Nataku Ichisen - 8. divize

Goto down

Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 12:47 pm

~ Meno: Nataku Ichisen
~ Divízia: 8.
~ Hodnosť: člen

~ Vek: 210, vyzerá na 22
~ Charakteristika: zvláštna čelenka, tetovanie pod očami, červený šál, ktorý nosí takmer vždy, neutrálny pohľad
~ Character song: (x)

~ Povaha:
Natuki je povahovo veľmi zvláštny, pretože je zmesou flegmatika a melancholika. Je to však detailista, ktorý chce vždy dokončiť všetko do úplnej dokonalosti. Čo sa týka medzi ľudských vzťahov, tak dokáže veriť aj cudzím ľudom veľmi ľahko, no väčšinou ide podľa prvého dojmu. Vzťahy nenadväzuje, len priateľské, pretože si myslí, že základ je mať dobrých kamarátov, na ktorých sa môže vždy spoľahnúť, a to je základ jeho zmýšľania. Do konfliktov sa len tak ľahko nepustí, pretože má veľmi dobre stavané nervy. Do boja ide len s rozvážnosťou, a bojuje len keď naozaj musí. Pri boji zakladá hlavne na stratégii, čo je jeho silná stránka, pretože žiadny útok neurobí bez premýšľania, vždy ráta so všetkými možnosťami, ktoré sa môžu pri boji naskytnúť, a nikdy nič nenecháva na náhode.

~ Vzhľad:
Nataku je vyšší mladík, jediné, čo by mohlo byť na ňom trocha viacej výrazné sú jeho vlasy, pretože sú prirodzene červené. Jeho postava je celkom vypracovaná, čo dosiahol každodenným tréningom, ale v celku sa o jeho vzhľad moc nestará. Zvyčajne nosí klasický odev každého Shinigamiho, no na hlave má pásku cez jedno oko. Neznamená to v podstate nič, na to oko vidí, ale sám tvrdí že to nosí hlave preto, aby nebol závislý hlavne na zraku, v čom má celkom pravdu, keďže vďaka tomu že má len jedno oko aktívne musí ostatné zmysli používať viacej. Čo sa týka jeho tváre, má výrazné zelené oči, a zamaskované uši, ktoré sú pomerne malé. Väčšinou ho môžete stretnúť s nenápadným úsmevom, ktorý je jeho prirodzený výraz.

~ Príbeh:


Človek.
V normálnom svete bol Nataku narodený do jednej veľmi vplyvnej rodiny v Tokiu. Rodina bola väčšinou mimo domova, a o Natakuho sa starali služobníčky, čo spôsobilo celkom zvláštnu zmenu v jeho charaktere, pretože síce tie služobníčky boli veľmi pracovité a zodpovedné ženy, tak mali rozkaz dať Natakuovi to, čo si želá. Vďaka tomu bol Nataku majetnícky, a rozmaznaný smrad, ktorého väčšina ľudí nemala rada, a s rodičmi mal nulový vzťah. Nebolo moc ľudí, ktorí by ho mali úprimne radi, hlavne kvôli tomu že súdil podľa výzoru, a podľa majetku, no v jeden deň, keď mal už Nataku 18 rokov, rodičia mu zariadili vlastné bývanie, čo bola osudová chyba, pretože bol vychovávaný tak, že sa vždy o neho niekto postará, čo nebola pravda. Nataku asi po dvoch týždňoch samostatného bývania zošalel a skončil na ambulancii, kde na následky pokusu o samovraždu zomrel.

Soul Society.
Do Soul Society sa dostal, avšak bol celkom sám. Žil v 18. Okrese, avšak úplne sám. Prežíval v starej zaprášenej komore, kde v podstate niekoľko rokov žil len on a niekoľko potkanov. Bolo to síce úplne kontrastné jeho pozemskému životu, avšak vďaka tejto biede sa naučil vážiť si aj malý kus chleba, čo by sa v normálnom živote nikdy nestalo. V tejto dobe sa Natakuho charakter extrémne zmenil, v podstate sa stal presným opakom, bol celkom milý, a skromný. Nataku sa po niekoľkých rokoch stretol s jedným kapitánom, meno si nikdy nepamätal, avšak vďaka nemu sa dostal do Akadémie, čo bol jeho zlomový bod v živote. Na akadémii bol v celku dobrý, hlavne v narábaní so zanpakuto, čo sa týkalo ostatných zdatností, bolo u neho zvláštne, že obidva druhy Kido, aj Hado, aj Bakudo ovládal na rovnakej úrovni, čo bola veľká výhoda. Shunpo sa mu v celku tiež darilo, no nebolo to vždy také dobré, pretože najväčšie problémy z počiatku mal práve so Shunpo, trvalo to dosť dlho, mnoho hodín tréningu, až si svoje shunpo zdokonalil tak, že sa vyrovnal priemernému používateľovi Shunpa, a čo sa týkalo liečenia, nikdy ho to moc nelákalo, pretože vedel, že človek sa dá zachrániť aj inak, aj keď liečiteľov nikdy neodcudzoval.


~ Schopnosti:
Natakuho hlavou schopnosťou je boj so zanpakuto, Zanjutsu. Ďalej vyniká v Kido, obidve má mierne nadpriemerné, a v Shunpe. Jediné, čo mu vôbec nejde je liečenie, no keďže nie je člen 4. divízie, tak mu to nie je potreba.

Zanjutsu
8
Dá sa povedať, že najčastejšie bojuje so zanpakuto, pričom sa naň aj najviac spolieha. Jeho základ pri boji je Shikai, ktorý väčšinou aktivuje už od začiatku.

Hado
6
Útočné kido mu ide mierne nadpriemerne, jeho znalosti v hado sú pomerne dobré, a používa ich väčšinou ako prekvapivý útok, pokiaľ sa s nepriateľom stretne nablízko. Jeho najsilnejšie kido je Tenran, avšak moc ho nepoužíva, stačia mu aj tie základné, ako je Byakurai.

Bakudo
6
Narozdiel od Hado, využíva Bakudo častejšie, hlavne kvôli tomu, že jeho zanpakuto je čisto zamerané na útoky, avšak má jednú obrannú schopnosť. Najčastejšie využíva Geki, a Enkōsen, pričom jeho najsilnejšie Bakudo je Rikujōkōrō, čo však kvôli jeho vysokej spotrebe reiatsu nepoužíva takmer vôbec.

Shunpo
5
Shunpo ovláda priemerne, takže to nie je žiadny expert, no vie to. Najčastejšie ho využíva pri boji, keď sa musí rýchlo pohybovať, aj keď väčšina jeho nepriateľov ho má rýchlejšie, moc mu to nevadí, pretože aj cez nie moc dokonalé shunpo sa vie rýchlo pohybovať a reagovať na útok.

Liečenie
0
Liečenie mu nikdy nešlo.


~ Zanpakuto: Kurāken (クラーケン, Kraken)

Katana:

Ľudská podoba:

Vnútorný svet:

Kurāken (クラーケン, Kraken) je vodné zanpakuto, ktoré nie je tak klasické. Vďaka svojmu tvaru má vynikajúci dynamickosť v boji, čo je jeho hlavná výhoda. Vyzerá majestátne, hlavne kvôli rukoväti, ktorá sa končí hlavou vlka, čo sa síce k názvu nehodí, no má to svoje účely.

~ Shikai: Nami no Ageru, Kurāken! (Nadobudni vĺn, Kraken!)

Vzhľad v Shikai:

Pri Shikai sa kompletne zmení vzhľad Zanpakuto. Z katany sa stáva bojová tyč, pričom vrchná časť je napojená reťazou na spodnú, takže sa môže podľa Natakuho vôle predlžovať, čo je hlavná výhoda. Jeden z dôvodov, prečo Nataku pri boji hneď volí Shikai je aj ten, že sa celú dobu zameriaval na boj so Shikai formou, a s katanou sa biť takmer vôbec nevie. Táto shikai forma má výhodu aj v tom, že tá reťaz, ktorá spojuje vrchnú a spodnú časť je tvorená z Natakuho reiatsu, takže sa môže naťahovať aj dovtedy, kým sa Natakuho reiatsu neminie. Okrem iného sa Nataku naučil bojovať s touto palicou až tak dobré, že vie spôsobiť najväčší tlak hodom, takže je vrchná časť schopná dokonca aj roztrieštiť kameň.

~ Subete Haki Agō (すべて破棄顎, Vše ničiace chapadlá):
Prvá schopnosť Kurākena, názov môže byť trocha zavádzajúci, pretože to nie je útočiaca schopnosť. Ide o to, že po vyslovení názvu schopnosti sa Kurāken zapichne do zeme, a spoza Natakuho sa vyvalí 8 chapadiel, ktoré pripomínajú vzhľadom chapadlá chobotnice. Tieto chapadlá sa valia na nepriateľa, pričom pokiaľ sa im podarí chytiť ho, čo sa väčšinou podarí, tak ho znehybnia, a začnú proces satia reiatsu. Nesajú však reiatsu len tak, sajú ho prísavkami, ktoré majú na spodnej strane chapadiel, prísavky sa v podstate vryjú pod kožu, čo je veľmi bolestivý procec. Všetko vysaté reiatsu sa vstrebáva do Kurākena, ktorý ho následovne predáva majiteľovy. Jednou z najväčších nevýhod tejto schopnosti je, že Kurāken musí byť zapichnutý v zemi, a majiteľ by mal byť pri ňom, avšak to len pokiaľ chce získať reiatsu, ktoré sa hromadí v Kurākenovi, pokiaľ však reiatsu nechce, môže sa voľne pohybovať, avšak nemôže bojovať pomocou meča. Proces vysávanie môže trvať maximálne 2 minúty, pričom je Kurāken schopný pohltiť až 50% nepriateľovho reiatsu, a ešte mu spôsobiť veľmi nepríjemné rany po chapadlách.

~ Enkei Subarashī (オクトパス, Veľký kruh):
Druhá schopnosť Kurākena, taktiež jediná obranná. Táto schopnosť má veľmi podobný princíp, ako prvá, avšak v podstate je úplne iná. Po zapichnutí Kurākena do zeme, sa okolo Natakuho vytvorí osem chapadiel, ktoré sú mohutnejšie, ako pri prvej schopnosti, tie sa začnú točiť, až budú vyzerať ako vrták. Nataku sa nachádza uprostred vrtáka, a táto schopnosť sa dá považovať za nepriepustnú obranu, pretože vďaka ohromnej rotácii každého chapadla, ktoré rotuje okolo Natakuho, a ešte aj okolo vlastnej osi sa nemôže stať že by ho niečo len tak ľahko rozhodilo. Vďaka tejto schopnosti má Nataku možnosť ubrániť sa aj najsilnejším útokom, aj keď táto schopnosť má vyslovene slabosť, proti celoplošným ohnivým útokom, pretože chapadlá jednoducho zhoria, no napríklad, pokiaľ sa dostanú do celoplošnej vodnej techniky, tak spôsobia vodný vír, pričom sa k Natakuovi voda nedostane, pretože ich prísavky začnu vsakovať a zároveň vypúšťať vodu, čo spôsobí niekoľko násobné zrýchlenie rotácie. Samostatná technika je schopná uchrániť len Natakuho, a ešte jednu osobu, pretože tie chapadlá sú tesne pri sebe, aby cez ne nič len tak ľahko nepreniklo. Nevýhoda tejto schopnosti je hlavne to, že chapadlá sa rotujú na základe Reiatsu, takže táto schopnosť berie celkom vysoké množstvo reiatsu, a taktiež, táto technika funguje len pokiaľ je Kurāken zapichnutý v zemi, pokiaľ nie je, technika sa jednoducho zruší.Spoiler:
Chcel by som sa ešte ospravedlniť za nečakané skončenie fóra s minulým charom, už sám ani neviem prečo som to vlastne aspoň neoznámil. Smile


Naposledy upravil Kawarasi dne Sun Dec 18, 2011 8:42 pm, celkově upraveno 8 krát
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Dec 18, 2011 12:55 pm

Pěkná postava ;) Poměrné podobné Zanpakuto naší Sotaicho, ale jinak dobré Smile Teď už je na Miss co ti k tomu řekne Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 12:56 pm

Podobné? Crying or Very sad Dúfal som že to bude originálne, no všetky sa mi čítať nechcelo. Dobre, ďakujem Very Happy
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Dec 18, 2011 1:00 pm

No ona má také chobotnici, nebo sépii..nebo prostě něco s chapadly, ty její však vylučují kyselinu, takže to zas tak podobné není Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Satoshi za Sun Dec 18, 2011 1:00 pm

Nice Lavi-like-look ;)
Tohle je hodně propracovaná postava, o tebe bude honička v divizích ;)
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Dec 18, 2011 1:02 pm

Docela by se mi hodil toť pravda, ale pravda je také, že některé divize nemají ani podkapitány a tak se o tebe snažit nebudu Smile doporučuju 3. divizi Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Dec 18, 2011 1:02 pm

Proteeeeeeest tuhle katanu už mám já :P takové kopírování Smile Smozdřejmě to ber s humorem ale myslím že je lepší když má každý jinou Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 1:04 pm

Ah, dobre zmením si ju Very Happy

Zmenené
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Sode za Sun Dec 18, 2011 1:09 pm

Pěkné, pěkné... Jen mě vždycky fascinuje, jak si někdo udělá postavu a pak až vybírá divizi... přeci je fajn, když už ví, kam a může to trochu třeb zakomponovat do charakteru.... :-D
avatar
Sode

Počet příspěvků : 1909
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 21
Bydliště : Ohnivá zeď

https://ruushiicz.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Dec 18, 2011 1:09 pm

Tak teď už ti postavu pochválím Smile a i přes doporučení od Shira Smile dveře 7 divize jsou otevřené Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 1:11 pm

No, ja už som mal viac menej jasno že pôjdem ku Raidovy Very Happy
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Sun Dec 18, 2011 1:15 pm

Škoda ale i tak dobrá volba Smile u Raidena jsem taky začínal tak hodně štěstí Smile
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Dec 18, 2011 1:15 pm

Raida má dostatek členů. Jako nechci ovlivňovat, ale když jsou nezaplněné divize tak to dost omezuje hru. Například taková 4. divize je celá z NPC protože se tu nenajdou žádní doktoři (až na mou druhou postavu teda Smile ) Ale jak říkám volba je to tvá a já ji nemohu nijak kritizovat.
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 1:17 pm

Tak ja chcem hlavne dobre začať, preto ku Raidovy, po čase sa to môže zmeniť keď tu budem už poznať viacej ľudí Smile
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Dec 18, 2011 1:18 pm

JE to na tobě Smile
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 6:53 pm

Zmenil som obrázok, pridal som výzor a jednu schopnosť zanpakuto Smile
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Satoshi za Sun Dec 18, 2011 7:20 pm

Nový obrázek Laviho? =D
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 7:22 pm

To predtým nebol Lavi, ale Nataku.
Lavi sa mi však hodí viacej Very Happy
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Dec 18, 2011 11:03 pm

S tou podobností schopností s vrchní kapitánkou je to pravda, ale ač je to podobnost velká, tak jsou vlastně úplně jiné! Takže pokud ti to nevadí, nemyslím, že je to problém :-) Schváleno, jestlis prošel už před tím Akademií, tak do ní nemusíš, ale já si to po pravdě nepamatuju :-D
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Kawarasi za Sun Dec 18, 2011 11:04 pm

Hej, už som tam bol, ďakujem Smile
avatar
Kawarasi

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Nataku Ichisen - 8. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru