Sen Akira - 13. divize

Goto down

Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Dawn de Diablo za Tue Jan 03, 2012 4:39 pm◊ Jméno 
Akira

   Příjmení 
Sen
 Divize 
13. divize

 Věk 
To sám nevím, ale když už ho někde udává, tak je to okolo 100 - 140 let. V některých listinách se i dá najít, jak během pár měsíců kolísá jeho věk mezi těmito hranicemi. Vzhled 
Má červenou barvu vlasů, které většinou nosí stylem "rozcuch". Poté ještě jeho zelené oči, které málokdy uroní slzu (snad se to ještě ani nestalo). Má vysokou postavu, něco okolo 183cm a celkem hubenou, jenže částečně šlachovitou, takže sílu má, i když to tak nevypadá. Poté nosí dva prsteny, které symbolizují jeho dva sourozence, co získal v Soul Societě. Na pravé ruce má něco jako náramek, který dostal od svého tzv. otce a tetování, které se objevilo až poté, co se setkal se svou zanpakuto. Do SS přišel v tom svém oblečení (které je na obrázku), křížem na krku a plyšákem (který se sem zřejmě nějak vecpal). Tomuto oblečení dává přednost před shinigamském, protože mu dává větší volnost. Někdy je vidět v shinigamském a někdy v tomhle, pro něj je to různé. Zanpakuto nosí většinou okolo pasu, ale i si ho někdy připne na záda.
 Povaha 
Jeho nálada se dá rozeznat díky reatsu, viz nahoře. Takže to v těhle tří stupních dokáže každý rozeznat. Je celkem klidný, ale nedá dát na svého plyšáka, Lea. Má ho stále v pokoji, ještě aby si ho bral sebou na mise, to by byla ostuda pro něj. Ví o něm jen pár lidí o tom plyšáku. Rád se usmívá, ale i on ví, co je to někoho ztratit. Takže se dokáže vžít do pocitů ostatních, hlavně do těch, které sám prožil.

Má rád toulání v SS. Jsou tam různé hory a lesy. Tam mu nikdo nerozkazuje, tam se teprve odhalí jeho pravá povaha. Rád jen tak pobíhá a všude leze. Má rád adrenalin, ale né z boje, z nebezpečných míst a tak, ty ho právě že přitahují. Nebo někdy, když slyší nějakou legendu, jde zjistit, jestli to je pravda či není. Sice na to nevypadá, ale má rád pohádky. Nepohrdne ani večerní, či noční procházkou.

Sladkosti, ty jsou též jeho. Vždy u sebe nosí nějaké ty peníze, aby si mohl něco sladkého koupit a nebo koupit něco nějakým dětem, které žijí v Rukongaii. Nejhorší jídla, které zná jsou taková, kde je něco zeleného. Ty vždy nenápadně vyhazuje ven.

 Historie 

-Příchod-
Někteří přijdou do SS tak, že zemřou v RW a někteří se tam narodí. On tam přišel tou první cestou a nic si z předešlého života nepamatuje. Jen své jméno Akira a jméno plyšáka, Leo. Sen ke svému jménu přidal až déle. Objevil se v lese, což bylo pro něj velké plus a dál nevěděl. Našel tam nějaký domeček, kde žila rodina. Měli dvě děti a byli tam otec i matka. Nějak se rozhodl u nich zůstat a tak se stal jejich synem.

-Život-
Život byl zde klidný. Po čase, kdy mu vše vysvětlily, kde se tady vzal, začala přemýšlet, co se stalo v jeho předešlém životě. Neměl jedinou myšlenku, jediný útržek, nic. Přestal to zkoušet. S dětma se velice rychle sblížil. Ale  plyšáka už od první chvíle raději skrýval. Zřejmě to bylo jediné pojítko na jeho předešlí život a za žádnou cenu nechtěl o něj přijít.

-Příběh-
Od rodičů slyšel jeden příběh. Že něco žije v lese, něco záhadného. Rozhodl se tam vydat, ale ještě počkal. Ten den totiž už to bylo pět let, co s nimi žil a rozhodli se to nějak oslavit. Oslava sice byla malá, ale pro něj znamenala mnoho. Dostal od svých sourozenců dva prsteny, od každého jeden a od rodičů náramek. Hodně si toho cenil. Ale tu noc vyrazil do lesa. Našel tam nějaký tábor a tam shinigami. Slyšel o nich, ale ještě se s žádným nesetkal. Přijali ho mezi sebe a řekli mu něco o sobě. Chtěl být také shinigami a tak poprosil, aby mu řekli, jak tím docílí. Vše mu řekli.
Nakonec z jednoho z nich vypadlo důvod, proč jsou zde. Byl to nějaký hollow. O těch stvoření slyšel jen řeči, ale věděl, že existují. Pak se jen ozval výbuch. Akira poznal, odkaď jde, šel od jeho domu. Shinigami najednou zmizeli. Byla to neskutečná rychlost. Po chvíli doběhl ke svému domu. Ten byl v plamenech. Shinigami už tam byli a jeden ho informoval, že nikdo nepřežil. Ale že si je ten hollow odnesl. Jediné co si vzal z trosek byl plyšák a odešel.
Chtěli, aby se jim představil. "Akira, Sen Akira", pouze řekl a šel.

-Cestování-
Cestoval dlouho a jediným jeho směrem byla škola shinigami. Jenže se někdy setkal s lidmi, kteří nechtěli o Seireitei ani slyšet, takže se nic nedozvěděl. Avšak jednoho dne se opět setkal s těma shinigami, které tenkrát potkal. Ty mu řekli směr a nyní mohl jít vztříct svému snu.

-Akademie a rozhodnutí-
Byl ihned přijat na akademii a to se mu zamlouvalo. Setkal se tam s pár lidmi a cvičil. Během toho studia přemýšlel i nad tím, do jaké divize by měl nastoupit poté, co dokončí akademii. Jeho mysli se upírala na dvě divize. Sedmá a třináctá, ale stále si nevěděl rady. Nakonec třináctá vyhrála. Takže šel tam.

 Schopnosti shinigami 
Takže trénování. Má své silné, ale i slabé stránky, ale to každý. Takže první věc, boj se zanpakuto. Dokáže se ohánět s ní celkem dobře, tedy spíše, nadprůměrně dobře (9). Rychlost, neboli shunpo. Hmmm, to mu taky dobře šlo. V závodech na akademii byl vždy mezi prvníma. Tomu dáme tedy (8). Léčení. Dokáže něco málo vyléčit, ale radši běžte za profíkem (2). Útočné kido, to má tak napůl (5) takže dokáže seslat i něco většího. A poslední, ano, poutací kido. Byl snad nejhorším ve třídě (1) sice se ho snažil vylepšit, ale tohle mu né a né jít. Holt, ale dále to zkouší, rozhodl se nevzdávat.

 Barva reiatsu 
Bílé - když je klidný
Šedé - když je smutný
Tmavě modré až černé - když je naštvaný
(prostě jako mraky)

 Reiatsu: --- 145 ---  Jméno 
Sora

 Vyvolávací rozkaz 
Vyjasni se obloho (Sora)

 Zanpakuto 

Spoiler:

 Vnitřní svět 
Obří prostor zrozen z lesů, luk a jezer, nad kterýma se rozpíná nekočná obloha. Když se mu zanpakuto nechce objevit, vidí nebe bez jediného mraku.

 Vztah se zanpakuto 
Je spíše kladný než záporný. Poprvé, když se setkali, tak se ho Akira lekl, nyní už ne. Sora je moudrá a vždy mu dokázala poradit. To ona je ta chytřejší, než on, ale to asi bude tak stále. Snad ani jednou ho neodmítla, vždy se mu ukázala.

 Pravá podoba zanpakuto 
Spoiler:
Ano, obrovský pták z mraků.

 Shikai 
Spoiler:
I když vypadá, že to je velký meč, nemá s jeho ovládáním žádné problémy. Pro něj je to zanpakuto lehké a dobře se s ním pro něj manipuluje. Nemá problém s ním bojovat v levé č pravé a navíc, jak jsou oba spojeni, je pro něj lehké ji držet v jedné, ale může ji držet i v obou rukách.

Zataženo
Při máchnutí shikaiem se z něho vyvalí mračna, ovšem ty se budou držet při zemi a jsou tak hustá, že v nich není vidět. Navíc v těch mracích je rozptýleno Akirovo reatsu a tak je nemožné ho vycítit, Akira tedy dostává výhodu, že může zaútočit ze skrýše, protože on dokáže nepřítelovo reatsu celkem snadno najít. Prostor pokrytý mrakama je omezen na jeho reatsu.

Zakryté slunce
Okolo shikaie se začnou tvořit mraky, to způsobí, že není vidět a tak může zmást v tom, že je skryto místo kam chce udeřit. Ty mraky zakrývají i jeho ruku, takže to nelze ani moc poznat podle pohybu jeho rukou. Ovšem během tohoto s zbraň nabíjí a po jisté době, když se švihne, vyjde ničivá vlna žlutého světla (neboli záření slunce), která může zničit cokoliv, co ji stojí v cestě.

-Pasivní schopnost-
To zanpakuto se nedá chytnou do ruky nebo tak, ovšem že až na Akira. Jeho povrch je žhavý, že by ihned způsobil popáleniny. Tato schopnost je od toho, jak do oblak praží slunko a ony se zahřívají.

 Bankai 
Neumí, sice nad ním už pár krát přemýšlel, ale zřejmě se ho nikdy nenaučí


Naposledy upravil Dawn de Diablo dne Mon Jun 23, 2014 1:44 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Dawn de Diablo
Člen 13. Divize

Počet příspěvků : 906
Datum registrace : 31. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu Jan 05, 2012 8:38 pm

Za mě schváleno :-) Až tě admin udělá shinigami, můžeš začít hrát.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Dawn de Diablo za Sun Jun 22, 2014 9:55 pm

Upraveny názvy, přepsána divize
avatar
Dawn de Diablo
Člen 13. Divize

Počet příspěvků : 906
Datum registrace : 31. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Red za Tue Jun 24, 2014 3:24 pm

Ok, postava celkem fajn. Ačkoliv to popisování je někde celkem odfláknutý :-D ... Dal bych 130 reiatsu.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3705
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jun 24, 2014 7:35 pm

ZA mě Ano Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro passionpower za Tue Jun 24, 2014 8:30 pm

Další s příjmením Sen, to už si můžeme vytvořit rod nebo klan nebo tak něco. Very Happy
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Dawn de Diablo za Tue Jun 24, 2014 8:39 pm

passionpower napsal:Další s příjmením Sen, to už si můžeme vytvořit rod nebo klan nebo tak něco. Very Happy

Tak třeba to jsou příbuzní, jen o tom nemají ani potuchy Very Happy
avatar
Dawn de Diablo
Člen 13. Divize

Počet příspěvků : 906
Datum registrace : 31. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Re: Sen Akira - 13. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru