki od hlavy až k patě. "Hmmm, budoucí maminka. Blahopřeji. Máte tu různé kurzy pro budoucí matky a tatínkův ukážeme, jak se starat a miminka. Můžu se zeptat, v jakém jste měsíci?" Ritsuka mluvila a mluvila. Bylo těžké jí zastavit.

Spoiler:

Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Thu Aug 15, 2013 9:59 pm

Taiketo Suki

Kapitánka 6. divize si zaujatě prohlédla ženu, která se jim představila jako Kunihiro Ritsuka. Byla velmi upovídaná, protože na ně hned z počátku vychrlila všechny informace, až se Suki začínala bát, že se nedostane ke slovu.
"Těší mě, Kunihiro-san, já jsem Taiketo Suki a to je můj snoubenec Ukitake Akio... A Děkuji, jsem v pátém měsíci." pousmála se Suki přívětivě. "Rádi bychom určitě nějaký absolvovali.. Co byste nám doporučila?" dodala a pak se její tvář roztáhla do úsměvu, když viděla kolem projít nějakou ženu s malým bobíkem v náručí.
Na druhou stranu je třeba přiznat, že se Suki trochu obávala, jestli ten kurz zvládne. Byla trochu nejistá, ale rozhodla se tyto emoce potlačovat a tvářit se jako by nic. Suki totiž chtěla být dobrou matkou... Tak moc si to přála.
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 15, 2013 10:04 pm

Akio

Eh...ano starání o miminka by bylo fajn....hlavně nějaká lekce....jak neupustit dítě pro nešikovné...
Zatvářil se docela nejistě.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Fri Aug 16, 2013 1:48 pm

Kunihiro Ritsuko

V ruce se jí objevily desky a tužka. Pečlivě si vše zapsala. Když zvedla hlavu od desek, tak se na vás vřele usmála. No ono se usmívala pořád, i když si zapisovala do desek. "Pátý měsíc je krásný. Jistě jste prvorodička, že? Nemyslím tím nic zlého....Hmmmm, tak se podívejme..." začala listovat ve svých deskách. "Tady to je. Kurz pro pár. Pro začátky velmi dobrý. Nemusíte mít strach." řekla po chvilce. Pak se obrátila směrem k Suki. "Pokud se u nás zaregistrujete, tak bychom nejdříve rádi provedli kontrolu miminka. Dokonce není problém vám říci pohlaví miminka. Vše je na vás." Dodala ještě. Byla zvědavá jestli nebyla moc ukecaná a jestli je tím neodradila.

Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Aug 16, 2013 7:37 pm

Akio

Nooo....něco..pro páry by bylo...ideální..že zlato?
Obrátil se na Suki.
I když...pohlaví dítěte...nechceme se překvapit?
Zeptal se.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Fri Aug 16, 2013 8:43 pm

Taiketo Suki

Poslouchala se zaujetím a snažila se vstřebat každou informaci. Ten výklad byl totiž sakra rychlý, takže se musela soustředit!
"Ano, jsem prvorodička," řekla s lehkým úsměvem. "kurz pro páry byl ideální a co se týče pohlaví dítěte.." pohlédla na Akia a sevřela jeho dlaň. "Já bych se raději nechala překvapit... Pokud ty to nechceš vědět teď, lásko?"
Sukiina druhá dlaň pak spočinula na bříšku a nevědomky jej hladila. "Já se tedy zaregistruju... prohlídka? Dobře.." hlesla stále lehce nejistě. Byla tak ráda, že je tu s ní Akio a není tu sama.
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Aug 16, 2013 9:03 pm

Akio

Souhlasně přikývla hlavou a stiskl pevně její ruku.
V mém životě je poslední dobou jen málo veselých překvapení...takže bych...radši nechal se překvapit...
Kývne na ženu a pomyslí si.
Tak či tak to dítě budu učit v pěstních soubojích...
V duchu se zasmál svému výchovnému plánu.
Mohu...být na těch vyšetřeních s ní?
Koukne na Suki.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Fri Aug 16, 2013 10:13 pm

Kyouhei a Yasumaru

stanuli před budovou. Kyouhei se na to koukal jako na hořící kostel, Yasumarovi se to docela líbilo. Před rokem to tu ještě nestálo. Bylo příjemné vědět, že tolik lidí má naděje do budoucna.
"Dobře, tak asi půjdeme dovnitř, ne?" navrhl Yasumaru a podíval se Kyouheie, který měl na tváři výraz posvátné hrůzy.
"No jestli myslíte..." Kyouhei právě přetrpěl asi dvacet minut Yasumarových pokusů o konverzaci... jen málo co mohlo být horší, ale tohle bylo. "Já nevím teda... co třeba počkat venku?"
"Nesmysl, Kyouhei-san! Určitě potřebujete s Ukitakem-san nutně mluvit, jdeme!" zavelel Yasumaru a začal Kyouheie táhnout dovntiř. Byl hrozně zvědavý, jak to tam vypadá.
Bylo to tam pěkné. Všude veselé barvy a maminky s dětmi. Yasumara to z nějakého důvodu fascinovalo. Dokonce se přištihl, jak přemýšlí, jestli by ho tu nenechali pracovat... Tak jako tak se začal rozhlížet kolem, jestli neuvidí kapitána 13. divize (Yasumaru nevěděl, že už není ve funkci), zatím ale nebyl nikde k nalezení. Uvažoval, jestli by o něm věděl někdo ze zaměstnanců...
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6861
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Fri Aug 16, 2013 10:32 pm

Taiketo Suki

Jemně rukou přejížděla po té Akiově, druhou měla stále na bříšku. Suki si ani někdy neuvědomovala, že to dělá, byl to mateřský instinkt, neustále pečovat o své děťátko.
Z chvilky zamyšlení ji vytrhli dvě osoby, které vešli do centra. Nejprve se divila, že je nezahlédli hned, protože oni s Akiem stáli nedaleko nich.
"Yasumaru-san, Kyouhei-san!" zavolala kapitánka a vesele na ně zamávala. Opravdu se divila, co tu zrovna tihle dva dělají, ale na druhou stranu, byla to jejich věc, že... Třeba se Yasumaru a Kyouhei chtěli stát chůvami, kdo ví..
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Aug 16, 2013 10:38 pm

Akio

Překvapeně sebou trhl, když Suki vyslovila ty dvě jména.
Kyouhei? Yasumaru? Cože?
Zaostří na dva nově příchozí a opravdu, byli to oni.
Co tady u všech všudy děla Kyouhei? Ještě aby tak někomu udělal dítě...
Přejel si rukou přes tvář, když si představil Kyouheie jako otce.
Byla pravda, že on zatím neaspiroval na titul otec roku, ale Kyouhei? Ne...nemožné...a navíc...
Kde se tu bere Yasumaru? Měl jsme za to, že je zmizelej...
Podrbe se na bradě.
Začínám mít obavy, komu Kyouhei to dítě udělal...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Fri Aug 16, 2013 11:01 pm

Kunihiro Ritsuko

"Výborně." zajásala Ritsuko. "Pak vás požádám o podpis, ale nejdříve vyšetření. Jinak ano, můžete se svojí milou dámou." odpověděla ještě Akiovi, než se u dveří objevil Kyouhei a Yasumaru. Ritsuko pozorně sledovala situaci a v klidu čekala co bude dál. Mezitím si do desek zapsala, že rodiče nechtějí znát pohlaví dítěte a další podobné, pro sestřičku důležité, informace.

Kyouhei a Yasumaru -> Netrvalo ani tři minuty a přistoupila k vám sestřička. Tahle měla černé vlasy spletené do drdolu a byla více při těle. Její tvář však byla příjemná. "Přeju dobrý den. S čím vám mohu pomoci?" zeptala se hned na začátek. Bylo překvapení vidět dva muže spolu v tomto centru. Centrum nechávalo nikoho čekat.

Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Aug 16, 2013 11:32 pm

Akio

Nakloní se ke Kunihiro a vezme papíry.
Tak...to máme...podpis tady...a tady? Ne...počkat tady...formuláře jsou má nemesis...v mém bývalém zaměstnání jsem na to měl lidi...a spalovnu...
Povzdechne si a narychlo podškrábne papíry, které pak podá Suki.
Je skvělé, že můžu být s tebou celou tu dobu...dokud tam nebude krev...a takové ty porodové věci...tak to ustojím...každopádně...počkáme na ty dva? Zajímalo by mě...co tu chtějí...
Znovu se koukl na Yasumara A Kyouheie...
Že by ti dva??
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Fri Aug 16, 2013 11:44 pm

Taiketo Suki

Vykulila svoje kaštanové oči a div nevyprskla smíchy, když Akio celkem neomaleně odebral Ritsuko papíry a začal se podepisovat rovnou. Když ji pak formuláře byly vraženy do rukou, zatvářila se lehce omluvně. Jsou tu pár minut, Suki nechtěla, ať si myslí, že jsou nevychovaní!
"Lásko, měla jsem dojem, že se říkalo potom... Ale když už to mám v rukou, že?" dodala s nadějí a hodila tam svůj ctěný podpis. "Já jsem taky ráda, že tam budeš se mnou, ani nevíš jak moc, vážím si toho."
Suki se pak otočila na Ritsuku. "Potkali jsme tu přátele, jenom zjistíme, copak tu pohledávají. Nevadí to snad..?" vysvětlila sestřičce a společně s Akiem si přeměřovala ty dva.
"Možná, že se mají rádi spolu.. Chápeš mě, viď?"
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat Aug 17, 2013 9:27 pm

Yasumaru a Kyouhei

Yasumaru se rozhlížel a ani ve snu by ho nenapadlo, že je snad někdo může považovat za dvojici, která se chystá na rodičovství. Byl tak omámený všemi těmi barvami a kawaiicnostmi, že si nevšiml Akia a Suki, které měl skoro před nosem. Potom k nim přištoupila nějaká zasmětnankyně centra a ujala se jich.
"Dobrý den! Víte, nikdy jsme tu nebyli, takže jsme se jen přišli podívat, jak to tu vypadá... Je to tu opravdu pěkné!" usmál se Yasumaru. Kdyby neměl tu pásku přes oko, dobře by sem zapadal. Byl opravdu nadšený, jelikož si právě připomněl, že má hrozně rád děti. "A navíc někoho hledáme!" doplnil ještě. Kyouhei měl přece jen oči obě, takže si za chvíli Suki a Akia všiml. Byl tady z toho prostředí trochu nesvůj a raději by co nejrychleji vypadl.
"Taichou!" zařval na Akia jako na anděla spásy. "Konečně, všude vás hledám a vy musíte bejt zrovna na takovýmhle místě..." zakoulel očima, aby naznačil, co si tady o tom myslí. "Jako já chápu, že je to strašně důležitý, ty děcka a tak, ale Mizuki-san chce s váma mluvit a poslal mě, abych vás přived," vybalil to co nejrychleji.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Sun Aug 18, 2013 8:49 pm

Ritsuko a další sestřička

Ritsuko byla vykolejená z toho, že jí Akio sebral papíry a začal je horlivě podepisovat. To nebylo v plánu. Ani pak nedokázala odpovídat, jen zmateně k Suki potřásla hlavou, že návštěva vůbec nevadí. A mezitím co si ti všichni povídali, tak se Ritsuko snažila vzpamatovat.

Sestřička Yasumarovi hrdě přikyvovala. Však jim to taky dalo mnoho práce. Sestřička už se nadechovala, jak poděkuje za poklonu a vynasnaží se co nejvíce pomoc, ale to už ten druhý začal pokřikovat, takže sestřička zase pusu zavřela a sledovala co se tu děje.

Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Aug 18, 2013 9:56 pm

Akio

Jen omluvně koukl na Ritsuko.
Jo...aha...tak to pardon...síla zvyku...normálně se podepisování něčeho vyhýbám...je to...moc velká zodpovědnost.
Vrátí se opět ke své milé a namáčkne si ji k tělu.
Je pro mě skvělé, že tu můžu být..víš..je to tak..nové a neznámé...pořádně nevím jak na to...jsem zvyklý na jiné věci...
Pohladí ji po hlavě.
Ti dva? Nevím...rozhodně bych si všimnul kdyby byl Kyouhei homogami...
Rychle však ztichl, když se zjevili ti dva před jeho nosem.
Kyouhei...! Tebe jsem neviděl...ani si nepamatuju...to bude tím chlastem...No...cože?! Mizuki?! On...je zpátky? Ale...vždyť zase zmizel...ale..to je jedno...navštívím ho, ale teď ne...mám..něco v řešení s mou milovanou...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Aug 19, 2013 8:49 pm

Kyouhei

"Ale on řikal, že vás chce hned! To jako mám zase běžet zpátky a říct mu, že nemáte čas? Tak co jsem, váženej člen 13. divize nebo telefón?!" začal se čertit Kyouhei, který si připadal vykořisťován.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Wed Aug 21, 2013 10:52 am

Taiketo Suki

Sukiiny oči sledovaly Akia i Kyouheie. Popravdě ji trochu vystrašilo to, že by měl teď budoucí tatínek někam odcházet. I když Suki nic neříkala a na jejím pohledu se nedalo nic vyčíst, určitě by děsně zuřila, kdyby se ráčil k odchodu. Naštěstí se to nedělo, takže vedle něj dál spokojeně stála a hladila ho po zádech.
"Kyouheii-san, nezlobte se... Je to pro nás důležité."
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Wed Aug 21, 2013 7:35 pm

Akio

Víš...Kyouhei...tohle je pro mě hodně důležité...
Hodil na něj přísný pohled.
Mizuki mě nepostrádal v uplynulém roce...myslím, že ho hodina nezabije...
Ač byl Mizuki jeho nejlepší přítel, fakt že beze slova odešel a teď se jako by nic vrátil, ho štval.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Aug 21, 2013 8:49 pm

Kyouhei

Ztuhla mu čelist a zacukalo oko, ale už nic nenamítal.
"Rozkaz, kapitáne." Těžko říct, jestli si uvědomoval, že tak Akia oslovuje, a nebo to byl prostě zvyk, přestože už kapitán nebyl. "Notak se dobře bavte, hehe..." prohodil ještě a zašklebil se. Potom s mrmláním vyšel ven předat zprávu Mizukimu.

Yasumaru

tam zůstal stát. Koukal se kolem sebe a kdoví, co se mu honilo hlavou. Přestože už neměl výmluvu, proč by tu měl být, nevypadal, že by se měl k odchodu.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Thu Aug 22, 2013 9:51 pm

Ritsuko a sestřička

Obě sestřičky v klidu pozorovali a poslouchali, co se kolem nich dělo a řešilo. Byly rády, že si to vyřešilo v klidu spolu. Ritsuko se mezitím vzpamatovala z šoku, jak jí Akio vytrhl její desky. Když sestřičky uznaly, že je po rozhovoru, přistoupila Ritsuko k Suki a Akiovi. "Pokud můžete, tak bychom udělali tedy to vyšetření. Prosím, pojďte zamnou." řekla s úsměvem a vydala se chodbou dozadu. Šla pomalu, aby jí Suki stačila.
Druhé sestřičce se moc líbilo, jak Yasumaru mlčky obdivoval jejich práci. Přistoupila k němu. "Můžu Vám ještě s něčím pomoc? Chtěl byste prohlídku, nebo tu třeba máme kurz, kde si můžete naučit, jak se starat o miminko." snažila se mu co nejvíce vyhovět.

Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next