Yuu Kazuki

Goto down

Yuu Kazuki

Příspěvek pro Kazuki za Sun Jun 09, 2013 12:17 am


Jméno: Yuu

Příjmení: Kazuki

Divize: 7

Věk: 18(83)

Barva reiatsu: Žlutá(občas v podobě blesků)

Pohlaví: Muž

Místo narození: Rukongai

Současný pobyt: Ve svém rodném městě

Vzhled
Yuu má bílé delší vlasy a rudé oči. Jeho oblečení je celé černé s tvořenou kapucí, většinou jí má na hlavě. Boty tvořené z ocele. Na obou pažích má divné tetování. Jeho obličej pokrývá černá maska od nosu až ke krku. Na pravém prsu má velkou jizvu, kterou nerad ukazuje. Ještě ji nikomu neukazoval a nikdo zatím oni neví. Jeho ruce pokrývají černé rukavice.

Povaha
Klidný, avšak výřečný. Každopádně je přátelský a rád pomůže, když je třeba. Má rád boj a lidi se smyslem pro humor. Rád vtipkuje a jen tak se něčeho nebojí. Snaží se napravit všechny veškeré chyby a každé selhání ho mrzí. Rád se učí novým věcem, poznává nové lidi. Je velmi oblíbený mezi holkami, i když se o ně moc nezajímá. Yuu je občas lajdák ve spaní, vždy když jde na něho únava zdřímne si před kohokoliv, kamkoliv a pokud jde o probuzení, je tvrdý.

Záliby, koníčky a podobně
K jeho zálibám a koníčkům patří hraní na piano, když chce hrát na piano, tak jen tehdy, když není ve své kůži. Zpěv, když bude muset nebo pro někoho zazpívá k někomu, kdo se cítí osamělý nebo příliš smutný. Čtení, když jde o knihy, tak Yuu si musí vybírat, protože veškeré knížky jako jsou horrorové, akční, to ho vůbec nebaví, proto si vybírá nějaké drama, komedie, romantické, čte jen, když má volný čas. Pak tu jsou procházky. Prochází se po městě nejraději v noci, protože má rád klid, klidný vánek, ale i za denního světla se rád projde. Trénink, když jde o tohle, rád trénuje v soukromí, ale neuškodí pár lidí. Trénuje své Zanjutsu a obranné(poutací) kidou.  Spánek, když jde o spánek, zdřímne si kdekoliv, ale pokud mu přichází spánek během nějaké výuky či misi se usadí, lehne si a usne. Jídlo, když jde o jídlo, tak jí jen Ramen a Onigiri.  Neodmítá pozvání na kávu či čaj, rád posedí s někým u stolu a popovídá si.
Narození, Rukongaii
Narodil se do obyčejné rodiny v Rukongaii, která však měla pár adoptovaných dětí. Jeho matka byla prodavačka ve stánku s kořením a otec mu byl neznámý. Tu a tam o něm zaslechl nějaké povídky, údajně to měl být Shinigami. Nechával si o svém otci vyprávět od různých lidí i přes to že mu to jeho matka zakazovala. Nechtěla, aby se z něj stalo to, čím byl jeho otec, spíše nechtěla, aby se mu stalo to stejné co jemu. Jeho otec byl poraněn při jedné misi. Se smrtelnými zraněními došel, až ke kasárnám své divize kde mrtev padl na nádvoří. Yuu se i po zjištění této pravdy shinigamim stát chtěl.

Únos, Shinigami
Když mu bylo pět let, unesla jej neznámá organizace. Byla na něj použita schopnost shikaie vůdce této organizace, a ta měla za následek vymazání vzpomínek a vložení nových. Když se tedy dalšího rána probudil v doupěti organizace, měl v hlavě nepravé vzpomínky na to jak v ní žil odmalička.
Organizace jej unesla z jediného důvodu. To oni tenkrát zřídili jeho otce, on sám však zničil polovinu členů v boji, který se udál již dávno. Tato informace však Yuu byla utajena. Chtěli mít syna toho válečníka na své straně, proto jej unesli.
Vychovávali jej, vyučovali jak základním vědomostem, tak boji.
Již v brzkém věku byl schopen ovládnout svůj shikai. Společně s členy organizace se od svých čtrnácti let účastnil různých misí.(přepadů, atentátů, hromadných vražd…)
Přišel den kdy do sídla organizace, vtrhly jednotky Gotei.13 a kompletně celou jí vyvraždili. Neměli jinou možnost.
Yuu však toho večera v sídle nebyl přítomen. Když však padl vůdce organizace, Yuu upadl do kómatu. Falešné vzpomínky mu byly vymazány z hlavy a vrátili se mu i vzpomínky na matku, také věděl že organizace, ve které působil zabila jeho otce, avšak vzpomínky na působení v organizaci mu byli vymazány.
Když se tedy probral, pamatoval si svou matku a dětství do svých pěti let, věděl že jeho otce zabila jakási organizace, znal své schopnosti, ale nepamatoval si, co dělal posledních dvanáct let. Netušil že patřil k oné organizaci, byl zmatený a tak se rozhodl vrátit domů…


Návrat domů
Vrátil se do svého rodného domu. Jeho matka tu však nebyla. Dveře domu mu otevřel hoch jeho věku. Hoch okamžitě poznal, že ten kdo mu zaklepal na dveře, byl jeho nevlastní bratr.
Yuu se od hocha dozvěděl, že jeho matka je již dávno mrtvá. Poplakal dlouhou dobu, než se s tím dokázal smířit. Hoch společně s ostatními nevlastními sourozenci mu přinesli poslední vzpomínku na jejich matku. Masku na pusu, která patřila jeho otci.
Yuu si masku vzal a ode dne kdy ji dostal ji pořád nosil a nikdy ji nesundával.
Rozhodl se splnit si svůj dětský sen a vydal se do akademie Shinigami…

Zanjutsu-8
V Zanjutsu je Yuu dost silný na to, aby někoho mohl porazit. Zanjutsu se učil na Akademii a také úplně sám na klidném místě. Yuu utrpěl dost zranění než se to naučil ovládat, ale pak nastala chvíle, když se jí naučil pořádně ovládnout. Yuu je spokojen s tím, že to umí, ale chtěl by více toho dosáhnout, takže není to úplně na to maximum. Yuu se to už pak nemusel učit, ale když chtěl, tak prostě se do toho vložil a pokračoval.

Shunpo-10
Vzhledem této schopnosti je Yuu rychlý na to, aby mohl někomu zdrhnout. Rád spolupracuje se Zanjutsu jako když jde o boj, tak Yuu promýšlí na strategii útoku. Takže Shunpo jako rychlý blesk a Zanjutsu jako silný hrom. No, ale toho moc nezajímá prostě používá ho jen, když je potřeba. Shunpo má dost na veliké úrovni. Možná by i dokonce zlepšil svoji rychlost.

Bakudo-5
Yuu zná veškeré základní obranné(poutací) kida na tož, aby se mohl ubránit útočných útokům. Yuu si vybral obranné kido, protože je pro něj důležitějším než útočné. Sice neumí veškeré ty nejlepší obranné kidou, ale hlavní je, že aspoň umí ty základní. Yuu se chce, ale v tom zlepšit a zlepšit.
Jméno: Sen (poustevník)

Duch Zanpakuto
Sen má stejnou povahu jako Yuu. Je usměvavý, veselý pohodář a rád si z Yua utahuje vtípkem. Když jde ale do tuhého je rozvážný a soustředí se na daný problém. Sen má rád klid, pohodu a zbožňuje hudbu. Dobře si spolu rozumí. Nic ho nerozhodí a vždy si všechno dobře promýšlí. Nesnáší ukvapené lidi nebo ty, kteří si jdou za svým a nehledí při tom na nic a nikoho jiného. Nerad se hádá ať je to třeba Yuu nebo kdokoli jiný, ale když je třeba, svůj názor obhájí ať to stojí, co to stojí. V boji se nenechá rozptylovat a i když je mírumilovný, svého nepřítele je schopný zabít. Vždy se snaží, aby příliš dlouho netrpěl. Co se týče velikosti těla, tak Sen je vyšší než Yuu.

Vnitřní svět
Velká budova z mnoha rozdělenými okny na části připomínající obdélník. V místnosti jsou dvě sedací lavice, kde jsou rozděleni Yuu a Sen. Místnost je jako zrcadlo, jde všechno vidět. Místnost je připomínající jako uvnitř letiště ''čekárna''. Čistá místnost obklopující se venku bílou kratší mlhou a šedivou oblohou. Zde v budově si spolu dobře vycházejí. Tady Yuu se učí zlepšovat své zanpakutou. Horní strop je také rozdělený, ale tentokrát na části kostek. V těch kostkách jsou přidělený větráky připomínající kolečka, přes co jdou slyšet hlasy, hromy a tak podobně. Zde si Yuu ovšem zdřímne po nějaký čas. Občas ignoruje Sena.Vzhled
Kolem katany se začne intenzivně blýskat + na rukou se objeví chrániče. Ale jinak co se týče vzhledu se už nijak nemění. Jeho oblečení je stálé celé černé s tvořenou kapucí, při bojích jí má na hlavě, ale nemusí jí mít pokud nechce, ale většinou jí má a ne jenom při bojích, ale také většinou, když někam chodívá buď s ženami či s chlapci a nebo s někým jiným. Boty pořád tvořené z ocele. Obličej má stále pokrytý černou maskou od nosu až ke krku. Oči má stále jemně červené, ale občas mu z rudnou hlavně v nějaké temnotě nebo když je tma. Se Shikaiem to nemá nic společného jen takové geny z rodiny.

Vyvolávací příkaz
Sora no kagayaki Sen
(blýskni se na obloze)
Uvolnění
Po uvolnění do Yua Zanpakutou začne proudit
jeho Reiryoku, které se přeměňuje
na elektřinu a ta proudí celou čepelí.
Yuu je schopný elektřinu kdykoliv uvolnit a použít ji k útoku nebo k obraně.
Vzhled Sena se nemění.

1. Drači blesků
(Doragonzu inazuma )

Yuu vyřkne název útoku a vzápětí mu ze zad vyroste pět dračích hlav s obrněnými těly. Tito draci jsou schopni útočit na jeden i více (5) cílů najednou. Po zakousnutí do nepřítele do něj vpustí i pořádnou dávku elektrického proudu. Velikost draků závisí na množství vloženého reiatsu, avšak délka do které jsou schopni se natáhnou je omezena na třicet metrů.
Útok lze využít různými způsoby.


2. Bleskový únik
(Raikou Touhi)

Jakmile dojde k boji na blízko, stačí jen držet jílec Yuového Zanpakuto a vstřebat jeho Reiryoku. Kolem ní se pak vytvoří obal z elektřiny, který nepříteli nedovolí poranit ji a pokud se jí dotkne, dostane pořádnou ránu.


Naposledy upravil Kazuki dne Mon Jul 08, 2013 12:15 pm, celkově upraveno 3 krát

Kazuki

Počet příspěvků : 23
Datum registrace : 09. 06. 13
Věk : 22
Bydliště : Tam, kde ty ne!

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuu Kazuki

Příspěvek pro Red za Sun Jun 09, 2013 2:24 am

Ze stejné IP psal Mishkenzie a Seki. Just sayin'.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuu Kazuki

Příspěvek pro Firel za Sun Jun 09, 2013 9:34 am

Postava je zdá se v pohodě.
Takže bych ti ji schválil s tím, že pokud se provalí multiaccounting aniž by jste ho předemvysvětlili tak vám klidně může hrozit ban...

Schváleno.
avatar
Firel
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 1539
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuu Kazuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru