Senkaimon

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Senkaimon

Příspěvek pro Eyuurin za Thu May 01, 2014 12:11 pm

Mizuki

Už se čekalo jen na odpověď posledního člena jejich výpravy. Avšak Tsuova otázka jej zaskočila. Pouze se na něj podíval přes obroučky svých brýlí, které mu trochu sjely a udiveně zvedl levé obočí. Když mu paní Saken "odpověděla", posunul si brýle zpátky na své místo. Zbytečná otázka. Navíc ne vždy bude úkol mise jasný, to by pak nebyly nebezpečné. I když, to bývají skoro vždycky... pomyslel si. Jen udiveně zamrkal, když si všiml bílé hůlky, kterou žena od někud vytáhla.
Pak už se ale brána otevřela a jejich mise začala. Ve stopách paní Saken a Satoriiho vkročil do brány.

>>> Tuctové lidské město
Eyuurin
Člen 6. Divize

Počet příspěvků : 286
Datum registrace : 26. 12. 13
Věk : 21

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tsu za Thu May 01, 2014 12:18 pm

Tsu Utsukushi
Takže podrobnosti nemáme ... tak snad teď nejsem za blbého Když starší paní z ničeho nic vytáhla tu bílou hůlku a tak rychle aktivovala bránu tak jsem byl zaskočený protože taková stará paní a taková rychlost to jí nebolí záda pomyslel si a když už všichni vešly do brány tak se ještě rychle protáhl a řekl Tak jdeme na to ... do světa lidí ! s velkým odhodláním vešel do brány a viděl zářící světlo .

>>> Tuctové lidské město
Tsu
Člen 2. Divize

Počet příspěvků : 482
Datum registrace : 15. 03. 14
Věk : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun May 04, 2014 7:19 pm

Dr.Daisuke Stein

Dorazil k Senkaimonu jako první, protože tady nikoho neviděl, ale to mu nijak nevadilo, alespoň si mohl užít chvíli samoty a klidu.
Usadil se na nejbližší lavičku a užíval si sluníčka, opřen o svou hůlku, dostal najednou tak trochu chuť krmit holuby, sám nevěděl proč.

Taiketo Suki Ukitake Akio  Hiboru Baru Hollow Akio 
Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Počet příspěvků : 4040
Datum registrace : 03. 07. 09
Věk : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Sun May 04, 2014 10:41 pm

Daisuke -> Za chvíli jsi uviděl přicházet nějakou shinigami. Měla dlouhé, blonďaté vlasy a zvláštně zasněné oči, trochu jako by byla na drogách, ale samozřejmě nebyla. Byla ověšená podivnými náramky a náhrdelníky z lesních bobulí a vyřezaných dřívek. "Dobrý podvečer, kapitáne," usmála se na uvítanou. Vypadalo to, že to byl jeden ze shinigami, kteří tě měli střežit.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Počet příspěvků : 6793
Datum registrace : 05. 02. 10
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Mon May 05, 2014 9:51 pm

Daisuke

Hověl si a odpočíval, čekajíc na svůj doprovod do světa lidí. Byl potěšen, že s ním posílají eskortu, když byl jeden krypl bylo jednodušší mít lidi na podávání věcí z polic, nošení věcí a podobně. Když se objevila žena z výrazem sjeté buchty, tak jí vřele a džentlmensky přivítal.
Dobrý podvečer, hádám, že vy jste má eskorta...jednoho hned potěší mít po svém boku...někoho tak...na první pohled...silného...

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Mon May 05, 2014 10:12 pm

Daisuke -> Dívka se jen usmívala. Bylo jí očividně absolutně jedno, co si o ní myslíš, i když jsi kapitán. "Jen nebojte, kapitáne... budete v bezpečí. Už se těším, ve světě lidí jsem byla jen jednou a to už bylo dávno!" zasnila se a podívala se na oblohu. Vypadala spokojeně.
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaru za Tue May 06, 2014 4:40 pm

Amaru
-> 3.divize

Fakt se mi nechtělo utíkat ani používat shunpo a tak jsem k senkaimonu dojel na skateboardu který jsem si vypůjčil od mladších shinigami u nás ve trojce. Ahoj vespolek pozdravil jsme když jsme dojel dost blízko. Motejl mi přines zprávu že mám bejt tady a tak sem tady. Kampak jdeme? zeptal jsem se
Amaru
3rd Seat 3. Divize

Počet příspěvků : 555
Datum registrace : 04. 10. 10
Věk : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue May 06, 2014 4:52 pm

Daisuke

Také se těšil do světa lidí a pokud jeho slova vyzněla tak, že jí nevěří, tak to tak rozhodně nemyslel.
Také se tam těším, nepamatuju se, že bych tam někdy byl...slyšel jsem, že tam mají spoustu dobrých jídel, receptů a zajímavých obchůdků... Na tohle se Daisuke dost těšil. Pak se objevil druhý z jeho strážců. Daisuke v něm poznal svého pacienta, ale nebyl jeho matka, aby mu zakazoval účastnit se misí po utržení popálenin všech možných stupňů a barev.
Dobrý, vy jste hádám druhá část mé ochranky. Jdeme do světa lidí, mám zde dohlédnout na výcvik mediků...vy jste zde proto, kdyby se něco zvrtlo, ale ono se nezvrtne...

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Amaru za Tue May 06, 2014 5:02 pm

Amaru

Já mám chránit kapitána? No to je dobrý. Víte že vy jste tady kapitán a já jenom 3. důstojník? zkusil jsem reality check. A jasně určitě se to nezvrhne. Mise se totiž nikdy nezvrhaly. Vždycky šlo všechno dokonale podle plánu. Jenže sme tu nebyli sami. Ahoj. Já jsem Izumi Amaru trojka z trojky představil jsme se
Amaru
3rd Seat 3. Divize

Počet příspěvků : 555
Datum registrace : 04. 10. 10
Věk : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue May 06, 2014 8:32 pm

Daisuke

Klučina měl recht, on byl kapitán, tak by zákonitě neměl potřebovat ochranku. On však byl výjimka, krypl a doktor v jedné kombinaci...většina lidí měla lepší bojové dovednosti než on. Uvědomuji si to dost dobře...
Povzdechl si...když se Amaru představil, tak se představil také. Dr.Daisuke Stein...kapitán 4.divize, ale to už asi víte....jsem rád že vás mám s sebou...tak vyrazíme?

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Miss_Atlantis za Tue May 06, 2014 8:51 pm

Amaru, Daisuke -> "Já jsem Lavanda," představila se blonďatá hippie/etno/bezďák shinigami. Byla asi hodně free, když ani nepoužívala příjmení. Nyní jste byli všichni a už nic nebránilo tomu, abyste se vydali do světa lidí.

---> Modré údolí
Miss_Atlantis
Kapitán 13. divize
Kapitán 13. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Sun May 25, 2014 5:08 pm

---> Kasárny 8. divize

Kaneyama Inari

K Senkaimonu dorazila nejspíše jako první. Když se rozhlédla, nikoho jiného tu neviděla. Chvíli přemýšlela, zda zprávu slyšela dobře a dorazila na správné místo. Byla si však jistá, že místo setkání má být právě zde. Nejspíše tu je příliš brzy. Dřepla si tedy na zem a vyčkávala, než dorazí ostatní.
Lus
Zástupce kapitána 8. divize

Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 07. 07. 10
Věk : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun May 25, 2014 8:57 pm

---> Kasárny 9. divize

Aririki Rick Ginken
Jdeš na misi do světa lidí? ozvalo se najednou za Inari. A tam jsem stál já. Jen jsem se lehce usmíval a v ústech měl cigaretu. Foukl jsem kouř stranou a zeptal se: Nevadí to doufám? už jsem si s tímhle zažil svoje.
Prohlédl jsem si dívku od hlavy až k patě a lehce pokýval. Ta vypadá taky dobře. Ale na základě vší pravděpodobnosti v soul society MUSÍ existovat i ošklivá shinigami, ne?
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Počet příspěvků : 1300
Datum registrace : 01. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Sun May 25, 2014 9:41 pm

Když jste tu oba byli, objevil se zčistajasna za vámi vysoký pohublý shinigami s nezdravou barvou kůže. Měl dioptrické brýle posazené na špičce nosu a mastné černé vlasy.
Když promluvil, bylo to jako když se vítr dere Saharou.
Pane, Dámo. Jste tady, protože vás posíláme na misi do světa živých. NA vrchních místech je teď krapet bordel, takže vám posily pošleme později. Dorazíte do vesnice Takatoku, kde vám místní hlídka shinigami předá detailní popis mise. Nějaké otázky?

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akkaku Naito za Sun May 25, 2014 9:54 pm

Aririki Rick Ginken
Pokýval jsem a lehce se usmál. Já žádné otázky nemám. Akorát jestli byste nám mohl povědět co je za problémy na oněch vyšších postech? docela jsem se bavil představou, jak Aki vysvětluje to, s těmi kapitány. Ale z toho by byl asi ještě větší bordel, než jen zpožděné posily.
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Mon May 26, 2014 11:30 am

Inari Kaneyama

Když za sebou zaslechla hlas, postavila se a otočila se za ním.
"Jo." Odvětila jen a prohlédla si nově příchozího. První dojem na ni dělal takový, že je to nejspíše nějaký hromotluk z jedenáctky. Při druhém pohledu však už zkoumala jen jeho trochu netypické boty.
"Pokud mi to nebudeš foukat do ksichtu." Odpověděla na jeho otázku po chvíli. Nezdálo se, že by se jednalo o nějakou význačnou osobu, která by v ní vyvolávala nějakou autoritu, takže se ani nenamáhala s tím, aby mu vykala.
Když se objevil  další člen jejich skupiny - jak se nejprve domnívala - trochu se lekla. Začala přemýšlet nad tím, proč mají dnes všichni potřebu objevovat se jí za jejími zády. Z pokynů, které jim předal, pochopila, že jdou na misi jen ve dvou.
"Pokud se všechno dozvíme na místě, pak asi ani ne." Žádné otázky k tomu neměla, ačkoliv jí zajímalo, co se děje na vyšších místech. Místo ní se však zeptal její společník na tuhle misi a Inari se zájmem čekala na odpověď.
Lus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Mon May 26, 2014 11:43 am

Muž s brýlemi se podíval na Ricka. Řekněme, že vrchní kapitán si odešel a pár dalších nepříjemných nedorozumění...až se vrátíte, vše bude v nejlepším pořádku... Řekl bez úsměvu. Když pak Inari řekla že nic, tak zmáčkl tlačítko a Senkaimon se otevřel. Strašnou cestu...teda štastnou... Odkašlal si.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Akkaku Naito za Mon May 26, 2014 8:56 pm

Aririki Rick Ginken
Jen jsem lehce kývl a při slovech, že jsou nějaké nedorozumění s kapitány, jsem si představil Akiho před tribunálem.
Asi je dobře, že jsem do toho článku napsal i tu možnost 'zlého Akiho' i když jen v náznacích. Řekl bych, že až poukážu na ty konkrétní pasáže, vysloužím mi to v novinách možná i nějaké to jméno.
Začal jsem snít. A v tom se otevřel portál. Díky za přání! řekl jsem lehce kysele a prošel.
Akkaku Naito
Člen 3. Divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Tue May 27, 2014 9:59 am

Kaneyema Inari

Když jim shinigami prozradil, že vrchní kapitán odešel, představila si, jak si sbalil kufry a odešel, aniž by řekl sbohem. Možná jel jen na výlet.
Když už nebyly další otázky, otevřel shinigami senkaimon a popřál jim strašnou cestu. Inari na něj jen udiveně hleděla. Nevěděla, zda to myslí vážně nebo si z nich dělá jen srandu. Možná se snažil být vtipný nebo si léčí nějaké své komplexy tím, že ostatním znepříjemňuje mise.
"Eh... děkujeme." Vydala ze sebe nakonec a následovala svého společníka.
Lus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shizuka Hotake za Mon Jun 02, 2014 9:15 pm

Shizuro

Jako vždy jsem přišel pozdě. No teď to musím stihnout. Doslova jsem za nimi vletěl do Senkaimonu. "No informace si zjistím potom." problesklo mi hlavou, když jsem prolétával senkaimonem. Ani jsem se nestaral jestli vůbec tahle skupina je ta se kterou se mám sejít kvůli té misi. Prostě jsem letěl dál.
Shizuka Hotake
Člen 11. Divize

Počet příspěvků : 386
Datum registrace : 05. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shirosaki za Tue Jun 03, 2014 11:03 am

Muž v brýlích stojící vedle Senkaimonu si jen upravil brýle a ani se za tebou neohlédl. Jen si schoval svou tužku, zavřel průchod a odešel. Ty jsi pokračoval v Takatoku.

Shirosaki
Kapitán 4. divize
Kapitán 4. divize

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Thu Jun 19, 2014 10:22 pm

Tomisura Raiden
>>> Svět lidí - Les u Tokia

Dneska se Senkaimon prostě nezavřel. Jen co někdo vypadnul, další se objevil. Tentokrát to byl Raiden s tělem, které nemělo hlavu, ruku a jako bonus extra velkou díru ve vnitřnostech. Prostě chuťovka pouze pro silné žaludky. Kapitán 8. divize byl popravdě rád, že se dostal po takové... relativní chvilce zpět domů, bohužel ne za podmínek, které by si přál. Musel zakopat hlavního kapitána a to se nedělalo zase tak snadno, že jo. Zároveň začal vyhledávat určité reiatsu po Seireitei. Podíval se na strážce u brány a zavelel: "Pánové, potřebuji, abyste sehnali Yoshira a další kapitány, co tu zrovna jsou. Vím minimálně, že je tu ještě Razaki a Firel. A seberte kdyžtak někde po cestě i Yasumara, myslím, že jsem ho taky cítil," rozdal rozkazy a počkal na nějakou jejích odezvu.
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lus za Thu Jun 19, 2014 10:41 pm

Lus Ayazaki

---> Svět lidí - Les u Tokia

Vynořila se ze Senkaimonu hned za kapitánem, který se ihned za ní zavřel. Nebyly pryč dlouho, ale i tak byla ráda, že už je zpátky. Počkala, než kapitán domluví ke strážím a pak se na něj otočila. "Nějaké další rozkazy, kapitáne?" Optala se a čekala, zda ji něčím zaúkoluje či s má vrátit zpátky do divize. Popravdě však neměla chuť nadále slavit... a jak znala osmou divizi, určitě se tam ještě teď slavilo.
Lus

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Raiden za Thu Jun 19, 2014 10:57 pm

Tomisura Raiden

"Inu, máš asi dvě možnosti. Jít do divize a bavit se s ostatníma, nebo zůstat u mě a dořešit problémy spojené se ztrátou dalšího vrchního kapitána. Už dneska nic nevydržej. Co zmizela Sei, tak je to špatný. Doufám ale, že jí Yasumaru našel a doprovodil sem," zamyšleně se ohlédl k Senkaimonu. Byl si jistý, že porážkou ex-so-taichoua se vyřešil ten problém s jejím zabíjením. Musel! Ale i přes to... byl tu takový vnitřní pocit prázdnoty... Zkusmo tedy Raiden zkusil najít její reiatsu. Nebo stopy po něm.
Raiden
Kapitán 8. divize
Kapitán 8. divize

Počet příspěvků : 2403
Datum registrace : 25. 01. 10
Věk : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Red za Thu Jun 19, 2014 11:04 pm

Raiden > Strážní na kapitána Tomisuru hleděli jako na vola. Neměli nejmenší tušení, o kom mluví, protože kapitány neznali křestními jmény. "Prosím, kapitáne?" zeptal se ten první. Ten druhý se potom přiblížil blíž. "Při vší úctě kapitáne. My hlídáme Senkaimon, nejsme poslíčci." 
Red
Kapitán 9. divize
Kapitán 9. divize

Počet příspěvků : 3285
Datum registrace : 13. 06. 10
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next