Natsuki Yuhiko - 13. divize

Goto down

Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Fri May 27, 2011 3:21 pm


Jméno: Natsuki Yuhiko
Divize: 13 (3rd. seat)
Pohlavie: Žena
Vek: 36 (výzorom okolo 18-20)
Výška: 160 cm
Váha: 43 kg

Sen: Jej sny, ciele, či veci tomu podobné sú pre ňu samotnú jednou veľkou záhadou. Popravde sa radšej neodvažuje snívať, pretože sa jej zatiaľ žiadny sen nevyplnil a nemá za potrebné zbytočne si robiť vrásky na tvári. Musí si však priznať, že má predsa len taký menší cieľ, ktorý nedáva logiku úplne každému. Tak, je ťažké vyzerať ako badass keď má každý váš útok pomocou zanpakuto ružovú farbu, a predvádzate ho s výzorom takým, aký Natsuki má. Možno je rozkošná, rovnako ako aj útoky.. to áno, ale od strachu nahaňajúcich veciach sa ani zďaleka hovoriť nedá a preto sníva o tom, že pri nej.. sa ľudia začnú ružovej farby báť ! Hlavne ak bude v spojení s ňou. Sčasti sa jej tento sen vyplnil, ale len z malićkej časti.. len málo ľudí ju poslednú dobu chce naštvať.

Povaha:
Milé, zakrslé a urážlivé niečo, čo sa ľahko vyprovokuje a po tom môže jednať nie tak úplne podľa očakávania. Asi tak by sa dala opísať jej povaha v celku. Je veľmi spoločenská a optimistická, úplný sangvinik. Donedávna bola trocha strachoprd, bála sa všetkého čo len zle vyzeralo a nemuselo to byť ani moc silné. Rozhodla sa však zmeniť a tak sa snaží zo všetkých síl svojmu všeobecnému strachu čeliť. Stále má nutkanie podceňovať svoje vlastné schopnosti, nie je si nimi príliš istá. Preto nie tak úplne rada bojuje, no na druhú stranu každý jeden boj berie ako istý druh výzvy. Nerada sa predvádza, teda.. ako sa to vezme, a v akom smere sa to vezme. Z Natsuki sa stal ten typ, ktorý by dokázal spraviť nejaký projekt - x aj zo smútočného Karu. Samozrejme vie kde má svoje medze. Historie
Keď Natsuki zomrela tak mala niečo cez šesť rokov, prešlo ju auto a keďže ju na zemi nič nedržalo tak sa prebudila ani nie deň na to v Soul Society. Teda presnejšie v okrsku kde bola zväčša tá "bohatšia" vrstva takže nikdy moc nepoznala temnú stránku Rukongaiu (ak sa to tak píše). Jej život teda teoreticky začal od znova, zabudla svoje meno a tiež zabudla na svoj pozemský život ktorý aj tak za moc nestál.. Nedalo sa povedať že bi ju stretlo niečo zvláštne, žila v podstate pokojným životom obyčajného obyvateľa Rukongaiu. Vypomáhala rodine do ktorej ju zaradili v ich kráme na oblečenie kde často prezerala a kontrolovala tovar. Mala zopár takých normálnych priateľov s ktorými tvorila celkom podarenú partu ktorá sem tam povystrájala nejaké somariny ako každá iná "banda" v ich veku. Keďže bola v SS tak stárla o dosť pomalšie než v reálnom svete. Raz sa však predsa len niečo stalo, hrala sa niekde v lesoch a sama keďže boli ostatné decká niekde preč a ona ich nevedela nájsť.. bola na lúke keď pocítila nejaký divný tlak ktorý nikdy v živote necítila a tak ani nevedela k čomu to prirovnať, ten tlak vyvolávalo reiatsu istého hollowa ktorý sa tam zatúlal a mieril si to priamo k Natsuki u ktorej zaznamenal väčšie reiatsu než by na obyčajnú dušu malo byť možné.. vtedy Natsuki prvý krát videla hollowa a začala splašene kričať pretože sa ho hrozne bála. Nekričala však ani sekundu keď pocítila ako do nej hollow z boku silno vrazil svojou rukou až odletela zopár metrov ďalej, pri tomto páde sa jej zlomila noha a tak sa ani nemohla postaviť, myslela si že je to jej koniec keď pocítila ďalší tlak no tento bol v niečom iný.. doslova vychádzal z nej a po tom pocite sa vedľa nej objavil muž s modrými vlasmi a tetovaním na pravej tvári. Len sa na ňu milo usmial a spýtal sa jej či by chcela ďalej žiť.. keď prikývla tak sa znova len pousmial a namieril na toho Hollowa rukou, z nej vyletel kryštálový vlk ktorý prerazil Hollowa a ten začal kryštalizovať až sa rozpadol na malinké ružové kúsky kryštálov. Natsuki si zrazu uvedomila že v ruke drží katanu a ani si neuvedomila že pri nej stojí niekto iný no tento niekto bol Shinigami ktorý sa trocha udivene pozeral na jej katanu v rukách. O tri dni už stála na zápise v Shinigami akadémii a po roku strávenej v nej ovládla Shikai ako aj jeho dva útoky, síce sa zapísala na skúšky podľa ktorých ju mali prideliť k nejakej divízii no nikdy nikam neprišla včas a na tieto skúšky neprišla vôbec takže je stále v akadémii kde sa zdokonaluje v tom ako byť poriadny Shinigami, je jsnom sa stalo Hollow vyvodiť z tohto sveta pretože ich neskutočne nenávidí a to je aj dôvod prečo sa stala Shinigamim.


Stalo sa zopár udalostí, zomrelo zopár ľudí a zopár ich znova do svetu Soul Society prišlo. Samotná Natsuki sa však vo valnej.. až prevažnej väčšine prípadov do ničoho nezapájala. Tichúčko si sedela na svojej postielke, hlavu mala podoprenú vankúšom a v rukách mala malý notesýk a diár na ktorý si kreslila randomné obrázky ktoré sa jej príliš nedarili. Popravde sa nikdy necítila ako niekto, kto by mohol na slede udalostí niečo zmeniť. Preto ani za celý rok necítila nejakú potrebu zosilnieť. Keďže samú seba brala ako radového vojaka do prvej línie, považovala to za zbytoćné. Jej lenivosť sa jej moc nevyplatila no ktorý človek nie je lenivý ? ona si to aspoň priznáva. Sama pochybuje že sa niećo zmení, aj keď jej divízia vyhlásila konkurz na nového kapitána.. silne pochybovala, že by ju nový kapitán vedel k nejakým lepším, než "žiadnym", výsledkom dokopať.

Všetko sa zmenilo jedného krásneho dňa, keď stretla na mol ožratého Kyouheia. Cítila sa zodpovedne, kto vie prečo, a sama pochybovala, že by ho v danom stave nechala na ulici. Preto ho na noc zobrala k sebe. To samozrejme nečakala že má pod svojim oblečením ďalších zopár flašiek svojej pálenky a že ju navštívi ešte aj niekto, o kom pred tým v živote nepočula.
Zatiaľ čo dvaja muži u nej v byte drtili partičku shogi, o ktorom vedela a stále vie Natsuki dohromady nič, Natsuki sedela na parapete a strápene ich pozorovala. Nie že by sa jej spoločnosť až tak priečila ale nikdy nebola príliš veľkým zastáncom alkoholu.. dokonca sa jej zdalo źe ju chcú opiť ! Mala však šťastie že to nebol ich úmysel. Nasledujúce ráno to zakončilo nemilé prebudenie, keď si to jeden z chlapíkov nakráčal k jej palme a až po pohrození si to radšej namieril von z domu, kde hľadať nejaký iný strom na označkovanie.
Natsuki trocha trklo, mala toho celkom dosť.. aj keď milá spoločnosť.. toto mala zažívať stále ? každý deň? Tož sa radšej rozhodla ísť trénovať po dlhoooom.. naozaj dlhom čase, aj keď nevie koľko jej to vydrží. 

Čo sa stalo počas tých krásnych rokoch, ktoré mnoho shinigami venovalo výcviku, trénovaniu a vybrúsovaniu svojich schopností? Teda stalo sa to, čo sa už vyššie popisovalo. Len s jednou maličkosťou a dalo by sa povedať výnimkou. Natsuki sa tak trocha flákala, no na jej obranu sa musí uznať, že sa naučila aspoň piť.. a momentálne drtí za nejedným barom prvú ligu. Do toho sa zahrňujú hry ako stolný pong či nebodaj aj taká poupravená fľaša kde si človek mohol vybrať, či sa vyzliecť alebo sa napiť aa tak ďalej a tak ďalej. V pití alkoholu sa dostala na takú úroveň, že by dokázala zaúčať niekoho, kto si musel prechádzať ťažkými začiatkami rovnako ako ona. Kto vie, či to bol práve alkohol, ktorý apeloval práve na jej "povýšenie" ktoré malo nasledujúce týždne prísť. Sama bola v liehu ešte niekoľko dní pred tým a aj potom. Vlastne tak, neustále.. až kým neprišli na radu prvé povinnosti. Predsa len byť dôstojníkom nebolo len tak. Človek sa nemohol stále len ulievať a Natsuki začala vyššie postavených ľudí obviňovať z toho, že ju z tohoto pohodlného života nasilu vytiahli a hodili jej na krk bremeno, ktoré sa jej tak úplne nechcelo niesť. Však ona im ešte ukáže.. ona ešte narobí bordel..

Schopnosti shinigamiho  


S jej zanpakuto si rozumie a dá sa povedať že je to jej najlepší priateľ, vie s ním tiež veľmi dobre šermovať a v shikai jej nerobí sebemenší problém (10)
Čo sa týka Kidou tak je to taký lepší priemer, vlastne jej ide dosť dobre no používa ho skôr sekundárne (7)
Bakudo a ani liečenie jej nikdy nešli, v týchto oboroch vždy "prepadávala" a stále aj prepadáva.. nevie vyliečiť a ani spútať nič, ani muchu či inú napodobeninu života. (0,0)
V shunpe zato vyniká, je to niečo ako jej druhý život, miluje rýchlosť aj keď je niekedy nesústredená a stráca rovnováhu nikdy ju to neodpudilo od neho (8)
Jej Reiatsu nemá nijaké významne veľké hodnoty. U bežného shinigamiho je to taký priemer a k nejakým vyšším rankom zatiaľ môže tak maximálne vzhliadať (421)Další schopnosti 

Na prvý pohľad sa to naozaj nemusí zdať, a sama by to o sebe nepovedala, ale je to asi rovnako dobrý taktik, ako aj dobrý znášač úderov. Síce sa niekedy nedokáže v inteligencii vyrovnať viac menej žiadnemu trocha viac inteligentnému shinigami, či si nedokáže zapamätať somariny.. alebo počítať desať riadkové príklady kde je zahrnutá celá abeceda, keď príde na boj, samú ju niekedy prekvapí ako sa vie vynájsť. Nemá pri tom ani príliš veľké skúsenosti, teda takmer žiadne, nikdy sa však nemusí príliš dlho zamýšľať aby musela jednať. Čo sa týka odolnosti, heh.. také malé čudo a koľko toho vydrží. Krásne si dokázala zaobliť schopnosť oklamať samú seba .. napríklad v cítení bolesti. Také utrhnutie ruky by ju síce položilo no škrabance, či dokonca aj vážnejšie poranenia, teda bolesť z nich, dokáže vo svojej hlave premeniť na až psychopatickú túžbu zabiť toho, kto jej to spôsobil.


 Zanpakutou

Jméno
Jellal no suishou

Vzhled v základním stavu
Katana ktorá má hneď dva druhy použitia, nie priamo „obojručná“, pretože na to nemá dosť dlhú čepeľ, zároveň však má dostatočne dlhú rúčku, aby ju Natsuki mohla chytiť do oboch rúk. Vyváženie, tvar a celková váha jej vďaka tomu efektívne umožňuje využívať štýl boja ako jednoručných, tak aj obojručných zbraní/útokov. Koniec rúčky je pri tom pripevnený na veľmi odolnú stuhu. Tá sa tak ľahko nepretrhne, keďže je to súčasť zanpakuto. Čepeľ je pri rukoväti tvarovaná do pol-mesiaca

Shikai
Kesshouseichinou !
Po vyslovení príkazu začne čepeľ zanpakuto kryštalizovať samú seba, teda na prvý pohľad to vyzerá ako povlak z ružového kryštálu. Celá zanpakuto začne tak trocha „svietiť“ ružovým odtieňom. Stuha sa obmotá okolo zápästia a predlaktia Natsuki no zároveň jej stále umožňuje katanu upustiť, aj keď tam stuha zostane. Pomocou toho dokáže napríklad zanpakuto ovládať aj ako nejaké kusarigami na reťazi, aj keď stuha nie je nijak výnimočne dlhá.

Útoky:

Kakuheki - vytvorí stenu z rúžového kryštálu, ktorá chráni užívateľa pred útokmi. Vydrží nápor Kidou do úrovne 50 v prevedení obyčajného Shinigamiho (zatiaľ), dokáže túto "stenu" vytvoriť ako aj na zemi tak vo vzduchu kde sa vznáša pred užívateľom. Keď ju "obnovuje" tým že na nej má položené ruky tak vydrží aj väčšiu silu útoku.

Ookami no Suishou - zo zanpakuta sa vynorí vlčia hlava ktorá je tvorená rúžovým kryštálom, toho čoho sa dotkne skryštalizuje no na úrovni Natsuki zatiaľ len obalí kryštálom, alebo pôsobí čisto ako sila určená na prerazenie niečoho (napr nepriateľa). Jedná sa však viac menej o útok, ktorý vytvára kryštál. Sama Natsuki preferuje práve vlčiu hlavu, sama nevie prečo.

Bankai
zatiaľ neovláda


Naposledy upravil Hysterio dne Sun Oct 04, 2015 9:34 pm, celkově upraveno 28 krát
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Fri May 27, 2011 3:48 pm

Postava pěkná, přihlaš se do divize tedy :-) A do Akademie už nemusíš :-)
avatar
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6841
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 15
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Mon Jul 08, 2013 10:31 pm

uhm mohol by som znova poprosiť o znovu aktivovanie charu do trinástky ? tedaaa pôvodne som sa dozvedel že fórko znova funguje až dnes O_o"
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Red za Mon Jul 08, 2013 10:59 pm

Zatím tvoji postavu přesouvám do "na schválení."
Byl roční časovej posun, takže je potřeba přidat do historie ten rok Smile.
Až mi Firel nebo DW řekne, dám tě mezi členy.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3579
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Mon Jul 08, 2013 11:06 pm

taaak ten odstavec pridaný (aj keď som si neni tak úplne istý či to bolo až také nevyhnutné vzhľadom na to čo som tam napísal xDD)
Uuuhm okej aaa takźe mám s postovaním ešte čakať na rozsudok od Firela a DWho ?
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Red za Mon Jul 08, 2013 11:08 pm

Tak on by žádnej problém být neměl, to čekání na GM je jen formalita, ale musíme jí bohužel dodržet.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3579
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Mon Jul 08, 2013 11:19 pm

v pohode, prežijem to Very Happy
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Red za Tue Jul 09, 2013 3:00 pm

Na této postavě není ke schvalování nic. Stačilo jen napsat - v pořádku, můžeš to přesunout.
Jenže i přes to, že se tu GM na schvalování postav ukázal, nebyl schopnej nic napsat. Nebudu Hysteria zdržovat od hraní a odrazovat ho tím. Přesouvám postavu do členů.

_________________

Kapitán deváté divize - Ruyichi Yoshiro

Naked count:
Chieko ✔️
Rick ✔️
avatar
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3579
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Přelouč

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Sun Aug 25, 2013 10:58 am

1) přidej si reiatsu
2) myslím, že s příchodem reiatsu by se ta 1. schopnost dala přepracovat, aby byla flexibilnější, ale jen nápad =)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3409
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Tue Oct 29, 2013 2:36 pm

Taak finally dokončené eehm.. je to cez skicár tak to berte z odstupom xD prosím ^^
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Nawaki za Tue Oct 29, 2013 5:18 pm

Ok

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3409
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro passionpower za Sun Oct 04, 2015 8:09 pm

Uprav si tu váhu...pochybuju, že někdo, kdo vypadá jako ona, má 143 kilo. Smile 
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2582
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Hysterio za Sun Oct 04, 2015 8:14 pm

... *-*"" done
avatar
Hysterio

Počet příspěvků : 301
Datum registrace : 27. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Raiden za Sun Oct 04, 2015 8:24 pm

Odemě taky pro, hrej Very Happy
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2446
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro passionpower za Sun Oct 04, 2015 8:58 pm

Zpečetěno, můžeš psát. Very Happy
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2582
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Natsuki Yuhiko - 13. divize

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru