Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Goto down

Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Meiki Ookami za Thu Dec 15, 2011 11:11 pm

Jméno
NANIKAWA Kenjirou

Divize
9. divize

Vzhled
Spoiler:

Povaha
Kenjirou je velice složitá osobnost, zatímco se může zdát na první pohled až příliš energetický, může působit dojmem i velmi stydlivého. Popravdě se ke každému chová podle toho, jak jej zná a jak jej hodnotí. Proto by se dalo říct, že Kenjirou je člověk mnoha tváří a jen těžko říct, která z nich je ta pravá, ta ukrytá pod povrchem. Ale protože i ta se dostává ke slovu, nezbývá než o ní také něco pohovořit - Kenjirou je v jádru velmi poctivý člověk, který je rád obklopen lidmi, kterým může důvěřovat. Jeho důvěru je však velmi těžké si získat a pokud ji někdo ztratí, s největší pravděpodobností ji již nikdy znovu nezíská. Kenjirou má sice slitování v krvi, s těmi, kdo zradili jeho důvěru, však jedná jako s tím nejhorším odpadem.
Není-li na veřejnosti, působí Kenjirou spíše jako velmi uzavřený a tichý a jeho pozorováním by o něm nikdo moc nezjistil. Je velmi přemýšlivý, ačkoliv často dělá ukvapená rozhodnutí, kterých později lituje. Nedokáže si přiznat pochybení, ale když jej přizná, je schopen udělat takřka cokoliv, aby svou chybu vynahradil.
Mezi jeho oblíbené činnosti patří trénink a četba knih, také rád sbírá věci jako staré mince, keramické sošky, apod.
Miluje čas, který může strávit s lidmi, kterým důvěřuje a ještě více však má rád chvíle naplněné klidem a pohodou.
Opovrhuje těmi, kteří jsou schopni zradit něčí důvěru.


Historie
Kenjirou nežije v Soul Society dlouho, přesto si ale už vůbec nevzpomíná na svůj život před tím, než zemřel. Když do Soul Society dorazil, dostal se do jedné z nejchudších oblastí, do kterých se snad mohl dostat. Bral to jako trest za něco, co udělal ve svém životě, i když nevěděl, co by to mohlo být. Kenjirou se se svým osudem však začal rvát o každičkou chvíli, zároveň ale přijal úděl ubožáka. Tak nejspíše začalo to, že jednal s každým podle jeho zásluh a také podle toho, jak dobrý vztah k dané osobě měl. Skoro jako kdyby jeho staré já přestalo existovat, jako kdyby se ztrácelo s roky, které v Soul Society trávil. Nakonec ani jeho přátelé netušili, kdo to ten Nanikawa Kenjirou je, protože nedokázali již poznat v té osobě, která před nimi stále a se kterou trávili čas, toho Kenjira, kterého znali předtím. On sám, jako kdyby se stáhl do sebe.
V té době se také u něj začala projevovat tendence k mluvě s neexistující bytostí. Ani sám Kenjirou si neuvědomil, že v době, kdy odpočíval, pokaždé k němu přicházela ta stejná tvář a kdykoliv se na ní soustředil, začal pociťovat, že ta osoba, která ho v jeho samotě navštěvuje, není až tak sama. Ti, které znal, se jej buď začali obávat anebo se pokusili sehnat pro něho alespoň malou pomoc. Nakonec se také našla. Byla to žena, oděna do černého přišla jednou do oblasti, ve které Kenjirou žil. Původně zde měla nalézt nějakého uprchlíka, místo toho ale nalezla Kenjira, který postupně přestával být skutečně přítomný v reálném světě. Žena, členka jednotky Gotei, poznala, že se v Kenjirovi pomalu probouzí k životu síla, kterou by nemusel až tak zvládnout, nedostalo-li by se mu řádnému tréninku. První problém ale byl, dostat ho z jeho transu.
Nakonec se to podařilo, ale od té doby již neslyšel ani hlas osoby, která jej předtím vždy tak často navštěvovala. Kenjirou z toho byl smutný, ale začala nová etapa v jeho životě. Život na akademii pro něj byl rozhodně příjemnou změnou, neboť již nepociťoval osamělost, která dříve byla vždy přítomná, i přesto mu však scházelo něco. Nikoliv však něco povrchního, ale něco uvnitř něj.
Kidou mu nikdy nešlo, vlastně měl tendenci nechat energii jen tak vyprchat do okolí, jako kdyby nebyl schopen jí dát tvar. Brzy ale probudil svou zanpakutou, skoro jako kdyby byla vždy s ním.


Schopnosti shinigamiho
Shunpo - Není sice z nejrychlejších, ale přesto nepatří ani mezi pomalé. Více než-li na samotné používání shunpa se však spíše zaměřuje na to, aby dokázal odhadnout pohyby pomocí něj. (6)
Zanpakuto - Jeho vztah k zanpakuto je založen na vzájemné absolutní důvěře a přátelství a o to silnější je. Na svou zanpakuto se spoléhá ze všeho nejvíc a také stráví nejvíce času tréninkem právě se zanpakuto. Proto také zvládá obranu i útok s ní tak, jak nejlépe na své úrovni může, i když má své mouchy. (10)
Kido
  • Hado - Nikdy nebylo jeho šálkem kávy, dokonce díky tomu spíše vypouštěl svou energii do okolí, než-li aby ji zformoval, naštěstí díky tomu ale také nedošlo nikdy v jeho případě k výbuchu, přesto je ale pro něj bezúčelné jej používat. (1)
  • Bakudo - Ani bakudo nepatří vůbec mezi jeho silné stránky, a proto jej nepoužívá, aby náhodou nenatropil nějakou neplechu. (0)
  • Léčení - I když se na něj nikdy nezaměřil, má pro něj přirozený talent a dokáže léčit rány tak, jako kdyby byl v léčení odjakživa cvičen. Je to taková jeho druhá přirozenost, což si ani on sám nedokáže přiznat. (8)


Další schopnosti
Má základní znalosti aikida, přičemž však není jeho nynějším provozovatelem, tyto znalosti si přinesl ze svého života a jsou to pouze reflexivní schopnosti.
Když nemůže použít kido k léčení, dokáže používat i obyčejných technik.

Zanpakutou

Jméno
Seppen - Sněhová vločka

Vzhled v základním stavu
Klasická, ničím nezajímavá, katana

Shikai
Spoiler:
"Rozpusť se, Seppen!"
Katana se přemění ve velmi pevnou hůl (vizte obrázek) s několika krystaly a některými na stuhách. Těsně pod druhým krystalem zvrchu je také umístěna čepel ve tvaru srpku měsíce, která slouží pro útok do stran a také blokování útoků zepředu.
Stejně jako je Kenjirou rozporuplnou osobností, je i Seppen rozporuplná zanpakuto. Už jenom její vyvolání říká, aby se rozpustila, přesto, že je Sněhovou vločkou. Je to tím, že její dva útoky jsou tvořeny jinými základy.
Gousetsu - jedná se o ledový útok, při kterém z vrchního krystalu postupně vyletí několik ostrých ledových "rampouchů". Jakmile tyto rampouchy na něco dopadnou, rozpadnou se ve velmi těžký sníh, který se nepustí z ničeho, co je živé anebo se živého velmi blízce dotýká, například oblečení anebo místa blízko kořenů rostlin, apod. Je-li však protivník zasažen přímo rampouchem, nerozpadne se rampouch, ale působí jako jakákoliv jiná vržená bodná zbraň. Sníh po odvolání shikaie zmizí, je-li k tomu počasí, je-li počasí takové, že sníh vydrží, pak vydrží i poté, ale už nebude mít velmi přilnavé vlastnosti.
Kasen - jedná se o ohnivý útok. Aby jej však mohl Kenjirou použít, má to hned několik podmínek, musí být vidět slunce anebo minimálně měsíc. Zanpakuto musí nabýt dostatek energie, což znamená, že ani Seppen a ani Kenjirou nejsou schopni žádného kido útoku, obrany ani dokonce shunpa. Jakýkoliv kontakt s jinou zanpakuto pak nabýjení přeruší. Jakmile jsou však obě podmínky splněny, může Kenjirou pomocí Seppen vystřelit na nepřítele dva ohnivé šípy a to ze špicí srpkovitého ostří Seppen.

Seppen
Spoiler:
Seppen je v mnohém podobná Kenjirovi, dokonce i svým charakterovým rozpoložením. Jedná se o přátele do posledního dechu, kteří nejsou schopni spolu nesouhlasit, ačkoliv by se jistě našla alespoň jedna věc, na které by se neshodli.


Naposledy upravil Meiki Ookami dne Sun Dec 18, 2011 10:50 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Meiki Ookami

Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 15. 12. 11
Bydliště : Zapadlé městečko na severu Čech, co víc potřeba vědět?

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Satoshi za Fri Dec 16, 2011 7:59 am

Yamamoto! EPIC! Very Happy
Jinak asi vidím prototyp pro 4 divizi, co? =D
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Nawaki za Fri Dec 16, 2011 9:56 am

se zanpakuto 10 a shunpo 6 může jít kamkoliv (asi kromě 11tky - tam nemají čtení a sběr mincí v oblibě, a 5tky - kvůli Kidu)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro dead wind za Fri Dec 16, 2011 12:21 pm

Dobrá postava, líbí se mi ;)
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Sode za Fri Dec 16, 2011 2:33 pm

Hai, Nawaki... Ale čtyřka by někým s osmičkou v léčení nepohrdla...
Jinak vcelku pěkně rozepsané... (Trochu se v tom ztrácím... samí text :-D)
avatar
Sode

Počet příspěvků : 1909
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 21
Bydliště : Ohnivá zeď

https://ruushiicz.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Meiki Ookami za Fri Dec 16, 2011 2:39 pm

Děkuji moc za slova chvály. Nad divizí ještě přemítám, ale 4. divize to asi nebude, nic proti ní, ale ačkoliv mám osm bodů v léčení, tak do 4. neaspiruji. Vzhledem k tomu, že pátá má tedy podle všeho podmínku kido a jedenáctá je prostě jedenáctá, tak mi toho asi moc nezbývá, co?
avatar
Meiki Ookami

Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 15. 12. 11
Bydliště : Zapadlé městečko na severu Čech, co víc potřeba vědět?

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro dead wind za Fri Dec 16, 2011 2:58 pm

Podle vypsané osobnosti bych ti doporučil třetí divizi, ale rozhodni se na základě vlastního pocitu.
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Sode za Fri Dec 16, 2011 3:16 pm

Meiki Ookami napsal:tak mi toho asi moc nezbývá, co?

Ale kdepak... to bych neřekla... Máš tu dalších deset divizí... Myslím, že je z čeho vybírat... a není toho málo... :-)
avatar
Sode

Počet příspěvků : 1909
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 21
Bydliště : Ohnivá zeď

https://ruushiicz.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Meiki Ookami za Fri Dec 16, 2011 4:20 pm

Ale co jsem koukal, tak v některých divizích buď chybí kapitán anebo naopak členové, což je docela problém Sad
avatar
Meiki Ookami

Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 15. 12. 11
Bydliště : Zapadlé městečko na severu Čech, co víc potřeba vědět?

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro dead wind za Fri Dec 16, 2011 4:25 pm

Po skončení archu se pár lidí povýší. Problém je spíše se členy.
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Meiki Ookami za Fri Dec 16, 2011 5:28 pm

Doplněna divize, postava je tedy připravena ke kolaudaci, vyhovuje-li podmínkám.
avatar
Meiki Ookami

Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 15. 12. 11
Bydliště : Zapadlé městečko na severu Čech, co víc potřeba vědět?

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Dec 18, 2011 10:46 pm

No, nevidím problém, možná jenom upřesni, jestli ten sníh po odvolání shikaie zmizí nebo zůstane. Až to dopíšeš, je schváleno a můžeš do Akademie :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Meiki Ookami za Sun Dec 18, 2011 10:52 pm

Děkuji a doplněna informace o zmizení sněhu po odvolání shikaie, respektive že je závislý na okolních podmínkách, tj. počasí a teplotě.
avatar
Meiki Ookami

Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 15. 12. 11
Bydliště : Zapadlé městečko na severu Čech, co víc potřeba vědět?

Návrat nahoru Goto down

Re: Nanikawa Kenjirou - 9. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru