Nakayama Chizu - 8. divize

Goto down

Nakayama Chizu - 8. divize

Příspěvek pro Lus za Fri Aug 26, 2011 11:33 pm

Nakayama Chizu

Jméno: Chizu

Příjmení: Nakayama

Divize: 8. divize

Vzhled
Chizu má zářivě modré oči a hnědé delší vlasy. Ty zdobí dvě růžové stuhy na levé straně hlavy. Na levém uchu nosí čtyři náušnice. Na pravém, které má většinou schované pod pramínky vlasů, má jen jednu červenou. Na nose mívá vždy brýle. Bez nich je slepá jako patrona, vidí totiž velmi rozmazaně.

Díky její nešikovnosti získala dvě jizvy na obličeji. Jizvu pod levým okem získala ještě na akademii, když zakopla o vlastní nohy a spadla na své zanpakuto, ležící na zemi. Tenkrát měla vlastně štěstí, že nepřišla o oko. Druhá jizva na čele schovaná pod ofinou je již čerstvější. Získala ji v době, kdy nastoupila do 8. divize a nabourala do skleněných dveří.

Chizu je spíše menší postavy, neměří víc jak 165 cm. Nosí klasické černé shihakusho stejně jako ostatní shinigami. Své zanpakuto nosí u levého boku.

Vzhled:

Povaha
Chizu je tichá a docela nenápadná osoba, občas trochu stydlivá. Nerada je středem pozornosti, má však ráda společnost. Také je trochu nešikovná (někdy až moc). To ovšem neplatí o boji.

Nemá ráda alkohol.

Historie
Matka zemřela ihned po porodu a otec, povoláním shinigami, se nebyl schopný o ni postarat. Většinu času trávil na misích v reálném světě. Mohl sice své práce zanechat, ale neměl by dostatek peněz na jídlo a důležité věci. Proto jednoho dne zaklepal na dveře jednoho domu a nechal ji na jeho prahu v proutěném piknikovém košíku s dopisem, v němž rodinu prosil, aby se o ni postarali jako o vlastní. Nejspíš udělal to nejlepší, co pro ni udělat mohl. Rodina, která v domě bydlela, se jí ujala s radostí. Zamilovali si její dětský smích i pláč. Chizu tak získala ten nejlepší domov, který mohla mít.
Spolu se svým o rok starším nevlastním bratrem se rozhodla, že se stane shinigami. Jejím snem bylo léčit a pomáhat zraněným a těm, co to potřebují. Bratr, který se chtěl stát tím nejsilnějším mužem v Seireitei a vést jedenáctou divizi, si z ní vždy kvůli tomu utahoval. Prý by spíše pacienta díky své nešikovnosti ještě více zranila. Ačkoliv to byli pouhé dětské sny, dělali vše pro to, aby se staly skutečností. Každým dnem někde poletovali a trénovali s klacky. Stali se z nich víc než nevlastní sourozenci, byli to nejlepší přátelé.
A tak se jednoho dne i přes protest rodičů přihlásili na shinigami akademii a pokračovali tak v plnění jejich dětských snů. Začali pilně studovat a soutěžili, kdo je v čem lepší. Bratr ji předčil dokonce i v léčení, kterému věnovala nejvíce času a i přes to se ho nedokázala naučit. Chizu však oproti bratrovi vynikala v rychlosti, jinak byli jejich síly docela vyrovnané.
Když vstoupili do posledního ročníku, měli jasno, do které divize půjdou. Chizu chtěla být přijata do 8. divize a bratr chtěl tam, kam mířil už od dětství, do jedenácté divize. To bylo poprvé, kdy se jejich cesty měly rozdělit. Ty se však rozdělily ještě dřív, než to čekali.
Jednoho dne utekli z vězení nebezpeční vězni a studenti posledních ročníků byli povoláni, aby hlídali akademii pro případ, že by se nějaký vězeň zatoulal i do těchto končin. Jeden vězeň se tu opravdu objevil. Její bratr se ho snažil spolu s dalšími studenty zdržet, než dorazí posily. Ačkoliv se jim to podařilo, mnoho z nich získalo vážná zranění. Jedním z nich byl i bratr, který brzy po útoku zemřel.
Ještě v ten samý den se objevila u dveří svého domova a se slzami v očích vyprávěla, co se stalo. Rodiče jí začali bratrovu smrt dávat za vinu. Podle nich to byla ona, kdo ho svedl špatnou cestou a kvůli ní se rozhodl jít na shinigami akademii. Cítila, že ztrácí i je a že zůstane sama.
Chizu se uzavřela do sebe, neměla přátele, s nikým si nerozuměla tolik, jako s bratrem. Učení jí příliš nešlo a velmi se zhoršila. Posledním ročník málem nedokončila, zkoušky splnila s odřenýma ušima a nakonec byla přijata do 8. divize. Od bratrovy smrti to byla jediná věc, která se jí podařila.

Když se v den dokončení akademie rozhodla navštívit svou rodinu, aby jim oznámila tuhle novinu a po dlouhé době je viděla, zjistila, že jsou oba mrtví. Ztratila vše, co pro ni bylo důležité.

Chizu se nikdy nedozvěděla o svém vlastním otci.

Schopnosti shinigami
Docela vyniká v boji se zanpakuto (7) a to i přes to, že si se svou zanpakuto moc dobře nerozumí. Poutací kido zvládá na velmi dobré úrovni (8) stejně jako shunpo (9). Útočné kido se nikdy nedokázala naučit a s léčením je na tom úplně stejně. A to i přes to, že se původně chtěla na tuto schopnost zaměřit. Možná to je jen dobře. Jak říkal její bratr, mohla by díky své nešikovnosti pacientům spíše ublížit.

Zanpakuto

Jméno: Iris (Bohyně duhy)

Vyvolávací rozkaz: Ukaž své krásné barvy, Iris!

Vzhled v základním stavu:

Pravá podoba zanpakuto:

Vnitřní svět

Vnitřní svět tvoří nebesa, ze kterých čouhá krásná duha.

Spoiler:

Vztah se zanpakuto

Jejich vztah není úplně ideální, ale dalo by se říct, že spolu vychází. Problém je v tom, že Iris je toho názoru, shinigami jako je Chizu nemá právo ji vlastnit a proto ji nedovolí využívat její plnou sílu.

Shikai

Zanpakuto v shikai:

Při vyvolání shikai se nad bojištěm ukáže duha. Zanpakuto se změní v kopí duhové barvy. Chizu se díky shikai dokáže pohybovat rychleji. Čepel za sebou nechává duhovou stopu, která postupem času mizí.

Zatím nemůže využívat žádné útoky, protože jí Iris nedovolí využívat celou její sílu.
avatar
Lus
Zástupce kapitána 1. divize
Zástupce kapitána 1. divize

Počet příspěvků : 1066
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23
Bydliště : Asteroid B 612

Návrat nahoru Goto down

Re: Nakayama Chizu - 8. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu Sep 01, 2011 10:27 am

Schváleno :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6863
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru