Senkaimon

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Senkaimon

Příspěvek pro Raiden za Mon Oct 19, 2015 11:18 pm

>>> Satoshi, Firel -> Oba jste náhle vyletěli ze Senkaimonu. Docela tvrdé přistání. Portál za vámi ještě zablikal a pak se zase zklidnil. Divné, že? Možná byste měli vyrazit podat hlášení... tady toho už moc nevykoukáte, bohužel.

Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Satoshi za Tue Oct 20, 2015 4:22 pm

Satoshi
Wut?
bylo jediné, co jsem byl schopen ze sebe vysoukat předtím, než nás podivná anomálie vtáhla do něčeho jako Senkaimon.

Satoshi-sama
Satoshi
Kapitán 12. divize
Kapitán 12. divize

Počet příspěvků : 3251
Datum registrace : 05. 04. 09
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Firel za Tue Oct 20, 2015 6:28 pm

Firel
V jednu chvíli jsem se plně soustředil na udržení reiatsu ve svém těle a zároveň při tom rozebírat zem... A ve druhou jsem byl v křečích na zemi v senkaimonu.
Po chvíli svíjení na zemi sem se pomalu zvedl a v klidu pravil.
"Měl bych občas trochu cvičit i se svým reiatsu... Ten šok ze změny prostředí mě mohl zabít. Nebo lépe.. Měl bych cvičit něco jiné než kido."
Jakmile jsem si uvědomil, že jsme v senkaimonu. Vyrazil jsem směrem domů a doufal, že po náročné misi na nás nevyrazí i čistič.
"Chtělo by to vyslat tam ještě někoho, aby ověřil jestli to co jsem spustil, nebyla jen obrana anomálie." Řekl jsem Satoshimu a počkal až taktéž vyrazí.

Firel
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1505
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akimoto_Makoto za Tue Oct 27, 2015 7:11 pm

Akachi Naito

V tom případě se drž..
Zasmál se Akachi a nevzal Canu nějak elegantně do náruče, nebo něco podobného. Prostě jí vzal a přehodil si jí, zadinkou napřed, přes rameno. A teď byl ten okamžik, na který Akachi čekal. Použil své super mega rychlé shunpo, přeci jen, měl opravdu super mega rychlé tempo. Na tváři měl lehký úsměv, ale popravdě ho trošku bolely stehy. Každopádně, připadal si opravdu dobře, tohle byla věc, ve které si věřil a rád své shunpo lidem ukazoval!

Akimoto_Makoto
Kapitán 10. divize
Kapitán 10. divize

Počet příspěvků : 1269
Datum registrace : 19. 05. 10
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Tue Oct 27, 2015 11:03 pm

Cana Alberona

"To by šlo, ale nepřetěžuj se," podotkla Cana ve chvíli, kdy se objevili před Senkaimonem. S mírnou obavou se podívala na jeho tělo. Snad ještě chvilku vydrží. Mohla podpořit jeho orgány, ale to bylo asi tak vše.
"Kasagoe, zaměřte to někam k Takumimu," rozkázala Cana obsluze Senkaimonu a přísně se na ně podívala, takže se portál během chvilky otevřel. Členka 8. divize okamžitě vtáhla kapitána 10. divize dovnitř.

>>> Kasagoe

Firel & Satoshi -> A vy co? Čekáte na pozvánku na ples? Přiběhl k vám nějaký poslíček z 1. divize, že se okamžitě máte hlásit na kobereček.
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Firel za Fri Oct 30, 2015 7:49 pm

Firel
Pomalu jsem se dával dohromady po nečekaném šoku ze změny okolí. Většinou se na teleportaci uživatel psychycky připravuje...
"Zajímalo by mě co se děje, že si tu člověk nemůže ani v klidu dáchnout po tom, co ho divná anomálie poslala napříč prostorem..."
"Nebo tu snad rovnou čekal, a ta teleportace byla úmyslná?"
Sebral jsem se tedy a šel přímo do kasáren první divize.

---> Kasárny první divize.

Firel
Kapitán 5. divize
Kapitán 5. divize

Počet příspěvků : 1505
Datum registrace : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Tue Dec 22, 2015 5:50 pm

Kagami
--->1.divize

Kagami mířil s jednonohým Ginrenem a s Yatem k Senkaimonu. Té bráně mezi světy. Ginren se je snažil povzbudit. No, Kagamimu to moc nepomohlo. Původně bral tuhle celou honbu jako legraci, ale teď se z toho stala vážná věc. Někdo přišel k úhoně a mohla za to Kagamiho touha po holkách...jo a blbej papoušek se stromem. Ale nemohli to teď vzdát. Už jen kvůli Ginrenovi. Obětoval kvůli tomuhle nohu a chtěl to dokončit. To pohánělo Kagamiho dál. A tak dorazili k Senkaimonu. "Máte vůbec nějakou představu o tom, co nás tam čeká?" zeptal se Kagami Ginrena.
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2411
Datum registrace : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Tue Dec 22, 2015 11:03 pm

Yato
>>>> Kasárny 1.Divize

Dokázaly jsme dojít až před bránu která spojuje svět lidí a Seireitei, známá jako Senkaimon, což bylo celkem úchvatné po tom co se všechno stalo. Ještě když jsme se nacházely na půdě 1.Divize tak nám Ginren sliboval že tenhle úkol doděláme a také nás hlavně utěšoval že jeho ztráta není tak hrozná. Moc se v medicíně nevyznám ale určitě už existuje nějaké kido které by mělo velmi silné regenerační schopnosti nebo vracející čas v určité ohraničené oblasti. Kagami se zatím na něco ptal Ginrena ale já jsem byl myšlenkami úplně někde jinde, přemýšlel jsem nad tím jestli zvládneme projít Dangai. Už jenom doufám že dnešek není den kdy je v Dangai Kōtotsu.
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 482
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Tue Dec 22, 2015 11:08 pm

Kuchiki Ginren

Senkaimon byl naštěstí ještě otevřený od posledního průchodu, Ginren jen před ním klepl hůlkou. Najednou se zatvářil překvapeně. "No, co by nás mohlo čekat? Už jsme se setkali se zlomkem síly jednoho z nejstarších Kuchiki, pastmi, nástrahami a podobně. Už můžeme čekat cokoliv. Ale nebojte, pánové! My to zvládneme!" řekl rozhodně a pajdajíc zamířil do portálu.

>>> Kasagoe
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro passionpower za Tue Dec 22, 2015 11:26 pm

Kagami

No..Kagami se taky zatvářil překvapeně. "Zlomkem síly jednoho z nejstarších Kuchiki? Ten papouch se stromem byly jenzlomkem síly?" divil se Kagami. "V tom případě bych toho chlápka osobně potkat nechtěl...a už vůbec ne ho naštvat." poznamenal a pokýval při tom hlavou, aby dodal svým slovům pravdivost. Jenže děda ho už stejně neposlouchal a vkročil do Senkaimonu. A tak se Kagami zhluboka nadechl a vkročil tam taky.

--->Kasagoe
passionpower
Kapitán 2. divize
Kapitán 2. divize

Počet příspěvků : 2411
Datum registrace : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Wed Dec 23, 2015 1:02 am

Yato

Začal jsem zase vnímat a poslouchal jsem Ginrena a Kagamiho co si mezi sebou říkají. Celkem mě udivilo že tamten bílý týpek předtím byl jenom zlomek síly nejstaršího Kuchiki ... celkem se s ním chci setkat ale už je určitě mrtev. Když Ginren dořekl to že tohle zvládneme tak jsem se nad tím prostě musel pousmát. Ještě nejsem tak silný a zkušený takže tenhle druh pomoci co je pro mě a Kagamiho Ginren se nedá vůbec zahodit. Jsem rád že jsem tohohle člověka potkal, stejně i Kagamiho. No už není čas otálet a vkročit do toho Senkaimonu! Kdo ví kde nás to vyhodí ... zamrazilo mě na zádech. Nahodil jsem svojí obvyklou tvář, začal se soustředit a už jsem byl v Senkaimonu.

>>>> Kasagoe
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 482
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9