Inaki Okukou - Člen 8. divize

Goto down

Inaki Okukou - Člen 8. divize

Příspěvek pro Inaki za Wed May 30, 2012 10:22 pm

Jméno – Inaki Okukou (Okukou – přímení, nebo spíše přezdívka. Bylo mu dáno, svoje nikdy neznal)
Pohlaví – muž
Výška – 173,3 cm (je na svou výšku dost háklivý)
Váha – 65 kg
Věk
Vypadá (někdy i chováním) – 13
Skutečný - 67

Divize – 8.

Vzhled – Inaki je štíhlé vyšší postavy, ale předním si nesmí nikdo dělat srandu z jeho výšky. Snaží se dokonce stále růst a denně pije několik lahví mléka.
Na jeho těle se rozhodně nenachází přebytečný tuk, ale zároveň ani moc svalstva. Podstatou je spíše šlachovitý, což mu dává spíše ohebnost a mrštnost než hrubou sílu.
Barvou kůže si pak někdy nezadá s mrtvolou. Velice světlá a díky tomu také velice citlivá. Na přímém slunci rychle zrudne, ale nikdy nezhnědne. Je to další z vlastností, za které schytával jistý posměch a teď ji nemůže vystát.
Do třetice všeho dobrého schytal posměch i za své zvláštní zbarvení očí. Ty jsou totiž červené.

podoba:Povaha – Inaki je tichého založení. Působí jistým klidným dojmem a na první pohled by jste se s ním chtěli spřátelit a popovídat. Ale jen co otevře pusu, čeká vás studená sprcha. Najde se jen málo lidí, pro která nemá ledová a posměšná slova. A někoho, koho má rád, by jste jen ztěžka hledaly.
Naprosto postrádá schopnost kritiky sebe sama. A jestli ji nesnese sám od sebe, jaké to pak pro něj musí být od ostatních lidí, třebaže to nemyslí zle, ale z žertu. Inaki má však dosti odlišný smysl pro humor.
Směje se sarkasmu, ironii a neštěstí někoho jiného. Často takovéto prostředky kolem sebe vyvolává, tedy když otevře pusu.
Na jeho obranu se musí ovšem uznat, že má i své ne tak špatné stránky. V první řadě je svědomitý a svou práci vykonává poctivě až možná do zbytečných detailů. Pro splnění zadaného úkolu se nebojí ‚jít přes mrtvoly‘.
Dále ať se to může zdát jakkoli nemožné, tak není sobecký. Úspěchy nikdy nepřipisuje jen sobě, ale celé skupině ( pokud nějaká byla).
Dokonce ani pro prosté díky nechodí daleko do lesa.
Není to typ člověka, co vše řeší silou. Naopak se do konfliktů nežene a nastalých si hledá cestu ven.
Celkově by se dalo říci, že se jeví jako nevyrovnaný. Ale v jeho hlavě sídlí chladný rozum a bystré uvažování.

Historie
Lidský svět – Možná že je lepší, že si duše sebou nebere vzpomínky na svůj život. V jeho případě by se to určitě dalo říci. Od počátku byl nechtěné dítě. Matka přišla do jiného stavu na vysoké. Když se to dozvěděl jeho otec, utekl. Na přerušení těhotenství však nebylo, a tak nakonec porodila. Hned se však chlapce zřekla.
Inaki pak ve třech letech zemřel na zápal plic.

Soul society – Začátek byl pro něj těžký, ale nakonec se chytnul party, která mu umožnila přežít. Živili se žebráním a drobnými krádežemi. Mezi ně ovšem taky nikdy nezapadl. Vždy byl ten, co následoval.
Od nástupu na akademii si sliboval, že se vše změní, ale zřejmě byl už poznamenán. Ve třídě se k nikomu neměl a nedokázal si udělat přátele. Není divu, že jeho pozornost se obrátila na k jeho duševní stránce. S vnějším světem se rozloučil a zařekl se, že pro něj bude mít jen taková slova, jako měli ostatní pro něj.
Jeho reiatsu jistě patřilo mezi výrazný nadprůměr a jeho množství na jeho věk bylo udivující. To vše se zřejmě promítlo do jeho duše a ta reagovala prostřednictvím zanpakuto.


Schopnosti shinigamiho – Inaki byl obdařen silným reiatsu v nemalém množství. Zdá se, že to by mohl být slušný základ pro kido. Odpověď je správně jen částečně. Z kido se sestředil spíše na Bakudo. Jeho zanpakuto mu nedostatek nahrazovala. Shunpo má také na slušné úrovni.

Zanjutsu – 8 ( nároky na sladěnost jsou u jeho zanpakuto otřesné)
Léčení – 2 ( první pomoc, škrábance, podlitiny,…)
Bakudou – 6
Hado - 2
Shunpo - 7 ( nejlepší obrana je se uhnout a pak utéct)

Další schopnosti – Inaki našel zálibu v čaji. Nikdy nepohrdne šálkem čaje, ale nutno dodat, že má vytříbený jazýček. Sám si také čaj připravuje. Je to pro něj jistý druh rituálu, kterému je vždy vřele ochoten obětovat čas.

Zanpakutou

Jméno – Neposedná dvojčata (Kizewashii souji)
Vzhled v základním stavu – Jak už jméno napovídá, Inakiho zanpakutó je hned od začátku rozdělená na dvě. Další zvláštností pak je, že se zampakuto dá spíše přirovnat k washizaši, než k dlouhému meči.
Oba meče jsou identické a jen při komunikaci s nimi se dá říct kdo je kdo.
základní stav:Shikai

Vyvolání – Pojďte si hrát…

Uvolněný shikai:Uvolnění – uvolnění probíhá formou silné záře. Zanpakutó začnou zářit jasným světlem, které není schopen nikdo vydržet. Přesto nepálí. Když záře pohasne, jsou již zformovány do nového tvaru. Díky tomu nikdo ještě neviděl, jak řádně probíhá proměna.

Vlastnosti – Kazewashii souji je zanpakutó na principu kido. Její střeli tvoří reiatsu uživatele, které je schopná přeměnit na velice průrazné projektily. Ty se dají zastavit zase jen jiným kido.
Každá ze zbraní má navíc svou vlastní osobnost nazývané Inakim Juju a Juki.

osobnost zanpakuto:

Obě dohromady jsou to pěkné rošťačky. Není chvíle klidu, kdy by se nepošťuchovali. Dá se říct, vytvářejí dohromady osobnost zcela opačnou té Inakiho. Možná že i tak vznikla, aby vyrovnala váhu misek. Je veselá, hovorná, ale i trochu naivní. Rády se častují i s Inakim, který je jim největším oponentem.
Přesto spolu ty dvě vychází, jako nikdo jiný a Inakiho ochotně vzali do svého dvoučlenného kruhu.

Juju (dávat a přijímat) – je velice přímá a rázná. Narovinu a bez okolků dokáže říci, co se jí nelíbí. Jestli se něco pokazí při přeměně, je to většinou její chyba, jelikož nějak trucuje. Na druhou stranu je také hlavní podporou, jakou Inaki dostává. To ona ho nutí do všeho, jelikož on by se nejradši začal světu vyhýbat obloukem.

Juki (zajištění budoucího osvícení)– je spíše taková podfukářka. Ne že by neměla ostrý jazýček, ale v její povaze jsou spíše podloudné machinace, které dovedou k vysněnému cíli. To jaký je zrovna její cíl se ovšem nachází jen v její hlavě. Pro Inakiho je nesmírnou podporou a zastáním právě u svého dvojčete.

Jejich osobnost se podepsala i na jejich schopnostech. Zatímco Juju je větší destruktivní sílu na tělo, Jukina síla mnohem lépe likviduje kido a vysává sílu z případného nepřítele.


Slabina – slabina zanpakuto je v celku jasná. Klade si nemalé nároky na reiatsu i psychickou stránku uživatele.
Stlačením vcelku malého reitsu do ještě menší kuličky se dostane velkého účinku (ne takového, jako Getsuga, ale běžnou kulku to hravě překoná) ale vyžaduje to naprosté soustředění. Navíc zvládnout dvě zbraně je náročné na kombinaci a to se ty zbraně mezi sebou nehádaj.

vnitřní svět:Naposledy upravil Inaki dne Thu May 31, 2012 5:54 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Inaki
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 12
Datum registrace : 30. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Re: Inaki Okukou - Člen 8. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu May 31, 2012 8:48 pm

Spoiler:

Schváleno, až budeš shinigamim v nějaké divizi, můžeš začít hrát v Akademii :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru