Yutaka Akatsuki - Člen 4. divize

Goto down

Yutaka Akatsuki - Člen 4. divize

Příspěvek pro Kage za Thu Jan 05, 2012 10:47 pm

Základní informace

Jméno: Yutaka
Příjmení: Akatsuki

Divize: 4th division

Hodnost: Člen
Barva reiatsu: Oranžová

Vzhled
Výška: 189 cm
Váha: 73 kg
Yutaka má delší hnědé vlasy o které pečlivě pečuje a nesnáší, když na ně někdo kromě jeho samotného sáhá. Jeho nejoblíbenější styl účesu je sčesat vlasy dozadu, což u něj uvidíte nejčastěji, a když nemá zrovna vlasy takhle upravené, nosí je jen volně rozpuštěné. Jeho oči mají barvu fialovou. V levém uchu nosí stříbrnou náušnici a vedle levého obočí má piercing, taktéž stříbrný. Téměř přes celé své záda a na pravém rameni má jizvu po řezné ráně. Jeho oblečení tvoří klasické shihakusho pod kterým nosí ještě fialový rolák.

Zajímavosti

- Yutaka je levák.
- Miluje všechny mále a roztomilé věci.
- Je velkým fanouškem doujinshi.
- Nesnese moc dobře alkohol, stačí jen pár doušku a leží na zemi.
- Umí docela dobře vařit, ale pořad se má co učit.
- Jeho zálibou je hraní na ukulele, ale nedá se říct, že by v tom byl nějaký přeborník. Vlastně se nedá říct, že na tenhle nástroj umí vůbec hrát, když už ale začne, radím vám… utíkejte!

Historie

Spoiler:
Yutaka se narodil v jižní častí Rukongaie rodině Zoki která byla ve svém okolí známa tím, že všichni její členové byli skvělí bojovníci a neměli žádné slitování ke svým soupeřům. Dva členové téhle rodiny se dokonce stáli shinigami a působili jak jinak než v násilné 11. divizi. Yutaka byl jako dítě vychováván stejným způsobem jako jeho dva bratří a sestra heslem „Zabij nebo buď zabít“. Nojo, je to staromódní a ohrané, ale všichni v téhle rodině měli intelekt akvarijní rybičky, takže vymyslet něco vlastního pro ně bylo strašně těžké, vlastně se o to jednou snažily a dvacet let jim trvalo zjištění, že to nemá cenu. Yutaka tuhle rodinu nesnáší, a proto raději říká, že žádnou nemá.
Jako malý prcek byl Yutaka očividně jiný než ostatní, protože už jen to, že si svůj první dřevěný meč který dostal do rukou od svého otce, ozdobil barevnými třpytkami, se jim nelíbilo. Co oni považovali za slabost, viděl Yutaka spíše jako odvahu. Nikdy mezi ně nezapadal a raději si hrál s panenkami než s mečem. Může se vám zdát, že se choval jako holka a taky nosíval ve vlasech různé sponky a hodně obyvatel si ho s holkou pletly, ale gay to nebyl a není!
Nicméně jeho rodičům se tohle vůbec nelíbilo a rozhodli se svého synáčka změnit, a to i kdyby na to museli použit hrubou sílu. Yutaka neměl v povaze někoho poslouchat a tak došlo k tomu, že ho jeho rodiče začali týrat a zavírat v jedné temné místnosti bez oken aby si uvědomil, že až už chce nebo ne bude takový, jak oni chtějí a nebude dělat rodině Zoki žádnou ostudu. Čím víc na něj však tlačili tím více Yutaka vzdoroval, protože jeho tvrdohlavost mu nedovolovala se jim poddat. Jednou to už překročilo jistou hranici a jeho vlastní bratr ho málem zabil pří souboji se skutečnými meči. Kvůli tomu má dodnes téměř přes celé své záda a na ramení jizvu po řezné ráně. Pří souboji Yutakovi přeskočilo a nakonec svého vlastního bratra zabil. Co s tím udělal jeho otec? Vůbec nic jen se nad tím pousmál a zavřel Yutaku který byl celý od krve zpět do oné temné místnosti. Tohle Yutaku už psychicky odrovnalo a málem se z toho zbláznil. O pár hodin později se stál zázrak, který Yutaku zachránil před naprostým zhroucením. Do Rukongaie se dostal silný Hollow který se rozhodl zaútočit na jeho rodinu a pohltit je. Při souboji Hollow ničil vše, co mu stálo v cestě včetně zadní stěny místnosti, ve které byl Yutaka uvězněný. Najednou před sebou viděl šanci na útěk a nový začátek. Nehodlal ji promrhat, neměl totiž absolutně co ztratit. Povedlo se mu uprchnout. Hollow si ho ani mezi těmi všemi dušemi nevšiml a navíc byl teď zaneprázdněný Shinigamim který ho chtěl zlikvidovat. Pří útěku se ani neohlížel kolem sebe a pořád prostě běžel neznámo kam. Při tomhle stavu přestal cítit i to vyčerpaní a byl nezastavitelný.
Nakonec se po několika hodinách dostal do úplně jiné částí Rukongaie a vůbec to tady neznal, byl udýchaný, měl žízeň a hlad, poněvadž už několik dní nejedl. Nevěděl, co má dělat a tak se potloukal nějakou chvíli Rukongaiem až neměl už sílu dál pokračovat a sedl si na zem pod jakýsi strom. Myslel si, že tohle je asi jeho osud takhle tady zemřít, ale konečně se na něj poprvé v životě usmálo štěstí. Přišla k němu zrzavá Shinigami a když se tak na něj dívala, asi jí ho bylo líto a pomohla mu. Koupila mu jídlo a nějakou chvíli si s ním povídala, představil se jí jako „Yutaka Akatsuki“. Strašně si toho vážil ale kromě slova „Děkují“ jí nemohl nic jiného dát. Shinigami s ním byla téměř celý den ale potom odešla zpět do Seireitei. Yutaka přespal přímo pod tím stromem, kde předtím seděl a druhý den se s větší energii vydal do města. Narazil na jednoho staršího pána, který ho zaměstnal jako prodejce u svého stánku, protože si chtěl odpočinout a neměl nikoho, kdo by mu v tom pomohl. Prodával různé věcí ze dřeva, které ten starý pán sám vyráběl a také nějaké jídlo. Díky tomuhle se dokázal postavit na nohy a začít nový život. Seznámil se s několika milými lidmi, našel si pár přátel i první lásku Akiko od které dostal prstýnek s jejím jménem (stejně ho hned ztratil) a ona zase dostala řetízek. Nicméně muž, který mu takhle pomohl, zemřel po několika letech na staří a Yutaka se snažil pořad udržet ten jeho stánek v provozu, ale moc mu to nešlo. Nakonec zjistil, že musí jít dál a přišel na to, že by se mohl stát shinigamim. Jedná shinigami mu zachránila život a on si řekl, že by na oplatku mohl zachraňovat životy jim a chtěl se proto stát členem čtvrté divize. Vydal se na Shinigami akademii a doufá, že tu milou zrzavou shinigami ještě někdy potká.

Schopnosti shinigami

Zanjutsu (3)
Boj se svou zanpakuto zvládá podprůměrně a je na to hrdý. Není to v tom, že by mu to nějak extra nešlo, on prostě nesnáší boj, a proto téhle schopnosti nevěnuje až tolik tréninku.

Hado (1)
Tohle je schopnost, která Yutakovi vůbec nejde a to i přesto, že se ji snažil dlouho trénovat, nedočkal se však žádných výsledku a tak se na to vybodnul.

Bakudo (8)
Zvládá velmi dobře. Tuhle schopnost si prostě zamiloval.

Shunpo (4)
Ovládá téměř na průměrné úrovni. Zprvu ho tohle vůbec nebavilo, ale stejně se to naučil používat, aby mohl lepé utíkat před nepřáteli.

Léčení (9)
V tomhle vyniká a hodlá se v tom dál zlepšovat, jelikož není zdaleka na tom nejvyšším levelu. Má před sebou ještě dlouhou cestu.

Zanpakuto

Tetsu no Toge
- Tetsu no Toge je mladě vypadající chlapec který není vůbec komunikativní, můžete na něho mluvit i třicet minut v kuse a jediné co vám na to řekne je „Hm“. Pořád jen leží, a když už se něco děje, jen pozvedne hlavu. Je strašně klidný a to, i když na něj řvete, nepohne přitom ani prstem a pořad vás sleduje tím svým prázdným a chladným pohledem jakoby neměl žádné srdce. Yutaka se s ním nerad setkává, protože ho Tetsu no Toge úplně ignoruje. Tetsu no Toge je i pro Yutaku záhada a kromě jména o něm nic jiného neví. Možná se mu jednou otevře, ale moc brzo to předpokládám, nebude.

Vzhled zanpakuto v základní podobě je normální katana, jejíž rukojeť je zbarvená do červeno-béžové barvy a pouzdro katany má barvu černou s fialovými ornamenty, tsuba má tvar obdélníku.

Shikai

Vyvolávací příkaz:
Suraisu, Tetsu no Toge (Krájej, Tetsu no Toge)

Vzhled:
Katana se mění v železný flexibilní bič s trním, jehož velikost lze měnit dle libosti uživatele.
avatar
Kage

Počet příspěvků : 300
Datum registrace : 27. 07. 10
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Yutaka Akatsuki - Člen 4. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Tue Jan 10, 2012 8:19 pm

Schváleno
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru