Sabaku no Yumi (2)

Goto down

Sabaku no Yumi (2)

Příspěvek pro dead wind za Fri Jul 13, 2012 2:29 pm

Sabaku no Yumi


Frakce - Hollow
Místo - Hueco Mundo
Výška: 175 cm
Věk: 2 roky
Váha: 10 kg
Vzhled: Foto

O Sabaku no Yumi


Třetí skupina výzkumného oddílu v Hueco Mundo dovršila cíle svého výzkumu. Byl objeven velmi důležitý prvek, který pravděpodobně je součástí písku, který se nachází v Hueco Mundo. To dalo podnět k první zkoušce, která měla za pomocí tohoto prvku vytvořit stálou bránu mezi Hueco Mundo a Soul Society. Za použití stejného zdroje, kterým dokázali reprodukovat upravené samuraje, se pokusily o experiment, který by umožnil armádě Reimei kdykoliv napadnout Soul Society bez nutnosti navazovat spojení. Za nevídané síly byl experiment neúspěšný a brána nebyla vytvořena. Spousta vědců zaznamenala na místě zvýšenou intenzitu působení objeveného prvku, což považovali za vedlejší účinek experimentu. K velkému překvapení našli známky nepatrného reiatsu, po delším zkoumáním našli tělo hollowa, které se nejspíš dostalo do areálu experimentu. Rozjelo se další velké zkoumání, které začalo zjišťovat mutace na těle hollowa. Zároveň přicházeli první zprávy o zmizení vědecký skupin poblíž areálu experimentu - začalo se mluvit o vzniku trhliny.
Mezitím, co se věděckými týmy šířil strach z dalších vedlejších účinků, tělo hollowa se stalo humanoidním a bylo přemístěno do vyživovacích baněk. Po pět měsíců v baňce měli vědci podezření, že hollow vstřebal určitou část abnormálních částic a že jeho tělo nejspíš zmutovalo do formy arrancara. Bohužel však jejich další zkoumání bylo odvoláno, jelikož se veškerá vědecká činnost z Hueco Mundo stěhovala do bezpečí reálného světa. Příkaz pro přesun zkoumaného objektu nepřišel a tak se rozhodli, že bude nejlepší arrancara usmrtit. Když likvidační skupina dorazila na místo, našla pouze místnost plnou prachu a písku. Na základě rozbité baňky odhadli, že arrancar utekl z výživného zařízení a rozhodli se ho hledat po celém výzkumné zařízení. Mnoho mužů a samuraiů překvapila míra písku a prachu ve výzkumné zařízení. Nikdo netušil, odkud se tyto prvky vzaly a proč bezstarostně poletují zařízením. Byly to poslední chvíle jejich žití....

Yumi získala jisté schopnosti a humanoidní formu, avšak přímo trhlinou neprošla, takže její reiatsu a schopnosti jsou pouze na elementární úrovni. Po té, co se dostala z výzkumného centra, bloudila Hueco Mundo ve formě písku, až se dostala na místo, kde potkala velmi zvláštního hollow s papouškem....

Vlasnosti: Yumi nezískala žádnou obrovskou sílu, avšak získala tělo s nekonečnou krásou, kterou se nemůžou pochlubit ani ty nejkrásnější ženy v reálném světě. Je velmi milá a nijak netouží zabíjet pokud to však není nijak nutné(ve výzkumném centru to bylo nutné). Žene jí však velmi silný pocit toho, že musí někomu sloužit, což potvrzuje její hledání po Hueco Mundo.

Schopnosti: Její hlavní schopností je měnit své tělo v písek nebo v prach a naopak. Sama se dokáže zdematerialozovat na písek a následně ve formě písku nebo prachu cestovat. Písek, v který se může změnit není nijak odlišný od běžného písku, nelze nijak vystopovat jako reiatsu. Dokáže si nahradit useknutou ruku za pomoci čerpání písku, který se nachází v její blízkosti a nemusí tak používat obvyklou regeneraci, která je náročná.

Senzibilské schopnosti - Vzhledem k tomu, že její tělo je složeno téměř celé z písku, dokáže za pomoci písečné bouře nebo písčité zeminy vycítit a rozpoznat reiatsu v radiusu třiceti kilometrů. Tato schopnost je passivní, vnímá reiatsu sama bez nějaké speciální činnosti.


Obraný mechanismus - Dokáže se rychle dostat před nepřítele a přímo před ním se dematerializovat, čím vytvoří velký oblak prachu a písku. Pokud nepřítel prach nebo písek vdechne, usadí se v něm a parazituje, čím může velmi snadno nepozorovaně špehovat. Velmi slabé jedince pak může, za pomoci prachu v systému, ovládat.

Rozdělení schopností:

Rychlost: 0

Odolnost: 2

Cero: 10

Regenerace: 10

Speciální schopnost/Uvolněná forma zanpakutou: 3


avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Sabaku no Yumi (2)

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sat Jul 14, 2012 1:51 pm

Schváleno!
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru