Senkaimon

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Re: Senkaimon

Příspěvek pro Red za Wed Jul 27, 2011 9:55 pm

Nejdříve oba dva oslinilo slunce. Ano, slunce. Skutečné slunce v lidském světě.
Chvíli to trvalo, než jim pořádně znovu začal sloužit zrak. Byli někde.... Někde hodně vysoko. Vlastně. Letělo proti nim letadlo. Osobní letadlo, ve kterém cestují lidé, když se chtějí dostat dejme tomu z Asie do Evropy. Hodně daleko pod nimi bylo nějaké město. Těžko říct, co to bylo za město, ale rozhodně to nebyla Karakura Town. Tohle bylo o dost větší. Všude bylo plno výškových budov....
Spoiler:
Pokračujte v tématu - Tokio.
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Sun Aug 07, 2011 10:48 pm

Suki Taiketo

Netrvalo dlouho než dorazila k Senkaimonu, tedy.. K tomu, co kdysi Senkaimonem bývalo, teď po řádění tornáda, byla situace jiná..
Suki ani nepotřebovala moc času na přípravu, jediná změna, kterou na sobě provedla od té doby, co se neviděla s kapitánem, bylo to, že její dlouhé vlasy byly teď spletené do úhledného copu a taštička, v které nosila léky, byla opět napěchovaná.
Co se týče prostředí okolo, byla doslova ohromena tou spouští, tornáda zde musely mít své hnisko, což bylo pochopitelné, když je vyvolal on.
Akio..
Suki pohlédla k nebi a zlehka se kousla do rtu, jak to dělávala vždycky, když byla v koncích. V tak emocionálně vypjaté době se snad ještě neocitla a popravdě nevěděla, jak si s tím vším nějak rozumně počít. Byla hodně ráda, že s ní půjde kapitán 10. divize, alespoň se Suki bude muset snažit chovat normálně a nedělat jen scény, které jí teď přepadaly skoro pořád.
Musela být silná a to hodně.. Protože vidina toho, že najde Akia mrtvého.. Na to se musela připravit..
Pokud se na variantu, že vám zemřel milovaný člověk vůbec dá připravit..
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Počet příspěvků : 944
Datum registrace : 27. 09. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Sun Aug 07, 2011 11:07 pm

Yoshiro

Netrvalo dlouho než dorazil k Senkaimonu, tedy.. K tomu, co kdysi Senkaimonem bývalo, teď po řádění tornáda, byla situace jiná.. Yoshiro taky nepotřeboval moc času na přípravu. Nahodil na sebe jeden ze svých starých obleků, protože ty nové si ještě nevyzvedl. Haori měl omotané kolem pasu a .... Ok, bylo to zvláštní. Předtím byl špinavý a potrhaný. Měl dost špatný účes.. A teď? Vypadal jako ze škatulky! Krásné vlasy jako před tím, než se Seireitei ocitlo v nebezpečí. Upravený. Žádné kruhy pod očima. A na tváři měl hřejivě příjemný úsměv. V čem bylo tohle kouzlo kapitána Ruyichiho?! To věděl nejspíš jen on sám. "Ach, vidím, že jste rychlejší, než já. Omlouvám se. Trošku jsem se upravil." Pak se zahleděl na zničený senkaimon a chvíli ho zkoumal očima. "Hmm..Myslel jsem si." Pak začal různě pobíhat mezi troskami, které byly všude okolo. "Jo..Takže.." Vrátil se zpátky k Suki. "Pokud byl Akio ovládanej tím mužem, tak svoje útoky musel soustředit na kapitánku, to je logický. . . No.. Myslím si, že kapitánka strhla Akia dovnitř.. A tornádo šlo po ní.. Takže i po něm.. Vlezli do Senkaimonu a to tornáto ho zničilo." Řekl Yoshiro a hladil si u toho bradu. "Takže.." Pomalu z pochvy vytáhl zanpakuto a otevřel vlastní senkaimon. "Zvláštní.. Senkaimon funguje.." Řekl to dost zklamaně. Spíš počítal s tím, že to nepůjde, což by vysvětlovalo to, že se ještě nevrátili. "No, vyrazíme." Ale Yoshiro nebyl ten typ, co by se hned vzdal. Vlezl tedy dovnitř a čekal na Suki.
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Sun Aug 07, 2011 11:30 pm

Suki Taiketo

Suki se otočila, když dorazil kapitán 10. divize a než se zmohla na slovo, tak jí jen prudce vystřelilo pravé obočí vzhůru. Kapitán 10.divize-Ruyichi Yoshiro si snad myslel, že je na módní přehlídce! Suki měla trapný pocit, že se málo vyfiknula a měla by to jít urychleně napravit.. A ty vlasy! Co s nimi udělal? Málem už se rozbíhala pro svoje černé koktejlky.. Když v tom promluvil, což jí trochu uvedlo zpět do reality a ona se zarazila.
"A-ano, to nic kapitáne.. Mimochodem na vlasy používáte, co za prostředek?!" hlesla tak rychle, že si až v zápětí uvědomila, co to mluví. "Víte ten lesk.." plácala další hlouposti a pak se jen omluvně zasmála, což bylo na tom to nejdivnější. Ale copak to šlo jinak?!
Nakonec se po pár trapných minutách konečně zkoncentrovala a vyslechla jeho teorii, pak se pousmála. Libilo se jí, že kapitán neztrácel naději. "Samozřejmě, snad budeme mít štěstí.." šeptla Suki ve chvíli, kdy vlezla za Yoshirem.
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Sun Aug 07, 2011 11:39 pm

Yoshiro

Nad její otázkou nad jeho krásnými vlásky se jen pousmál a projel si je pravou rukou. "Dobrý ne?" Měl radost, že to konečně někdo ocenil a už staletí čekal na to, až se ho konečně někdo zeptá. Pomalým krokem procházel dangaiem a přemýšlel, jak by Suki odpověděl. "No.. Možná to bude znít divně.. Ne to nemůžu říct.." Zasmál se. Pak zase chvíli přemýšlel. "Pff. Dobře.. Je to takový můj malý pokus. Teda byl.. A vyšel. Jednou jsem se vloupal do kasáren 12. divize a ukradl tam Satoshimu pár zajímavých udělátek. Nikomu to neříkejte. No.. A začal jsem si dělat vlastní šampón.. A ta nejdůležitější přísada je.. Eeee.. Ok, bude to znít úchylně.. Ale.... Peří z mých křídel, které mám, když jsem v bankaii." Čekal, že teď Suki vybouchne v záchvatu smíchu a vlastně by byl i rád, že jí rozesmál, protože se celou dobu tvářila jako smrt. "Ale nikomu ani muk! Je to naše malé tajemství." Pak se taky musel začít smát, protože to vyznělo fakt debilně.
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Mon Aug 08, 2011 9:01 pm

Suki Taiketo

Suki ho sledovala zaujatým pohledem, když jí vyprávěl o tom, jak velice dobrodružným způsobem získal tak dokonalé a pěstěné vlasy. Kupodivu se mu nezačala smát, protože jí to nepřipadalo hloupé, ale spíše zvláštní. Suki na podivné věci už začínala být zvyklá, takže když dokončil svou řeč, na tváři jí vyvstal úsměv. Od té doby, co se dozvěděla a dosud nejisté smrti Akia, tvářila se pořád stejně zničeně, teď se Yoshirovi konečně podařilo vyvolat něco jiného než pláč.. Byl to nefalšovaný úsměv, kdy se jí v líčkách udělaly dolíčky a ona na něj cenila své rovné bělostné zoubky. Takový doslova žraločí úsměv.
"Vážně?! Vy jste se vloupal do kasáren 12.divize? Vy jste lupič!" smála se vesele, kráčejíc dangaiem. "Ale nemusíte se bát, vaše malé tajemství zůstane jen u mě.. Já vás chápu! Sama mám dlouhé vlasy!" řekla dramaticky a namotala si jeden kaštanový pramen na prst. "Je to tak složité o ně pečovat, když se stále něco děje.. Už jsem zkoušela zábal z jahod.. " chrlila na něj Suki informace a ani jí to nepřipadala hloupé. "Takže vy používáte vlastní peří.. Od slepice stačit nebude, myslíte?" optala se a pak se začala nanovo smát, protože srovnávat ho se slepicí asi nebyl dobrý nápad. "Doufám, že se neurazíte, kapitáne, nemyslela jsem to, že byste s ní snad měl něco společného.. "
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Mon Aug 08, 2011 9:10 pm

Yoshiro

Byl moc rád, že se mu Suki podařilo rozesmát. A taky měl radost z toho, že se jí líbí jeho vlasy. Nikdy to moc lidí neocenilo. To ta závist. "No! Pokud budete chtít, mohl bych vám něco dát. Jestli vám teda nebude připadat divné, že si umýváte vlasy peřím kapitána Ruyichiho.." Tohle mu připadalo tak stupidní, že se tomu musel smát. "No.. Andělský šampón se nezapře.." Dodal ještě. "K tomu vloupání. Myslím, že kapitán 12. to ví, ale asi to byly jenom zbytečnosti, tak mi to nikdy nijak nevyčítal nebo něco. Satoshi je dobrej chlap na správným místě... Ale ano.. Jsem lupič!" Zatvářil se dost evilácky, ale bylo to samozřejmě jenom z legrace. "Jedno je jisté.. Projel tudy čistič.. Takže se sem někdo musel dostat. Kdyby totiž nepojel, tak už nás dávno převálcoval. Takhle si dává pauzu .. Nejspíš.. Někde. To je rozhodně dobré znamení." Zatím ale neviděl žádný východ, kterým se mohla kapitánka s Akiem dostat ven.
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon Aug 08, 2011 9:30 pm

V mezisvětě byl takový neskutečný bordel, že bylo prakticky nemožné stopovat kapitánku a Akia. Jejich reiatsu jste zpočátku sice cítili, ale to trvalo opravdu jenom chvíli. Bylo jasné, že nedávno to tady celkem lítalo, ještě teď jste cítili chvějící se spirituální částice. Nebyl to příjemný pocit a ztěžoval vám jak stopování, tak pohyb v tomto prostoru. Spíš už jste chtěli co nejrychleji vypadnout do světa lidí a dostat se odsud. Bylo dost zneklidňující, jak nestabulní to tu bylo, i když teď to bylo ještě relativně v pořádku, ale něco vám říkalo, že by stačil pád kamínku a chaos by se rozšířil jako nekontrolovatelné kruhy ve vodě. Vyvstávala otázka, jestli tohle bylo způsobeno jen tím neskutečným reiatsu, které senkaimon poničilo, nebo jestli to bylo něčím jiným. Teorie, že si čistič dává pauzu, byla možná také... pouze teorií.
Naskytl se vám východ, ale jestli to bylo k místu, kam se dostali i ti dva, to jste mohli opravdu jedině hádat.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Řevmelín za Mon Aug 08, 2011 9:38 pm

Suki Taiketo

Když ho tak poslouchala, mohl Yoshiro vidět, jak se měnil výraz její tváře, ve finále vypadala tak šťastně z vidiny dokonalých vlasů, že měla nejprve chuť mu skočit kolem krku, ale to naštěstí včas zavrhla. Byl to kapitán, na to nesměla zapomínat..
"Vůbec mi to nebude připadat divné, jde o výsledek! Slibuji, že bych ho schraňovala jenom pro sebe a vaše tajemství nevyzradila.. " řekla, culíc se od ucha k uchu. Kdo by se mohl chlubit tím, že bude používat šampón se součástí kapitána 10. divize! Chá!
Pak se hlavně Suki snažila soustředit na jejich hlavní úkol. Nemohla si nevšimnout toho, jak je prosto nestabilní, začínala se cítit zvláštně a na tváři jí to znovu vykouzlilo ten vážný výraz. Pak se objevil východ..
"Myslím, že nemáme moc na vybranou.. "
Řevmelín
Kapitán 6. divize
Kapitán 6. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu Aug 25, 2011 5:04 pm

Yoshiro

Souhlasil s tím, co řekla Suki. Shunpem se přesunul k ní, chytil jí za ruku a co nejrychleji se s ní přesunul k té trhlině, kterou proskočili ven. Kam je to vyhodilo. Jo, to už ví jen hlavní GM.
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Thu Aug 25, 2011 9:56 pm

(pokračujte v Tokiu :-))
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Tue Mar 27, 2012 8:47 pm

---------------------------------------------------------------------------------------

Nikdo nečekal, že by provizorní senkaimon byl používán, spíš ho postavili jen tak, aby se neřeklo! Ale kupodivu fungoval a to se prokázalo hned trojnásobně, když pomocí něho do Seireitei vešli Izanagi, Suzaku a Modos. Stráže, které tu stály, taky aby se neřeklo a aby nemusely dělat nic jiného, na ně hleděly s údivem. Nejvíce na Izanagiho, který byl už docela dlouho nezvěstný! Ale byli to členové jedenácté divize, takže měli radost a hlasitě ho zdravili.
Modos, jakmile udělal poslední krok a byl bezpečně s Soul Society, zakopl a upadl. Byl velmi vyčerpaný a trápily ho bolesti. Jakkoli se to snažil maskovat, nějak mu to nešlo.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Tue Mar 27, 2012 10:15 pm

Suzaku
Během průchodu jsem zaznamenával veškeré změny a problémy, které s sebou cestování přineslo, takže jsem po výstupu chvíli Modosovo omdlení přehlížel, ale pak, když jsem si všiml, že se stalo, tak jsem požádal Izanagiho Můžete jej odnést do 4 divize, nebo k nám? Nebyl jsem uzpůsoben na to, abych přenášel těžké věci.

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3251
Datum registrace : 05. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dead wind za Tue Mar 27, 2012 10:17 pm

Izanagi

Porozhlédl se. Konečně byl zase v prostoru, kterému občas říkával domovina. Musel však konstatovat, že se to tu moc nezměnilo. Veškerá únava z něj spadla, chtěl makat. Jakmile Modos spadl, houkl na stráže. Dopravte ho na ošetřovnu... Pak se otočil na Suzaku. "Informujte Satoshiho a dvanáctou divizi... Houkl na něj, protože on sám měl jiné starosti. Následně za poryvu větru zmizel...
dead wind

Počet příspěvků : 1498
Datum registrace : 15. 06. 10
Věk : 26

http://www.bleach.topgoo.net

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Mar 28, 2012 7:33 pm

Strážím hned zbledl úsměv, už zase někoho přenášet? To jim byl čert dlužen! Kamkoli přijdou, je tam někdo, kdo se neudrží na vlastních nohou. Ale rozkaz byl rozkaz... udělali tedy, co jim bylo řečeno.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Fri Apr 06, 2012 10:10 am

Provizorní Senkaimon zavibroval a rozzářil se, načež z něj vylezlo několik osob.

Akio

Rozhlédne se po Seireitei a nadechne se spirituálního vzduchu. Všude je hezky...ale doma je doma... Otočí se a koukne na Razakiho. Děkujiza pomoc Razaki. Já teď tyhle dva odvedu do nemocnice a tuhle vezmu provizorně do své divize. Uvidím co jí řekne Sei. Popojde trošku dál. Stále to tu všude bylo ještě v troskách...pamatoval si to, protože to udělal.

Mizuki

Se rozhlédl. Bože můj! Co tady řádilo za šílence?! Poznamená k nepořádku.

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nawaki za Fri Apr 06, 2012 11:01 am

Izumi Razaki

Maličkost kapitáne, budu se těšit na další spolupráci... řekl jsem. Taky jsem měl nějaké to zařizování. Zahrnovalo lázně, přehnaně horkou vodu a možná trochu zmrzliny... trosky ho neznepokojvaly, byly tu teď všude... a navíc kdy to tu nebylo v troskách... pak jsem zmizel...
----------------------------

Nawaki
Kapitán 1. divize
Kapitán 1. divize

Počet příspěvků : 3337
Věk : 29

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Wed Aug 01, 2012 8:56 pm

Brána senkaimon se otevřela. Strážní zpozorněli a chopili se svých zbraní, jelikož neměli hlášen žádný vstup. Na druhou stranu hlášen nebyl nikdy žádný, takže museli být ve střehu pořád.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Wed Aug 01, 2012 9:01 pm

Yoshiro

Z otevřené brány vylezl dlouho nezvěstný bývalý kapitán 10. divize. Prohlédl si strážné a zamával na ně. "Ahoj." Následně obě ruce zastrčil do kapes svého těsného obleku a vyrazil kupředu. Nejlepší by bylo, kdyby se ohlásil vrchní kapitánce a zjistil, co nového se stalo. Mohl se třeba stavit za někým známým. Třeba za Yasumarem, Razakim nebo Izanagim. Vyrazil tedy kupředu!

-----------------------------------------------------------------------------------
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 02, 2012 11:55 am

Izanagiho u Senkaimonu čekali dva shinigami. Jeden bělovlasý v červeném kabátci si zrovna něco pobrukoval a druhý v bílém plášti a šroubem v hlavě si prohlížel něco co bypadalo jako hodně velký Smartphone. Když tě uviděli přicházet otočili se na tebe s úsměvem.

Ginsei

Se uctivě uklonil. Dobrý den Izanagi-taichou. Jste to opravdu vy? Slyšel jsem o vás mnoho zajímavých věcí...jako že jste urazil menosovi hlavou jedinou ránou pěstí....nebo... Rozhlédne se a zašeptá. Že jste Stotaicho porazil v dominu! Koukne na tebe jestli je to pravda.

Dr.Franken Stein

Ehm...Izanagi-taichou...pozdravuje vás Satoshi-taichou. Říkal, že budete chtít pomoct a že já si budu moct za odměnu pitvat jak budu chtít... Podá ti to co má v ruce a ty uvidíž vesklými písmy iSat. Prý vás to okamžitě spojí s kýmkoli v Seireitei a když tím něco naskenujete...12.divize vám může říct k čemu to je...dost se o ta místa zajímá... Ušklíbne se. Jo...a prý se neozvalo stanoviště v Karakuře. Řekne už bez vetšího zájmu.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dead wind za Thu Aug 02, 2012 12:04 pm

Izanagi

Zjevil jsem se pár metrů před sekaimonem. Dost mě překvapilo, že tu je nějaká společnost. Ještě víc mě překvapilo, že mě zrovna tyto dva budou doprovázet. Moje původní představa se točila okolo toho, že nebudu muset na nikoho dávat pozor, ale když už jsem byl ten kapitán, neměl jsem na vybranou. Zařízení jsem schoval do náprsní kapsy a doufal, že je nezničitelné, protože tohle nebude mírová mise. Jaké stanoviště? Otázal jsem se, zatímco jsem přemýšlel, kolika menosům jsem urazil hlavu.
dead wind

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 02, 2012 12:13 pm

Dr.Franken Stein

Prý nějaké stanoviště nedaleko Karakurské střední školy. Mělo se ozvat už před hodinou a stále se nedaří navázat s nimi spojení...pokud tam máme cestu...měli bychom to prý zkontrolovat...i když já bych radši rovnou do laboratoří...bude tam jistě mnoho vzorků... Usměje se.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dead wind za Thu Aug 02, 2012 12:20 pm

Izanagi

Možná, že ten problém souvisí s laboratořemi. Možná, že z nich už něco uniklo a teď by to mohlo dělat problémy ve světě lidí. Musíme si pospíšit a na to stanoviště dorazit co nejdřív. Zkontrolujeme ta stanoviště pro případ nouze. Zavelel jsem, zatímco jsem se pomalým krokem blížil k sekaimonu. Říkala se spousta věcí o nepovedených experimentech jak ve světě lidí, tak v Hueco Mundo. V laboratořích jsem měl pocit, že bych měl informovat Satoshiho, ale teď na to není vůbec čas, takže to prostě risknem. Nějaké spojení s dvanáctou divizí stejně můžu navázat díky tomu zařízení. Mějte se na pozoru, tenhle úkol je až příliš nebezpečný pro normální shinigami. Pronesl jsem mezitím, co jsem mizel v sekaimonu.
dead wind

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Thu Aug 02, 2012 12:23 pm

Oba se usmáli, protože ani jeden si nepřipadal jako normální shinigami, načež zmizeli za Izanagim v Senkaimonu.

-------------------------------------------------------------------

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dead wind za Sun Oct 14, 2012 11:31 am

U Sekaimonu stála již početná skupinka shinigami, kterou jsem nejspíš převeleli z dvanácté divize. Detekčními zařízeními se stále snažili zkoumat jevy, který se ukrývají za bránou. Přestože si byl kapitán, nikdo neměl téměř žádný čas na to, aby tě zpozoroval. Byl tu prostě nějaký problém...
dead wind

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra: