Hollow Kittier - Hollow (2)

Goto down

Hollow Kittier - Hollow (2)

Příspěvek pro Shinichi za Fri Oct 21, 2011 9:54 pmJméno:
Hollow Kittier

Rasa:
Hollow

Stádium:
Adjuchas

Věk:
87 let

Výška:
85 cm – Když chodí po dvou.
Po čtyřech jen běhá, poněvadž je poté o něco rychlejší.

Váha:
11 kg

Barva reiatsu:
Bílá

Povaha:
Prvně než se do něčeho pustí, obvyklé to promyslí a nehrne se do všeho po hlavě. Nedělá mu vůbec žádný problém někomu říct „ne“ nebo dát najevo svůj vlastní názor. Když řekne někomu, že něco udělá, často na to zapomíná, takže od něj nečekejte, že by nějak extra dodržoval své sliby. Když si má mezi něčím vybírat raději na to jde pečlivěji než impulzivně. Když začne dělat nějakou práci, raději to dotáhne až dokonce, protože poté se rád dívá na výsledky své práce. Má rád společnost lidí, ale nepřipustí si k tělu jen tak každého. Raději má jen pár blízkých známých kterým se dá věřit než více a takové co vám jak se říká bodnou kudlu do zad. Pohled na svět má spíše pesimistický a vidí věci z té horší stránky než z té dobré. Má docela blbou paměť, takže na hodně věci po nějaké době zapomene. Nemá rád velké překvapení. Nevyhýba se humoru a rád se zasměje.

Schopnosti:

Regenerace: 0
Odolnost: 2
Rychlost: 6
Cero: 7
Speciální schopnost: 10


Další schopnosti:
Vynikající zrak, sluch a čich. Je velmi nešikovný s nějakou řeznou zbraní v ruce, při bojí s ní, si dokáže odseknout i vlastní hlavu.

Historie:

Human World

Hollow Kittier byl ve světě lidí domácí mazlíček jedné mále holky, Nanami Hirano. Měli spolu velmi pěkný vztah, Nanami o svého bílého kocoura dobře pečovala. Nemohl si na nic stěžovat a svůj bezstarostný život domácího zvířete si užíval. Nicméně všechno jednou končí a u něho se to stálo po devíti letech života. Když byl zrovna sám brzo ráno na záhradě, uviděl kousek od něj nějakou černou šmouhu. Nevěděl stoprocentně co to je protože byla strašná mlha. Po pár vteřinách to však zjistil, byl to nějaký zatoulaný pes, který se dostal k nim na záhradu takovým způsobem, že se podhrabal pod plotem. Poté se pes na bílého kocoura vrhl a strhla se menší rváčka, kterou vyhrál ten silnější a v tomhle případě to byl pes. Najednou přichází na záhradu majitelka domu, protože slyšela nějaké divné zvuky a vidí jejích domácího mazlíčka na zemi v louži krve. Pes poté, co uviděl nějakou osobu, rychlé utekl a tím také končí život bílého kocoura jménem Sho. Po téhle příhodě se rozhodli Shoa pohřbít vzadu na záhradě. Nanami se s tím však nechtěla smířit a přála si, aby zůstal ještě nějaký čas s nimi, hodně kvůli tomu plakala. Nakonec zůstal Sho připoutány duševním řetězem k tomu domu jako duše. Pár týdnu na to se jeho řetěz na hrudi začal hodně zmenšovat, až zmizel úplně a stál se z něj kvůli tomu hollow. Do Hueco Mundo se dostal pomocí otevřené Garganty na kterou náhodou narazil. Prošel skrz dimenzionálním průchodem mezi lidským světem a Hueco Mundo a tady taky začíná jeho bitva o přežití.

Hueco Mundo

Když se objevil v Hueco Mundo byl to malý, průměrný a vystrašený hollow. Nevěděl vůbec kde to je a co má dělat, všude jen samí písek, na obloze divný měsíc a když se kolem sebe rozhlédl, viděl široko daleko jen tři stromy. Nicméně mu došlo, že nemá moc velký smysl tady jen ta postávat a vydal se tedy na cestu. Na své cestě potkal skupinku hollow ze které na něj jeden z nich zaútočil a vypadal jako docela velký pes, Hollow Kittier měl takový divný pocit, jakoby to už zažil. Nicméně neměl v plánu se nechat zabít a rozhodl se bránit. Šťastnou náhodou se mu ho povedlo porazit a poté i pohltit. Ostatní hollow ze skupinky to vše viděli a poté ho k sobě přizvali. Nepomohli svému členovi, protože jim ten pes stejně už šel na nervy a byl slabý. Nějakou dobu se potuloval po písečném Hueco Mundo s nimi a společně lovily ostatní hollow aby se stáli silnějšími. Jednou jejich síly přecenily a zaútočily na moc silné protivníky, což způsobilo, že ostatní hollow zemřeli a jen Hollow Kittier se stihl na poslední chvíli zachránit. Zase zůstal sám, což se mu moc nelíbilo, protože nikdy nevíte, kdy narazíte na nějaké silné hollow a je vždy lepší mít po boku někoho, koho můžete buď obětovat, nebo s ním spojit síly a porazit nepřátele. Nicméně se mu už nedařilo najít nějakou skupinku, do které by zapadl a stál se z něj samotář, který se zatím vyhýbal bojům, ale když už neměl jinou šanci, šel do toho. Trvalo několik let a z Hollow Kittiera se stál Adjuchas, byl teď o hodně silnější než předtím a také byl o hodně inteligentnější, začal lépe přemýšlet a naučil se i souvislé mluvit, což pro něj bylo dobré, protože ze začátku to neuměl. Zrovna si šel najít nějaké místo, kde by si mohl odpočinout a uviděl bojovat nějakého obyčejného hollow se skupinkou o svůj život a rozhodl se mu pomoct, doteď neví, proč to udělal, ale bylo to skvělé rozhodnutí. Vmísil se do bitvy a nepřátelské hollow s pomocí toho kterého zachraňoval, porazil a poté jich i pár pohltil. Neznámy hollow se jmenoval Zekke. Rozhodli se nakonec, že budou cestovat spolu, a tak se vydali na cestu. Objevil se však takový problém, přepadla je velká přesila hollow a proto se museli dát na útěk. Utekli do temného lesa, ale nebylo tam dobře vidět, protože tam byla strašná tma. V tom se stálo něco divného Zekkemu, podle všeho někam spadl a poté se před Hollow Kittierem objevil v podobě člověka. To ho dost zarazilo, ale podle všeho to byl pořád on a navíc ještě k tomu všemu byl o hodně silnější než předtím, dokonce i silnější než Hollow Kittier. Nakonec se však spřátelili a stála se z nich nerozlučná dvojka, která působí dodnes. Hollow Kittier se při jednom průzkumu dozvěděl o vzniku jakési organizace, byl dokonce u jeho vzniku, ale bezpečně ukryty. Poté se rozhodl to sdělit Zekkovi a přišlo mu jako dobrý nápad se tam přidat, ale Zekke nad tím váhal, něco se mu na tom nezdálo...

Speciální schopnost:

- Jeho speciální schopnosti je pohybem rukou vytvořit barieru bílé barvy, která je docela silná.
- Barieru dokáže vytvořit v různých tvarech, jako jsou třeba čtverec, koule, polokoule a třeba i kolem sebe nebo před sebe v podobě zdi atd.
- S menšími barierami dokáže i pohybovat.
- Čím je bariera větší tím ji dokáže udržet kratší dobu a více ho to vyčerpává. Nedokáže barieru udržovat navždy a je jedno jaké je velikosti, to je snad jasné.

avatar
Shinichi

Počet příspěvků : 844
Datum registrace : 02. 08. 10
Věk : 22
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Hollow Kittier - Hollow (2)

Příspěvek pro Satoshi za Fri Oct 21, 2011 10:17 pm

Nechci být rejpal, ale adjuchas, který přemýšlí? :/
Nebo přesněji řečeno, přemýšlí ve smyslu, že si kroky následné promyslí.
avatar
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3249
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25
Bydliště : Las Noches

Návrat nahoru Goto down

Re: Hollow Kittier - Hollow (2)

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Oct 23, 2011 6:23 pm

Kočička je taky v pohodě, schváleno :-) Začněte s Ryuukou... no, nějakou místnost vám udělám pro začátek, ještě sama nevím jakou :-D

EDIT - tak změna, hodím vás ke dvěma nováčkům, uvidíme, jak to bude s jejich aktivitou... Buď si s nima zahrajete nebo máte místnost pro sebe, je to win-win :-D Je to místnost Nehostinná poušť.
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Hollow Kittier - Hollow (2)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru