Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Goto down

Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Natsumi za Wed Sep 28, 2011 1:20 am

Jméno: Natsumi
Příjmení: Yuhara
Narozena: 1932
Divize: Osmá
Hodnost: Zástupkyně Kapitána
Barva reiatsu: Bledě modrá se stříbrným okrajem
Hladina reiatsu: 451Vzhled: Hedvábné vlasy a stejně safírové oči, těmito nezvyklými znaky Natsumi vyniká. Rovný vodopád vlasů stříbřivě modré barvy zůstává obvykle rozpuštěný, někdy si je ale sepne sponou. Její pokožka zůstává bez ohledu na roční dobu téměř bílá. Natsumi nemá moc svalů, spíš je žensky oblá, ale přesto podstoupila stejný trénink, jako každý Shinigami, takže není tak docela křehounká, jak působí. I její rysy působí hodně jemně, hlavně v obličeji. Nosívá ráda tmavě modré nebo černé oblečení střihu z dávných ér. Má útlé, obratné prsty, malé dlaně a vůbec působí na shinigamiho trochu moc křehce, jako porcelánová panenka.

Povaha: Její osobnost je velice podobná té, jakou měla, než začala patřit do světa bohů smrti. Je zádumčivá, tichá, klidná a mírná, rozvážnost a chladná hlava jsou její přednosti. Je taktní, smírná, milá a ochotná pomáhat, ale zároveň uzavřená a obrácená sama do sebe. Během příliš časté nepřítomnosti kapitána osmé divize se v ní ale probudilo cosi mateřského, co neváhá seřvat celou divizi (někdy včetně kapitána, když se něčím prohřeší), takže si před členy divize získala jistou úctu.
Její volné chvíle vyplňuje hra na šamisen. Má ráda modrou barvu a květiny. Jakoukoli nelibost dává najevo spíše jen opatrně. V době časté nepřítomnost kapitána si také oblíbila přítomnost zatoulané fretky jménem Kaede, Javorový lístek.

Historie:
Lidský svět
Narodila se v době, kdy světem zmítaly války a neklid. Už od raného dětství trpěla Natsumi formou chudokrevnosti. Často chyběla ve škole a kvůli neustálému stěhování za doktory si nikdy nestihla udělat moc přátel, ale jí to moc nevadilo. Byla umělecky založená, malovala, psala haiku... dosud jí zůstává obliba v hudbě. Život na zemi byl prožit téměř nudně, v jednom kuse na hadičkách, přístrojích a v bílém nemocničním pokoji. Proto má Natsumi ráda modrou barvu v jakékoli podobě, z okna vídala právě blankytnou oblohu.

Společnost duší
Když zemřela a přišla do Onoho světa, probojovala se díky svému silnému reiatsu téměř okamžitě mezi nadějné duše na akademii. Mezi rukonskými žila v jednom jižním distriktu jen pár týdnů spolu s jinými, menšími dětmi. V akademii se dostala do skvělé třídy a na úkor cvičení s mečem se podvědomě věnovala celým srdcem právě umění léčení. Tíhla k tomu, zabraňovat nemocím či urychlovat hojení, jako by nechtěla, aby si kdy někdo jiný prošel těžkou chorobou nebo zraněním. Z toho je znát, že po celou dobu studia byla pacifistka, odporující všem formám soubojů a duelů...
Život vzorného učně nebývá zrovna nabitý zajímavými událostmi. Nicméně s tím je Natsumi spokojená, má raději nudu než příliš velká dobrodružství, ačkoli se občas bezhlavě nechá strhnout nadšením někoho jiného. Jinak řečeno, určitě nikdy nebyla a ani nebude iniciátorem větších událostí.

Herní historie
Při závěrečné zkoušce v akademii se snažila držet stranou, ale tou dobou se objevovaly nečekaně trhliny. Spolu se skupinkou jiných shinigami se propadla do Hueca Munda, šedého světa písku a Proděravělých. Prokázala sice chladnou hlavu, ale v souboji samotném se moc nevyznamenala - od té doby se snaží trochu přidat v zanjutsu. Hojně si zato užila využívání svých léčitelských dovedností. Takto si jí povšiml kapitán Raiden. Natsumi přestoupila z páté divize do osmé, kde se stala jeho zástupcem.

Během ročního skoku se dokázala z pozice určené pouhým jménováním opravdu vytáhnout. Jakmile si udělala pořádek ve všem papírování, neváhala na potkání každého shinigamiho spísknout, že nemá pořádně zastrkané oblečení, a tak hodně z nich došlo k názoru, že z ní jd strach. Má plné zuby toho, že kapitán si pořád někde lítá, ale sama neztrácela čas. Kromě léčení se snažila rozšířit si obzory také na poli bojovém, i když jakých tam dosáhla výsledků, to vám určitě nesdělí nikdo, kdo v současné době leží na ošetřovně.

Schopnosti: Natsumi vyniká v silném reiatsu, které jí mnohokrát zachránilo navzdory tomu, že vše se zdálo bledé a neodvratné. Je vynikající v léčebném oboru, naopak v útoku příliš dobrá není, nemá na to povahu. I její Zanpakuto je s ní sladěn spíše v harmonii meditace a soustředění. Obecně vzato však využívá spíše svou vlastní sílu, schopnosti a dovednosti, než aby při každé příležitosti volala na pomoc svůj Zanpakuto.
Zanjutsu (2 + 1)
Bakudo (7)
Hado (5)
Léčení (10)
Shunpo (1)

Další: Natsumi hraje překrásně na šamisen, dovede vykouzlit veselé i teskné melodie. Dobrá je i v aranžování květin, ale tomu se tolik nevěnuje.

ZANPAKUTOU
Jméno: Shirubayanagi (Stříbrná vrba)
Vyvolávací příkaz: Sešli déšť listů...
Vzhled v základním stavu:
Ve své duchovní podobě vypadá Shirubayanagi jako smuteční vrba s větvemi tančícími ve větru, modravě světélkující. Na druhém stupni na ní vykvétají zlatavé pěticípé květy, na třetím začnou od kořenů divoce rašit kapradiny, šlahouny a liány. Nefalšovaná divočina. Vnitřní svět za klidu připomíná mírumilovnou krajinu s jezírkem a loukou, ideální pro meditaci a soustředění. Při třetí aktivaci je to málem džungle, roztahovačná a plná neznámých vůní i zvuků.

SHIKAI
První stupeň: [SEKIMORI]
Na prvním stupni se čepel Stříbrné vrby prodlouží a rozdělí na modravé stužky, které napodobí silné kořeny stromů a vytvoří kolem žádané osoby nebo místa bariéry.
Druhý stupeň: [HA~NO~JIKAN] Druhá aktivace propůjčuje Natsumi pohybovat se rychleji tím, že Shirubayanagi zpomalí vše kolem tak, že vzduch získá na několik málo sekund kondenzaci želé.
Třetí stupeň: [ROUBOKU~TO~KOREI] Třetí aktivace, při které se změní i vnitřní svět, je mód berserk, který Natsumi plně neovládá a taky k němu dojde jen velice, velice výjimečně. Zanpakuto tentokrát mění svůj tvar, zúží se téměř do jehlice a na opačné straně jílce vyroste identická čepel - dvoubřitá zbraň. Třetí Shikai navyšuje rychlost do fáze, kdy je obtížné zachytit okem pohyb, a dokáže tak napáchat spoustu škody.


Naposledy upravil Natsumi dne Tue Sep 17, 2013 6:00 pm, celkově upraveno 8 krát
avatar
Natsumi
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 107
Datum registrace : 28. 09. 11
Bydliště : Ve strunách niněry

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Sep 28, 2011 7:07 pm

Schváleno :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Natsumi za Tue Jul 16, 2013 9:41 pm

Aktualizováno. Lehce změněna barva reiatsu, vzhledem k posunu času rozšíření o vývoj povahy a přidán poslední úsek historie během časového skoku. Přidána zmínka o mazlíčkovi - schválen ještě za doby Miss.
avatar
Natsumi
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 107
Datum registrace : 28. 09. 11
Bydliště : Ve strunách niněry

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro dead wind za Tue Jul 23, 2013 10:30 pm

Ok, se změnami nemám problém.
avatar
dead wind
Kapitán 11. divize
Kapitán 11. divize

Počet příspěvků : 1544
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26
Bydliště : 11100101101

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sat Aug 24, 2013 10:21 am

Prosím, pokud je to možné zkus si upravit schopnosti shikai aby se v nich lépe orientovalo (například dát schopnostem jména, oddělit je od sebe odstavcem)
+ doplň si prosím hladinu Reiatsu
Jinak bez problému

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Natsumi za Tue Sep 17, 2013 6:00 pm

Opraveno.
avatar
Natsumi
3rd Seat 8. Divize

Počet příspěvků : 107
Datum registrace : 28. 09. 11
Bydliště : Ve strunách niněry

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsumi Yuhara - zástupce kapitána 8. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru