Zekke Oscuro - Hollow (2)

Goto down

Zekke Oscuro - Hollow (2)

Příspěvek pro Ryuuka Hosentsu za Tue Oct 18, 2011 10:33 pm

OSCURO ZEKKE
Základní Informace

Jméno:
Zekke (Oslovujeme, voláme: Zekku!)

Příjmení:
Oscuro

Výška:
180 cm

Váha:
67 kg

Rasa:
Hollow

Stádium:
Vasto Lorde

Věk:
93

Povaha:
Inteligentní arrancar, který nemá moc rád nějaké ty akcičky a aktivity. Hodně věcí je mu úplně jedno. Má smysl pro humor, ale nechce se mu skoro nic dělat. Zkrátka je líný. Co se týče povídání ale tak je normálně otevřený extrovert. Nemá rád bitvy, nežene se do nich, vždy se snaží vyhledat nějaké to ústupné řešení. Dá se říct, že je to takový malý zbabělec, ale ne úplně, spíše chce zabránit těm bojům a vyřešit to cestou konverzace.

Vzhled:
Zekke má černé vlasy a modré oči. Na levé straně krku má tetování, respektive pečeť, která má na svědomí jeho zanpakutou. Po uvolnění zanpakutou pečeť mizí. Na sobě nosí oděv klasický, jako většina arrancarů už od pradávna. Nosili jej i členové frakce zvané Espada. Na oděvu nosí i plášť podobný Haori, který nosí Shinigami, konkrétně kapitáni organizace Gotei 13. Zanpakutou nosí u pasu.

Spoiler:

Speciální vlastnost:
Inteligence, velmi schopný stratég, tedy pokud se mu zrovna chce přemýšlet.

Umístění díry:
Těsně pod zápěstím na pravé ruce.

Historie:
Zekke byl v lidském světě úplně normální kluk. Měl normální rodinu, zemřel ve věku sedmnácti let, kvůli tomu, že ho přejelo auto. Jelikož se jeho přítelkyně nemohla smířit s tím, že je mrtvý, ta ho na místo nehody chodila oplakávat. Z tohoto důvodu zůstal k tomu místu připoutaný řetězem jako duše. Shinigami ho bohužel duševním pohřbem do Soul Society neposlal, a tak se z něho stal hollow. Do Hueco Mundo se dostal za pomocí otevřené Garganty od jiných hollow. Docela dlouho bloudil dimenzionálním průchodem, ale nakonec tam došel! Jako obyčejný hollow se potuloval po píscích Hueco Mundo, s nikým nechodil ve smečkách, stále putoval a vyhýbal se soubojům. Když ho však přepadli v průsmyku dvou písečných hor, tak se musel bránit. Bil se s nepřátelskými hollow o život, ale to nestačilo, když už se zdálo, že je po něm, tak do bitvy skočil někdo neočekávaný. Hollow malého vzrůstu, kupodivu ho ale zachránil. Svými mrštnými pohyby a jedním použitím Cera hollow rozmetal. V tom mu samozřejmě Zekke pomohl a nakonec i nějaké pohltil. Neznámý hollow se jmenoval Hollow Kittier, byl to Adjuuchas, na svojí výšku byl ale velmi silný, bystrý a rychlý. A Navíc uměl hezky střílet Cero. No, v tom stádiu se mu prostě Zekke nemohl rovnat. Nakonec spolu putovali čím jiným, než písky Hueca Munda. Stala se mu ale taková menší nehoda. Tentokrát je přepadla velká přesila, museli se dát na útěk. To se jim taky podařilo, utekli do temného lesa. Neviděli ani na krok a Zekke spadl z výšky přes nějakou trhlinu. Jeho tělo se náhle začalo transformovat. Po transformaci vypadal humanoidně, jako člověk. S vyjímkou toho, že měl masku jako náramek na pravé ruce a hned pod ní díru, která je charakteristická pro všechny hollow. Když se před Hollow Kittiera postavil, tak ho přítel sice poznal, ale nemohl uvěřit svým očím. Po čichu to byl stále on, ale byl mnohem, mnohem silnější než dříve, vypadal jako člověk a to ho znepokojovalo. Nakonec se ale spřátelili i přes ten vhled. Byla to nerozlučná dvojka, která působí dodnes. Hollow Kittier se při jednom průzkumu, nebo-li špehování, dozvěděl o vzniku jakési frakce, organizace, nebo nějakého sdružení hollow. Hollow Kittier byl u vzniku onoho modrého krystalu, skryt, ale byl. S tím co slyšel okamžitě běžel k Zekkovi, Hollow Kittier trval na tom, aby se k ním nějak pokusil přidat, to se však zdálo Zekkovi jako špatný nápad. Viděl v tom něco, špatného. Jelikož nevěděl přesné informace a taky nevěděl, jestli jim bude moct věřit a tak podobně. Příběh začíná každodenním váháním nad vyhledáním oné skupiny.


Vhled Hollow Kittiera:

Spoiler:

Zanpakutou:

Jméno:
Santa Gamuza

Příkaz k uvolnění:
Pronikni! (Divné? :-D)

Uvolněná forma (Není úplná):

Po uvolnění Zekkovi zmizí pečeť na krku, objeví se tetování na rameni, viz. foto, a také křídla na zádech. Je to trochu netradiční uvolnění, protože se skoro nic vzhledově nestane, nicméně je to stále forma, která není konečná. Oči se mu změní na červené, znak, který má v očích je podobný jako pečeť na krku. Ve vyvolané formě má Zekke mnohem rychlejší Sonido než předtím, barva cera se mu změní na černo-fialovou a za pomocí očí dokáže předvídat pohyb protivníka. Zkrátka má lepší reflexy a tak podobně.

Spoiler:

Speciální schopnost zanpakutou - Raikiri(Bleskové ostří):
Kolem zanpakutou se začne hromadit blesková energie, po zásahu nepřítele do něj vsune docelá silný náboj. Může ho poranit, úplně slabého zabít, odhodit, škrábnout, cokoliv. Je to technika vhodná na srážky s jinými podobného typu. Nemusí techniku používat pouze kolem meče, může energii hromadit i v ruce, v které tvoří cero.Rozdělení schopnosti:

Rychlost: 5 + 1

Odolnost: 8

Cero: 5

Regenerace: 0

Speciální schopnost/Uvolněná forma zanpakutou: 7


Techniky hollow:

Cero:
Jeho cero je klasicky červené, v uvolněné formě mění barvu na černo-fialovou. Střílí ho z ruky.

Hierro:
Ztvrdnutí kůže, díky jeho nadprůměrné odolnosti dokáže zastavit napříkald zanpakutou nějakého řadového Shinigami. Nepřátel s vyšší hladinou reiatsu než je tato úroveň by asi moc nevyblokoval, spíše jen potlačil.

Garganta:
Coby Vasto Lorde umí vytvořit Gargantu a projít dimenzí do jiného světa.
avatar
Ryuuka Hosentsu

Počet příspěvků : 957
Datum registrace : 30. 11. 10
Věk : 22

http://www.nnk.funsite.cz/news.php

Návrat nahoru Goto down

Re: Zekke Oscuro - Hollow (2)

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun Oct 23, 2011 6:19 pm

Sasučíček je v pohodě, schváleno, ještě mrknu na toho kamaráda :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru