Senkaimon

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Re: Senkaimon

Příspěvek pro Satoshi za Sun Oct 14, 2012 7:16 pm

Satoshi
Tak aspoň tady někdo něco dělá. pomyslel jsem si Takže, chci okamžitě analýzu situace a včera už bylo pozdě. rozkázal jsem, protože jsem aspoň mírně chtěl vědět, do čeho to zase lezu.

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3251
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Oct 19, 2012 12:18 am

Satoshimu se ozval z vysílačky, kterou jistojistě měl u sebe, hlas jednoho z členů 12.divize. Ehm...Satoshi-taichou?! Senzory právě detekovyla otevření garganty na pozemcích 1.divize. Detekujeme nějakou neznámou životní formu...

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Fri Oct 19, 2012 8:54 am

Satoshi
Opravdu musím už vylepšit ten klonovač... pomyslel jsem si. Prostě já najednou musel být všude... takže jsem povolal místo sebe Suzaku sem a já se vydal do první divize

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Nov 02, 2012 10:42 am

dívka

Pomalu ťapkala k Senkaimonu a tvářila se jakože nic. Nevypadalo že by ji nějak zvlášť vadilo, že je kolem spousta Shinigami, kteří kdyby chtěli by na ní mohli zaútočit...vypadala...sebejistě.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Sat Nov 03, 2012 1:16 pm

Aki Maki

Nemohl si nevšimnout toho všeho ruchu co se kolem dělo a jelikož neměl nic vážného na práci, rozhodl se jít zkontrolovat situaci. Všude bylo spousty shinigami, podle jejich doktůrských věciček usuzoval že jsou ze 12. divize. Rozhlédl se, všude to bylo zpustošené a byl tu snad kapitán z každé divize. "Co se tu zatraceně stalo?!" Pomyslel si a s obdivem k tvorům kteří to tu takhle znetvořili dále přihlížel práci ostatních shinigami.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1269
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Sun Nov 04, 2012 8:28 am

Satoshi
Brzo se za oběma objevilo monstrózní reiatsu, které, jak dobře jistě věděli, patřili prof. RnDr. Satoshimu Ph.D. Vypadalo to, že se zatím nic závažného nestalo a tak ani Suzaku nemusel zatím vyrazit dovnitř. Rozhodl jsem se sesbírat další informace o tom, jestli se nestalo něco během mé absence.

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Nov 04, 2012 10:19 am

Dívka

Bez zaváhání, nebo čehokoli jiného vešla do Senkaimonu, který byl jistě ještě otevřený. Fakt že za ní poskakoval muž s přehnaně mnoha tituly, nebo že byl senkaimon nebezpečný, ji zřejmě neříkal nic.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dead wind za Mon Nov 05, 2012 9:56 am

Výzkumníci ti postupně vysvětlili, že integrita částic se již stabilizovala, ale v průchodu je stále moc plynu, totiž že normální život tam nemůže přežít. Navíc je mezisvět bez gravitace, takže tam již poletují kusy odlomených stěn, vypadá to tam nejspíš jako kdyby jste měli procházet rojem asteroidů. Problém byl ten, že Aki měl zajistit, že se ten messenger nikdy neztratí a tudíž musel projít přes Sekaimon...
dead wind

Počet příspěvků : 1498
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Tue Nov 06, 2012 7:52 pm

Aki Maki

Nějak pozapomněl na messengera kterého měl hlídat. Polknul když si uvědomil že nejspíš prošel Senkaimonem. "Zatraceně.." Zaklel si sám pro sebe. Musel okamžitě zjistit jak se dá projít přes Senkaimon. Ucítil ohromné množství reiatsu, které mu podlomilo nohy. Pousmál se. "Satoshi-taichou.." Zašeptal si. Okamžitě vyrazil k němu, udělal mírnější poklonu. "Satoshi-taichou, mohu na slovíčko?" Pohlédl mu přes ofinu do očí.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Wed Nov 07, 2012 9:12 am

Satoshi
Byl jsem sice informován o tom, že Senkaimon je stále nestabilní, ale evidentně naše přítelkyně si s tím nelámala hlavu. No, než jsem mohl cokoliv říct, zastavil se u mě Maki. Ano? Co potřebuješ? zeptal jsem se a trochu poodešel od skupiny pracujících, protože jsem očekával, že Maki bude chtít něco důvěrného

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Wed Nov 07, 2012 7:12 pm

Aki Maki

Též s ním poodešel stranou. "Víte taichou, byl mi zadán důležitý úkol...ohlídat toho messengera, který zřejmě prošel Senkaimonem a já bych nutně potřeboval za ním. O úkolu mi toho neřekli víc, ani míň, nemám nejmenší tušení co se tu stalo ani co je ta dívka přesně zač, ale prosím vás taichou, poraďte mi jak se k ní dostat.." Pohlédl na něj a doufal že Satoshi-taichou zase předvede jeden z jeho super cool triků a nějak ho tam donese, nebo mu alespoň poradí.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Thu Nov 08, 2012 1:00 pm

Satoshi
Na tváři se mi objevil ďábelský úsměv. Tak to vypadá, že mám obětního beránka, no dobře... uvidíme, jak to dopadne. pomyslel jsem si Dobrá, pak tedy se pokusím stabilizovat průchod tak, aby tě nezavřel, nerozporcoval, nebo něco jiného, co by potěšilo například Staina. ubezpečil jsem Makiho a zvolal na své pracující kolegy Jelikož nám tam vlezl jiný pokusný objekt, než bylo plánováno, tak jej tady kolega musí bezpečně doprovodit, takže stabilizujte Senkaimon aspoň na dobu průchodu. přikázal jsem a otočil se zpět na Makiho Můžu ti dát vysílačku, ale platí, že vevnitř na to budeš sám. Jsi na to připraven? otázal jsem se

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Thu Nov 08, 2012 1:25 pm

Aki Maki

Trošku se vylekal když spatřil Satoshiho výraz, potom co si vyslechl jeho plán se mu udělalo maličko nevolno. Polk knedlík v krku a přikývnul. "Ano, pokusím se neumřít.." Zasměje se a přijme od něj vysílačku. "Takže, kolik budu mít tak času?" Pohlédl na Satoshiho. "Pokud zklame vysílačka, jak se dostanu zpět když se objevím v nějaké divné dimenzi?" Na tváři měl tvrdý, odhodlaný výraz, ale přeci jen chtěl být trochu připraven a plánovat dopředu, což u něj nebylo zvykem.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Fri Nov 09, 2012 9:38 am

Satoshi
Čas... zopakoval jsem si pro sebe a podepřel bradu na přemýšlení To záleží na tom, jak moji kolegové pokročili v práci... přesně ti to nemohu říct bez vidění výsledků... řekl jsem na rovinu. Pak se Maki začal strachovat o vysílačku O to se neboj, tohle je profesionální vysílačka s mým patentem, tudíž je nezničitelná a dosah má i tam, kde by to nikdo nečekal.

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Sat Nov 10, 2012 12:34 pm

Aki Maki

Koukal na Satoshiho když přemýšlel o tom kolik má Aki času. "Tak fajn, snad to stihnu.." Zasmál se směrem k Satoshimu. "Doufám že ty vysílačky používá jen vážně na ty mise.." Pomyslel si v duchu a vybavil si všechny možné způsoby jak jinak je využívat, když jsou tak skvělé že fungují i tam kde by to nikdo nečekal. "Tak jdeme na to než vychladnu ne?" Jako by chytil druhý dech. Odhodláním byl najednou plnej. Probudilo se v něm náhle vzrušení, když věděl že má před sebou konečně zase nějakou důležitou a nebezpečnou misi.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Nov 23, 2012 5:01 pm

Všichni ti asistovali a připravili to Senkaimon k tomu, abys jím co nejbezpečněji prošel. Řekli ti, že nemáš moc času...možná minutu, když se bude dařit a tak bys to měl proběhnout co nejrychleji.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Sat Nov 24, 2012 8:21 pm

Aki Maki

Pousmál se a pohlédl na ten Senkaimon. Přiložil levou ruku na rukojeť svého meče. Dodávalo mu to odvahu, věděl že je s ním. "Tak teda jdeme..!" Pousmál se. Na tváři se mu objevil pro něj již typický úsměv. Vždy ho měl, vždy kdy byl pln adrenalinu. Rozběhnul se, ale stále mu přišlo že nejni dost rychlí. "Noták, si jeden z nejrychlejších mužů v SS, když už to někdo zvládne, tak ty..!" Uklidňoval se sám. Zatnul zuby a běžel jako nikdy..

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun Nov 25, 2012 10:42 am

Utíkal jsi senkaimonem....cítil si že není v pořádku, i když byl stabilizován. Cítil jsi jak tě nějakým způsobem "nahlodával" a konec byl daleko...tak daleko, i když jsi běžel tak rychle jak jsi jen uměl. Cítil jsi, jako by tě senkaimon oslaboval, ubíjel, jako by ses nemohl nadechnout...bylto opravdu nepříjemný pocit a každou chvílí se stupňoval. Když už to vypadalo, že to asi nezvládneš, vyběhl jsi na druhé straně.
Pokračuj --
TADY.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Fri Jan 04, 2013 9:02 pm

Uběhl měsíc, během něhož se odehrálo mnohé. Seireitei prošlo četnými změnami, které postupně pocítili snad všichni členové v divizích. Atmosféra byla v těchto dobách prazvláštní. Zaprvé ti, kteří se účastnili misí, se vrátili zpět. Někdy to nebyl návrat úplně radostný. Některé z misí totiž nedopadly úplně standardním způsobem, mnoho lidí se ztratilo nebo zemřelo. Okolnosti byly často záhadné. Zadruhé byli jmenování do funkcí noví kapitáni, kteří se teprve začali sžívat se svými novými povinnostmi. Za třetí sebe proklamovaná zkáza Seireitei jménem Seishi se za celý měsíc nijak neprojevila. Co přinesou další dny, těžko říct..

Ti, co chou dále pokračovat v hraní musí napsat post do své divize, abychom poznali, kdo chce pokračovat :-)

Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jan 08, 2013 6:22 pm

Nakonec jsi proběhl senkaimonem a nic tě nerozložilo, nesežralo, nesežehlo a očivitně ani nijak neposunulo v čase a prostoru. Naopak se ti úspěšně podařilo dojít až na druhou stranu, kde už na tebe čekala delegace dvou členů 4.divize, dvou členů 11.divize a dvou členů desáte divize, kteří jakmile tě spatřili zajásali. Je to on! Opravdu je to on!! Podkapitáne...jste zpátky...měli jsme vás za mrtvého.... Vypadali velmi štastně...zatímco lékaři si hned začali prohlížet tvůj stav atd.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Wed Jan 09, 2013 4:42 pm

Aki Maki

Vyšel ze Senkaimonu, musel si oddychnout. V tom spatřil členy ostatních divizí. Členové z jeho divize něco žvatlali o tom že přežil, zatímco členové 4.divize se začli starat o jeho stav. "Nic mi nejni.." Zavrčel na ně a hodil na ně nepříjemný pohled. "Okamžitě potřebuju mluvit s kapitánem, nevíte kde ho najdu?" Zeptal se členů své divize.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Jan 10, 2013 2:32 pm

Lékaři ze 4.divize na tebe upřeli uražený pohled. Pro dobrotu na žebrotu.. Řekne jeden a kopne do kamenu kousek od Senkaimonu. Druhý byl klidnější. Dobrá...ale zodpovídejte se pak kapitánu Steinovi, jeto jako by jste podepsal revers... Oba se otočili a odešli jinam, neměli nejspíš náladu na někoho, kdo ni neocení jejich pomoc.

Členi 10.divize

Ehm...myslíte Kenatara-sotaicho? Ten by měl být u sebe v kanceláři, nebo snad myslíte nového kapitána 11.divize?

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Thu Jan 10, 2013 4:49 pm

Aki Maki

Ignoroval chování členů 4. divize. Neměl je prostě rád a byl si jistej že nejni zraněný. "Našeho kapitána.." Sotva to dořekl zmizel. Shunpem si to pádil přímo do kasáren desáté divize, musel mluvit s kapitánem. Věděl že o tom co se mu stalo n amisi nemůže říct zatím nikomu jinému.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sat Jan 12, 2013 7:35 pm

4lenové 4.divize odešli, tak samo jako členové 11.divize. Členové 10. divize se rozběhli za tebou. Fukutaichooooo!!!!!

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Tue Jan 29, 2013 3:55 pm

Aki Maki

Šel celkem rychle k bráně Senkaimonu. Vlezl dovnitř a utíkal co mu nohy stačily. Brzy viděl vstup do Karakury.

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next