Kavárna U Vysmátého Arrancara

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Kavárna U Vysmátého Arrancara

Příspěvek pro Red za Mon May 27, 2013 10:23 pm

Vítá Vás podnik s dlouholetou tradicí a kvalitními službami, které obstály u zákazníků během mnoha století vždy na jedničku!

Kapitáni Tomisura, Stein a Ruyichi dorazili před kavárnu ->

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3697
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Re: Kavárna U Vysmátého Arrancara

Příspěvek pro Raiden za Mon May 27, 2013 10:33 pm

Tomisura Raiden

Před kavárnou se náhle objevili tři kapitáni. Jeden v županu, druhý s cool vlasy a třetí poponášen těma dvěma. "Let 001 dosedl, můžeme propustit zajatce... teda pasažéra," pronesl komicky Raiden a pustil Steina zase na pevnou zemi. "Inu pánové, zasedneme vevnitř nebo venku?" optal se jich a poupravil si sakkat na hlavě, který mu při Shunpování málem odlétl.
Když si Stein urovnal žaludek, zalovil kapitán osmičky v rukávu županu a prozměnu vykouzlil fajfku. Takovou dlouhou dřevěnou, s vyrytým bleskem. "Dárek od otce," zahuhlal když si jí dal mezi zuby a jiskřičkou z prstu zapáli. Nelinul se z ní však smrad jako z cigaret, ale naopak příjemná, karamelová vůně. Dlouze popotáhl a pak vypustil spirálový kouř stříbrné barvy. "Nesmrdí, neškodí zdraví a je to fajn lék na nudu, asi to začnu prodávat," prohodil jen tak do vzduchu a už si maloval v mysli ten vývěsní štít: Osmá divize, království fajfek pana Raidena. Ale nakonec tuhle myšlenku zapudil, v Seireitei by pak bylo moc zahulíno a kdo měl furt čichat karamel nebo mátu.
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2483
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Mon May 27, 2013 10:43 pm

Yoshiro

"Sedneme si venku, je hezky!" poručil Yoshiro a jako první se posadil ke kulatému prosklenému stolku se čtyřmi dřevěnými židličkami, které stály kolem něj. Zhluboka se nadechl a protáhl se. Už nějakou dobu tohle místo nenavštívil. Bylo to příjemné. Nikdo Seireitei nehrozil válkou, aktivita hollow byla nejspíš běžná. Jediná hrozba, která tuhle idylku mohla narušit, byla přímo ve městě - Satoshi. Pokud se tam hrabal v nějakých atomových bombách, jak u něj bylo zvykem, nemuselo to dobře dopadnout. Raiden si zapálil fajfku a něco o ní mumlal. Yoshiro nikdy nebyl na kuřivo, ať bylo sebevíc zdraví neškodné. Mile se na kapitána osmé divize usmál a přikývl mu, aby to vypadalo, že dává pozor, a pak se otočil na Daisukeho.
"Kapitáne Steine, mohl bych se vás na něco zeptat?" oslovil Yoshiro zvědave kapitána čtvrté divize. "Pokud to ode mě teda není troufalé, vy máte nějaké zdravotní potíže? Nechci vás samozřejmě urazit, jsem jen zvědavý." zeptal se.

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Mon May 27, 2013 11:05 pm

Dr.Daisuke Stein

....že to nemyslíte vážně! Dořekl, když se zjevili před kavárnou. Chvíli mu trvalo, než si uvědomil, že už je. Fu...musím uznat že je to velmi praktická věcička, tyhle vaše teleporty Tomisura-taichou. Přidá se k těm dvěma a posadí se. Hůl opře o stůl a sáhne do haori. Pak si uvědomil, že jsou na kávě a že by nebylo zrovna taktní vypalovat kolegům oči a čichové buňky. Nechal tedy svůj balíček cigaret schovaný a objednal si čaj. Kvalitní zelený s příchutí jasmínového květu a když už tu byli, tak jeden medový zákusek.
Prozradila mě snad hůl? Usměje se. Nebojte, nijak mě neurážíte, je hezké, když na to jdou lidi zpříma a nemotají se okolo s očima upřenýma na vás. Pak už chybí jen slova útěchy a soucitu...takže...ano...mám chromou nohu...jedna...mise...už je to pěkně dávno.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Mon May 27, 2013 11:17 pm

Tomisura Raiden

"Ale kdeže, to já sotva držel krok tady s Yoshirem, v normálním stádiu nejsem tak rychlý," povzdechl si. Ano, Yoshiro byl stále rychlejší, minimálně bez pomoci jakýchokoliv bankaiů a podobně. Ale i tak se Raiden řadil mezi nejrychlejší v Seireitei. Byl přeci kapitán, bývalý člen druhé divize a další věci na které raději nevzpomínat. No, když došli ke stolu, opřel Raiden svojí zanpakuto o nejbližší sloupek, aby jí nemusel stále tahat v ruce a posadil se po ostatních.
Pohledem pak přelétl na Steinovu chromou nohu a zeptal se: "Nepomohlo by nějaké léčivé kido?" Přeci jen, Shinigami léčili i horší věci než byla chromá noha. Sám si pak obědnal... ne šálek kávy, ale rovnou celou konvici. Černá kává s oříškovou zmrzlinou, šlehačkou a zdobením z lentilek. A samozřejmě celá cukřenka k tomu. Říkáte si, že je to šílenost? Ano, je, ale jemu to nevadilo. A krom toho, k tomu si objednal ještě zmrzlinový pohár, výplata přeci byla nedávno, tak se mohl rozšoupnout.
"Co myslíte, zvládnou nováčci své povinnosti?" nahodil najednou trochu vážnější tón. Sám občas litoval, že již není tak lehkovážný, ale zase nadruhou stranu, když bral vše vážněji, měla se jeho divize líp a žila v klidu. "Samožřejmě nepochybuji o tvých schopnostech, Daisuke, ale dělají mi starosti ti ostatní," povzdechl si a přitom střídal zmrzlinu s dýmkou.
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Mon May 27, 2013 11:30 pm

Dr.Daisuke Stein

Kdyby to bylo tak jednoduché, Tomisura-taichou. Povzdechl si. Pak si rukou promasíroval nohu. Pokoušelo se o to mnoho vynikajících doktorů, i kapitánka Sora... Když vyslovil její jméno, vypadalo to, jako by se na chvíli myšlenkami vytratil. Ach ano...kapitánka Sora...ať odpočívá v pokoji...no...problém je, že ta noha není nemocná..tedy už teď není nemocná...co není nemocné nejde léčit. Přeruší svůj naprosto nepochopitelně zamotaný monolog, aby si převzal čaj a zlehka usrkl...byl vynikající. Řekněme, jednoduše mi kus nohy chybí...kus svalstva, cév a kůže...chirurgický zákrok...v lese...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Mon May 27, 2013 11:44 pm

Yoshiro

Když přišla obsluha, Yoshiro počkal, až si objednali jeho dva kolegové. Na rozdíl od Raidena si dal opravdu jenom tu kávu.
Maličko se začervenal, když Raiden řekl, že s ním sotva držel krok. Jen na to mávl rukou. Potom si vyslechl Daisukeho a přikyvoval mu. Napadla ho stejná otázka, co Raidena, ale neodvážil se zeptat. Navíc to už jeho kolega stejně udělal za něj, že jo. Ale Yoshira spíš zastavil ten fakt, že Daisuke je lékař s hodností kapitána. A pokud existuje někdo, kdo by jeho zranění mohl vyléčit, tak to byl on sám.
Potom to ale Daisuke uvedl na pravou míru a Yoshiro byl ještě zvědavější, než obvykle. Počkal ale, až ti dva domluví. Raiden samozřejmě přepnul na jíné téma.
"Nováčci? Já popravdě ani nevím, koho tím Izanagi myslel," řekl Yoshiro upřímně. "Samozřejmě udělám všechno, co bude v mých silách." Nějakým způsobem se radši snažil nevypadat jako debil, který nedával pozor, když vrchní kapitán sděloval velmi důležité poselství.
Rozhodl se ještě na chvílí vrátit diskuzi směrem ke kapitánovi čtverky. "No, jedno vám můžu poradit, kapitáne. Nechoďte s tím za kapitánem dvanácté divize," pokusil se trochu zažertovat, aby diskuzi vyvedl z té ponurosti. Chvíli mlčel a díval se u toho do země, "tenkrát jsem taky někoho ztratil."

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Mon May 27, 2013 11:55 pm

Dr.Daisuke Stein

Tomisura-taichou, i já jsem nový v celé téhle kapitánské...věci... Opět usrkne čaje. Nejspíš jsem dobrý doktor, ale vést celou nemocnici? Je tu spousta faktur, postupů...asi bych is měl najmout někoho ze 3.divize...slyšel jsem, že jsou to výborní byrokrati. Povzdechne si. Nevím co budu dělat...období teprv začíná a já už jsem o 1/4 přetáhl svůj roční rozpočet pro divizi... Levou rukou se chytne za hlavu a pravou nabere kousek medovníku. Pokud myslíte jít za kapitánem 12.divize za účelem tělesných..."úprav" tak to se nebojte. Je to výborný vědec, trochu podivínský, ale já jsme na toto zvyklý...jak možná víte, můj bratr...Franken Stein...no myslím, že to k pochopení stačí...Nicméně...tohle měl být odpočinek nad trochou dobrého pití a jídla...nebudeme tu přece rozebírat mou nohu a kapitána 12.divize...vsadil bych se, že ten teď určitě něco...nebo možná někoho rozebírá...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Tue May 28, 2013 12:15 am

Tomisura Raiden

Raiden se krátce zamyslel. Netušil, že byl na tom doktor až tak špatně. Yoshiro přitom zmínil Satoshiho. "Satoshi si stále pohrává s nějakým tím klonováním, nemohl by pouze dodělat odstraněné části vaší nohy?" nadhodil ještě jako poslední jiskru naděje a pak od tohoto téma opustil. Všiml si Yoshira, když Stein připomněl Soru a jemu tedy hned došlo, koho myslel. Tehdy to byl on se Sei, kdo Yoshira vytáhl po bitce s Razakim. Měl informace přímo z první ruky. "Neříkám zapomeňme, ale raději se soustřeďme na věci budoucí, na ty, jenž nám naši padli pomohli utvořit," pronesl tiše a usrkl kávy. Na tyto témata se mu nechtělo příliš debatovat, vnášelo to do společnosti až příliš velké chmury, raději se chopil Steinova tématu ohledně byrokratizace. Raiden se trochu zasmál a pronesl: "Faktury? Ach ano, ty znám, skvělý předmět na zátop v krbu. Co se rozpočtu týče, nikdy jsem to příliš neřešil, od té doby, co máme prohibici se náklady na údržbu divize snížili o tisíc procent, takže teď spoříme na horší časy. Zažádej spíš u trojky, aby ti něco přihrála na účet, vždy vědí kde něco sehnat. Nedávno třeba prodali v aukci housku se šunkou za celých půl mega," poradil Steinovi nakonec tichým hlasem, aby to slyšeli pouze oni.
"Mimochodem, jak tě vůbec Izanagi dotáhl zpět do Seireitei, Yoshiro? Myslel jsem, že jsi se toulal někde ve střední Evropě," zeptal se bělovlasého, aby hovor nestál.
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue May 28, 2013 7:44 pm

Dr.Daisuke Stein

Pohlédne docela udiveně. Nechat se dodělat...kapitánem 12.divize...Ano to mě jednou napadlo... Napíchne obzvlášť velký kousek zákusku na malou vidličku a zvedne si jej k očím. Pak jsem ale potkal oba výsledky jeho...pomoci. Otřásl se a snědl kus medovníku, skoro jako by sladkým zapuzoval co viděl.
U kapitána Hostensua se vyděsím, jen vedle mě zadýchá, to na něj ani nemusím koukat...a pak je tu bývalý kapitán 13.divize...slyšel jsem, že měl občas problémy s tím, aby neroztrhal svou podkapitánku a polovinu divize v záchvatu...vzteku? Jo tak to říkali...
Takže...radši chromý a pomalý, než aby mi z nohy trčely chapadla... Usměje se a vrátí se k čaji...radši nekomentoval jeho zacházení s účty.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Tue May 28, 2013 8:31 pm

Taiketo Suki

S Akiem jsme k Vysmátému Arrancarovi dorazili za poměrně krátkou dobu. Po příchodu jsem slušně mávla na kapitány, kteří tu vysedávali, a vybrala jsem pro nás stůl v zadní části lokálu. Potřebovala jsem to Akiovi konečně říct, byla jsem nervózní.
Najednou jako by v místnosti bylo 30 stupňů, tváře mi zrudly a já jsem se začala spěšně ovívat lístkem s nabídkou nápojů. Chtěla jsem uklidit, aby má následující řeč byla plně pochopitelná, ale na to jsem byla moc rozrušená. Bylo na mě znát, že se něco děje.
"Akio, potřebuju si s tebou promluvit.."
Když se tu vyvrátím, tak je tu alespoň dost lidí, co mě budou zachraňovat.. Navíc kapitán 4. divize, co víc si přát, až se budu válet po zemi..
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue May 28, 2013 8:46 pm

Akio

Pomalu došel se Suki do Arrancara. Byl krásný den a na verandě vysedávalo mnoho lidí. Raiden, který s každým rokem přebíral více stařeckých zvyků, Yoshiro, kterého musel tradičně vrchní kapitána dotáhnout z dovolené v reálném světě a který doplnil nyní tak prořídlé řady. Pak tu byl ještě ten mladý kapitán 4.divize, který se vyhoupl na svůj post z docela nízkého postu, což bylo celkem překvapivé. Pouze jim slušně pokynul na pozdrav a pak vešel se Suki. Objednal si citronovou limonádu a jahodový zákusek...když si pak všiml, jak se Suki tváří, jak mluví, zarazil se.
O něčem promluvit? Ksakru...!
Eh...já ti to vysvětlím...mezi to bílé povlečení se ta červená ponožka dostala úplně náhodou...někde se skrývala...potvora...
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Tue May 28, 2013 9:06 pm

Taiketo Suki

Ještě předtím než jsem se rozhodla zhroutit, objednala jsem si to samé co Akio. Pak se výrazy mé tváře měnily z minuty na minutu: od vystrašeného až po smrtelně vážný. Bylo mi nevolno, hlava jako v ohni. Dotkla jsem se spánků a snažila si je jemně masírovat.
Nádech.. Výdech..
"Lásko, nejde o tvé ponožky.. Výjimečně.. Jde o nás dva, víš." chytla jsem ho něžně za dlaň a přejížděla po ní prstem. "Já ti chci už dlouho něco říct, ale stále nenacházím slova a takhle to dál nejde. Za chvíli to všichni stejně poznají a já potřebuju, aby ty si to vědět jako první, víš.. Jsem.. prostě... No, budeš tatínek.. Budeme mít... Miminko.." vydechla jsem, mé kaštanové oči pak bedlivě sledovaly jeho reakci, během toho jsem měla pocit, že mi srdce vynechalo pár úderu. Nedokázala jsem odhadnout Akiovu reakci a bála jsem se jí.
Co když ho nebude chtít?!
Oči pátraly po možnosti útěku, kdyby náhodou..
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue May 28, 2013 9:50 pm

Akio

Chvíli vypadal zamyšleně, pak pomalu promluvil.
Takže jsi nepřibrala z těch dortíků co neustále jíme?
Pak mu to ale začne pomalu docházet, protože se jeho obličej začne měnit v překvapení.
Mi-miminko? Jako takové to malé? Řekne trochu nechápavě, ale pak mu v hlavě i poslední myšlenky začnou zapadat na správné místo.
Budu táta?! Budu Táta! My budeme mít dítě...
Jeho tvář začala rychle nabírat velmi veselý výraz.
Tak já budu táta! Táta! Pomohl jsme na svět přivést dalšího Ukitakeho...och..bože...já..to...je úžasné...
Vypadal nadmíru radostně a dával to najevo, že celá kavárna o tom dost dobře slyšela.
Já...já..nevím co dělat..já..omdlím..ne...neomdlím..nebo jo? Ne počkat asi ne...ale...to je tak skvělé... Rozsvítili se mu oči.
Budu mu zakazovat chodit večer ven, aby zažilo ty úžasné akce při plížení se z domu, budu u jeho první opice...to bude tak skvělé..budu mít rodinu!
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Tue May 28, 2013 10:00 pm

Taiketo Suki

Nejprve jsem vykulila oči, ale pak jsem se musela začít smál. Jisté body mě sice v Akiově řeči trochu pohoršily. Co že to říkal o těch prvních opicích?... Miminko jako takové to malé..
Ale v podstatě se mi viditelně ulevilo, kámen mi spadl ze srdce. Jen teď to společně s námi asi věděla celá kavárna. Když jsem zahlédla pár zaujatých pohledů naším směrem, měla jsem tendence se začít krýt za jídelní lístek. Nevím, co mě vedle k tomu názoru, že když si lístkem zakruju obličej, nepůjdu vidět celá.. Pštrosí syndrom.
"Ano, budeme mít rodinu.. Spolu.. Jen neomdlívej, nebo omdlím já.." zastrčila jsem si pramen hnědých vlasů za ucho a lehce jsem se červenala, když v tom mi něco došlo. "Ty sis myslel, že tloustnu a nic si mi neřekl?!" zvedla jsem lehce hlas, až mi uraženě přeskočil...
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed May 29, 2013 2:29 pm

Yoshiro

"Myslím, že u Ryuuky to jinak nešlo. Byl v akutním stavu, a kdyby mu Satoshi tenkrát neudělal onen zákrok, Ryuuka by nejspíš nepřežil." Yoshiro se napil kávy a zamyslel se nad Raidenovou otázkou. Mezitím přišla kapitánka šesté divize a bývalý kapitán třinácté divize. Yoshiro je pozdravil přikývnutím hlavy, ale víc pozornosti jim nevěnoval. Nechtěl je rušit.
"No," začal, "není to něco, o čem rád mluvím, protože na to nejsem zrovna dvakrát hrdej, takže bych to asi nechal na jindy." Lepší odpovědi se Raidenovi nedostalo.
Yoshiro si nevědomky přejel pravou rukou po jizvě na obličeji a když si uvědomil, co vlastně dělá, rychle chytil šálek s kávou a ještě jednou se napil.
"Nicméně, říkal, že mě potřebuje, tak jsem tu," řekl nakonec a usmál se na oba dva kapitány, se kterými sdílel stůl.

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu May 30, 2013 4:48 pm

Akio

To je skvělé...já...musím to všem oznámit....budou vedle...hlavně Raiden...ten bude paf! Vypadal rozhodně velmi nadšeně, takže Sukiiny obavy předtím byl zbytečné...Akio byl doslova u vytržení z toho, že se má stát taťuldou.
Eto...to jsem řekl? Polkne.
víš no..zvětšovalo se ti trošku bříško a já..si toho všiml no..a nechtěl jsem, aby sis začala připadat nějak ošklivá nebo jak to vy ženy máte, tak jsme radši byl zticha....ale to je teď jedno..teď musíš jíst za dva..pořádně...chceš objednat nějaký kus masa? Něco velkého..prase...s okurkama a....šlehačkou?

Dr.Daisuke Stein

To máte pravdu, Ryuichi-taichou, zachránil mu život a to je důležité...naštěstí v mém případě nejde o otázku života a smrti, své povinnosti doktora vykonávat mohu, takže není důvod, proč bych to měl zkoušet. Usměje se a mávne na procházejícího exkapitána a kapitánku 6.divize. Vídal ji teď častěji, jako nastávající maminka k němu chodila na pravidelné prohlídky, nechápal akorát, jakto, že si toho kapitán 13.divize nevšimnul.
A to je dobře... Odpoví Yoshirovi.
Už dlouhou dobu je klid, což je sice hezké, ale tady nikdy klid nebývá a teď je Seireitei nejvíce oslabeno, takže každý schopný kapitán je potřeba. Sáhne do shihakusha a vytáhne cigarety. Pánové, vadilo by vám? Ukáže na balíček.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu May 30, 2013 4:57 pm

Yoshiro

"Jen si dejte, jen si dejte," přikývl Yoshiro a dopil kávu. "Já si zatím skočím objednat něco dobrého, nějak jsem tady z Raidena dostal chuť," zasmál se a ukázal na Raidenův lentilkový pohár. Potom se zvedl a zaběhl si dovnitř. Nějakou dobu tam byl a povídal si s obsluhou, zdálo se, že se s nimi Yoshiro zná.
Když se vrátil, nesl si stejný pohár, který měl Raiden a hned se do něj pustil. "Už si ani nepamatuju, kdy jsem měl naposledy něco sladkýho!" Lžičkou se zabořil do zmrzliny a hned si nabraný kousek strčil na jazyk.

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Thu May 30, 2013 7:30 pm

Taiketo Suki

"Aha, no.. Teď už to je jedno." mávla jsem nad tím rukou, přece jenom byl to chlap. Při zmínce okurek a prasete jsem se začala upřímně smát na celé kolo. "Ne, prase ne, ten zákusek mi prozatím bude stačit. Mám teď chuť na sladké, tajně už několik týdnů chodím do cukrářství, už mě tam znají." dodám a chytnu ho za jeho velkou dlaň.
"Jsem ráda, že tě to těší... Měla jsem obavu, jestli ještě v tolika letech tě budou plínky a probdělé noci.. Jestli toho už není moc.."
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Sat Jun 01, 2013 11:02 pm

(Porada začíná, tak se tam přesunem)

Yoshiro

Kapitáni seděli, vykecávali, pojídali, popíjeli a přestali vnímat čas. Ten utekl opravdu rychle (já vím, že nejsem GM, ale snad se mi to posunutí času promine :3). Yoshiro se na chvíli zamyslel, měl pocit, že na něco zapomněl. Chvíli se díval do země, potom na stůl, pak na oba kapitány. No a pak mu to konečně došlo! "Nemáme být na poradě?" zeptal se svých kolegů a zašťoural se v uchu. Yoshirovi začalo docházet, že pokud přijdou pozdě, tak je Izanagi zabije. I když to by z toho ještě vyvázli docela dobře. Kapitán první divize byl kreativní chlapík, když na to přišlo a určitě by jim vymyslel daleko horší trest... Třeba nějakou práci nebo tak něco.

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Sun Jun 02, 2013 12:12 am

Tomisura Raiden

Debata plynula a plynula, kafe docházelo, zmrzlina tála, ale hlavně... nebyla nuda. Což bylo sice dobře, jen ten čas frčel trochu raketovou rychlostí, takže kdyby to Yoshiro nepřipomněl, nejspíš by Raiden samotný poradu úplně vypustil. "Ach, pravda... inu, kafe můžeme zopakovat, obávám se, nepřítomnost na poradě by nás přivedla v nemilost hlavního blbouna," povzdechl si trochu, když si vzpomněl, že tohle je první oficiální porada bez Sei. "Takže navrhuji zaplatit, chytit zde přítomného pana doktora lomítko kapitána lomítko pajdu, nic ve zlém doktore, a Shunpovat do první divize," pronesl rozhodně a vstal. Pak si však všimnul, že on byl celou dobu v županu. "Ajajaj... máme tu problém. Izanagi mě za tohle oblečení nejspíše zabije, dejte mi chvilku..." dodal pak ještě, po Yoshirovi hodil váček se svýma prachama, aby zaplatil a sám povytáhl svojí zanpakuto v doprovodu několikati slov. Pak se doslova rozložil na elektrický proud, tam kde stál se objevil jakýsi znak a byl fuč.
...
Během pár minut se ozvalo známé zasvištění Shunpa a před Steinem a Yoshirem se objevil opět Raiden, tentokrát trochu zadýchán a hlavně v novém oblečením (popis v charu), které předtím nenosil. "Uff... takhle rychle oblečený jsem nebyl ani když mě kdysi dávno nachytal Kyoraku-taicho u jedné slečny," promluvil zadýchaně, pak popadl doktůrka, kývl na Yoshiro, zasunul předlouhou zanpakuto za obi a Shunpoval zase o dům dál.

>>> První divize
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Jun 02, 2013 7:41 pm

Dr.Daisuke Stein

Koukl se na své kapesní hodinky. Och bože...ten čas, ale letí! První porada a já, přijdu pozdě! Zaplatí svůj podíl, vezme hůl a postaví se. Dřív než stihl něco říct, tak si Tomisura-taichou odbleskl někam pryč. Musím uznat, že Tomisura-taichou je velmi přímočarý člověk...a i když být vláčen za sebou jako kus hadru není zrovna příjemné, docela ocením, že mě odnese na poradu. Já bych tam pajdal bezmála hodinu! Povzdechne si a odfoukne cigaretový kouř. Než však stačí dokouřit, objeví se Tomisura-taichou a shunpem jej odnese pryč. Aniž by Stein cokoli řekl. Jediné co po něm zůstalo, byl kouřící nedopalek na zemi.

Taiketo Suki + Ukitake Akio

Zatímco Suki spokojeně mlsala svůj zákuseček, Akio seděl s velmi šťastným výrazem vedle ní, nahlas uvažujíc. Komu to řeknu jako prvnímu? Raidenovi? Jo...ten bude veselý...a co Kyouhei? A divize...budou určitě rádi, že v Seireitei bude zas o jednoho Ukitakeho více! Byl velmi roztržitý a neustále odskakoval a ptal se Suki, jak se cítí, té to však na nervy nelezlo. Byla ráda, že Akio zareagoval tak jak zareagoval. Během mlsání si však uvědomila, že porada už měla co nevidět začít a ona, zaslepena tím štěstím si to vůbec neuvědomovala. Když pak přišla na Akia s tím, že už musí jít na poradu, oponoval. Jít? Lásko, teď se musíš šetřit! Nesmíš běhat, a dělat namáhavou práci..v podstatě bys neměla ani chodit nebo stát! A než stihla Suki něco namítnout, už ji držel v náručí. Já tě na poradu odnesu...musíš odpočívat...navíc musím pozvat Raidena na oslavu! Tohle si bude pamatovat celé Seireitei! S těmito slovy oba zmizeli. Vše zůstalo téměř nehnuté, jen ubrus se lehce pohnul a pár mincí se zakutálelo po stole. Akio a Suki byli pryč.
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Sat Jul 13, 2013 4:26 pm

Akashiya (Aka) Masamune

S kapitánem jsme dorazili do kavárny. V tuhle hodinu tu moc lidí nebylo, takže jsme si mohli vybírat z mnoha volných míst. Jelikož jsem zvala kapitána já, tak jsem vybrala místo venku ve stínu. Byl totiž příjemný den, tak nebyl důvod být zavřený někde uvnitř. Obsluha u nás byla cobydup. Objednala jsem tedy dva zelené Japonské čaje. Po tom co obsluha odešla, tak jsem začala povídat: "Víte, že jsem Vás ještě snad nikdy neviděla takhle si v klidu posedět, kapitáne." zapřemýšlela jsem nahlas. "Jsem ráda, že jste přijal mé pozvání na čaj." dodala jsem ještě. I když jsme byli ve stínu a občas foukl vítr, tak mně bylo příšerné teplo a hořely mi tváře. Určitě jsem je musela mít červené jako svoje vlasy.

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nawaki za Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

Izumi Razaki

V kavárně opravdu bylo celkem příjemně. Nebylo tu zase tak moc lidí, možná vzhledem k oné "hře" měla většina shinigami neustále službu. "No, pravda... nemám ve zvyku relaxovat, většinou po mě několik divizí požaduje nějaké papíry... nebo mnohem častěji já po nich... nemluvě o tom, že řídit divizi a bejt hlava klanu taky není zrovna časově nenáročné, takže většinou spíš pracuju no..." řekl jsem a teprve teď si uvědomil, že bych měl asi relaxovat častěji.

Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3457
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yuki-onna za Sun Jul 14, 2013 11:48 am

Akashiya (Aka) Masamune

"Máte toho opravdu hodně." přikývla jsem, když jsem tak kapitána poslouchala. Má toho tolik a přesto to vše zvládá s bravurností. Pomyslela jsem si. V tu chvíli přišla obsluha a přinesla dva hrnečky a konvici plnou voňavého čaje. Vrchní nám obou dvou nalil trochu čaje do hrnu a zase odešel. Pozvedla jsem svůj hrnek s čajem a pronesla: "Tak ať chutná." a napila jsem se.

Jestli se rozzlobím, budu zlá. 
Yuki-onna
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1229
Datum registrace : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next