Jednotlivé budovy

Goto down

Jednotlivé budovy

Příspěvek pro Ryuuka Hosentsu za Mon May 30, 2011 8:15 pm

Jednotlivé budovyVenkovní aréna:

Venkovní prostor sloužící spíše k praksi, nebo-li konkrétnímu boji jak duelu, tak více-skupinovému. Také se zde chodí trénovat se zanpakutou, protože vnitřní prostory tréninkové budovy by mohlo reiatsu Shinigamiho, i přes dokonalou konstrukci a zabezpečení, poničit nebo případně zničit celou budovu. Většinou se zde pořádají různé soutěže o nejlepšího bojovníka divize.Tréninková budova:

Budova sloužící k fyzickému tréninku. Jsou zde k dispozici různé činky, tréninkové-dřevěné, posilovací stroje, běhací stroje a jiné věci, které by měly patřit do tělocvičny. Budova je celkem velká, na jejím samotném začátku je i vchod do kanceláře kapitána.Kancelář kapitána:Tajná místnost/Strategické centrum:

Je tajná chodba jedenácté divize vybudována novodobými kapitány. Vchod do této místnosti je nejpřísněji střežený v celé jedenácté divizi a je umožněn přes kancelář kapitána. Velitel stráží strategického centra je prozatím kapitán. Místnost má v kompetenci veškeré manévrovací cvičení a akce jedenácté divize. Veškeré formace útočných jednotek jsou vytvářeny zde. V nouzové situaci jsou schopni přebrat koordinaci až tří dvorních divizí._________________


Spoiler:

Ryuuka Hosentsu  
                 Zekke Oscuro  
avatar
Ryuuka Hosentsu

Počet příspěvků : 957
Datum registrace : 30. 11. 10
Věk : 22

http://www.nnk.funsite.cz/news.php

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru