Dexter

Goto down

Dexter

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Fri Aug 26, 2011 1:01 am


Dexter


Ráda bych vám představila svůj oblíbený seriál o krevním specialistovi, manželovi, otci, bratrovi a hlavně sériovém vrahu: Dextru Morganovi.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Miami je plné kriminálních živlů a ne se všemi se umí policie vypořádat. Proto je tu Dexter, aby ty nejšpinavější z nich poslal tam, kam patří - rozsekaní na kousky v igelitovém pytli na dně oceánu.

Hlavní hrdina utrpěl v mládí silný traumatický zážitek, kvůli kterému je tak "narušený". Musí zabíjet. Je to jeho droga. Díky svému pěstounskému otci Harrymu však toto nutkání dokázal usměrnit jen k zabíjení špatných lidí, kteří svým chováním zapadají do kodexu, který Harry Dexovi svěřil. Ten teď se svojí sestrou Deborah pracuje u miamské policie - on jako znalec krve, ona je právě přeřazena na oddělení vražd.

Čím více obětí má Dexter na svědomí, tím více se snaží pátrat po své minulosti, zahalené mlhou. A zahalené právem. Odhalení by mohla být šokující.


"Tonights the night. And its going to happen again, and again."
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Dexter

Příspěvek pro Maršál Křída za Fri Aug 24, 2012 1:17 am

Sleduju to od X té řady, potom, co jsem si konečně z drátu vyrobil anténu a chytil druhý kanálový multiplex. Zatím celkem ok seriál. S takovou drobnou vadou. Nesnáším hlavního hrdinu! A jeho ségru taky. :jedi:
avatar
Maršál Křída

Počet příspěvků : 841
Datum registrace : 21. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru