Jižní brána

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Re: Jižní brána

Příspěvek pro joemandel za Mon Dec 19, 2011 4:51 pm

Renmaru Houkazaki

"Aj tak už asi bude niekde preč zo Seireitei..." alebo chcel, aby som si to myslel, "poďme radšej niekam inam." navrhol som, pričom som myslel, že ho odvediem tam, kam som to mal pôvodne v pláne.
joemandel

Počet příspěvků : 449
Datum registrace : 20. 09. 10
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sode za Mon Dec 19, 2011 9:09 pm

Po tvém návrhu zůstalo ticho. A to pěkně protažené ticho. Ale atmosféra houstla. Chlápek zahalen v černém plášti sevřel ruce v pěst. A ty jsi chtěl pomoci při odvádění vězňů....?.... Zabručel s rozzuřeným tónem vězeň. Pak se uklidnil. Samozřejmě. Jsi jen shinigami. Takový vy už jste. Cíl vám uteče před nosem a pro vás tím úkol končí. Ta vaše neskutečná arogance vám zabraňuje vydět cestu! Vznesl o shinigami rozzsudek a důstal k tobě otočen zády.
Sode

Počet příspěvků : 1908
Datum registrace : 28. 10. 09
Věk : 21

http://ruushii-sama.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Tue Dec 20, 2011 7:19 am

Renmaru Houkazaki

"A kto ste teda "vy"?" spýtal som sa nahnevane, nakoľko som určite vedel, že toto nie je shinigami. Sám človek toho veľa neurobí a situácia sa zdala byť ešte horšia.
"A čo tvoja amnézia? Odrazu zmizla." dodal som sarkasticky.
joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sode za Tue Dec 20, 2011 5:35 pm

Zaslechl jsi vzdech. Kdo jsem já momentálně není vůbec důležité. Na to příjdeš, až bude pravý čas, teď jde o to, kdo jsi ty. Měl by jsi si to uvědomit co nejdříve, než ti cíl doopravdy zmizí v nedohlednu. Prohlásil jako by věděl, o čem mluví. Na druhou otázku nereagoval. Asi tě úmyslně ignoroval, či mu nepřišla podstatná. Nebo co mohlo být úplně jinak...
Sode

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro joemandel za Tue Dec 20, 2011 6:31 pm

Renmaru Houkazaki

"Tieto filozofické reči si strč niekam!" dopovedal som a zacítil som opäť reiatsu toho "shinigamiho". Vyzeralo to, že sa ukázal v našej blízkosti, aby sa presvedčil, či som to už zabalil. Ale nie.
"Tadiaľto!" povedal som dúfajúc, že ma bude nasledovať.

Pro příště... o tom, zda jsi něco cítil nebo ne... zda se vrátil, nebo ne... rozhoduje GM...
joemandel

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sode za Tue Dec 20, 2011 6:52 pm

Kdyby vězeň něco řekl, určitě by teď jeho slova zněla pohrdavě. Tedy tak, jak vyznívala celou dobu. Ještě naposledy se ohlédl k bráně a pak vyrazil za tebou. Opravdu podivuhdoné, každý jiný odsouzenec by využil příležitosti a pelášil do dalekých končin.

Pokračuj v kasárnách 10. divize
Sode

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jan 24, 2012 10:41 am

Dr.Shuchiteki Stein

Se pomalu blížil k hranicím Rukongaie od Jihu. Společnost mu dělal onen podivný chlapík, který byl velmi radostný, což se o Shuchitekim říct nedalo..byl velmi unavený, jelikož už to bylo více jak 42 hodin co naposledy spal.

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sode za Tue Jan 24, 2012 4:54 pm

Muž byl veselejší a veselejší. Radoval se s z toho, že jsi jeho nabídku přijal a on tak nemusel zase děla to, co tu dělá už bůh ví jak dlouho. Ještě na chvíli se zstavil a zvedl hlavu se slovy. To ti před vámi říkali taky... Hlesl tajemným hlasem a opět nahodil široký úsměv od ucha k uchu.
Jak jste se blížili k místu, kde pobývalo více shinigami - tedy Seireitei, nemohlo ti uniknout, že chlápek ztrácí svůj humor. Působil čím dál tím více nesvůj a ohlížel se za každým zašustěním. Na tváři měl nezvózní výraz, kterého se ne a ne zbavit. Asi už... se blížíme, co? Cítím je... hodně... shinigami.. Špitl polohlasně a slovo shingami znatelně zdůraznil.
Sode

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jan 24, 2012 5:41 pm

Dr.Shuchiteki Stein

Byl dost utahaný, ale i tak si dokázal všimnout, že je ten chlápek čím dál tím víc nesvůj. Nijak to však nekomentoval, dokud se chlap nezmínil o shinigami. Hádám, že tam nehodláš jít, řekl bych že jsi hollow, nebo něco takového. Klidně už se můžeš vrátit...zde už se necítím ohrožen, nicméně děkuji za tvou společnost. Kývne na něj.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sode za Tue Jan 24, 2012 6:56 pm

Zastavil se a vyvalil na tebe uči při zímnce o hollow. Chvíli takto setrval, ale pak se stále s vyjeveným výrazem narovnal. Dobře. Snad rostlina z trosek poslouží. Určitě se zase někdy potkáme! Z pořátku mluvil zmateně, ale konec řekl, jako by si ho plánoval, nebo jako by viděl do budoucnosti a prostě to věděl. A než bys lusknul prsty, odběhl stejnou cestou, kudy jste přišli.
Ty jsi při návratu do Soul Society necítil žádné převratné změny, kterými by bylo zapotřebí se zabívat. Ne, teď jsi byl sice opět sám, ale již tak blízko své divizi, že myšlenky na využití květiny překonaly samotu, stejně tak jako ty nyní Jižní bránu.

Pokračuj ve 4.divizi
Sode

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Dec 30, 2014 5:22 pm

Akio

Došel k bráně, ale nikoho tady neviděl. Hmm...asi jsem tu první... Našel místečko, kde by se mohl posadit a posadil se. Pak vytáhl své zanpakuto a prohlédl si ho. Že bychom dnes zase vykročili do boje? Co Sogyo? Problém byl, že on a jeho zanpakuto byli už pět let odděleni. Pečeť, kterou na něj uvalil vrchní kapitán stále platila a on slyšel svou zanpakuto pouze zdáli, sám neměl přístup k jejím silám. Snad jednou, až uzná za vhodné...až bude věřit, že to zvládnu....tě zase uslyším... Usmál se na čepel a schoval ji zpět.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Tue Dec 30, 2014 6:05 pm

Tsu Utsukushi
>>> 2.Divize

Hned jak jsem dostal zprávu že jsem měl dorazit k jižní bráně tak jsem neváhal a pomocí shunpa sem rychle dorazil. Když jsem dorazil k jižní bráně tak jsem se okolo sebe rozhlížel jestli tady někde neuvidím toho s kým se mám asi střetnout, myslím že se ten člověk se jmenoval nějak Ukitako ... Ukatoke, jo už vím Ukitake Akio. No neznal jsem ho ale počítám s tím že na mě zamává.
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 484
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Dec 30, 2014 7:32 pm

Akio

Po chvíli se na scéně zjevil shinigami. Akio ho neznal, ale vzhledem k tomu, že tu nikdo jiný v okolí nebyl, a k branám se vydávali jen pokud někam šli, nebylo pochyb.
Zvedl se a vydal se shinigamimu naproti.
Hej...ty...tady....hádám že jsi Tsu, Tsu Utsukushi, že? Tak nějak nebyl důvod, proč by být neměl.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Tue Dec 30, 2014 8:06 pm

Tsu Utsukushi

Když na mě zavolal pro mě neznámý chlapík tak jsem se na něj otočil. "Ano jsem a vy jste Ukitake Akio že?" udělal jsem malý úklon na pozdrav a sledoval jsem jak ke mě jde. Byl jsem trochu nervozní když se s ním vidím poprvé v životě.
Tsu
Člen 2. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Dec 30, 2014 8:10 pm

Akio

Pokýval na pozdrav hlavou. Ano to jsem...takže...co se týče mise... Vytáhl z kapsy dopis spolu s mapkou.
Takže vypadá to na něco špatného...za Rukongai...přesně zde... Píchl prstem do mapy. Měli bychom vyrazit.

->Někde za Rukongai

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Tue Dec 30, 2014 8:15 pm

Tsu Utsukushi

Když vytahoval nějaký dopis s mapkou tak jsem dával pozorně pozor aby mi nic neuniklo ale bylo to strašně jednoduché, měli jsem jít za Rukongai a tam něco vyřešit a podle toho co Akio řekl tak tam je něco zlého/špatného. "Dobrá, následuji vás" kývl jsem a následoval Akia.

>>> Někde za Rukogai
Tsu
Člen 2. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Sun Aug 23, 2015 2:43 pm

--->2.divize

Kitsune

A tak Kitsune s Artemis dorazily k Jižní bráně a očividně první, jelikož Eshena nikde neviděly ani necítily. Kitsune se tedy opřela zády o zeď. Jednou rukou drbala Artemis sedící vedle ní za ušima, při čemž se dívala nahoru na oblohu, kde se honily mráčky. Jeden z nich dokonce vypadal jako plyšový medvídek. A tak tam tedy čekaly na Eshena. Kitsune to nevadilo, jelikož si stejně nezadali přesný čas, kdy se tu sejdou a ani sám Raiden jim neřekl, kolik času na doručení toho balíčku mají. On jim vlastně toho řekl sakra málo. Vždyť nevěděli ani komu ten balíček mají předat nebo co myslel tím létajícím ostrovem. Hold to bude ještě zajímavé.
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2411
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Sun Aug 23, 2015 3:49 pm

Eshen

"Je dneska hezky, co?" ozval se najednou jakoby zničeho nic Eshenův chraplavý hlas. Stál ještě kus od kapitánky, aby si nemyslela, že ruší její osobní prostor, a s úsměvem se taky díval nahoru.
"Moc hezkej den na procházku.. škoda, že nás pravděpodobně po cestě zase něco sežere." dodal k tomu, protože moc dobře věděl, že mise s ním nikdy nešli tak, jak by se snad mohlo zdát.. no, spíš šli tak, jak by se zdát nemohlo. I tak měl ale pořád na tváři široký úsměv. Chraplavým hlasem se mohutně nadechl, aby nachytal ten čerstvý vzduch, zakašlal, a pak se usmál ještě víc.
Rai Eshen
Zástupce kapitána 6. divize

Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Sun Aug 23, 2015 4:05 pm

Kitsune

A tak tam stála a koukala na mraky, když tu se ozval Eshenův nový hlas. Podívala se na něj a oplatila mu úsměv. "To tedy ano. A pokud nás něco sežere, tak se z toho jako vždy nějak vysekáme. I když s mým štěstím narazíme spíš na nějakýho úchyla." povzdychla si nad tou poslední větou. Pak ale nahodila úsměv. "Vyrazíme?" zeptala se svého společníka a pokud nic nenamítal vyrazili za Artemis, která jako jediná znala pořádně cestu a Raidenův pach.
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Sun Aug 23, 2015 4:21 pm

Eshen

Když se nad tím zamyslel, Kitsune byla člověkem, která ze všech lidí znala Eshena nejlépe. Viděla ho v trablech a před smrtí, viděla ho šťastného, on jí věřil, což věřil jen jí a Suki.. a ta se nedala moc počítat.. a nevěděla o něm tolik.
"No, to teda." pronesl, a zachechtal se. "Do nejhoršího mu rozbiju zuby.. nebo Artemis. Spíš Artemis mu rozbije zuby." pronesl k tomu, znovu se zachechtal, a pohlédl na hrdou vlčici po Kitsunině boku. Taková už Artemis byla, nenechala, aby se Kitsune stalo cokoli.
"Není, proč čekat." pronesl, zase s úsměvem širokým, a následoval Artemis. Eshen nebyl špatný stopař, ale pach Raidena neznal... díkybohu.
Rai Eshen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Sun Aug 23, 2015 7:46 pm

Kitsune, Eshen -> A tak jste vyrazili. Čekala vás velmi dlouhá cesta, nemluvě o tom, že ten balíček byl trochu větších rozměrů. Naštěstí měl i popruhy, takže ho Eshen mohl vzít na záda. Každopádně, asi by to chtělo sehnat i nějaké ty zásoby, neboť i Shinigami museli někdy papat. Artemis naštěstí díky mapě věděla, že nedaleko byl menší obchůdek, takže se vás pokusila nasměrovat nejprve k němu, protože určitě chtěla taky nějaký maso! A za každým obchodem je určitě nějaké dobrodružství, že?
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Sun Aug 23, 2015 8:02 pm

Kitsune

A tak vyrazili. Nejprve Artemis a za ní Kitsune s Eshenem. Ten balíček byl ale dost velký. Naštěstí měl však popruhy jako batoh, takže ho mohli nést na zádech. Asi by bylo lepší,kdyby se střídali v nošení. Co jí ale dost překvapilo, byla cesta, kudy je Artemis vedla, jelikož se najednou ocitli u nějakého obchodu. Kitsune nevěděla, jestli chce Artemis něco k jídlu nebo tudy opravdu vedla cesta. No ale tak ona tu byla navigátor,tak šla dál za ní.
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Rai Eshen za Sun Aug 23, 2015 8:19 pm

Eshen

No, Eshen se jako správný gentleman pochopitelně balíku okamžitě chytil. Doufal, že v tom nebude nic dostatečně výbušného na to, aby ho to zabilo, kdyby zrychlil nebo skočil, ale... no, vlastně se dalo čekat, že tam něco takového bude. To by bylo dosti klasické a normální. Bohužel.
Každopádně, Eshen, jak je známo, bezmezně věřil jen jednomu člověku, a tím byla Kitsune, a Artemis nebyla jen vlčice, byla to část Kitsune. A tak šel naprosto bez keců a připomínek za ní.. ani by se neodvážil, ani by nechtěl, pochybovat.
Rai Eshen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Mon Aug 24, 2015 11:04 am

Kitsune, Eshen -> Jakmile jste došli za Artemis, vběhla dovnitř do obchodu. Zastavila se... u něčeho, co vypadalo jako horolezecké vybavení. Packou začala otlapávat dlouhé lano. Pokud jste jí pochopili, tak pak ještě přeběhla k pultu s masem. Kňučivě se na Kitsune podívala a vyplázla jazyk. Obrobijci museli jíst.
"Ehm... kapitánka 2. divize! Dobrý den, madam!" vykřikl majitel obchůdku, když tě spatřil. "Co vás sem přivádí? Dostala jste naší žádost?" zeptal se opravdu překvapeně.
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Mon Aug 24, 2015 11:17 am

Kitsune

No, Kitsune nezbylo nic jiného, než jít za Artemis do obchodu. Už teď jí podezírala, že chce maso. O to větší překvapení bylo, když se zastavila u horolezecké výbavy a poukázala na lano. A tak tedy Kitsune vzala to dlouhatánské lano. Pak vlčice přeběhla k pultu s masem a nasadila svoje štěněcí oči. Hold nezklamala. "Fajn." řekla jí a vzala tedy i nějaký to maso. Poté na ni zakřičel nějaký chlápek, asi majitel obchodu. A označil ji za madam. "To vypadám tak staře?" zamumlala si nabručeně.Ona přeci nebyla žádná madam. "Dobrý den." oplatila mu pak pozdrav. "Žádost? Jakou žádost. Vlastně tudy jen procházíme a chtěla bych koupit tohle..." řekla a položila na pult to lano a maso.
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next