NPC do divizí

Goto down

NPC do divizí

Příspěvek pro Red za Mon Jul 08, 2013 6:08 pm

Dobrý den,

rozhodl jsem se pro aktualizaci tohoto tématu kvůli vysokému počtu neaktivních NPC postav v divizích, jinými slovy, byl v tom bordel. Můžete si odtud vytáhnout svoje NPC, které je doposud aktivní.

• NPC postavy nejsou vaše druhé nebo třetí postavy, jsou to postavy, které děláte pro to, aby se hráči ve vašich divizích nenudili a vždycky měli s kým hrát. Proto si je nedělejte nějak extra detailní.

___________________

Jméno: Fluffy

Divize: Devátá

Vzhled: Bílá kočka

Povaha: Fluffy je kočka. Je to arogantní svině, která se snaží ovládnout svět, ale nikdy se k tomu nedostane, protože se válí ve svém pelechu v kanceláři kapitána deváté divize, který je shodou okolností jeho otrok.. Ehm, ehm, tedy páníček. 
Nesnáší Yoshira. Všechny ostatní miluje. Fluffy je kočka, kterou Yoshiro dostal od Konan.


Děkuji Sode za obrázek !! :3

___________________

Jméno: Fukushima Yori


Divize: Devátá

Postavení: Osmý důstojník deváté divize

Povaha: Pracovitý, spolehlivý, stydlivý a spíše tišší typ člověka. Je trochu až upjatý a vždy velice formální. Nesnáší saké a oslavy. Často ho potkáte s několika papíry v ruce nebo aspoň tužkou za uchem.

Informace: Je známo, že má manželku a dítě.

Autorem Yoriho je Mya; hraje ho Miss_Atlantis

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3624
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Satoshi za Tue Jul 09, 2013 9:27 am

Why so many repeated threads... :/

Jenom kopie... nechce se mi nic upravovat... :/


Sakura (さくら) Koizuki (紅月)
Jednotka: Jyuunii

Postavení: Hlavní spolupracovnice kapitána, guide návštěvníků.

Vzhled: 173cm, 63kg, blankytně modré oči, rudé vlasy, někdy s čelenkou, někdy vlasy volně rozpuštěné.


Povaha: Kawaii, přátelská, usměvavá, loayální, nejvíce pomáhající člen 12 divize, ale nechce být příliš na očích a proto nemá vysoké postavení v divizi.

Historie: Spolužačka Satoshiho a Suzaku na akademii. Ze začátku byli nejlepší kamarádi a také v jednom teamu, ale po smrti Suzaku a jeho přeměně na Satoshiho zanpakuto se jejich vztah na chvíli změnil, ale brzy se přátelství se Satoshim zase navrátilo. Absovovala společně s ním a také jej následovala do 12 divize a od té doby je jeho levou rukou.

Vztah se Satoshim: Více než přátelský. Ovšem o jejich vztahu a minulosti nikdy veřejně nemluví, takže o tom nikdo neví.

Zanpakuto:
Guren
Není více známo. Sakura zatím nebyla nucena použít.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Raiden za Tue Jul 09, 2013 2:44 pm


Cana Alberona

Divize
8.

Postavení
4. člen 8. divize

Vzhled
Cana nosí zvláštní uniformu a to opravdu zvláštní. Vrchní část těla zakrývá pouze černá podprsenka, ale spodek těla je již zakryt standardními "kalhoty" shinigamijské uniformy.Povaha
Cana je typický představitel 8. divize. Nasává ve větší míře, nežli ostatní členové divize, ale z nějakého důvodu je to na ní poznat pouze ve chvíli, kdy to ultimátně přežene. Jinak je ostrá jako břitva a mírně ukecaná. Taktéž je velmi tvrdohlavá. Ovšem stejně jako ostatní členové 8. divize se její charakter mění v bitvě. Společně s ostatními v divizi bojuje tvrdě za ochranu ostatních. V těchto chvílích by se i objetovala za svojí divizi.

Zvláštnost
Možná to někomu příjde divné, ale Cana s sebou vždy vláčí sud plný vína, či jiného alkoholu. Důvod proč ho s sebou tahá ví ovšem pouze pár vyvolených a Kapitán.Barva Reiatsu
Červená, jako červené víno

Zanpakuto

Jméno
Sakezuki | 酒好き | Alkoholik

Podoba
Standardní katana dlouhá 90 centimetrů s obdélníkovou záštitou a rukojetí tmavě červené barvy.

Shi-kai vyvolání
Ohmizu | 大水 | Zaplav

Schopnosti
Její schopnosti zatím odhalilo pouze pár jedinců a to především z 8. divize.

avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2465
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Mishkenzie za Thu Jul 18, 2013 2:45 pm

Jméno:
Yuriko Hotaru

Divize:
7.

Postavení:
Dalo by říct že je čtvrtým nejsilnějším členem 7.divize.

Historie:
Co se dělo před akademii ví jen jedna osoba krom Yuriko. Její současný kapitán Hikaku Kioshi. Patřila k organizaci, která byla velikým odpůrcem gotei 13. Avšak po tom co oslepla neměla kam jinam jít. Na akademii jí uvěřili historku, kterou si vymyslela. Nechtěla nikomu lhát, ale nemohla jinak.

Na akademii byla o ročník níže než její budoucí kapitán Hikaku. Přišla jako úplný ubožák a k tomu ještě byla slepá tedy alespoň se to o ní říkalo nýbrž stále nosila pásku přes oči. Jejím jediným přítelem byl Hikaku ostatní jí pohrdali.Ovšem nikdo jiný krom Hikaka netušil jaká síla se v ní skrývá. Poslední ročník byla na akademii sama a úspěšně jí dokončila.Poté prošla různými divizemi až se dostala do divize jejího starého přítele který jí rad přijal.

O NPC:
Velice klidná a vlídná osoba pokud v kasárnách není žádný nadřízený všichni se obracejí na ni. V divizi je velice oblíbená a každý jí respektuje .Zdržuje se především v kasárnách, doslova je miluje, ráda se jimi prochází a byla by schopná položit za ně i celou svou divizi život.

Vzhled:
Když jsem ještě viděla:
Den kdy k tomu došlo:
Slepota:

Schopnosti shinigamiho
Říká se že se svým uměním boje s katanou by měla patřit spíše do jedenáctky.

Zanpakuto:
Gaido (průvodce)
Vzhled lze vidět na obrázku postavy

Shikai:
Nikdo jiný kromě Hikakua a pár učitelů na akademii jej ještě neviděl.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1486
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Mishkenzie za Fri Aug 23, 2013 2:24 pm


Předem říkám že tohle není tak úplně NPC pro divizi, spíše takové oživení hry. Dětí je tu hodně, ale tohle je prostě jiné. Původně jsem si jí chtěl připsat k postavě, ale s Nawakim jsme se shodli že takhle to bude lepší. Tak tedy seznamte se s Harukou, která bude Hikakovou nedílnou součástí.

Haruka
Jméno: Neznámé, ale Hikaku a všichni jí říkají Haruka

Příjmení: Neznámé

Věk: kdo ví ale vypadá na dva roky.
O Haruce

Je velice škovná,
šikovná:
ale i nešikovná.
nešikovná:
Strašně ráda maluje
maluje:
a tančí.
tančí:
Málokdy se naštve, ale kdž už, tak to stojí za to.
stojí to za to:
Dokáže člověka vyděsit k smrti.
baf:

Historie:

Hikaku jakožto kapitán sedmé divize se odněkud vrátil do své kanceláře. Měl dobrou náladu když v tom uviděl na stole jakousi velkou krabici. Přes její vrch byla přehozená deka a na ní byl položený dopis. „Velice se omlouváme ale nemáme moc dobré finanční zázemí a dítě jako je…“ Při slově dítě Hikaku zkameněl a skoro se sesypal. Sundal deku a vážně tam bylo dítě mohlo mít dva roky ne víc. Hikaku pokračoval ve čtení. „ …jako je toto by mělo být spíše s lidmi, kteří jsou mu podobní. Nezlobte se na nás kapitáne Kioshi a přijměte jí s láskou.“ Hikaku se posadil na zadek a četl dopis opakovaně a opakovaně. Dal si pár facek a pořádně se štípl do líce. Nespal. Vždyť o dětech ví tři základní věci. Brečí, kadí a jí. O toto se nemůže starat to je vyloučené.

Zvedl se tedy a podíval se na to stvoření. Naklonil se blíž, bylo totiž vzhůru a chtěl si jej pořádně prohlédnout. Nesmrdělo, takže nekadilo, zatím. Brečet nebrečelo a hlad taky asi nemělo. „Hauka.“ To bylo to nejvíc Awww slovo co kdy Hikaku slyšel. Nad slovem Hauka se zamyslel. Rozhodl se že jí bude říkat Haruka, ano to k ní pasovalo. A když jí tak oslovil udělala něco jako „hehe“, což bylo asi dobré. Jenomže tím jí dal Hikaku jasně najevo že si jí nechá. Chytil jí za nohu a zvedl z krabice. Děcko se nehorázně smálo a vydávalo všelijaké zvuky, když jím houpal ve vzduchu. Došlo mu že takhle se dítě asi nedrží a tak jej postavil na stůl. Stálo, to škvrně opravdu umělo stát. Hikaku píchl dítě ukazováčkem do čela a ono baclo na zadek. Zasmálo se a taky natáhlo prst naproti Hikakovi. Ovšem stalo se něco co kapitán sedmé divize nečekal. Z toho prstíku vyletěl byakurai. Tak, tak mu uhnul a blesk udělal pořádnou prasklinu na stropě. Tím asi bylo myšleno to „Dítě jako je tohle.“ Líbilo se mu, to stvoření sedící na stole, metajíc blesky se mu opravdu líbilo. Když Hikaku odpoutal pohled od stropu a podíval se na stůl, bylo pryč. Do háje to už ho stihl ztratit. Běhal po místnosti a pátral, nebylo k nalezení. Ale něco mu pořádně mačkalo záda. Sáhl po tom a nahmatal Haruku. Ukázal na ní něco jako „tytyty“, ale ona se tomu jen smála. Dal jí zpátky a ona si vyšplhala tak vysoko že mu koukala přes rameno. Ne, nesmí tam to dítě nosit bylo by to nebezpečné, i když. Udělal pár prudkých pohybů,výskoků a tak podobně. Pořád tam byla držela se slabě ale přitom se nedala sundat, pokud nechtěla. Pak jí Hikaku posadil na stůl a začal. „Jsem Hikaku Kioshi a odteď se o tebe budu muset asi starat.“ Přerušilo ho to dítě „Hikau“ Hikaku se zasmál „Ne Hikau, ale Hikaku.“ Nepomohlo to. „Hikau, Hikau.“ Musel se prostě smířit s tím že pro ní bude Hikau. Hikaku pak ještě něco mlel, ale to dítěti bylo jedno, už si jej oblíbilo na tolik že ať říkal co chtěl stejně ho bude zlobit.

Hikaku začal Haruce brzy rozumět, měla velice specifický styl vyjadřování, který pochopil pouze on. Haruka brzy pobíhala po sedmé divizi a dělala pořádnou paseku, stížnosti se hemžili a hemžili, ale ať už na těch papírech bylo napsáno cokoliv, Hikaku se tomu vždy zasmál. „Snědla mi oběd. Honila mě s mou vlastní katanou po areálu. Tahala mě za vlasy. Střílela po nás všechny možné Kido.“ To vše se velice často opakovalo. Hikaku si udělal speciální nástěnku na kterou si lepil ty největší kuriozity. Nejradši měl. „Ukradla nám spodní prádlo ze sprch a ukázala ho všem členkám „ Od té doby chodí všude s Hikakem a on jí je téměř jako otec či starší bratr.

Zajímavosti


 • Jediný kdo rozumí jejím řečem je Hikaku
 • Má všechny zuby a dokonce zdravé
 • Nekadí a nebrečí, když nemusí.
  kadění, brečení: • Je hyperaktivní, Ale když Hikaku řekne „spát“, dokáže usnout hned.
  usínání na "povel":
 • Sní toho opravdu hodně, vše na co přijde.
 • Nejzajímavější je, že je naprosto samostatná.
 • Zbožňuje Hikakovi vlasy.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1486
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Sode za Wed Aug 28, 2013 5:56 pm

Jméno
Mikizo Maemi

Zařazení
Důstojnice 2. divize

Informace
♦ Jde o velice dobrou manipulátorku. Zvládá se skvěle přetvařovat a umí vykládat lži, jako by se jednalo o nezpochybnitelnou pravdu.
♦ Je známá jak ve své divizi, tak mimo ní a to ne díky její síle, neb ta není nijak závratná, ale díky její informovanosti. Ví toho mnoho nejen o své divizi, ale i o jednotlivých členech. Naopak o ní je toho známo veřejně jen velmi málo.
♦ Povídá se o tom, že měla být přeřazena do 9.divize. Nikdy se tomu však tak nestalo.
♦ V divizi je odpovědná za méně urgentní papírování. (Zásobování, rozvrh hlídek, apod.)
♦ Spolu s ní je ve dvojce její mladší bratr Mikizo Manabu.

avatar
Sode

Počet příspěvků : 1909
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 21
Bydliště : Ohnivá zeď

https://ruushiicz.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Red za Sat Mar 29, 2014 7:09 pm

Jméno: Okita  Okita  a Hijikata  Hijikata 

Divize: Devátá

Postavení: Důstojníci deváté divize

Povaha: Okita - pro Hijikatu životní nemesis, pro ostatní stydlivý malý chlapeček, který by se lekl vlastního stínu, kdyby se podíval na zem. Hijikata ale ví, že tento malý hnedovlasý shinigami umí být pěkně ostrý a když tasí svůj meč, tak i velmi nebezpečný. 
Hijikata - je takový ten typický bad boy. Rád dělá přesný opak toho, co je mu řečeno a vůbec se nebojí říkat světu, že má hezčí vlasy, než jeho kapitán (dělá to velmi rád.) Jeho oblibou je předvádět se před ženami. Kolují o něm ale jisté zvěsti ve spojitosti s homosexualitou

Informace: Kde je Okita, tam je Hijikata. Kde je Hijikata, tam je Okita. 
Naposledy upravil Red dne Wed Apr 09, 2014 12:24 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3624
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Aki Maki za Tue Apr 08, 2014 5:22 pm

Jméno: Itsumo Sodan

Divize: Desátá

Postavení:
Člen / Král knihovny

Povaha: Typický starší člověk. Nesnáší hluk, obzvlášť v knihovně. Pořád si stěžuje na mladé. Pořád si stěžuje na to, že už je starý. V knihovně se snaží být maximálně nápomocný, i když je to protiva. Nejradši sedí za svým stolem v knihovně, čte a pije kafe.

Vzhled:

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1374
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Nawaki za Wed Apr 09, 2014 8:38 am

Jméno:
Izumi Akira Izumi Akira 

Věk:
Úskostlivě tají

Postavení:
Izumi Akira je jedním z důstojníku 3. divize, slouží především jako "sekundární úřednice" což v praxi znamená, že obstarává veškeré papírování v případě, že by kapitán nemohl

Povaha:
Ačkoliv působí trochu creepy, tak je ve skutečnosti vlastně poměrně přátelská.

Další info:
Akira přišla do divize vlastně poměrně nedávno, do té doby byla shinigami v 11té divizi. Když se ale rozkřiklo, že se Izumi Razaki stal kapitánem 3. divize, tak si zažádala o přesun. Většina lidí jí pozná okamžitě díky jejímu zanpakuto, které má formu obrovského claymoru. Poté, co kapitán Izumi přešel do 1. divize, tak se rozhodla, že zůstane ve 3. divizi a pomůže udržet v divizi pořádek.

Zanpakuto:
Asmodeus - žádné info není známo

Obrázek:
Spoiler:


Naposledy upravil Nawaki dne Sat Jul 05, 2014 9:38 am, celkově upraveno 1 krát

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3423
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Raiden za Thu Apr 17, 2014 1:06 am


Kensei Takumi

Divize
8.

Postavení
Důstojník 8. divize

Vzhled
Takumi nosí klasickou uniformu Shinigami, pouze při tréninku používá ještě zbroj používanou při kendu a cvičné meče. V době "neboje" má na obličeji své brýle. Má hnědé vlasy a poměrně milý obličej.Povaha
Takumi není typický představitel 8. divize. Je klidný i ve vyostřených situacích a zachovává si chladnou hlavu, díky čemuž je v boji s mečem bezchybný. Taktéž se tak hodí k výuce ostatních, protože má s nimi trpělivost. Někteří ho měli na akademii za bezchybného, ale bylo to jen tím, že prostě dával pozor a nedělal nepořádek.

Zvláštnost
Kensei není jeho pravé příjmení, je to titul udělený Raidenem, když mu dal za úkol procvičovat Zanjutsu s členy 8. divize. Jedná se totiž o jednoho z nejlepších šermířů a učitelů v 8. divizi. Takumi pak příjmul přezdívku za příjmení.
Jeho schopnosti jsou zaměřené na Zanjutsu a částečně i Shunpo.
• Zároveň má na starost organizaci bojových akcí 8. divize, pokud je kapitán nepřítomen. •Barva Reiatsu
Ledově modrá

Zanpakuto

Jméno
Tachi | 太刀 | Dlouhý meč

Podoba
V základním stavu se jedná o obyčejnou katanu s kratší čepelí, tedy přibližně 75 centimetrů. Omotávka jílce je tmavě modrá.

Shi-kai vyvolání
Odoru | 踊る | Tanči!

Schopnosti
Co se ví o Takumiho Shikai je to, že umocňuje jeho schopnosti. Jeho meč se přitom prodlužuje na dlouhý meč - tachi. Slouží převážně k fyzickému boji, žádné jiné schopnosti nejsou známé nebo je on sám nikdy neodhalil.
Zvláštností je, že v boji kombinuje shikai i základní stupeň, aby překvapil protivníka různou délkou meče.
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2465
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Aki Maki za Fri May 02, 2014 6:52 pm

Jméno: Yoko Sodoa

Divize: Desátá

Postavení: Člen / Uvítací paní

Povaha: Yoko je poměrně rázná. Nemá ráda zbytečné
poflakování. Je hrozný workoholik a když něco dělá, tak rychle a přesně. Někteří členové o ní proto mohou tvrdit, že je to nepříjemná ženská, ale zdání klame. Yoko je opravdu velmi hodná a milá. Její úkol je ubytovávat nové členy divize. Dost často dělá i dost papírování místo Akiho.

Vzhled:

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1374
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Yuki-onna za Sat May 03, 2014 6:39 pm

Jméno: Takehiko Murajama

Přezdívka: Žvejka

Divize : členka 10. divize

Vzhled: Jistě jí poznáte na první pohled, protože stále žvýká a praská bubliny.Povaha: Veselá mladá dívka, která se nebojí být sprostá i na kapitána. Miluje dobré jídlo a hlavně žvýkačky. Také ráda laškuje s muži. Baví jí jejich nervozita.

_________________
Hana Konan  Konan  Ruyichi  a zbytek  Rodinka Ruyichi

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
avatar
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1225
Datum registrace : 17. 09. 10
Bydliště : Proměnlivé

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Firel za Sun Jun 22, 2014 12:19 am

Jméno: Shadow Agony

Přezdívka: Šílenec

Divize: Člen 5. divize

Povaha: Má rozdvojenou osobnost
1) V boji nebo při zvýšeném adrenalinu se jedná o sebevědomou dívku s dobrou všímavostí jenž neví co je to strach. Nerada prohrává ale výhru si chce zasloužit. Touží po uznání a sebezdokonalování. Občas se v boji natolik ztratí že jenom seká dokud je do čeho sekat.
2) Kdekoliv jinde je to plachá a stydlivá dívka, jenž v sobě objevuje skryté sebevědomí až po odbourání zábran nebo když je poblíž někoho podobně plachého jako je ona sama. Bojí se snad úplně všeho a nejraději tráví čas někde ve stínu nad knížkou.

Vzhled:
Dlouhé černé vlasy, místy fialový melír. Fialové oči.


Zanpakuto: Echo - Ozvěna
Příkaz: Znič pár ušních bubínků.
Vzhled: Od normální katany se liší akorát fialovou stuhou, vycházející z rukojeti.
Její délka je promněnlivá a může dosahovat až několika metrů. Stuha se vždy drží kolem uživatele a snaží se nepeřkážet.
Schopnost: Po máchnutí může agony vytvořit viditelnou trajektorii katany, jenž vydává kvílivé, pištivé a další neposlouchatelné zvuky. Trajektorie mizí po pár vteřinách, je ovšem stejně nebezpečná jako původní sek katanou.
Když tedy něco "vejde" do trajektorie ozvěny, opustí ji to ve stejném stavu, v jakém by to bylo po seknutí mečem.
Trajektorie má barvu podle rychlosti máchnutí od tmavě fialové do téměř růžové.
Kdykoliv Agony vytvoří trajektorii ze stuhy vycházející z rukojeti kus zmizí, stuha tedy ukazuje jak dlouhou trajektorii může agony namalovat.
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1524
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: NPC do divizí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru