Severní brána

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro DarkLezdgar za Mon Oct 13, 2014 9:49 pm
Pomalím krokom vyrazil z druhej divízie a namieril si to rovno ku severnej bráne. Nešiel moc rýchlo, no aj tak mu ceste netrvala veľmi dlho. Po pár minútach tam dorazil no zostal stáž kúsok ďalej od ostatných. Všetci už boli na mieste stretnutia. Teda aspoň v to dúfal. Pozorne počúval všetkých ostatných a taktiež sa aj pozeral na dievča ktoré bolo podľa toho čo "hovorila" z jeho divízie. Po veľmi malej chvíli sa vynoril z uličky ktorá bola kúsok od severnej brány a postavil sa medzi všetkých účastníkov tejto určite zaujímavo začínajúcej sa misie. "Ehm, prepáčte že meškám." Ospravedlnil sa a nakoniec sa uklonil. Postavil sa vedľa fialovo vlasého shinigami a pozrel sa na neho. "Prepáč za moju drzosť ale... tvoje znakovanie je vážne veľmi chabé." Preniesol a pozrel sa na to dievča. "Všetko som sledoval a veci ktoré si preložil boli občas veľmi nepresné. Ako ste už počuli jej meno je Mugen. Máme ju volať Mu. A prepáč že ti musím oponovať...nepovedala že najprv pôjdeme do hôr ale že sa teší tam pôjde s nami." Podotkol a usmial sa. "Skoro som sa zabudol predstaviť. Moje meno je Tetsuo Shiroi a som z druhej divízie. Moc ma teší." Usmial sa od ucha k uchu. Pozrel sa na Mu a ešte raz sa usmial. Napokon jeho pohľad prebehol všetkých ostatných členov. Myslel som si, že to bude nejaká obyčajná začiatočnícka misia, no keď tu vidím že sú tu dvaja kapitáni...začínam mať mierne obavy. Pomyslel si a čakal čo mu na to všetko ostatný povedia.  
avatar
DarkLezdgar
Člen 8. Divize

Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 14. 07. 12
Věk : 21
Bydliště : Slovensko,Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Myamoto Usagi za Tue Oct 14, 2014 12:51 am

Myamoto Usagi

Spěchajíc jsem si ještě po cestě doupravovala svoji staro-novou shinigami uniformu.
Tak jsem opět v tom originálním černobílém mundůru...............hmm zdá se, že jdu později než jsem předpokládala... Když jsem si všimla kolik reiatsu již čeká u brány, raději jsem přešla do shunpa a tak jsem se objevila trochu neslušně z ničeho nic uprostřed té skupinky.
Omlouvám se, ale neveřili by jste v jakou výzvu se může ve 12.divizi změnit i taková triviálnost jako hledání nového pokoje... Přejela jsem pohledem tu většinu neznámých tváří. To jsem byla pryč tak dlouho, že stihli udělat téměř kompletní generační obměnu?!? Izumi-san se s tím evidentně nepárá... Až jsem se nakonec přeci jen zastavila u někoho povědomého. Zdravím Taiketo-taichou. Je mi ctí, že s vámi budu moci konečně osobně spolupracovat. Ach to byly časy, když jsem na ní a Akia pověsila své čtyři nejlepší reportéry, protože jsem měla podezření, že by z toho mohlo něco být...........ale že to skončí až takhle, tak na to bych tehdy nevsadila ani své staré sandály. Otočila jsem se na ostatní.
To samozřejmě platí pro vás všechny. Přátelsky jsem se na ně usmála.
Jsem Usagi Myamoto z 12.divize, ale spíše slyším na Myu.
avatar
Myamoto Usagi

Počet příspěvků : 1207
Datum registrace : 12. 08. 10
Bydliště : Někde

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Akkaku Naito za Wed Oct 15, 2014 6:20 am

Akkaku Naito


Jako osoba pracující víc jak rok v archivech Onmitsukido jsem sice neměl informace o Shiroim, kterého jsem pozdravil jen slovy: Zdravím. Akkaku Naito, desátá divize.
Když se ale přiřítila žena, měl jsem podezření, že její složku jsem musel pročítat povinně. Myo. Velmi mě těší. Dva kapitáni. Jedna ex-kapitánka. Jeden zástupce kapitána. Jeden bývalý člen Onmitsukido, ne silný, ale skvělý assassin. Jestli se ukáže, že i Shiroi je nějakým způsobem zajímavý, tak nechci vědět, co nám centrála "zapomněla" říct...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Rai Eshen za Wed Oct 15, 2014 10:52 am

Eshen

Eshen se podíval na niemanda, co se mu tam štval do práce. Normálně by ho poslal, aby shořel v peklech, ale dneska měl dobrou náladu. Kysele se usmál. "Bojím se, že je to právě vaše kompletní neschopnost v tomto oboru, co nás tu zrovna zdržuje." pronesl, a mile, jakoby nic, se na otravného kohosi usmál. To, že znal jeho jméno nijak nevnímal - koneckonců, byl podkapitán. To už se asi prostě stává.
"Omluv moji drzost, ale kdybych všechno překládal tak, aby se o tom nediskutovalo, už bys nás nestihl." pronesl na oplátku dalšímu chytrákovi. Tahle mise vypadá ze začátku fakt skvěle. Asi se Eshen jen chytí kapitánky, a už ji nepustí, i kdyby je ti ostatní chtěli sežrat.. tedy, obrazně řečeno, samozřejmě, ehm.
Pak se objevila další postava, ta už tu byla hodně pozdě. Ale chovala se uctivě ke Kapitánce, a určitě vypadala mileji než snad všichni ostatní (až na kapitánku samotnou, pochopitelně). "Eshen Rai, podkapitán Šesté, těší mě." pronesl spíš jen pro Myu. Ti dva páprdi ho nezajímali - nebyla s nimi žádná sranda.

_________________
Rai Eshen  Rai Eshen 
Iesada Hayato  Ieseda Hayato
Ruyichi Izanami
"Conceal, don't feel, don't let them know!"
avatar
Rai Eshen
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 10. 01. 14
Věk : 19
Bydliště : Kraj Královéhradecký

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Řevmelín za Wed Oct 15, 2014 5:07 pm

Taiketo Suki

Diskuze se poměrně rozhořela a Suki to jen s pobavením sledovala. Nechtěla do toho zasahovat, bylo zábavné sledovat špatně překládajícího Eshena a toho člena z desítky, který ho kritizoval. Ještě víc jí však pobavilo, jak mu Eshen oponoval.
Do toho diskutující hloučku mezitím přibyli další shinigami. "Zdravím, Usagi-san." pousmála se mile Suki. Nějak si nemyslela, že by bylo vhodné ji oslovovat Myo hned ze startu. Přece jenom je to ex-kapitánka. "Také vás tu ráda vidím."
Pak její kaštanové oči spočinuly na Tetsuovi. "Těší mě, já jsem Taiketo Suki." Dodala pro pořádek. Tímto už byli všichni oficiálně seznámeni.
Suki se těšila jak malá, že někam všichni vyrazí.
avatar
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Aki Maki za Wed Oct 15, 2014 6:36 pm

Akachi Naito

Ten tejpek s šílenou barvou vlasů se mu zamlouval. Parádně uzemnil jeho bratra a ještě toho dalšího chytráka, co se ho pokusil upravit. Ale na Akachiho styl už tu bylo příliš mnoho řečí a málo konání.
Akachi Naito, kapitán desáté..
Pronesl a nakonec udělal jeho typický americký úsměv. Tentokrát ale nemrkl, to si nechá až na později. Samozřejmě i Akachi si povšimnul, že je tu docela velká síla. Mise asi bude zábavnější, než myslel.

_________________
Podpis:

Aki Maki Aki Maki - 10. divizeAki YAY  Hachimitsu Amai Amai HachimitsuHachimitsu Amai
Akokoromi Shitsubo                                                           Akachi Naito
avatar
Aki Maki
Kapitán 7. divize
Kapitán 7. divize

Počet příspěvků : 1392
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 22
Bydliště : Janštejn

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Shirosaki za Wed Oct 15, 2014 6:45 pm

Když jste se všichni krásně představili, doletěl k vám pekelný motýl, který zůstal viset ve vzduchu po zkušenostech se shinigami a jejími pozadími vraždícími jeho rod.
Okamžitě vám všem zdělil zprávu.

Dámy a pánové. Byli jste vybráni na rutinní misi k tomu co zbylo ze severní strážní věže. Od jisté doby jsme nad touto oblastí ztratili kontrolu a po předchozích událostech si nemůžeme dovolit žádná překvapení. To je pravým důvodem proč jsou na této misi také kapitáni.
Vašim úkolem bude proniknout do toho co zbylo ze stráží věže a prozkoumat okolí. Dle toho co najdete, či nenajdete se poté vytyčí možná nebezpečí. Přeji vám mnoho štěstí. Vrchní velitel Gotei 13, Izumi Razaki!


Motýl potom odletěl a vy jste mohli pokračovat ZDE.
avatar
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 25
Bydliště : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro passionpower za Thu Dec 10, 2015 11:46 pm

Hikaku-> Když jsi dorazil k bráně, ten ninja už tam čekal O.o Jaké překvapení. "Stačilo by, kdybyste mi říkal Daiki..." poznamenal na to, jak jsi ho přejmenoval. Asi se mu to moc nelíbilo. 
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Mishkenzie za Thu Dec 10, 2015 11:58 pm

Kioshi Hikaku

Byl překvapen výkonem toho týpka. "Tak hele, za to co jsi dokázal ti tak klidně říkat budu." Opřel se o jeden z kamenů, co zde trčel ze země. "Víš něco bližšího k té misi? Co je to vůbec za kámen nebo tak?" Všechno to přišlo tak najednou. Hikaku ani neměl čas si sbalit věci. Každopádně byl na misi celý natěšený a nemohl se dočkat, až budou někde mimo Soulsociety.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro passionpower za Fri Dec 11, 2015 12:19 am

Hikaku-> Daiki se zatvářil překvapeně, když jsi řekl, že mu budeš říkat jménem, ale potěšilo ho to. "Prý by to měl být nějaký Božský kámen nebo tak něco. Měl by svému majiteli dodat nebo zvýšit určitou sílu a to až na úrovni samotného boha. Ale tak kdo ví. Třeba je to jen stará povídačka." pronesl Daiki a pomalu se vydal k odchodu. "Za to ta hora je zajímavá...prý se kolem dějí divné věci." dodal ještě zelenovlasý ninja.
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Mishkenzie za Fri Dec 11, 2015 6:50 pm

Kioshi Hikaku

"C..c..cože? Jak jako zvýšit moc?" Hikaku byl těmi slovy zaskočen. "A proč pro ten šutr posílají mne? No asi to nějaký specifický důvod mít bude." Poodešel od kamene a prohrábl se ve vlasech. "Pokud je to tam opravdu až tak zajímavé, nebudeme otálet a vyrazíme." Dal se do kroku, nešel rychle ani pomalu, tak nějak středně. pískal si u toho s rukama v kapsách a hlavou zvednutou k nebi. "Tak Hikaku, a je to zase tady." Tělem mu procházela jakási divná energie, byl prostě rád a natěšený. Daiky mohl vidět jak z něj srší reiatsu. Hikaku si toho ani nevšiml. Bylo ho málo, i když vypadalo strašně nahuštěně a jakoby se někdo hodlal aktivovat bankai. Hikaku byl přece jen možná jeden z těch co se svým reiatsu dokázal nakládat opravdu pořádně. Na této koordinaci jsou založeny veškeré jeho schopnosti.
avatar
Mishkenzie

Počet příspěvků : 1506
Datum registrace : 24. 10. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro passionpower za Fri Dec 11, 2015 10:27 pm

Hikaku->
Na tu první otázku Daiki pokrčil rameny. "To nevím. Říkám jen, co jsem slyšel." pronesl. "Možná proto, že jste kapitán a že vám takovou důležitou misi mohou svěřit?" odpověděl na tvou další otázku. "Ano, pane!" řekl, když jsi nadhodil, že vyrazíte, a u toho žertovně zasalutoval. A tak jste se vydali na cestu. Daiki šel s rukama založenýma za hlavou a taky vypadal natěšeně. Toho, že z tebe sálá reiatsu si všiml, ale nehodlal to zatím řešit. Čekala vás opravdu dlouhá cesta.---->Cesta na Sever
avatar
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2648
Datum registrace : 12. 09. 11
Věk : 22
Bydliště : okolí Teplic

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Nawaki za Sat Apr 02, 2016 4:19 pm

>>> 3. divize

Izumi Razaki

Zastávka v 10. divizi nebyla potřeba, pokud 3. divize tu mapu neměla, tak pravděpodovně neexistovala. A pokud existovala, tak nebyla běžně dostupná a hledat jí by byla ztráta času, kterého měli celkem málo. "Tak, jste doufám všichni připraveni vyrazit?" zeptal se Razaki a urovnal si svoje haori. Byla to spíše řečnická otázka.

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro WrongSign za Sun Apr 03, 2016 11:18 am

-> 3. divize

Yasuo Tachibana

Tak konečně vyrazili k bráně. Yasuo byl zvědavý, co všechno budou muset udělat, nebo co všechno potkají. Na jednu stranu věděl, že mít sebou vrchního kapitána je fajn, pokud by potkali nějaké nepřátele, tak je kapitánovo reiatsu nejspíš roztrhá na kousky, tedy většinu z nich. Pokud by potkali někoho, kdo by byl schopen postavit se Izumi Raziku, nebylo by to příjemné, minimálně ne pro něj. Přemýšlel nad tím do chvíle, než kapitán položil svou otázku. Na otázku Yasuo reagoval jen lehkým přikuvnutím hlavy, na znamení toho, že je připraven.
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon Apr 04, 2016 5:37 pm

Wilhelm Gure

Přesunuli jsme se k bráně a kapitán se nás optal na připravenost. Připraven, Izumi-sotaicho. pronesl jsem klidným hlasem a zasněně se na něj usmál. Pak jsem se podíval na Yasua, který přikývl. Čekal jsem slovní odpověď, ale pokud to stačilo kapitánovi, tak to bylo výborné.
Tak na jaký typ hollow narazíme tentokrát? Už jsme měli klony, superrychlé a neviditelné. Co tentokrát? Laser z očí? Ledový dech? Esko na hrudi a trenky přes kalhoty? pomyslel jsem si a při představě, že by nás s Vrchním kapitánem přepadl hollowifikovaný Superman jsem se lehce zasmál.

//Editnuto kvůli chybě, na kterou upozornil WrongSign. Díky bro Smile


Naposledy upravil Akkaku Naito dne Tue Apr 05, 2016 6:35 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Mina za Tue Apr 05, 2016 2:56 pmZ tretej divízie sa dostali k bráne, kde si potom začala okolo nich poskakovať pritom čakala, kedy pôjdu zase ďalej. Po ceste si ukradla to dango, po ktorom tak tužila a spokojne si ho zatiaľ nechala v puse.
"Nuuu! Tak už idemeee? Hurá za dobrodružstvom!" začala tam volať nedočkavo a stále okolo nich skackala a lietala. Už sa naozaj nemohla tej veľkej cesty dočkať.
avatar
Mina
Zástupce kapitána 7. divize
Zástupce kapitána 7. divize

Počet příspěvků : 794
Datum registrace : 02. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Nawaki za Tue Apr 05, 2016 9:17 pm

Izumi Razaki

Razaki kývl hlavou. "Dobrá, tak vyrazíme. Ale prosím, berte tuhle misi s náležitou důležitostí." řekl Razaki. Nechtěl se bavit s 0. divizí víc, než to bylo nutné. "A mějte oči na stopkách!" připomněl jim ještě. Pokud měl o tu věc zájem i někdo další, tak bylo dost možné, že dojde k ozbrojenému střetu. A Razaki měl starost o ostatní

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro WrongSign za Thu Apr 07, 2016 9:07 am

Yasuo Tachibana

Kapitán potvrdil Yasuovi obavy z boje, sám je upozornil, aby byli opatrní a dávali si pozor. Yasuo přikývl. Ve výsledku z toho měl dobrý pocit, Wilhelma poznal na mísi a byl s ním na obědě, spolu s Minami bránili divizi přes hollow a ještě s nimi byl nejsilnější shinigami v Soul Society. Nebylo se čeho bát.
avatar
WrongSign

Počet příspěvků : 287
Datum registrace : 23. 02. 15
Věk : 19
Bydliště : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Akkaku Naito za Thu Apr 07, 2016 4:13 pm

Wilhelm Gure


Jen jsem kývl na souhlas vrchnímu kapitánovi. Nebylo co říkat, prostě jsme šli na průzkum. Prohledával jsem okolí pohledem i pomocí reiatsu, ale zatím spíše zběžně a na procvičení pozornosti. Ani zdaleka jsme nebyli v destinaci, kterou jsme považovali za správnou odpověď. Ale kdo ví, kdy narazí na něco zajímavého...
avatar
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1528
Datum registrace : 01. 02. 12
Věk : 21
Bydliště : Dle vody. Normálně u labe, za povodní v labi.

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Nawaki za Sun Apr 10, 2016 12:52 pm

Izumi Razaki

A tak celá skupina vyrazila vstříc svému cíly. Patrně ze začátku poměrně potichu, nebo možná s nějakým nezávazným rozhovorem? Razaki šel ale potichu, snažil se v mysli trochu urovnat myšlenky. Cesta před nimi byla daleká... a bylo potřeba šetřit síly. Kdo mohl tušit, co je čeká na konci jejich cesty... a tak prostě šly... a šly...
(asi čekáme na reakci nějakého GM zatím...)

_________________
avatar
Nawaki
Kapitán 3. divize
Kapitán 3. divize

Počet příspěvků : 3464
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : 8. ohnivá úroveň

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Raiden za Wed Apr 20, 2016 4:22 pm

Kapitán 1. divize opět vsadil na své ego a to byla chyba. Tentokrát byla důvěra ve 3tí divizi přehnaná, ale to nikdo z vás nevěděl. Každopádně, byli jste všichni a věděli jste správný směr. Minami si snad zabalila nějakou svačinu... třeba obchoďák. Cesta povede jako vždy Rukongaiem. Takže vzhůru na misi!

>>> Cesta za Černou želvou
avatar
Raiden
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 2489
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Re: Severní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru